Opinie o Paulina Woś Mw Recykling w Parsowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Paulina Woś Mw Recykling. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paulina Woś Mw Recykling na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paulina Woś Mw Recykling w Parsowo

ada 78 Nowy wpis

Właściciel jest bardzo dziwny i chamski za razem nie płaci na czas pomimo ciągłego dużego obrotu.Nie polecam!!!!!!!!!!!

pracownik Nowy wpis

jestem po rozmowie, sprawdzam goscia w internecie, pracujac w poprzedniej firmie wpisow bylo duzo wiecej, po rozmowie widze ze gosc jest normalny a znajac poprzednia firme jak i internet psycholi do takich wpisow nie brakuje, pozdrawiam

KP Nowy wpis

Złodziej, nie płaci. Omijać z daleka!

życzliwy pracownik

pracowałem tam kilka lat P. Woś jest człowiekiem który nie wywiązuje się z umowy słownej jak i pisemnej, trzeba się prosić o marny grosz, przy czym wyciągał 100 zł z kieszeni i kazał rozmienić w sklepie żeby można było dostać zaliczkę 50 zł i resztę mu zwrócić.... I niech mi pani Krystyna kitu nie wciska ze jest uczciwym człowiekiem. POPIERAM WYŻEJ WYMIENIONA kawał chama i buraka + złodziej i oszust!

Aplikowałeś do firmy Paulina Woś Mw Recykling? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Krystyna

W firmie pracuje kilka lat znam początki jak zaczynał , znam obecna sytuacje firmy ma problemy jak każdy z nas, tylko w większej skali. Jeżeli ktoś pisze że go zna rok w porywach to znaczy że go nie zna. Nie należy do ludzi którzy chcą komuś zaszkodzić, a nawet rozmawia i próbuje pomóc.Czytając opinie wyżej uważam że są wyssane z palca , ktoś pisze ale o sobie.

życzliwy pracownik Nowy wpis
@Krystyna

to chyba zbyt krótko pani u niego pracuje, albo jest pani za przeproszeniem ślepa... zresztą już nie ma co wspominać :trauma: nie ma już firmy nie ma problemu tylko niech zwróci pieniądze! pozdrawiam :)

nędza

Nie płaci w terminie, kawał hama i buraka!

Szczerze to nie polecam tej firmy, pracowników ma głęboko gdzieś, który pracodawca mowi ze będzie wypłata na czas po czym nie pojawia sie w dniu wypłaty w pracy albo jedzie sobie na wakacje. Tragedia

Bartek

xxx a jakie doświadczenia? Znam Mirka od ponad roku, inni z którymi współpracuję jakoś idą do przodu, bez problemu podstawiają samochód po towar. Z Nim, tak jak wyżej, wydaje się Mu, że robi wielką łaskę odbierając, a płacąc to już brak słów. Skąd jesteś

Bartek

Nie polecam. [usunięte przez moderatora] regularnie nie płaci za wystawione faktury. Zaległości przekraczają średnio miesiąc czasu. Codziennie słyszy się w rozmowie telefonicznej, że przelew właśnie został zrobiony, wieczorem po przelewach przychodzących, oczywiście pieniędzy na koncie nie ma. Kolejnego dnia jedyne co można usłyszeć, o ile odbierze telefon to, że przelew właśnie został zrobiony. Generalnie swoją działalność gospodarczą kredytuje cudzymi pieniędzmi. Nie polecam sprzedawać tej firmie ani grama tworzyw sztucznych. Szansę na odzyskanie pieniędzy w mojej obecnej sytuacji oceniam, jako praktycznie niemożliwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Paulina Woś Mw Recykling - Parsowo

Paulina Woś Mw Recykling