Fabryka Formy S.A.

Sierosław

Opinie o Fabryka Formy S.A.

uwaga 2017-01-17 15:10
GoGo 2017-01-19 08:49
GoGo 2017-01-20 11:39
ZG 2017-01-23 22:38
Angie 2017-02-09 09:53
Wiesz moze w jakim klubie sa takie zebrania? Chce aplikowac do klubu w Poznaniu ale jak tak ma wygladac praca to ja dziekuje ;(
Raz dwa 2017-02-09 19:22
W każdym klubie
Agata 2017-02-09 20:50
w każdym są takie zebrania. we wszystkich klubach sa regularne wizytacje. dziewczyno jesli po przeczytaniu wszystkich opinii na temat tej firmy nadal chcesz tam aplikowac, to szczere kondolencje juz dzis skladam
Na pewno nie Damian 2017-02-11 22:31
Skakanka. Tak bardzo przeżywasz że Cię nie chciała. Nie dostrzegła twojego wielkiego potencjału. Może napiszesz wreszcie jakieś fakty a nie pomówienia nic nie wnoszące.
Fakty są takie 15 zł na godzinę. Pieniądze zawsze na czas, nigdy nie było spóźnień. Jak dla młodej osoby na recepcji to bajka. Atmosfera w pracy, nic do zarzucenia. I tyle z faktów.
Anty skakanka 2017-02-12 20:06
Skakanka. Podaj swoje imię i nazwisko. Przecież chyba masz tyle odwagi, żeby oficjalnie mówić o własnej opini.
Czy może lepiej być hejterem z ukrycia bez jaj ? Bo zawsze byłeś bez jaj a lansowałeś się na twardziela ze znajomościami. Wszyscy widzą że nie radzisz sobie z tym, że straciłeś szanse.

A ciekawe co sądzą o tobie byli współpracownicy. Dużo władzy i kasy a nic do zaoferowania. Ciekawe kto za tobą płacze ?

Stań twarzą w twarz z "oprawcami" która już po prostu na Ciebie nie stawiali i powiedz oficjalnie co o tym sądzisz.
Chyba że lepiej ukryć się pod kołdrą z latarką i pisać w necie hejt, bo tylko na to Cię stać.
UJHJK 2017-02-15 16:44
poczytaj wyżej opinie, to same fakty są.
Sofokles 2017-02-19 09:20
przecież to właśnie napisałem:) jak rozumiem to takie ad vocem z uzupełnieniem tak?:) masz rację jakby co:)
pracownik 2017-02-21 17:39
Ja pracuje i mam się dobrze. Uważam że praca w branży fitness jest generalnie super sprawą o ile jest to obszar również prywatnych zainteresowań. Fabryka Formy jest zdecydowanie jedną z najlepszych sieci w naszym kraju i fajnie jest ją współtworzyć. Owszem, są różne problemy i różni ludzie, niektórych lubi się bardziej innych mniej, ale na co dzień wokół mam samych świetnych ludzi z którymi pracuję i jest mi po prostu miło codziennie jechać do pracy żeby się z nimi spotkać, pogadać, pośmiać się, zrobić trening...

Jak w każdej firmie są tarcia personalne, ale mimo to nie rozumiem tych osobistych wycieczek tutaj i rozliczania z tego kto czym jeździ... no słabe to, nawet jeśli odnosi się do innych słabych sytuacji.
ktoś z ff 2017-02-24 21:16
Tak dokładnie było pracowałam tam 3 lata
Weronika 2017-03-07 14:02
Chcesz poznać Fabryka Formy S.A. bliżej? Koniecznie zapoznaj się z zakładką 'O nas', która umieszczona jest przy wątku firmy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,200161,0,0,o_nas
Nie polecam FF 2017-03-24 14:39
(usunięte przez administratora) "Klienci nie są najważniejsi, pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów."
tyle w temacie.
Trzymajcie się od pracy wff z daleka.
Weronika 2017-03-30 15:00
@Nie polecam FF, dlaczego nie polecasz?
magda 2017-03-30 23:20
120 komentarzy wyjaśniło, dlaczego ludzie nie polecają ff, zapytaj administratora, z jakiego powodu prawdziwe a zarazem niegatywne opinie zostały usuniete
wszystko zostało już powiedziane
firma nie szanuje pracownikow, oferuje tylko umowy smieciowe, glodowe pensje, stosuje terror psychiczny
Weronika 2017-03-31 10:19
A co Wam się przede wszystkim podobało w pracy? Z czego jesteście najbardziej zadowoleni?
fabryka obłudy 2017-03-31 11:02
Pani redaktor ma problem z czytaniem ze zrozumieniem?
Miki 2017-03-31 12:21
Z niczego. I proszę nie udawajcie że piszę ten komentarz potencjalny pracownik tylko który to z was hmm... Grzegorz, Michał Robercik czy Karina ? nie robcie już większego pośmiewiska z siebie bo wystarczający cyrk wyprawiacie .
ŁaniaFrania 2017-03-31 14:04
Pani Weroniko - litości...
Co jest najważniejsze w pracy: pieniądze, czy robimy to co lubimy, atmosfera...reszta ma drugorzędne znaczenie. Jeżeli ponad 100 opinii traktuje o tych rzeczach w bardzo negatywny sposób - to czy inne rzeczy mają znaczenie? Co się podobało? Kolor ścian w klubie, samochód Prezesa, nogi koleżanki z pracy - tylko czy to ważne?

To tak jakby stwierdzić i zapytać:

No dobra Stalin zabijał ludzi, ale co widzicie w nim dobrego? (przerysowane celowo).

Robert 2017-03-31 18:24
Beznadziejny jest system uczestniczenia. NIE MOGĘ wykupić sobie karnetu nawet w droższej cenie ale na miesiąc bo "system nie przewiduje". Bywam w Cieplicach i klub podobał mi się ale brak takiej możliwości jest zwykłą głupotą. Tak łatwo rezygnujecie z kasy?
świrek 2017-04-01 11:23
A kogo to obchodzi?
Psychiatra 2017-04-19 20:42
@Miki
ten komentarz pisze Gowork, bo widać tu po prostu mega nagonkę, wycieczki osobiste są tego najlepszym dowodem.
Adamu 2017-04-20 08:37
Robercik już w 99% jest wykopany z tej wspaniałej ORAGNIZACJI, także, nie ma komu usuwać prawdziwych acz negatywnych komentarzy.
john 2017-04-21 20:58
Ja wiem jedno w Fabryce Formy w Żorach jest brak ciepłej wody , trzeba sie kąpać w zimnej. Skandal !
Diana 2017-04-22 00:34
Roberta już zwolnili?
haha 2017-04-24 08:46
po to by ostudzić twój zapał :D
Weronika 2017-04-26 09:26
@magda w komentarzu wspominasz, że Fabryka Formy S.A. nie szanuje pracownika oraz stosuje terror psychiczny. Co masz dokładnie na myśli? Czy mówisz o konkretnej sytuacji? Spotkał Cię jakiś nieprzyjemny incydent?
Byla pracownica 2017-04-30 21:08
Calkowicie sie zgadzam. Prawda w 100 % niestety...
A pierwsza osoba ktorej Karinka sie pozbyla byla Ala Liczba z marketingu. Wtedy to byla Fabryka!
Mimo umow zlecenie, mimo pracy do 22, w weekendy czy w swieta nie mialo to wiekszego znaczenia bo czlowiek chetnie spedzal czas w pracy. Zasady byly jasne, zarobki znacznie wyższe. Az sie zaczely te Karinowe bzdury i jej uchodzenie za wielkiego coacha i niestety ani atmosfery, a od dwoch lat odchodza z firmy z jej lepsi pracownicy.
I wspolczuje tylko tym biednym dziewczynom siedzacym w centrali ktore uzeraja sie z idiotyzmem tej firmy na co dzien.
Paulina 2017-04-30 21:36
W 2015 tak bylo :) 2017 niestety prezentuje sie znacznie inacznej...
Instruktor 2017-05-01 09:06
W tym miesiącu pracownicy otrzymali informacje ze ich wynagrodzenie to 1 5 + premia uznaniowa wedle opini prezesa(ktorego na miejscu w klubie nigdy nie ma).
A ile? O! to ciekawa kwestia, kazdy dowie sie jak wejdzie na swoje konto. Świetny pomysl! Wtedy sie dopiero zacznie prawdziwe manipulowanie pracownikami i ich skłócanie. Bo dlaczego ten dostal tyle a tamten tyle? Moze donosi?
Trzeba go obserwowac i znalezc cos na niego.

Moze dlatego Pani Weroniko. To sie tam dzieje caly czas.
tak właśnie! 2017-05-01 22:22
odzywać się? pfff szczerze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mnie to obchodzi i mam nadzieję, że irek poleci a za nim karina na samo dno.
4 pory roku 2017-05-01 22:26
Rynek pracy jest otwarty, to że w centrali siedzą te "biedne dziewczyny", to ich wybór. Mogą zmienić pracę, bez przesady.
Z resztą się zgadzam, że może nie było kokosów, ale człowiek siedział po 14 godzin i pracował bo? bo chciał, bo był zmotywowany, bo byliśmy jedną wielką rodziną, która się wspierała i rozmawiała ze sobą. A teraz to jest rodzina patologiczna.
sekretarka 2017-05-02 08:59
Te biedne dziewczyny z centrali nad którymi się tak użalasz są równie fałszywe co cała reszta organizacji. Od razu gdy przestajesz pracować w tej firmie zrywają znajomość, żeby przypadkiem karina nie zobaczyła że się "kumplują" z byłymi współpracownikami. To są koleżanki? Szuje, jak cała ta firma.
paula 2017-05-03 00:21
dokładnie! potwierdzam! dobre koleżanki jak tam pracujesz, gdy jestes zwolniony, to wszystkie się przestają odzywać
4 pory roku 2017-05-11 23:51
Gdyby ktoś jeszcze 2,5 roku temu zapytał mnie co sadze o pracy w FF -
moja odpowiedz i opinia bylaby jedna - najlepsze miejsce i ludzie na
swiecie!
A potem w 2014 przyszła Karina, po trupach do celu wyeliminowała
wszystkich stojących jej na przeszkodzie w drodze do Irka - Michała M.
Maćka K. Alicję L. Michała L. i wielu wielu innych.
Zmanipulowała Irka, a tak jak Irek zagra zatanczy Iza, wiec oboje wpadli w
jej sidła i niestety to ma negatywny wpływ na firmę a przede wszystkim
na traktowanie pracowników. Kiedyś był szacunek, teraz jest dno i
poniżenie, kiedyś była zespołowość, teraz jest szczucie na siebie
wzajemnie ludzi z zespolu, kiedyś każdy trzymał ze sobą i stał za
drugą osobą z teamu murem - teraz jest strach i konfidenci. Długo by
opowiadać o zebraniach z Karina i Irkiem - o koniecznosci wyznaczania
kolegów i koleżanek na forum do zwolnienia i wytykanie im błędów oraz
wad. O tym jak proponuje się ludziom robotę kabla i donosiciela, o tym
jak karina zostawia podsłuch w torebce i nagrywa pracowników. Dużo
można powiedzieć o tych marnych rekrutacjach, które bez wiedzy
kandydatow są nagrywane, wykorzystywane a potem w trakcie "analizy"
kandydaci są wysmiewani.

Robert, Grzegorz, wcześniej Marta i Damian - jaka jest cena sprzedania
się? 6 - 7 tys na fakturze? Za takie pieniądze można was kupić i
zapewnić wam posadkę sprzedawczyków i konfidentów? Czujecie sie z tym
dobrze? Na przykładzie Marty i Damiana widac ze firma z nikim nie wiąże
przyszlości na dluzej, ze nie ma ludzi niezastąpionych, ze karma wraca.
Robert myślisz, ze nikt nie wie, ze sciagnales do centrali swoja "Ewcie",
bo nie umiesz liczyć i pisać bez błędów ortograficznych a ona odwala
za ciebie cała robotę, a potem płacze po kątach.
Karina myslisz ze nikt nie wie, jakim jesteś dnem i smutnym zagubionym
człowiekiem, który jest skrzywdzony przez zycie i za to mści sie na
innych? Myślisz, ze nikt nie wie, jaką jesteś psychopatką? Wszyscy to
wiedzą, wszyscy o tym mowią w każdym mieście, w którym jest klub. Stan
twarza w twarz z prawdą i przestan usuwać prawdziwe komentarze na tym
forum.

Moje dobre wspomnienia z tego miejsca niestety zostaną zatarte obrazem
Kariny i jej terroru psychicznego oraz mobbingu. Niestety irek - kiedys
osoba ceniona i podziwiana teraz bedzie mi sie kojarzył tylko z
prostactwem i byciem podatnym na wpływy tej manipulatorki Kariny.
Jak ktoś wcześniej napisał, ale niestety posty tu są nagminnie
kasowane, to ja powtórzę Fabryka Formy = Fabryka Obłudy

Karina - kłamstwo masz na drugie imię, a Tobie Irek i tak wbije w końcu
nóż w plecy i nieistotne jakie są wasze relacje w pracy i poza pracą,
ta kobieta (?) to ktos kto nie cofnie się przed niczym, jest toksyczna i
krzywdzenie oraz poniżanie innych ludzi daje jej siłę.

przyszły, potencjalny pracowniku - umowa zlecenie, możliwość wylotu z
dnia na dzien, praca do poznych godzin wieczornych, w weekendy i swieta,
dorabianie filozofii do pracy handlowca i recepcjonistki, tworzenie wizji
ze robienie koktajli jest niezwykle ambitnym zajęciem, stawka marna 1600
netto na miesiac, nastawianie przeciwko siebie pracowników, ktorzy
teoretycznie powinni grac do jednej bramki, a w praktyce jeden drugiemu nie
ufa i podklada świnie, wiec kandydacie uwierz, ze pracując w call center
masz wieksze mozliwosci i rozwoju i zarobku a przede wszystkim komfort
psychiczny. Tak jest właśnie teraz, także szczerze? NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY
Piotr P 2017-05-12 22:05
Czy ktos mi moze wytlumaczyc co sie stalo w greenpoincie? Tam sie nie da przebywać
Maja 2017-05-15 22:04
Pracownicy nie wytrzymali i spora część starej kadry się zwolniła . Na niekorzyść klubu .
klubowicz 2017-05-15 22:18
a co sie dzieje w greenie?
wiosna 2017-05-28 00:28
kłamstwo ,obłuda,moralność,wszyscy wiedzą ?
Proponuję przyjrzeć się sobie -też wiedzą.
?? 2017-06-01 21:23
co to za bełkot
Weronika 2017-06-02 11:06
@Piotr P piszesz, że w Greenie nie da się wytrzymać. Dlaczego tak uważasz? Czy jakaś sytuacja wzbudziła Twój niepokój? Co według Ciebie w Fabryka Formy S.A. wymaga zmiany?
abba 2017-06-23 09:37
obrzydliwe miejsce pracy z obrzydliwymi ludzmi: zarzad I i K banda obrzydliwych sfrustrowanych ludzi, ktorzy probują zgnoić pracowników dla wlasnej satysfakcji
Monika 2017-07-07 11:33
Cieszę się, że już tam nie pracuję. Istnieje świat poza FF i jest to świat o wiele lepszy. O pracy, możliwościach w innych miejscach zatrudnienia nie wspomnę. Nie jestem już ofiarą mobbingu, ciągłego stresu, poniżania, mam teraz normalną pracę z normalnymi ludźmi, za godne pieniądze, szef mnie szanuje i docenia moją pracę. W ff ciągle nerwy i niezdrowa toksyczna atmosfera.
Dpd 2017-07-15 09:10
W Green point przyszli nowi do recepcji , chlopacy są Ok , mili i kontaktowi i nawet sie uśmiechną ale nowa dziewucha tojest po prostu masakra, "ani cześć ani pocałuj mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;, siedzi tam jak za karę, minę za każdym razem ma taką jak by chciała powiedzieć " nie wchodź tutaj" i ciàgle siedzi w telefonie , czy klienci wchodzą czy wychodzą .No ,ale tak właściwie nie ma sie czego dziwić , 10 zł na godzinę to super stawka do tago umowa zlecenie non stop i dlatego wszystkie fajne i normalne dziewczyny zwolniły sie praktycznie z dnia na dzien . Miały 15 zł /h i zamiast podwyżki dostały obniżkę na 10/h , EXTRA!!! Robią siano na FF i nie tylko a ludziom płacą 10zl/h żenada , jak u Rusków.
Zostaw swoją opinię o Fabryka Formy S.A. - Sierosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Formy S.A.