GSU Polisa Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku stwarzająca mnóstwo okazji do poznawania otaczającego świata. Dlatego też w jej pierwszym tygodniu przedszkolaki przygotowały dla niej dyniowe powitanie! Wyzwania podjęły się: grupa myszki, pszczółki, kotki i misie, które wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą dynię 2021, dla których mogliśmy przygotować fantastyczne upominki! Jesteśmy pod wrażeniem ilości prac, które zostały przygotowane przez Przedszkole http://skarbnikowawilla.pl/ 
Tym bardziej gratulujemy dzieciom, które zdobyły miejsca na podium oraz wyróżnienia w konkursie. Jesteście niezwykle utalentowani!
Dziękujemy, ze mogliśmy zostać częścią tej przecudownej zabawy!

Pracodawca

 Aktualność

Bezpieczne zwiedzanie, uprawianie aktywnie czasu czy nadrabianie filmowych bądź książkowych zaległości – każdy ma swój indywidualny plan na wymarzone wakacje. Te wszystkie aktywności łączyły właśnie Letni Targ Rodzinny na Międzynarodowych Targach Poznańskich, na których mieliśmy okazję gościć.
To dwudniowe wydarzenie dedykowane całym rodzinom i sprzyjało one poznawaniu miejsc i aktywności, które łączy wspólne spędzanie czasu i świetna zabawa! To była naprawdę dobra okazja, aby wypytać naszych ekspertów o wszystkie niuanse związane z ubezpieczeniem i bezpieczeństwem w trakcie podróżowania podczas aktualnie panującej pandemii!

Dziękujmy wszystkim zwiedzającym z którymi mieliśmy przyjemność rozmawiać oraz organizatorom, że dali możliwość powrotu do bezpośrednich spotkań z Wami! 
Pozdrawiamy gorąco J

Pracodawca

 Aktualność

Nowy Oddział w Poznaniu już otwarty!
W sobotę dnia 07.03.2020 roku mieliśmy przyjemność świętować oficjalne otwarcie Oddziału w Poznaniu.
Chociaż pogoda nas nie rozpieszczała, tak jak obiecywaliśmy - atrakcji i wrażeń w tym dniu nie brakowało! Po przybyciu gości na salę, uroczystość rozpoczęło przemówienie Pana Wiceprezesa, który wraz z Panią Dyrektor oraz Kierownik Oddziału przecięli oficjalnie wstęgę, zapoczątkowało to piękny dzień, którego kulminacyjnym momentem było odebranie przez zwycięzcę konkursu podczas Ekoeventu nagrody głównej – oczyszczacz powietrza.
W dalszym ciągu emocje nie opadły, ponieważ to był naprawdę napięty grafik połączonych imprez, promujących nasz nowy Oddział. Przypominamy:
- 15 - 16.02 Targi TOUR SALON
- 05.03 EkoEvent na Placu Wolności
- 07.03 Otwarcie nowego oddziału
Chcielibyśmy serdecznie wszystkim podziękować za przybycie i oczywiście zapraszamy do naszego Oddziału, gdzie jak zawsze czeka na Państwa profesjonalna obsługa i doradztwo.

Pracodawca

 Aktualność

14-16.02.2020 odbyła się 31 edycja targów TOUR SALON w Poznaniu – wydarzenia będącego inspiracją dla tych, którzy podróżują, którzy chcieli zacząć podróżować jak również dla tych, którzy szukali ciekawych destynacji. Jako GSU Ubezpieczenia mieliśmy przyjemność być jednym z ponad 100 wystawców na targach.

 

Na najpopularniejszej hali wystawienniczej nasi reprezentanci  przedstawiali oferty, które cieszą się największą popularnością w okresie wakacyjnym. Uczestnicy mogli dowiedzieć się w jaki sposób chronią nas najnowsze ubezpieczenia czy też na jaką pomoc i wsparcie możemy liczyć podczas podróży.  Dzięki obecności  GSU ubezpieczenia na Tour-Salon, zwiedzający mogli dopytać o  wszystkie niuanse związane z ubezpieczeniem i bezpieczeństwem podczas podróżowania. Oprócz wartościowej rozmowy na temat naszego bezpieczeństwa na tegorocznych urlopach, został zorganizowany konkurs, w którym można było wygrać przydatne zestawy gadżetów podczas wakacji.

 

Cieszymy się, że razem możemy zwiększać świadomość ubezpieczeniową i po raz kolejny przekonać się, że obecność na targach cieszy się tak dużą popularnością. J

 

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu, na którym w będziemy informować o tym jak ubezpieczenia stają się coraz bardziej istotnym elementem w naszym codziennym życiu.

Pracodawca

 Aktualność

Nasza praca nie kończy się za biurkiem. Chętnie angażujemy się w działania pro-sportowe. Podczas ostatnich Rajdów Samochodowych Mistrzostw Torunia - III runda mieliśmy możliwość  wsparcia uczestników  drobnymi upominkami. Gratulujemy zwycięzcom!!!

Pracodawca

 Aktualność

OGÓLNOPOLSKIE TARGI TURYSTYKI RODZINNEJ - 26-27.10.2019 roku

 

W weekend 26 i 27 października 2019 roku odbyły się Targi Turystyki Rodzinnej w Opolu, których partnerem było GSU Ubezpieczenia.

Targi objęły problematykę szeroko pojętej turystyki rodzinnej, począwszy od kwestii powrotu z noworodkiem ze szpitala do domu, po wyjazd z nastolatkiem na wakacje za granicę.

Odwiedzający Targi mogli liczyć na:

▪ prelekcje specjalistów, m.in. ginekologa, pediatry i położnej,

▪ kursy m.in. pierwsza pomoc dla kobiet w ciąży i noworodków,

▪ strefę mamy,

▪ strefę taty,

▪ rodzicielską podróż do formy,

▪ strefę zdrowia,

▪ bezpieczną jazdę.


 

Jako GSU przedstawialiśmy najważniejsze praktyki dotyczące bezpiecznej i spokojnej podróży z rodziną. Rozmawialiśmy o zagrożeniach jakie mogą wystąpić w czasie podróży, a także sposobach i możliwościach zabezpieczenia się przed ich wystąpieniem oraz jak sobie z nimi poradzić kiedy już wystąpią.  

Dodatkowo, dla każdego gościa mieliśmy ciekawe upominki. Jedną z nich była praktyczna niezgubka, czyli opaska na rękę dla dziecka, która posiada wskaźnik szkodliwego napromieniowania UV oraz miejsce na zapis numeru telefonu i informacji w razie zgubienia się pociechy.

Poniżej publikujemy kilka zdjęć z OTTR 2019 roku.

GSU Polisa Sp. z o.o.