logo Fundacja PATRIA

Fundacja PATRIA

Skrzetuszewo

Opinie o Fundacja PATRIA

k...... 2012-04-25 10:13:55
ani jedno słowo nie jest tu kłamstwem- wykorzystać na maksa pod każdym względem
xxxxxxxxx 2012-06-22 19:10:58
Nadal jest źle a nawet mega źle, jeden wielki bałagan, traktowanie pracownikòw jak własność, kręcenie, obwinianie i co nie tylko ...
wtajemniczeni 2012-08-08 00:38:00
ludzi pracujących w fundacji bym się nie czepiała no bo jeśli ktoś miesiąc przed koloniami dostaje zadanie wykonania wszystkiego od a do z samemu to nie dziwota że są potknięcia, a dzieciaki w większości były zadowolone z kolonii i to się najbardziej liczy .....
... 2012-08-10 22:38:14
ludzie, oby nigdy już nikt nie pomógł temu człowiekowi krzywdzić te biedne dzieci, niech nikt nie pozwoli okradać sponsorów , poniżać, kłamać. włos się na głowie jeży. słów na to wszystko brak...znam te dzieci.. cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e skarby,,, Boże gdzie jesteś,że na to pozwalasz=(
Mała 2012-08-13 16:39:16
Ludzie nie dajcie sie nabrac - niech wam nie przyjdzie do glowy praca w tym miejscu!! Tam jest koszmarnie - kompletny balagan organizacyjny, Pezes nie dba o nikogo, zmienia ludzi jak rekawiczki, jest osoba na tyle chora, ze miesza przeszlosc z terazniejszoscia, jest nieuczciwy, a do tego manipuluje ludzmi i ich wykorzystuje (zwlaszcza kobiety). Wszystko sie wali na leb na szyje, nikt nikomu nie ufa, a jak sie tam juz trafi - to ciezko sie uwolnic.... To jakas sekta, a nie fundacja - nie znam drugiego takiego miejsca.
Mam nadzieje, ze potencjalni sponsorzy nie dadza Mu wiecej ani zlotowki na dalsze krzywdzenie ludzi wokol pod pretekstem \'dbania o usmiech dzicka\'........ Czy nikt nie moze zakonczyc jakos tego ksozmaru - przeciez to nie sredniowiecze???!!!
cośtam wiem 2012-08-15 11:07:51
Dzieci nie są krzywdzone. Krzywdzeni są pracownicy, wolontariusze, sponsorzy i wszyscy inni, którzy chcą pomóc. Prezes manipuluje, kłamie, wykorzystuje, obraża. Każdy pracownik lub wolontariusz trafiający do fundacji ma obowiązek tam zamieszkać i od tego momentu może być pewien, że będzie w pełni kontrolowany: wszelkiego rodzaju zakazy i nakazy, ograniczone kontakty z rodziną czy znajomymi, zamykana brama o godzinie 22, nie ma czegoś takiego jak czas dla siebie, albo kawałek prywatności...
anonim 2012-08-28 11:02:34
Co masz na myśli ludzi pracujących dla tych dzieci może tylko to że są głupi że zaczeli pracować dla fundacji, bo dla dzieci zrobili na co było ich stać, natomiast prezes nawet nie miał ochoty zobaczyć się z dziećmi a przecież je tak KOCHA?????......pozdrawiam
hehehe 2012-08-29 22:24:01
Do anonim: Gratuluję inteligencji!
Byli, byli pracownicy fundacji wiedzą dobrze o co chodzi, reszta rozumieć nie musi!
Jacek Pańczak 2012-09-01 20:16:58
Niech ktoś wreszcie w mediach prawdę powie, co tam się dzieje. Dotychczas tylko sam szef się w mediach słodko wypowiada i bajeruje ludzi, by wyłudzić kasę na swoją fundację. Ludzie, zróbcie coś z tym i mówcie głośno gdzie się da prawdę o szefie i o fundacji, żeby się nie nabierali kolejni wolontariusze. Dość tego skandalu!
Anulka 2012-10-23 20:39:19
nie polecam, Prezes nie stabilny psychicznie, wszyscy na palcach przed nim chodzą, trzeba siedzieć cichutko i nie mówic co sie myśli - bo tylko myśli Prezesa są dozwolone, dziwny człowiek.We mnie zbudził jakiś lęk, wzbudził lęk, dystans, niepokój....trzeba mieszkac na miejscu zeby byc na wezwanie- nie ma tam jak w innych fundacjach relacji kolezenskich, tylko kierat a ludzie tam wrecz donoszą na siebie....odradzam jakikolwiek kontakt.wymagania ogromne, płaca śmieszna-najlepiej w imieniu dobrego serca.a dom Prezesa kipi bogactwem!!
mama 2012-11-06 10:38:10
Nie pracuje w fundacji i nigdy nie pracowałam. Przyjeżdżam tam z dzieckiem na zajęcia do stajni i widzę, że coś względem pracowników musi być nie tak... najlepsi odchodzą, najgorsi zostają. Od kąd odeszła pierwsza instruktorka jest coraz gorzej i poziom zajęć się zaniża... szkoda
melanina 2012-12-08 16:10:43
Fundacja to totalne dno. Prezes jest chorym psychicznie człowiekiem i dba wyłącznie o własne interesy. Nie polecam.
pracownik 2012-12-16 22:42:49
no bardzo dziękuję za szczerość - nie dość że człowiek za psie pieniądze wytrzymuje ten cały bałagan w koło i mimo różnych trudności trwa, nie dla siebie, nie dla pieniędzy nie dla prestiżu i nie z przyzwyczajenia to na koniec zostanie tak oceniony. Zapraszam do szczerej rozmowy i "wylania żalów " w rozmowie face to face panią (usunięte przez administratora)zamiast wypisywania takich postów w necie. Pozdrawiam
ad 2012-12-19 20:41:22
Pani (usunięte przez administratora) stwierdziła obiektywnie, że instruktorzy są coraz słabsi, że najlepsi odeszli. To przecież ma prawo zauważyć. Proszę nie brać tego do siebie. Ta uwaga dotyczy stanu, sytuacji w całej Fundacji. Wspaniale, że jesteście tam tak szlachetnie nastawieni i pracujecie dla sprawy, dla dzieci.
były robol 2013-01-23 12:22:42
Bravoo A.....my wiemy jak było,przy Republice i projektach,a (usunięte przez administratora)cóż,nic się nie zmienił,dalej jest ukrytym alkoholikiem,kłamcą i zawodowym onanistą,manipulatorem etc, którego tylko mama kocha,a on wylewa frustracje całego świata na wszystkich i bazuje na ludziach,którzy chcą godnie pracować,godziliśmy się na to,licząc że się zmieni,nie sam siebie,ale podejście do osób dzięki którym fundacja istnieje,hahaha naiwniacy z nas byli,zostało tylko jedno pytanie na które nie znam odpowiedzi "GDZIE JEST 5 LITRÓV PALIFA"byli pracownicy proszę o odp.Pozdraviam
mała 2013-01-28 23:03:55
kto tu się pojawił=) taak podpisujemy się pod wszystkim co "robol" ten Wielki człowiek napisał- całe dnie, noce, zdrowie poświęciliśmy by te dzieci miały cudowne wakacje, tyle osób oddało temu serce,, a on nawet nie poszedł ich przywitać.. " nie moja wina , że niepełnosprawni są niepełnosprawni i nie potrafią dojść na Msze Świętą ja ich nie zawiozę!" to mówi człowiek który oddał wszystko dla potrzebujących?! słowami nie można opisać tego co tam się dzieje...
pracownik 2013-02-09 01:15:34
znam wielu dobrych ludzi ,którzy pracowali w tej fundacji . (usunięte przez administratora)To potworny człowiek .Każdy dla niego to le [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Powinien się leczyć . Nabiera ludzi na biedne , chore dzieci . Żyje z tego i ma się dobrze . Rodzina nie chce go znać . Potwór .
były pracownik 2013-02-11 20:42:47
niestety przykro patrzeć i słuchać co tam się wyrabia...
Pracownicy podejmowali tyle prób zmiany Prezesa na lepsze... starali się jak mogli z całych sił a i tak nie liczono się z ich zdaniem!
Jest to tak piękne miejsce a ludzie którzy przychodzili na zajęcia tak cudowni że aż żal było opuszczać to miejsce.. Jednak atmosfera jaką Pan(usunięte przez administratora) wprowadzał i jak mieszał... było to nie do wytrzymania! Nie można było patrzeć jak niszczy to wspaniałe miejsce....
Pracownicy którzy odeszli naprawdę wkładali całe serce w tą Fundację...
A Pan(usunięte przez administratora) ciągle od nich coś żądał i nie był zadowolony...
zapatrzony w siebie egoista!!
Nie wiem jeśli chodzi o republikę uśmiechu z 2012
ale wcześniejsza była naprawdę wspaniałym osiągnięciem i to dzięki całej ekipie i osobie która się tym zajmowała!! Prezes nie wniósł praktycz6nie nic....
wojtek p. 2013-02-16 00:47:07
Musiałeś(usunięte przez administratora) dobrze obserwować, także w tych momentach, kiedy był sam... to potajemne picie i inne obciązenia ukrywa przecież skrzętnie przed światem. Dla ludzi odgrywa rolę pokrzywdzonego przez los świętoszka. I gra jak najlepszy aktor. Choć pracowałem w fundacji i widziałem te wszystkie intrygi,pozory,egoizm prezesa,chęć błyszczenia i tak naprawdę brak zainteresowania dziećmi tylko samym sobą i lekceważenie ludzi, którzy naprawdę dużo z siebie dawali. Ale nie zauważyłem tyle, co Ty. Ukłon przed Tobą!
mama 2013-03-10 11:05:17
Nie rozumiem skąd ten atak... Mam chyba prawo wyrazić żal, że już nie jest tak jak kiedyś. Logicznym jest, że każdy instruktor prowadzi zajęcia na innym poziomie i każdy wprowadza inną atmosferę do stajni. Męczące są ciągłe zmiany kadry (co świadczy o jakiejś niewydolności Fundacji). Obecnie zajęcia prowadzone są poprawnie, brakuje dobrych koni, ale jest ok. Nie zmienia to faktu, że tęsknimy za panią (usunięte przez administratora) bo byłą wyjątkowa zarówno pod względem osobowości, jak i zaangażowania, dużych umiejętności i wiedzy oraz wprowadzania świetnej atmosfery w stajni. Drugiej takiej się nie znajdzie i tyle :)
mack55 2013-04-14 13:05:10
POjawiło sie ogłoszenie na ASYSTENTA PREZESA , ....naprawdę jest zapotrzebowanie na taką osobę?
poznanianka 2013-04-16 10:41:36
Asystentka prezesa? Zostalam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna na to stanowiwsko. Ktos mi moze powiedziec czy warto sie fatyggowac i isc na rozmowe? Moze poprawila sie atmosfera w tej fundacji.
mack55 2013-04-17 17:23:42
byłem na rozmowie na asystenta prezesa......i odszedłem zniesmaczony
mas 2013-04-17 22:34:47
a jakie są warunki finansowe na to stanowisko? pytam ponieważ też zostałem zaproszony na rozmowę.
maxi84 2013-04-21 20:14:50
A dlaczego masz takie odczucia ? Chętnie posłucham o tym człowieku bo wiedze że nic sie tam nie zmienia :)
Yea 2013-05-02 16:15:42
Jeździłam tam kiedyś. Pani (usunięte przez administratora) była moją pierwszą instruktorką i była najfajniejsza. Po niej była pani (usunięte przez administratora) i była beznadziejna, a pani (usunięte przez administratora) może i miała wiedzę, ale była niemiła. Teraz jeżdżę w Liljówce i jest spoko.
Była 2013-05-03 09:42:59
Co do stanowiska asystenckiego, to polecam jeśli masz silną psychikę, jesteś w pełni dyspozycyjny i równocześnie masz niewygórowane wymagania finansowe. Faktem jest, że można wiele ciekawych i rozwojowych rzeczy zrobić, ale kosztem życia towarzyskiego i rodzinnego.
Co do (usunięte przez administratora) to była dziewczyna z klasą ;) Co prawda niespecjalnie paliła się do przyjaźni z pozostałymi pracownikami, ale była bardzo konkretna, potrafiła zmotywować do działania i można było na nią liczyć w każdej sytuacji.
mała 2013-05-04 17:08:28
Z ciekawości można pójść na rozmowę. Nie polecam pracy, bo nie płacą!!!
gość 2013-05-12 17:34:54
no cóż ja też miałam okazję kontaktu z Patrią, potwierdzam, wiekszość opini krytycznych jest trafna.Prezes to człowiek , który upatrzył siłę w manipulacji i to jego problem.Przecenia swój umysł , jako narzędzie sprawcze całej twórczosci człowieka,.Warto umysł konfrontować z uczuciami i odczuciami swoimi i innych a on tego nie robi i są tego efekty.Facet przyczynił się do biedy innych i nadal to jego pożywka słabość i odebrane siły wielu ludzi.To typowy przykład tego co nas otacza, demoralizacja, pozorną bezkarnoscią , brak wyższych ideałow i własciwego systemu wartosci.Nieudolne prawo człowieka można poprawic przez jego własną moralnosć ale tu tez jest problem , bo u wielu zniszczyła to fałszywa moralnosc - religia i konfesjonał jako narzędzie wzmacniające wielu niegodziwców.Nie chodzi tu o to , żeby facet chodził przez resztę życia we włosiennicy i posypywał głowę popiołem, ale analiza tego co niewłasciwe jest niezbędna, a tego u niego nie ma . To tylko puste słowa podyktowane megalomanią, narcyzmem, czesto hipochondrią a to prowdzi do egoizmu i fałszu.Wierzcie mi to nie jest objaw siły, to zachowania osobników z brakiem siły a to prowadzi do braku szacunku wobec innych a tym samym wobec siebie.
pracownik 2013-05-12 23:21:12
Pracowała tam kiedyś Pani (usunięte przez administratora) Dała podopiecznym wiele radości, serca. Niestety omłot ją też zniszczył. Daleko od tego miejsca . To schizofrenik w najgorszym wydaniu. Ma więcej niż trzy twarze. Czekam na to aż go ktoś rozliczy z pseudo działalności . Nabija sobie portfel pod płaszczykiem pomocy .Uciekajcie z tego miejsca z zamkniętymi oczami
lussi 2013-05-27 20:55:44
dostałam propozycje pracy w Fundacji. Chciałabym skontaktować się z kimś kto tam pracuje lub pracował.

Proszę o kontakt
Mój mail. lussi3333@op.pl

Pozdrawiam
gucio 2013-12-14 14:45:30
Polecam wnikliwa analize przytoczonych powyzej opinii......wiele trafnych spostrzezen i uwag. Po moim "niedlugim" kontakcie z fundacja mysle, ze wiekszosc trafionych w sedno. UWAGA mozna sie nabrac!!! NIE POLECAM , a raczej polecam szczegolna rozwage
pracownik 2013-12-28 00:00:42
Nie mogę zrozumieć dlaczego nikt się nie zainteresuje działalnością Pana (usunięte przez administratora)Czy wystarczy być kimś w przeszłości ,aby takie przekręty uchodziły mu na sucho.
Jaaa 2013-12-28 17:59:39
Działalnością fundatora przeca interesują się różne media, jest wiele reportaży i artykułów na ten temat.
Conieco 2014-01-04 18:48:13
Fundacja mogłaby być super miejscem, gdyby "zarząd" postawił na ludzi, a nie patrzał na własne dobro. Była kiedyś w (usunięte przez administratora)super rehabilitantka: młoda, z zapałem, poczuciem humoru, ale i umiejętnościami. Z tego co wiem nie miała zbyt wielu pacjentów, ale kiedy mieli się pojawić skoro gabinet działał zaledwie kilka miesięcy. Rehabilitantki już nie ma. Była kiedyś super hipoterapeutka, rozkręciła całą stajnie, zajęcia dawały jakąś perspektywę rozwoju, dużo się działo wokół tematu. Hipoterapeutki już nie ma. Maja super logopedke, kobieta prowadzi terapię z sercem, szkoda, że zmieniły się zasady korzystania z zajęć. Nie straćcie logopedki. Więcej serca i docenienia pracy ludzi, mniej efekciarstwa... Kim ja jestem, żeby oceniać? Był kiedyś super wolontariusz, który chciał się zaangażować. Nie dane mu było. Wolontariusza już nie ma.
D 2014-01-05 12:56:24
Sądząc po ilości użytego słowa "super" wcale nie jest tak źle. Pozdrawiam
szalona 2014-02-20 07:20:45
Ludzie ........znowu "firma" robi nabor na to samo stanowisko; WNIOSEK.....wszyscy uciekaja z fundacji
UWAGA PRZYSZLI, EWENTUALNI PRACOWNICY!!!!!!!!! to jest "FIRMA KRZAK"
Kaja 2014-02-24 21:07:47
Witam, czy ktoś może mi podać konkretne informacje na temat stanowiska "Asystentka Fundatora Fundacji"? Jak wygląda umowa, płaca, czas pracy?
oldrocker 2014-06-30 19:24:23
Nic nie wiem. Jeżeli tak jest to dopadnę gnoja
pracownik 2014-08-23 17:29:05
warunki do pracy są super, praca w fundacji musi być z pasją czynienia dobra. każdy kto chce pracować dla dobra innych musi włożyć dużo pracy od siebie i nie patrzeć głównie na pieniądz. fundacja jest po to aby dawać uśmiech innym i można w tym pomóc i mieć z tego satysfakcje. :)
Benek 2015-03-08 14:37:21
Praca w fundacji czy praca w jakiejkolwiek sferze społecznej łączy się z wyrzeczeniami. Jeśli ktoś z jakichś przyczyn zostanie zwolniony lub wyrzucony, to na pewno nie dlatego że się starał i był społecznikiem z powołania. Czasem ludziom się wydaje, że jest to praca, gdzie po 8 godzinach wkłada się czapkę na głowę i cześć...Poleganie na opinii "anonima" który być może te 5 litrów gdzieś zachachmęcił...
robert 2015-03-09 14:04:17
Pani Benkowo, nieładnie tak zakłamywać rzeczywistość i bronić czegoś, co było (może się zmienia, ale było jak było!)nieludzkie, zafałszowane. Tu nie ma jedne jopinii jednego było pracownika, który być może te 5 litrów zachachmęcił. Jest ich bardzo wiele, różnych w wymowie, stylu i stopniu odczutej krzywdy. Lepiej wyciągać wnioski i naprawiać, bo wracacie w to samo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w którym tkwiliście od lat....
robert 2015-03-26 18:13:04
admin usunął z mojej poprzedniej wypowiedzi słowo: " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; oceniając je jako niecenzuralne. Adminie, w Słowniku języka polskiego, Państwowe Wydawnictwo Naukowe, słowo " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; oznacza: obszar trwale podmokły, porośnięty roślinnością przystosowaną do warunków środowiska, powstający w wyniku utrudnionego odpływu wód opadowych lub gruntowych, w którym zachodzi proces tworzenia się torfu". To jest niecenzuralne słowo? No doucz się Pan/Pani a potem administruj ten portal!
k.o. 2015-04-01 18:47:30
cenzuralne czy nie cenzuralne, wielu czy niewielu - swoja droga zawsze trzeba wyrazić zgodę na przyjazd do pracy i samą pracę,i warto to zrobić samodzielnie, nie w oparciu o anonimy. Wszystkie wpisy robią się nieaktualne. Już nie patria szuka asystentki/a, tylko inna fundacja. Nastąpił rozdział, pracowałem tam wtedy :)
Gdzie teraz będziecie użalać się nad sobą i wylewać pomyje?
ag 2015-04-02 15:29:53
O podziale to prawda, od polowy lutego Patria nie szuka nikogo na stanowisko asystenckie. I nie bierze odpowiedzialności za działania w Skrzetuszewie, pracują w Imiołkach, na swoim terenie.
Benek 2015-04-10 01:58:18
Coż...
Patria i Agapa.

Z całych sił życzę Pani Lilianie, Agnieszce i Markowi sukcesów i realizacji fundacyjnych planów. Patria, jest teraz fundacją, taką jaką powinna być.

I żeby było jasne; Patria nie jest równa Agapie.
andrzej 2015-10-18 13:23:42
Podzielam opinie krytyczne,zarząd myśli tylko o sobie a pod pretekstem pracy dla innych zorganizował sobie super życie na koszt innych.
Bartek 2016-05-16 17:19:52
Nie uwierzę w czyste intencje tej fundacji. Znałam wiele osób tam pracujących i nigdy nie usłyszałam pozytywnej opinii.
Sławek 2016-10-17 13:26:16
Osoby, które pracują teraz w Patrii sa tam od 2013 roku. Rekrutacji nie ma żadnej od lutego 2015 roku - nie ma takiej potrzeby. Wolontariusze wspierający Fundacje robią to systematycznie, grono dorosłych osób stabilne od dwóch lat.
Trudno zakwestionować te fakty. Gdyby było zle - tych ludzi by tam nie było. A ze komuś sie coś wydaje, w coś wierzy lub nie, to juz jego sprawa. Tylko po co o tym pisać?

Back 2016-10-17 18:12:15
No ja wiem, że Fundacja Patria jest w porządku, zdecydowanie
Zostaw swoją opinię o Fundacja PATRIA - Skrzetuszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja PATRIA