Opinie o Venol Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Venol Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Venol Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Venol Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce w Łódź

Jacek Krajewski Nowy wpis

Witam.Zaczynam prace na butelczarkach w w 2008r.Szkollenie co do maszyn byłoo ciężko,ale dałem rade,byłem laikiem.Nauczyli mnie wszystkiego.Szacunek dla Przede wszysyskim Andrzeaja,Robertata i Sławomimra,Roberta.Szacunek dla Kerowninika Pana Kujajwskiego i dla Pana Piotrowskiego.Pozdarawiam.

satine70 Nowy wpis

pracodawca jest w porządku. Firma dobrze funkcjonuje i pracownicy znają zakres swoich obowiązków. Nigdy nie było problemu ani opóźnień z wynagrodzeniem.

Interested Nowy wpis

Ktoś pracował może w laboratorium? Jakie są godziny pracy i warunki?? ;)

Laboratorium Nowy wpis
@Interested

Praca na dwie zmiany 5:30-13:30 i 13:30-21:30. Warunki ok, w porównaniu do tego co proponują w laboratorium w innych firmach w okolicy, to nie są to najniższe zarobki.

Wiecie, czy Venol Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Venol Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Lanna

Pracowałam w firmie parę lat. Tak jak wszędzie są plusy i minusy, ale.. zarobki są w porządku, atmosfera przyjazna, nie ma żadnych problemów z urlopami. Rotacja bardzo mała, a to duży plus. Suma Summarum uwazam, ze jest to dobry pracodawca.

Jurek

jest ok

Zofia
@Jurek

Rozumiem, tylko dość skąpo się tutaj, na GoWork.pl, wypowiedziałeś. Czy mogę Cię poprosić o rozszerzenie opinii na temat warunków pracy w firmie? Widzę, że nie tak dawno firma rekrutowała pracowników. Czy to co piszą w ogłoszeniu jest odbiciem w rzeczywistości? https://pracodawcy.pracuj.pl/venol-motor-oil-sp-z-o-o,166976

sese
@Jurek

Firma ok, mega pozytywna. Szkoda tylko ze prezes nic nie moze, bo jest nad nim wlasciciel. Firma rodzinna z tradycjami.

Cezary

Generalnie firma ma opinię dobrego pracodawcy więc opinie tylko potwierdzają fakty.

Ona

Pracowałam w firmie w Łodzi. Atmosfera była w porządku. Szefostwo... zależy komu się podlegało. Firma ma ogromny potencjał, ludzie również byli w porządku, zarobki w biurze ok. W magazynie nie wiem.

@Ona

Co takiego się stało, że już nie pracujesz w firmie Venol Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce? Czy zwolniłaś się z pracy w tej firmie sama? Jeżeli możesz, to podaj powody, dlaczego tak się stało.

@Roman

Spowodowane było to zmianą miejsca zamieszkania. Także musiałam zrezygnować, ale praca w tej firmie dała mi doświadczenie, mimo, że czasami było naprawdę ciężko.

@Ona

Rozumiem. Będziesz tak uprzejma i podzielisz się z nami swoją wiedzą na temat pracy w tym miejscu? Zależy mi na tym, abyś przedstawiła przede wszystkim, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku zatrudnienia? Czy pracodawca daje możliwości, aby w przyszłości awansować na wyższe, lepiej płatne stanowiska? Zachęcam do aktywnej dyskusji.

@Roman

Takie kwestie juz indywidualnie, ale na kokosy na poczatku nie ma co liczyc, nawet jesli masz doswiadczenie. Co do awansow, to tylko znajomosci, chociaz juz wszystko jest obsadzone, wiec zostaja nizsze stanowiska.

@Ona

Czy mogłabyś uzupełnić swoją wypowiedź na temat wynagrodzenia, które oferuje firma Venol Gmbh? Otóż chodzi mi o to, czy pensja zatrudnionego pracownika składa się z samej podstawy, czy również z ewentualnych premii bądź dodatków? Czy każdego miesiąca są szanse, aby otrzymać dodatek, co automatycznie zwiększy wynagrodzenie? Zachęcam, abyś podzieliła się wiedzą na ten temat.

informatyk

Nie ma sie nad czym zastanawiac. olej mieszany w garnkach, placa fatalna, prowizja zerowa. Ludzie harują jak woły a nie maja z tego nic. Zmiana nazwy lub dodanie paru wyrazów nie zmieni niczego. A dlaczego juz nie handlujecie paliwem ?

Produkcyjny
@informatyk

Jeżeli garnkiem nazywasz mieszalnik połączony z całą linia technologiczną zbiorników, to tak masz rację :) Z tego co wiem Venol nigdy nie handlował paliwem, także masz kolejne złe informacje. Co do wynagrodzenia to zależy od pełnionej funkcji i to Ty decydujesz za ile chcesz pracować a pracodawcę albo stać na Ciebie albo nie. ;)

Krystyna

@informatyk, czy Twoja nazwa użytkownika sugeruje stanowisko, które zajmowałeś pracując w firmie Venol Gmbh? Możesz w sposób bardziej szczegółowy opisać swoje doświadczenia, które wyniosłeś z pracy w tej firmie? Przedstaw więcej informacji, które mogą być kluczowe, dla osób rozważających podjęcie zatrudnienia u tego pracodawcy.

byla pracownica

O godziwych zarobkach mozna zapomniec. Praca pod presja czasu. Brak rozwoju. Prowizje ma tylko eksport ktory i tak nic wielkiego nie wnosi do firmy. Zarzad jak zarzad - nie dba o pracownika. Prezes nie ma prawa glosu w firmie - jest pionkiem, popychadlem - chodzi jak mu zagraja "wlasciciele"

***
@byla pracownica

Zgadza się wszystko w 100%. ta firma to jedna wielka ściema . Pseudo Dyrektorka sprzedaży i pseudo Prezes firmy siedzą w kieszeni właścicieli . Kupują przepracowane bazy skąd się tylko da , mieszają u siebie w kadzi na Lodowej i wielki producent olejów hehe. Nie polecam wcale firmy Venol a tym bardziej olejów tej firmy

admin

Firma Venol GmbH Sp. z o.o. Oddział była twoim pracodawcą? Opisz to na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Venol Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce - Łódź

• Jak się pracuje w Venol Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Venol Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Venol Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce?

Venol Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce
3.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Lodowa 107
    93-232 Łódź