Opinie o ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. w Jelcz-Laskowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. w Jelcz-Laskowice

cool

1700 pln netto. U nas ludzie bez doświadczenia po studiach dostają min 2500 netto na dzień dobry. To naprawdę odważne proponować PH 1700 pln w 2014 r to jak sie nie mylę 400 EUR.

Andru
@cool

Gdzie dają 2500 na dzień dobry ?? To się zgłoszę :))

@Andru

Masz kilku doświadczenie jako handlowiec i potrafisz sprzedawać to 2500 netto dostaniesz wszędzie - wszystko zależy od Ciebie i jak sprzedasz Swoją wiedzę handlową.

cool
@ja

w poważnych firmach taka jest podstawa i do tego dochodzą premie

Mario

mam zaproszenie na rozmowę ale chyba jednak nie pojadę. W sumie firma która próbuje przeprowadzić wstępną rekrutacje przez tel jest dość dziwną firmą. A na wyjazd do Wr szkoda i czasu i pieniedzy apropo proponuja ph podstawę 1700 netto::) lekka przesada...

Andru
@Mario

Na jaki teren startujesz ?? No kasa marna,a dziwne niby samochody okk. No ale to nie wszystko coś mnie nie pokoi czemu tak szybko się zmieniają pracownicy ...??

jja
@Mario

Osobie, która pisze "apropo" nie należy się nawet 700 brutto.

wise
@jja

A to co za uwaga? Taka przedawniona. Ni w pięść ni w oko. Zaraz pewnie napiszesz, że jak ktoś pisze "ni" to 600 brutto. Po co ten post napisałaś. Przecież każdy wie , że gdyby było można to byście tyle płacili.

teoś

Witajcie mam pytanie jakimi autami poruszaja się PH?

ronin
@teoś

DAEWOO LANOS w gazie z tego co mi wiadomo

marttu
@ronin

MiNi benzynka, czemu tak żle się tam dzieje ?? wie ktoś jak ph ?? jak zarobki i atmo?

sasza

Kolejny dyrektor się poddał... WTF?!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Tristan

Odradzam firmę Acana osobom kandydującym do działu marketingu. Nie dość, że poziom rozmów kwalifikacyjnych, ich wartość merytoryczna i podejście do człowieka pozostawiają wiele do życzenia to właściciele-prezesi nie wiedzą czego oczekują od swojego marketingowca. Usłyszeć, że firma nie chce ani sprzedawać więcej (bo towaru brak), ani nie chce budować wizerunku, bo nie zależy im na "kliencie ze średniej półki" - bezcenne. Na rekrutację straciłem prawie 2 miesiące - 3 etapy a informacji finalnej nie otrzymałem, pomimo obietnic. Wszystko rozumiem, ale po 2 pozytywnie zakończonych etapach rekrutacji i 2 miesiącach rozmów informacja zwrotna - jakakolwiek by ona nie była nie jest łaską tylko standardem biznesowym. Sukcesów życzę!

smarty
@Tristan

hahahaha. Dejavu normalnie. Oni się chyba nigdy nie zreformują. Standardy biznesowe w acania to własnie brak odpowiedzi.

Damian

Jako były PH mogę się wypowiedzieć jedynie w pozytywny sposób na temat pracy w AP, ja przeżyłem tam mnóstwo świetnych chwil po których została kolekcja miłych wspomnień:) produkty z najwyższych półek, fajna pracę, dobry klimat, zgrany zespół PH, kierownik 1wsza liga:) Odszedłem bo szukałem nowego sera:)

sens

#blake i rabin. Nie spamujcie tego fora. To nie forum gospodarcze tylko forum o pracodawcach. Chodzi oto aby ludzie mieli dostęp do niezależnych opinii o pracodawcy. Szczegolnie krytycznych.

Fisio

A kto wie, czemu Pan Darek nie jest jósz prezesem tylko dyrektorem zarzondzajoncym? Pszeciesz dobsze sobie radził? Smótne to

Javier

Chcę aplikować na managera ds marketingu. Bardzo szeroki zakres oczekiwań i obowiązków. Praca też ciekawa, natomiast to 2-4 tys to chyba jakaś pomyłka. Czy ktoś może mnie oświecić. Doświadczenie, języki obce, odpowiedzialność. Zakres obowiązków nijak ma sie do wynagrodzenia.

Omnius
@Javier

Javier, ta oferta wisi już od ponad 3 miesięcy i nadal nie mają chętnych. Też się zastanawiałem nad złożeniem aplikacji ale słyszałem złe opinie na temat tej firmy więc odpościłem (np. ciągła rotacja, szczególnie w marketingu). Firmie brak strategii - niby uderzają w najbogatszą klientele a ich karmę można kupić prawie w każdej budce z jedzeniem dla zwierząt (w podejrzanie niskiej cenie).

icon

Nie aplikuje. Same negatywy. System prowizyjny taki, żeby kasy nie wypłacić a nie zeby motywować. lipa

mag

Dante. Absolutnie nie jest to standardem. Są firmy które i płacą uczciwie jak i proponują motywujący system bonusowy. Popatrz, trzeżwo myślący pracodawca chce utrzymać pracownika który generuje mu zyski. Sęk w tym aby chciał sie tym zyskiem uczciwie dzielić. AP wystawia sobie bardzo złą notę tymi nie kończącymi się rekrutacjami. W sumie pracuje tam ok 30 osób total, a co chwile kogoś rekrutują i nie wynika to z dynamicznego rozwoju bo liczba personelu jest constans tylko z.... no właśnie czego?

Ikon

Poszukują znowu przedstawicieli? Napiszcie ale szczerze czy warto aplikować please!

do pracownika

Jestem byłym pracownikiem. Obecnie pracuję w dużej organizacji gdzie każdy wie czego się od niego oczekuje i zwraca się uwage na to co dobre, a nie na pomyłki. Gdzie proces decyzyjny jest jasny i krótki, gdzie obowiązuje zaufanie a nie królują domysły i plotki. Cieszę się bardzo, że mnie już tam nie ma.

czwarty

Fisio - bardzo zgrabna uwaga..., oddaje obraz i atmosferę pracy, niezłe

fisio

Czy akcja MY NIE GRYZIEMY służy ociepleniu wizerunku AP po konsultacjach ze znanym PRowcem? Pozdrawiam

jeden z wielu

Czwarty, słuszna uwaga. Czy za wysoki attrition rate mozna winić jedynie rzeczonych dyrektorów. Może % błędu należy obarczyć proces rekrutacji, niejasny zakres kompetencji, wydłużony proces decyzyjny, zagmatwane struktury?

fisio

Sgadzam sze. Tem bardziej, sze zaropki som tak wysokie u Was Wagner.

@fisio

Wagner, masz całkowitą rację, skoro się nie nadają to odchodzą ale dlaczego zwalniani są po kilku lub kilkunastu miesiącach... a nie od razu skoro są tacy słabi i do tego ta doskonała rekrutacja która zatrudnia słabych dyrektorów żeby ich zwalniać - Wagner duży szacun, tak trzymaj

ronin

prawidłowa odpowiedż. Też mi tyle wychodzi. Jaką to daje średnią? 8,5 m-ca na głowę. PS. Feliks poda zero bo ich nie zauważył, Za szybko odchodzą

czwarty

do krzyżówki ... według mnie sześciu ale Feliks napisze że jeden:)

mike

Kto wie, ilu było w Acana Polska Dyrektorów handlowych od stycznia 2010 do dziś? Potrzebuję do krzyżówki.

mike do maksia

Tak Maksio. Rekrutacja jest w związku z dynamicznym rozwojem tej organizacji procesem stałym i cyklicznym. Także aplikuj w ciemno że tak powiem.

Zostaw merytoryczną opinię o ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.
1.9/5 Na podstawie 65 ocen.

ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.