Opinie o Tok-Gaz Sp. z o.o. w Rząśnia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tok-Gaz Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Tok-Gaz Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tok-Gaz Sp. z o.o. w Rząśnia

J=jjjjjjjjj

Przez pierwszy miesiąc od zatrudnienia wszystko ok. Dostałem zwrot za dojazdy ale to tyle. Drugi miesiąc błaganie abym został dłużej i obiecywali 300pln gratis(nawet tego nie chciałem, tylko aby wypłacił dniówki) 45h robiąc na EU też nie miałem problemu i sami obiecali zwrot za hotel do kieszeni. Ponadto obiecują premie za doładunki przy zatrudnieniu... Oczywiście dostałem premie za te doładunki tylko za pierwszy miesiąc, za kolejne miesiące zero. Masz się cieszyc za dniówkę która tu masz a i z tego obetnie ci dojazd do pracy i z pracy + zero zwrotów za dojazd czy doładunki. Jeżeli się upomnisz o obiecane premie jak prosili żebyś został dłużej i to że nie załatwili ci hotelu lub ściągnęli na Polskę to obiecują zwrot za hotel dla kierowcy(gdzie nic za to nigdy nie chciałem, po prostu sami zaproponowali) kiedy przychodzi dzień wypłaty, nie ma nic z obietnic, czyste dniowki przy czym odliczony z nich dojazd i zjazd zpracy i bez zwrotu za dojazd gdzie musiałeś dojechać sam 350km+. Najlepsze u nich że po tym, kiedy nie dostałeś wypłaty(ani pych premii) zapytasz się kiedy będzie wypłata bo od 2 miesięcy dostałeś tylko zaliczkę.... Szef wyzywa cię od żebrakow!!! Następnie zwalnia wypłacając tylko zaniżone dniowki(bez dojazdów i zjazdów) i obiecanych premiach możesz zapomnieć. Nie polecam nikomu tej firmy, szkoda nerwów i czasu

Jula
@jjjiijjjjjjjjjjjjjjjjj

Dobrze rozumiem, że wiszą Ci 12 tyś? Dużo osób odeszło z powodu problemu z płatnościami? A tak w ogóle macie umowy, te premie też są tam zawarte?

Wpadłem rozejrzeć się za pracą kierowcy na dostawczaka. Macie jakieś aktualnie zapotrzebowanie bo nie ma żadnych ofert? Ktoś tu wspominał o braku kasy na wynagrodzenia, jak to jest z tym tematem, jakieś opóźnienia w wypłatach się zdarzają?

Jakie są warunki zatrudnienia w Tok-Gaz Sp. z o.o.?

Ale chodzi tutaj głównie o pieniądze? Bo o tym było dużo w komentarzach... Czy jeszcze jakieś inne kwestie wskazują na to, że warunki pracy są marne? Na jaką formę zatrudnienia można liczyć? Jest możliwa umowa o pracę na czas nieokreślony?

Fischer112 Nowy wpis

Możesz liczyć na wszystko w co uda ci się uwierzyć i co ci zaproponują. Jeździsz starymi autami, kasy nie ma na wynagrodzenia, Boss myśli że jak zrobi wigilię pracownica i legalnie będzie ci ściemniał w żywe oczy to będziesz dalej pracować. Ludzie którzy tam pracują nie mają jaj żeby zmienić pracę albo mają inne warunki dogadanie niż inni. Miła atmosfera jest jak im coś trzeba bo napewno nie jak tobie

Urszula

Serio, a gadałeś o tym z szefem? Daj znać, czy tylko napisałeś na forum, czy coś w tej kwestii zostało zrobione. Są jakieś systemy zgłaszania problemów tam w ogóle?

Kuba

Ja tam pracowałem i odszedłem ale akurat osobę o której był komentarz znam bardzo dobrze i to tamtą osoba pisała nie jest prawdą. A pomówienia są karane kolego.

Anula
@Kuba

Jaki był powód twojego odejścia? Chodzi o finanse? Zdradzisz jakie zarobki albo przynajmniej widełki finansowe oferuje pracodawca? Wynagrodzenia zawsze na czas?

Tyleoile
@Anula

Na umowie podstawa i heja. Dniówki dopisze albo pod stołem da, nie doliczysz się czy faktycznie tyle masz ile się należy.

J=jjjjjjjjj

@J=jjjjjjjjj

A to ile tej zaliczki niby jest, że tak cierpliwie po parę miesięcy daje radę tu czekać na wypłatę?

kierowca
@J=jjjjjjjjj

Nie słuchajcie tego człowieka, bo pisze głupoty!

Pracownik firmy od wielu lat
@J=jjjjjjjjj

Witam Pana Panie Marcinie Zaliczkę traktował Pan jako dodatkowe pieniądze do poborów, był Pan zdziwiony ze ja się potrąca. Chciał Pan dodatkowe pieniądze na ubrania, jedzenie i papierosy zostając na kolejny tydzień i dostając za to pieniądze. Były zgłoszenia ze Pan chodzi i żebrze o jedzenie i kawę. Nowe auto po Panu musiało być dokładnie zdezynfekowane. Jezdzi u nas stała ekipa i oprócz dosłownie 2 lub trzech przypadków nie słyszałem by ktoś był tak niezadowolony. Wręcz przeciwnie. Panuje u nas dobra atmosfera ze względu na to że jesteśmy mała firma. Nasi kierowcy jeżdżą nas od wielu lat.

@Natalia

Koleżanko może ty dostajesz na czas pensje ale dobrze wiesz jakie są realia z terminowością wypłaty i to nie są opóźnienia rzędu 2 dni .zawzięcie bronisz widzę tej firmy.nue wiem może życie ci uratowała lub nie nasz innych możliwości. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie

@Kierowca

A możesz proszę wskazać, w którym miejscu "bronię"? Ja po prostu pytam, bo ciekawa jestem ale widzę, że coś słabo z odpowiedziami. :( Czyli jeśli nie 2 dni opóźnienia to ile?

Natalia

Tzn., no tak jak piszesz najlepiej żeby każdy prawdę pisał. Ale czasami to się zdarza, że ktoś ma zamiar się zemścić za coś i wychodzą wtedy niejasności

@Natalia

Tak zdarza się takie coś ale głównie w firmach molochach.czy tutaj jest jakaś pozytywna opinia o firmie?nie rozumiem czemu tam ludzie siedzą.powtarzam.glowny problem znaczne opóźnienia w wypłacaniu pensji .od paru chłopaków też "slyszalem" obciążenia jak coś uszkodzisz.tak jest do tego prawo ale do jakichś kwot a szanującą się firmą nie obciąża.osobiscie pracuje w takiej w "miare"firmie już na szczęście i ludzie mają uszkodzenia których koszty sięgają z reguły do 10tys zł.obcierki,zbicie lampy,itp.wykonuje się tel .uszkodziłem to czy tamto.ok przyjąłem żaden problem będziesz planowany na warsztat.tutaj obciazycie jak za nowy element .podpisuje się przecież papier że odebrałeś auto sprawne.zaprzeczysz?auta nawet nie oglądałem ale podpisuj kartkę.nie podpisałem.moze jeden z nielicznych więc wiecie kto to pisze.zreszta żadna tajemnica.co niektórzy mogą dorobić w pracy na co jest przyzwolenie ciche i to nie mało więc Tu siedzą cichutko jak mysz i na dodatek donoszą na innych.imbecyle.np człowiek który mysle ze gdyby został zwolniony z tej firmy to nie wiem czy by sobie poradził gdzieś indziej.ksywa tygrys i paru innych .(wiedza o kim pisze)

Zdzisiek
@Natalia

Jakby było dwa dni to chyba nie byłoby afery

@tok-gas
@J=jjjjjjjjj

Sprosowanie.Nie ufac tej firmie za nic.Nawet dnioówek nie wyplacil(nie wspominajac o obiecanych premiach).Charowka dla nich za najnizsza krajowa(reszta to tylko "premia uznaniowa"ktorej nie wyplaca) za same dniowki 12tys oszukali,(14tys jezeli doliczyc obiecane premie)Unikac jak ognia...Pozdrowionka wszystkim kierowcom

jjjiijjjjjjjjjjjjjjjjj
@J=jjjjjjjjj

przepraszam ze bak dluga przerwa(poprostu mam wywalone na ta firme) 1. Nawet nie wyplacila dniowek!!! 12TYS +1ZL(Wyplacila tylko min. krajowe) 2. Zero obiecanych premii izwrotow za dojazdy! Tam poprostu robisz za najnisza krajowa a reszta jest jako "premia uznaniowa" ktorej szef po 3 miesiacach a w tym 11tyg+4dni pracy mowi papa. Dduga rzeczto: kiedy prosza cie abys zostal kolejny tydzien(5-6ty) prosisz o zaliczke durne 1000zl bo nie masz na zycie... mowia ze wlasnie zostala wyslana, a po 3 dniach glodowania nadal nic nie ma. Wkurwiajac sie, rzucasz robote, i ze zostawiasz ciezarowke na rozladunku po czym wracasz l

Jula
@jjjiijjjjjjjjjjjjjjjjj

Brałeś udział w rekrutacji do Tok-Gaz Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Tok-Gaz Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Atmosfera taka gęsta że kwadraty w powietrzu można wycinać. Zamiast powielać te same pytania to lepiej przejrzeć odpowiedź z poprzednich miesięcy. Uwierzcie od tamtej pory wcale się nie poprawiło że nagle firma stanęła finansowo na nogi i zaczęła płacić na czas

Cysterniarz

Witam Czy firma Tok-Gaz zatrudnia obecnie kierowców?

Urszula
@Cysterniarz

No właśnie pomagam szukać chłopakowi pracy i nie widzę nic. Może masz jakieś newsy? I wiadomo, po ile godzin w miesiącu jest praca?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Speed

25.04.2023 08:04

Speedikona wywiad

Chciałbym opowiedzieć o tym, jak wyglądała moja współpraca z firmą.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Speedikona wywiad

Pracowałem jako kierowca. Zajmowałem się załadunkiem i rozładunkiem gazu.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Speedikona wywiad

Powodem zakończenia współpracy był brak regularnych wpływów wynagrodzenia oraz brak odpowiednio wykwalifikowanych osób na stanowiskach zarządzających.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

8000-9000zł.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

W firmie pracowałem rok.

Speedikona wywiad

Nie, z powodu problemów z terminowym otrzymywaniem wynagrodzenia.

Brak możliwości rozwoju.

Speedikona wywiad

W firmie nie było szkoleń.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Speedikona wywiad

Atmosfera w pracy była średnia. Często zdarzało się, że pracownicy "spychali" swoje obowiązki na inne osoby.

Speedikona wywiad

Warunki, które obiecywano mi na początku pracy, tylko w pewnym stopniu pokrywały się z tymi, które były w rzeczywistości. Pojawiało się wiele niedomówień. Obiecywano mi wypłatę na czas, podwyżki, zwroty za dojazd i doładunki a w rzeczywistości wiele razy musiałem się o wszystko dopominać.

Speedikona wywiad

Przede wszystkim firma powinna dotrzymywać słowa i dbać o to, by wynagrodzenie było wypłacane na czas.

Nie pamiętam

Z serca nikomu nie polecam, chyba że lubi comiesięczne zastanawianie się czy i ile dostanie z wypłaty na czas, ile (i czy w ogóle) pod stołem. Szef tylko obiecuje i na tym się kończy jego dobra wola. Obiecuje za dojazdy, obiecuje podwyżki, obiecuje wypłaty na czas... Guzik go obchodzą pracownicy skoro z niczego się nie wywiązuje. Grunt że jemu się w kieszeni zgadza.

Fischer112

Moja ocena tej firmy jest negatywna. Firma (usunięte przez administratora) trans. Spedycja kuleje każą jeździć na maxa i dosyć często są "pilne" dostawy. Jak niżej pisano staniesz wcześniej bo z parkingiem ciężko to dzwonią i pytają czego stoisz, jak dłużej pauzę zrobisz to źle bo pilne. Pieniądze może i dobre ale co z tego jak nieterminowo i to część z nich a reszta "pod stołem w kopercie". Za dojazdy obiecane dodatki a tu wielki (usunięte przez administratora). Jednego miesiąca dostaniesz np. 3600zl a drugiego 5000zl a reszta w kopertę. Kierownik jest bo jest ale po co? Po to żeby tylko chyba naszykować rzeczy do odbioru z bazy. Dodatkowo serwis jak już jedziesz bo coś dolega ciężarówce to tylko część zrobią albo wcale. A co do doświadczenie to jak ktoś kogoś poleci to go wezmą lub swierzaka co dopiero prawko zrobił. A język angielski czy niemiecki jak znasz to super a jak nie to też nie ma problemu dogadasz się. Szef hmmm ogólnie dobry chop ale tylko jak jemu jest na rękę bo jak zaczniesz się upominać o swoje to już się robi nerwówka. Obiecują cuda wianki jak (usunięte przez administratora) a rzeczywistość jest wręcz przeciwna. Z kilkoma kierowcami jeszcze można pogadać a są też uprzejmi donosiciele. To co w busie powinno zostać w busie a za 2 dni już biuro wie co piłeś o czym gadałeś i na kogo. Czy bym wrócił do tej firmy jak by była możliwość? Nie! Nawet żeby to była ostatnia firma na świecie! Stanowczo nie polecam!!! Kolegę zwolnili za niby pijanstwo i rozpijanie kierowców, ale jak (usunięte przez administratora) albo na kacu już do busa wsiada to nie ma problemu. Jak włazisz w (usunięte przez administratora) masz cudowna pracę jak tylko pokażesz że możesz się postawić jesteś ganiany jak pies z językiem na brodzie.

@Fischer112

To jaka kwota widnieje na umowie? Większość wypłaty jest wypłacana pod stołem? Często jeździ tu się niesprawnym autem, jak to pod tym kątem wygląda?

@Anna

Nie ważne ile na umowie. Jak się szefowi zarobi tak podzieli. Jak pisałem raz zarobisz na przelewie 3500 raz 4800 raz 5000 a reszta co jest dogadane w kopertę. No napewno coś dolega autom ale to i kierowcy też się nie upominają o serwisy

Aleksandra
@Fischer112

Z czego wynika taka rozbieżność w wysokości tych wypłat? Trochę nie rozumiem. Czemu raz jest 3500, potem 4800 i jeszcze innym razem inna kwota?

@Aleksandra

Jak pisałem wyżej. Jak szefowi się podoba i ile zarobi tak rozdziela. To jest jego widzi mi się. Koledze Ryśkowi jak z nim rozmawiałem bo się zwolnil w trybie natychmiastowym bez okresu wypowiedzenia bo jest jakiś paragraf w KP winien jest jeszcze kilka tys zł nie wnikam ile. Bo szef uznał ze porzucił stanowisko pracy (usunięte przez administratora) Śmiech na sali????

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Tok-Gaz Sp. z o.o.?

Zdzisek

Biorą wszystkich jak leci, niezależnie czy ktoś coś umie czy nie. Pseudo kierownik wraz z nieudolną panią spedytor zastraszają nowych kierowców. Właściciel ma wszystko w poważaniu.

@Zdzisek

mój kolega sobie chwali pracę w tej firmie. Ja pracowałem 12 miesięcy w tslu, jak byłem tam to co niektórym tępotę widać w oczach, a najważniejszego z nich jego babcia musiała prosić szefa żeby go zatrudnił bo został zwolniony bo "inteligencja' bił wszystkich... biegają do kościoła i do kina na religijne filmy na rozkaz szefa i nie mają własnego zdania

andrzej
@Marcin

tam pszynajmniej można z toalety korzystac i spac a nie trzy minuty po pauzie telefon czemu nie jedziesz.jest czas na prace i czas na modlitwe

Kierowca

Woza gaz.robota jak robota.robic trzeba.nic nie trzeba robić żeby się dostać.rotacje.dojazd do aut busem na Niemcy.bus szrot. Aby jechał.ludzie różni jak wszędzie.dupowlazy i normalni.auta widziałem gorsze ale robione jest tylko to aby auto jeździło nic ponadto.pensja też nie najgorsza ale dostać ja na czas to graniczy z cudem.upomnisz się do Pana właściciela to najgorszy jesteś i wielką obraza szefa.pensja rozbita na raty.to najważniejsza kwestia więc stanowczo nie polecam tam pracy.

Zuzanna
@Kierowca

jak to nic nie trzeba robić żeby się dostać? nie rozumiem :D biorą jak leci z ulicy?

Tok-Gaz
@Kierowca

Rozumiem że nie może się Pan pogodzić z tym że w trybie natychmiastowym został pan zwolniony za alkohol ( nałogowy alkoholik).Kierowcy zatrudniani są z polecenia innych kierowców. Nikt do tej pory nie narzekał na Busa.Auta Volvo są nowe serwisowane (co znaczy nic ponadto?).Wynagrodzenie z umowy zawsze terminowo przelewane.Diety po z czytaniu kart i wyliczeniu natychmiast przelewane. Godzina wstawienia przez pana opinia 19:25 ,tylko potwierdza że pisana na BANI ! Pozdrawiam

Ilona
@Tok-Gaz

Czy nie ma innej możliwość zatrudnienia się jako kierowca niż polecenie przez kogoś?

@Zuzanna

Tak.Przeciez wisi non stop ogłoszenie.na fb u pracowników nawet.zatem jakie zatrudnianie tylko z polecenia pracujących kierowcow????

@Kierowca

To prawda, co on sugeruje, że podobno zwolnili Cię za picie alkoholu?

Tadzik
@Natalia

Nieprawda. Słuchaj go to pojedziesz z nim busem do serwisowanego volva

@Tadzik

Aha, a tak dla pewności można to jakoś udowodnić czy to już niemożliwe?

Halina

Czy mógłby ktoś podać jakieś konkrety? Jedna osoba się wypowiedziała, że tym panom podziękujemy. Co to oznacza w praktyce?

Karol

@witek dlaczego podziękujemy ? To nie jest dobra firma ?

witek

Tym panom dziękujemy!

Porażka Sp.z.o.o tyle powiem.

admin

Macie nowe informacje o rekrutacji w firmie Tok-Gaz Sp. z o.o.? Co trzeba zrobić, by się do nich dostać? Czekamy na komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Tok-Gaz Sp. z o.o. - Rząśnia

• Jak się pracuje w Tok-Gaz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tok-Gaz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Tok-Gaz Sp. z o.o.
  • M. Konopnickiej 7A