Opinie o Fundacja PATRIA w Skrzetuszewo

<p align="justify">Fundacja Patria jest organizacją pożytku publicznego. Od 2013 roku współpracuje z rodzinami zastępczymi i wielodzietnymi z całej Polski. Fundacja Patria prowadzi hipoterapie dla dzieci z orzeczoną niepełnosprawnością. Między innymi w ten sposób realizuje statutowy cel budowy społeczeństwa obywatelskiego, gdzie każdy aktywnie szuka swego miejsca w życiu, odpowiada za otaczający go świat. </p>

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja PATRIA w Skrzetuszewo

znam wielu dobrych ludzi ,którzy pracowali w tej fundacji . (usunięte przez administratora)To potworny człowiek .Każdy dla niego to le (usunięte przez administratora) Powinien się leczyć . Nabiera ludzi na biedne , chore dzieci . Żyje z tego i ma się dobrze . Rodzina nie chce go znać . Potwór .

mała

kto tu się pojawił=) taak podpisujemy się pod wszystkim co "robol" ten Wielki człowiek napisał- całe dnie, noce, zdrowie poświęciliśmy by te dzieci miały cudowne wakacje, tyle osób oddało temu serce,, a on nawet nie poszedł ich przywitać.. " nie moja wina , że niepełnosprawni są niepełnosprawni i nie potrafią dojść na Msze Świętą ja ich nie zawiozę!" to mówi człowiek który oddał wszystko dla potrzebujących?! słowami nie można opisać tego co tam się dzieje...

były robol

Bravoo A.....my wiemy jak było,przy Republice i projektach,a (usunięte przez administratora)cóż,nic się nie zmienił,dalej jest ukrytym alkoholikiem,kłamcą i zawodowym onanistą,manipulatorem etc, którego tylko mama kocha,a on wylewa frustracje całego świata na wszystkich i bazuje na ludziach,którzy chcą godnie pracować,godziliśmy się na to,licząc że się zmieni,nie sam siebie,ale podejście do osób dzięki którym fundacja istnieje,hahaha naiwniacy z nas byli,zostało tylko jedno pytanie na które nie znam odpowiedzi "GDZIE JEST 5 LITRÓV PALIFA"byli pracownicy proszę o odp.Pozdraviam

ad

Pani (usunięte przez administratora) stwierdziła obiektywnie, że instruktorzy są coraz słabsi, że najlepsi odeszli. To przecież ma prawo zauważyć. Proszę nie brać tego do siebie. Ta uwaga dotyczy stanu, sytuacji w całej Fundacji. Wspaniale, że jesteście tam tak szlachetnie nastawieni i pracujecie dla sprawy, dla dzieci.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fundacja PATRIA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.

no bardzo dziękuję za szczerość - nie dość że człowiek za psie pieniądze wytrzymuje ten cały bałagan w koło i mimo różnych trudności trwa, nie dla siebie, nie dla pieniędzy nie dla prestiżu i nie z przyzwyczajenia to na koniec zostanie tak oceniony. Zapraszam do szczerej rozmowy i "wylania żalów " w rozmowie face to face panią (usunięte przez administratora)zamiast wypisywania takich postów w necie. Pozdrawiam

melanina

Fundacja to totalne dno. Prezes jest chorym psychicznie człowiekiem i dba wyłącznie o własne interesy. Nie polecam.

mama

Nie pracuje w fundacji i nigdy nie pracowałam. Przyjeżdżam tam z dzieckiem na zajęcia do stajni i widzę, że coś względem pracowników musi być nie tak... najlepsi odchodzą, najgorsi zostają. Od kąd odeszła pierwsza instruktorka jest coraz gorzej i poziom zajęć się zaniża... szkoda

Anulka

nie polecam, Prezes nie stabilny psychicznie, wszyscy na palcach przed nim chodzą, trzeba siedzieć cichutko i nie mówic co sie myśli - bo tylko myśli Prezesa są dozwolone, dziwny człowiek.We mnie zbudził jakiś lęk, wzbudził lęk, dystans, niepokój....trzeba mieszkac na miejscu zeby byc na wezwanie- nie ma tam jak w innych fundacjach relacji kolezenskich, tylko kierat a ludzie tam wrecz donoszą na siebie....odradzam jakikolwiek kontakt.wymagania ogromne, płaca śmieszna-najlepiej w imieniu dobrego serca.a dom Prezesa kipi bogactwem!!

Jacek Pańczak

Niech ktoś wreszcie w mediach prawdę powie, co tam się dzieje. Dotychczas tylko sam szef się w mediach słodko wypowiada i bajeruje ludzi, by wyłudzić kasę na swoją fundację. Ludzie, zróbcie coś z tym i mówcie głośno gdzie się da prawdę o szefie i o fundacji, żeby się nie nabierali kolejni wolontariusze. Dość tego skandalu!

hehehe

Do anonim: Gratuluję inteligencji! Byli, byli pracownicy fundacji wiedzą dobrze o co chodzi, reszta rozumieć nie musi!

Co masz na myśli ludzi pracujących dla tych dzieci może tylko to że są głupi że zaczeli pracować dla fundacji, bo dla dzieci zrobili na co było ich stać, natomiast prezes nawet nie miał ochoty zobaczyć się z dziećmi a przecież je tak KOCHA?????......pozdrawiam

cośtam wiem

Dzieci nie są krzywdzone. Krzywdzeni są pracownicy, wolontariusze, sponsorzy i wszyscy inni, którzy chcą pomóc. Prezes manipuluje, kłamie, wykorzystuje, obraża. Każdy pracownik lub wolontariusz trafiający do fundacji ma obowiązek tam zamieszkać i od tego momentu może być pewien, że będzie w pełni kontrolowany: wszelkiego rodzaju zakazy i nakazy, ograniczone kontakty z rodziną czy znajomymi, zamykana brama o godzinie 22, nie ma czegoś takiego jak czas dla siebie, albo kawałek prywatności...

Mała

Ludzie nie dajcie sie nabrac - niech wam nie przyjdzie do glowy praca w tym miejscu!! Tam jest koszmarnie - kompletny balagan organizacyjny, Pezes nie dba o nikogo, zmienia ludzi jak rekawiczki, jest osoba na tyle chora, ze miesza przeszlosc z terazniejszoscia, jest nieuczciwy, a do tego manipuluje ludzmi i ich wykorzystuje (zwlaszcza kobiety). Wszystko sie wali na leb na szyje, nikt nikomu nie ufa, a jak sie tam juz trafi - to ciezko sie uwolnic.... To jakas sekta, a nie fundacja - nie znam drugiego takiego miejsca. Mam nadzieje, ze potencjalni sponsorzy nie dadza Mu wiecej ani zlotowki na dalsze krzywdzenie ludzi wokol pod pretekstem \'dbania o usmiech dzicka\'........ Czy nikt nie moze zakonczyc jakos tego ksozmaru - przeciez to nie sredniowiecze???!!!

...

ludzie, oby nigdy już nikt nie pomógł temu człowiekowi krzywdzić te biedne dzieci, niech nikt nie pozwoli okradać sponsorów , poniżać, kłamać. włos się na głowie jeży. słów na to wszystko brak...znam te dzieci.. cu (usunięte przez administratora) e skarby,,, Boże gdzie jesteś,że na to pozwalasz=(

wtajemniczeni

ludzi pracujących w fundacji bym się nie czepiała no bo jeśli ktoś miesiąc przed koloniami dostaje zadanie wykonania wszystkiego od a do z samemu to nie dziwota że są potknięcia, a dzieciaki w większości były zadowolone z kolonii i to się najbardziej liczy .....

xxxxxxxxx

Nadal jest źle a nawet mega źle, jeden wielki bałagan, traktowanie pracownikòw jak własność, kręcenie, obwinianie i co nie tylko ...

k......

ani jedno słowo nie jest tu kłamstwem- wykorzystać na maksa pod każdym względem

jasiek

Witajcie. Czy tam nadal tak się dzieje jak wszyscy opisujecie? Szczerze powiedziawszy włos na głowie mi sie jeży jak to czytam choć nie miałam jeszcze nic wspólnego z tą fundacją, ale zastanawiam się nad podjęciem tam pracy. Czy nastąpiły jakieś zmiany?? Dzięki za konstruktywne info na ten temat....

hahahaha

Fundacja Patria- masakra, prezes jest nadętym [usunięte przez moderatora] ,zero taktu, zero współczucia dla ludzi,aktor do potęgi...nnn. Trochę ma nierówno pod sufitem- kto pracował ten wie:) brońcie się przed tą robotą nogami i rękami, chyba ze lubicie byc wykorzystywani na maxa za marne pieniążki. Ogólnie fundację powinien prowadzić człowiek a nie takie zwierze zapatrzone w czubek własnego nosa!!!!!

aga

Przygotowuję reportaż o Panu Michale dla poznańskiej tv i czytam właśnie Wasze głosy. Nie chciałabym wybielać człowieka, o którym byli pracownicy mają takie opinie - o ile są one uzasadnione. Będę bardzo wdzięczna za kontakt[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja PATRIA - Skrzetuszewo

Fundacja PATRIA