Opinie o Fabryka Formy S.A. w Sierosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fabryka Formy S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Formy S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Formy S.A. w Sierosław

Wajd

Daj znać, firma jest jedną z porządniejszych, moim zdaniem Fabryka Formy S.A. od zawsze dobrze traktowała praowników i wydaje mi się, że nie ma powodu do narzekań

M

Ogólnie to jest moim zdaniem dobra firma, lider w branży

zaciekawiona

podpowiecie jak wyglądają te rekrutację grupowe tzn jakie są zadania ile trwają i jakie są wasze wrażenia ? ☺

rupert

hm, jak na trenera personalnego to mają dość duże wymagania. Według mnie to dobrze @powodzenia. Teraz na pęczki byle trenerów bez żadnych umiejętności.

Recepcjonistka

Rekrutacja zdalna na plus. Rozmowa szybka i ciekawa. Zapewnienie o telefonie zwrotnym niezależnie od decyzji, ale nic takiego się nie wydarzyło.

Poprzednia praca, dlaczego to miejsce, stresująca sytuacja, sprzedaż produktów.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
fit_women

Ponawiam pytanie, jakieś opinie o pracy FF w Poznaniu??

Jan

Nie rozumiem cały czas zamieszczają ogłoszenie,że poszukują osób na stanowisko obsługi klienta. Tak trudno im znaleźć czy tylko szukają osób,aby zaprosić ich na na to assessment center?

Sportowiec

Witam jak wyglądała grupowa rekrutacja jakieś szczegóły będę wdzięczny

Marian

Hej.Jak wygląda praca Menedżera Fabryki Formy? duże stawki można zarobić, dodatkowe benefity? . Prosze o opinie..dzięki

minia

no mi tez sie podoba to ze pracodawca daje szanse na samodzielnosc, to pomaga mocno rozwinac skrzydla w branzy

liker

Jest tak miło sympatycznie a poszukują menedżera klubu - zastanawiam się czym to jest spowodowane, bo oferują całkiem przystępne warunki (opiekę med, umowę normalną) a w zamian też dostaje się sporo wolności i kredytu zaufania - jak dla mnie rozwiązanie całkiem dobre, tylko zastanawiam się kiedy ruszą rozmowy rekrutacyjne.

Zadowolona

Pytalam na spotkaniu czy dostaniemy info o tym czego nam zabraklo. Mowili, ze nie udzialaja takich informacji, ale ze nawet jezeli wybiora kogos innego to info o tym dostaniemy. I dostalam. Fajnie, ze w ogole udzielaja chociaz takich info, bo mogliby olac jak wiekszosc pracodawcow.

aga

Zgadzam się :) świetne miejsce, super ludzie, czysta radość pracować z nimi!

bbbbbbbbb

Nie rozumiem skąd tyle nieprzychylnych komentarzy. Jestem pracownikiem FF i to jest najbardziej przyjazne miejsce, w jakim pracowałam. Ludzie entuzjastyczni i przyjemni. Pieniądze przyzwoite! Dużo uśmiechu i elastyczności w podejściu do pracownika. Polecam gorąco :)

Paulina
@bbbbbbbbb

W 2015 tak bylo :) 2017 niestety prezentuje sie znacznie inacznej...

Pracowałam w FF i bardzo mile wspominam ten czas: fajnie ludzie, atmosfera, klienci i kasa też spoko. Ta ostatnia skladala sie z godzinowki i premii zaleznej od wyniku, wiec potrafilam fajnie zarobic.

marta_g

Dzien dobry, chcialabym zapytac jak wyglada praca doradcy klienta w Fabryce Forby? jakie są zarobki dla tego stanowiska? Pozdrawiam

ONA...

Witam proszę o szczerą i obiektywną opinię na temat warunków pracy w Fabryka Formy, jestem obecnie na etapie rozmów kwalifikacyjnych ...

Witam, bardzo prosił bym o informację jak traktują tam pracowników, jakie pieniądze może zarobić instruktor i czy oferują umowę o pracę...

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Formy S.A. - Sierosław

• Jak się pracuje w Fabryka Formy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Formy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Formy S.A.?

Kandydaci do pracy w Fabryka Formy S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Formy S.A.
1.8/5 Na podstawie 165 ocen.

Fabryka Formy S.A.