Opinie o ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. w Jelcz-Laskowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. w Jelcz-Laskowice

nolan

Kurcze znowu do krzyżowki potrzebuję. To ile na dziś tych dyrektorów było od stycznia 2010 do dziś? Mało tego w krzyżówce prosza jeszcze o średni czasokres panowania. góry dziękuję

ivan

No i nie starczyło "dobroci" na "wyśrubowane standardy" w AP. Powinni podpisywać pierwszą umowę na 1 m-c a nie na 3. Po co tak długo czekać?

wise

Współczuję osobie redagującej stronę AP. Pracownicy odchodzą tak szybko, że biedna nie nadąża ze aktualizacją zdjęć na stronie. Na zdjęciu zbiorowym połowa ludzi już zapomniała, że tu pracowała.

sales

Hej, trafiłem na ogłoszenie na managera exportu. Wymogi b. wyskoie np: 3 języki, a oferują np: umowę na pełen etat. Kto redaguje te ogłoszenia? Szukają prawdziwego managera z językami i chcą go zachęcić tym, że nie dostanie umowy śmieciowej. Chcecie kogoś dobrego? ok pomogę waszemu działowi kadr: "Atrakcyjne wynagrodzenie i jasny system premiowy."

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
oli

Również byłem na rozmowie pytania standardowe i była jasna informacja,że oddzwonią tylko do osób ,które przechodzą dalej. Nie spotkałem się jeszcze żeby po jakiejkolwiek innej rozmowie oddzwaniali do wszystkich biorących udział w rekrutacji. Postępują jak większość więc nierozumień oburzenia.

wise
@oli

Otóż nie OLi (pracowniku AP) nie jest to standardem. Odpowiadać nie musicie na wysłane CV, ale jeżeli ktoś jest zaproszony na rozmowę rekrutacyjną to elementarna kultura nie tylko biznesowa ale międzyludzka nakazuje poinformować o statusie procesu lub finalnej decyzji. Jak tak dalej będziecie postępować to Wasze procesy rekrutacyjne zamkną się do powiatowego urzędu pracy.

kKk
@wise

Zgadzam się w pełni z tobą wise, takie postępowanie świadczy tylko o menedżerach.... Menedżer o "dobrej kulturze biznesowej" zawsze odpowiada klientowi (a w tym przypadku kandydatów tak trzeba traktować ---- jak "klienta"). Pracowałem w międzynarodowych korporacjach (nr 2 i 3 na swiecie w swojej branży), zarządzałem sprzedażą do klientów na poziomie 500 000 pln/msc i brałem udział w wielu procesach rekrutacyjnych do dużych, globalnych firm, więc wiem jakie zasady są tam stosowane w procesach rekrutacyjnych. A małe firmy zarządzane często przez pseudo managerów lub/i firmy rodzinne, charakteryzują się często słabą kulturą biznesową i kiepskim "podejściem" do ludzi.

sms

Odpowedz zwrotna po rozmowie wyslana smsem.... Gratuluje poziomu ;)

kKk

firma jest żenująca, a zarobki - szkoda gadać - kierownicy opowiadają mrzonki o wysokich premiach, a tych nie ma...

nemo

W skłądzie AP jest Asystentka Prezesa. A kto jest Prezesem? Jeśli ktoś jest tym Prezesem widmo to jak to możliwe skoro to nie jest Sp. z o.o.? Czy któś z AP może mi odpowiedzieć?

Osa

szkoda "prądu". Powinni zawęzić ogłoszenie do gminy Jelcz. Interesują ich osoby o niskich oczekiwaniach finansowych, lub stażyści. Ew. bezrobotni z nożem na gardle.

hm

No cóż... byłam i ja na rozmowach w tej firmie... Poczułam się jak w Mam Talent - brakowało tylko grzybków do wciskania :) Wchodzę, stół za nim komisja składająca się z trzech kobiet. Niby miło sympatycznie, ale sam poziom zadawanych pytań żenujący... Myślę, że pytania powinny być dostosowane do poziomu i doświadczenia zawodowego kandydata, a tymczasem miałam wrażenie, że pytania zostały ściągnięte z netu, zapisane na kartce i po prostu bezmyślnie zadawane... Do końca tygodnia czyli do dziś miała być jakaś informacja zwrotna, czy będzie kolejny etap ( chociaż nie wiem po co ). Mamy godzinę 15, a odpowiedzi nie ma... Szkoda kasy na przyjazdy do tej firmy.

do pablo

Jedź pociągiem :) z pewnością taniej wyjdzie :)

pablo

2 etapy - to koszt przejazdu 500-600pln na same tylko rozmowy, a Acana nie zwraca kasy....

Hmm

A dlaczego nie zrezygnujecie z etapu "hotelowego" na rzecz jednego konstruktywnego interview w firmie???

Do AW

Pierwszy - telefoniczny, drugi w hotelu, trzeci s siedzibie firmy

AW

Ile jest etapów procesu rekrutacji na przedstawiciela handlowego w ACANA Polska - bo mam do firmy 300km - to koszt przejazdu autem 250pln ?! Z góry dzieki za odpowiedź.

sasza

Pani Renato. Życzę wielu sukcesów na nowym stanowisku. Dużo szczęśćia...będzie potrzebne.

kizia-mizia

za to "bob" to zapewne człowiek AP

Sasza

Tak. GPS są wszędzie. Kamery są nawet w biurze. Zero zaufania, 100 % kontroli i monitoringu. Jeśli ktoś nie dostał się do big brothera a ma parcie na szkło to tu jest soap opera

bob

Wygląda na to, że Barbara pisze do nas z ul. Kasztanowej.

minimini

Hej, powiedzcie jak wygląda praca PH, jest duży monitoring pracy? GPS itd? Ciężko się sprzedaje te produkty? Kogo się obsługuje w sensie tylko sklepy zoologiczne czy też inne miejsca?

xxx

sam nie wiem co myśleć po przeczytaniu tych wszystkich opinii, uczucia mam mieszane, ale jeżeli o zarobkach 1700 netto dla przedstawiciela rozmawiamy w XXI wieku to jest mała przesada

Zostaw merytoryczną opinię o ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.
1.9/5 Na podstawie 65 ocen.

ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.