Opinie o Atlantis Power Transmission Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Atlantis Power Transmission Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atlantis Power Transmission Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atlantis Power Transmission Sp. z o.o. w Racibórz

Darmowy robol 34543

Ludzie w tej firmie są źródłem problemów. Koleżeństwo i rozmowy w trakcie pracy są niemile widziane. Kablowanie jest wskazane, często wymuszane. Kablujesz - punktujesz. Ten kto pierwszy poskarży ten wygrywa. Np. - A proszę pana bo ten i ten, to i tamto. - Brawo, należy się 10 punktów. Szybko wracać do roboty, bo szkoda czasu a tamten/ tamta ma przyjść na dywanik...

Gonzo

W tej firmie oczywiście najniższa krajowa reszta premia. Premię której nigdy nie zobaczysz, one specjalnie są tak zawyżane aby pieniędzy nie dać. Możesz się starać, stawać na rzęsach a i tak znajdzie powód aby nie dać. Porażka

Krysia sprzątająca Nowy wpis

Prosta sprawa jak wytarcie rąk w czysty ręcznik to problem nie do przeskoczenia. Chcesz mieć w co wycierać ręce to rzecznik trzeba wziąć do domu i sobie go wyprać. Papier do wycierania rąk jest zły bo kosztuje pieniądze więc albo sobie pierzemy ręcznik albo wycieraj ręce w śmierdząca szmatę. Tragedia

GRU85ON Nowy wpis

BHP BHP i jeszcze raz BHP. Przydałaby się kontrola w tej firemce. Regały na magazynie to samoróbki, które pod wpływem ciężaru się uginają, a co jakiś czas zrywają. Maszyny postawione na belkach drewnianych, wiszące kable, na antresole nie ma schodów - trzeba podjeżdżać wózkiem widłowym, a na hali temperatura poniżej przyjętych norm. Dbanie o pracownika - zapomnij.

American Dream Nowy wpis

Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko pięknie wyglądało. Człowiek aż się cieszył że dostał się do tak ambitnej firmy, obiecane: szkolenia, premie, podwyżki, rozwój firmy, wyjazdy integracyjne. A wyszło wręcz przeciwnie, 3 lata tam zmarnowane. Szkolenie to było tylko jedno i to jeszcze z wielkim żalem bo się słyszało że my sobie siedzimy, a ktoś musi za wszystkich robić. Premie? w tej firmie nikt tego nie widział. Integracje? Jak sobie sam zorganizujesz na własny koszt, a w firmie nawet dwóch zdań nie możesz zamienić z kimkolwiek bo już wielkie problemy. Rozwój firmy? przez te 3 lata zauważyłem bardziej cofanie :)

Były Nowy wpis

Wszędzie rozwieszone kartki typu "Zamknij drzwi !!!", "Wyczyść !!!", "Wyjście!!!", "Nie trzaskać drzwiami!!!!". Czułem się jakbym był w przedszkolu. W sumie nic dziwnego, bo skarżenie również ma tam miejsce i jest jeszcze za to nagradzane.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Pielczyk Krzysztof Atlantis? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Ten

Codziennie tam słychać to samo: "szybciej, szybciej, szybciej" - tam nawet mówić trzeba szybko żeby ten ... byznesmen był zadowolony.

NIERÓWNO POD TYM SUFITEM

Pracownicy biurowi mają do dyspozycji ekspres do kawy, bo właściciel tam korzysta i musi mieć lepszy ekspres a fizyczni zasługują jedynie na stary zwykły zaparzacz z filtrem i dzbankiem. Zimą w biurach jest zimno, ale na magazynie jeszcze zimniej. W lato biurowi mają klimę (...ale nie wolno korzystać bo koszty - haha) a na magazynie mają darmowy przeciąg. W biurach zarabiają więcej a pracownicy fizyczni mniej. (usunięte przez administratora)

Pracowałem w wielu firmach, ale ta była najgorsza. Wszystkie poprzednie opinie to prawda. Ja mogę dodać od siebie to obgadywanie oraz obraza pracowników. Byłem świadkiem nie jednej sytuacji jak pracodawca naśmiewał się z pracownika przy jego obecności. Bardzo nie miła atmosfera tam panuje.

PAN

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu, najlepszą decyzja jaką mogłem podjąć była zmiana pracy... Skąpstwo i oszczędność właściciela na każdym kroku.. Rozmowy w czasie pracy pomiędzy pracownikami były negowane na każdym kroku. " nie macie co robić ? chwycie się roboty " nie ma tam koleżeństwa, a wręcz przeciwnie donoszenie i wytykanie jakichkolwiek błędów to codzienność.. NIE POLECAM PRACODAWCY W ŻADNYM STOPNIU!!!!

Praca w tej firmie to koszmar (usunięte przez administratora) i falsz na kazdym kroku. Ciagle niezadowolenie szefa.. Kazdy ruch monitorują kamery. Co miesięczne statystyki ilości wykonanych telefonów, ofert,zamówień… Handlowcy nie maja nawet 15 minutowych przerw. Nad wszystkim czuwa pani pseudo wulgarna koleżanka, jak szef boi się zwrócić uwagę pracownikowi wysyła ta nieokrzesaną Panią. Zastanów się zanim będziesz aplikować na jakiekolwiek stanowisko.. Szkoda czasu i nerwów..

Dawid

Oszczędność na wszystkim. Słynny tekst co słyszysz dziennie: " bo to pieniądze " 1.Jak coś potrzebujesz do pracy i w końcu Ci się uda doprosić po paru miesiącach...to zamawiając chyba wybiera filtruj - najtańsze. Więc chwile z tym popracujesz i znów od nowa historia :) 2. Na prądzie. Wychodzisz na chwile z biura w którym pracujesz, masz zgasić światło, a na hali mają wyłączać maszyny. 3. Na ogrzewaniu, zimno wszędzie. A ja zwrócisz uwagę że tak nie powinno być, to usłyszysz tekst: " to się roboty weź, to Ci nie będzie zimno" 4. Ekspres do kawy: w kuchni u góry jest dla szefa oraz gości, a na dole to coś co parzy kawę dla pracowników. 5. Żadnej wody, herbaty...wszystko samemu trzeba przynosić.

Darmowy robol 34543

Gonzo

Zostaw merytoryczną opinię o Atlantis Power Transmission Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Atlantis Power Transmission Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atlantis Power Transmission Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atlantis Power Transmission Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atlantis Power Transmission Sp. z o.o.
  • Bartka Lasoty 13
    47-400 Racibórz
  • NIP: 6392024262 REGON: 520945100 KRS: 0000945210

Atlantis Power Transmission Sp. z o.o.