Opinie o Fabryka Formy S.A. w Sierosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fabryka Formy S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Formy S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Formy S.A. w Sierosław

Pracownik Działu Obsługi Klienta- taka ofertę widziałam. Podpowiedzcie coś w tym temacie,

Vena

Niestety nie ma chętnych do pisania poniważ prawdziwe opinie - są usuwane ....

Xxx

Witam mam zacząć prace jako sprzątaczka w FF wie ktoś jak tam jest??? Bytom

Weronika

@fufu przypominam, że jeśli jakiś komentarz usunięto, to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Regulamin znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Informacje o pracy w firmie Fabryka Formy S.A. można przekazać bez używania wulgaryzmów i bez obrażania innych osób.

Recepcjonistka

Rekrutacja zdalna na plus. Rozmowa szybka i ciekawa. Zapewnienie o telefonie zwrotnym niezależnie od decyzji, ale nic takiego się nie wydarzyło.

Poprzednia praca, dlaczego to miejsce, stresująca sytuacja, sprzedaż produktów.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Weronika

Obecnie firma Fabryka Formy S.A. poszukuje pracownika na stanowisko FF Team. W ofercie napisali, że oferują innowacyjny model zarządzania (bez hierarchii), pieniądze, wspaniali ludzie. Czy ktoś jest chętny żeby aplikować?

Weronika

@Ptu Artus jeśli jakiś wpis został usunięty to znaczy, że naruszał on regulamin forum. Warto zapoznać się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz. Pamiętaj również, że nie możesz nikogo obrażać na forum. Proszę o pozostawianie opinii na temat pracy w Fabryka Formy S.A.

Weronika

@NN jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i jestem tu po to, aby wam pomóc. Zachęcam wszystkich do pozostawiania opinii na temat pracy w firmie Fabryka Formy S.A. ponieważ, będzie to pomocą dla tych osób, które myślą nad podjęciem pracy w tej firmie.

Weronika

@Piotr P piszesz, że w Greenie nie da się wytrzymać. Dlaczego tak uważasz? Czy jakaś sytuacja wzbudziła Twój niepokój? Co według Ciebie w Fabryka Formy S.A. wymaga zmiany?

Piotr P

Czy ktos mi moze wytlumaczyc co sie stalo w greenpoincie? Tam sie nie da przebywać

klubowicz
@Piotr P

a co sie dzieje w greenie?

paula

dokładnie! potwierdzam! dobre koleżanki jak tam pracujesz, gdy jestes zwolniony, to wszystkie się przestają odzywać

Weronika

@magda w komentarzu wspominasz, że Fabryka Formy S.A. nie szanuje pracownika oraz stosuje terror psychiczny. Co masz dokładnie na myśli? Czy mówisz o konkretnej sytuacji? Spotkał Cię jakiś nieprzyjemny incydent?

świrek

A kogo to obchodzi?

Weronika

A co Wam się przede wszystkim podobało w pracy? Z czego jesteście najbardziej zadowoleni?

Miki
@Weronika

Z niczego. I proszę nie udawajcie że piszę ten komentarz potencjalny pracownik tylko który to z was hmm... Grzegorz, Michał Robercik czy Karina ? nie robcie już większego pośmiewiska z siebie bo wystarczający cyrk wyprawiacie .

Weronika

@Nie polecam FF, dlaczego nie polecasz?

Nie polecam FF

(usunięte przez administratora) "Klienci nie są najważniejsi, pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów." tyle w temacie. Trzymajcie się od pracy wff z daleka.

Weronika

Chcesz poznać Fabryka Formy S.A. bliżej? Koniecznie zapoznaj się z zakładką 'O nas', która umieszczona jest przy wątku firmy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,200161,0,0,o_nas

Ja pracuje i mam się dobrze. Uważam że praca w branży fitness jest generalnie super sprawą o ile jest to obszar również prywatnych zainteresowań. Fabryka Formy jest zdecydowanie jedną z najlepszych sieci w naszym kraju i fajnie jest ją współtworzyć. Owszem, są różne problemy i różni ludzie, niektórych lubi się bardziej innych mniej, ale na co dzień wokół mam samych świetnych ludzi z którymi pracuję i jest mi po prostu miło codziennie jechać do pracy żeby się z nimi spotkać, pogadać, pośmiać się, zrobić trening... Jak w każdej firmie są tarcia personalne, ale mimo to nie rozumiem tych osobistych wycieczek tutaj i rozliczania z tego kto czym jeździ... no słabe to, nawet jeśli odnosi się do innych słabych sytuacji.

UJHJK

poczytaj wyżej opinie, to same fakty są.

ktoś z ff

Tak dokładnie było pracowałam tam 3 lata

Sofokles

przecież to właśnie napisałem:) jak rozumiem to takie ad vocem z uzupełnieniem tak?:) masz rację jakby co:)

Angie

Wiesz moze w jakim klubie sa takie zebrania? Chce aplikowac do klubu w Poznaniu ale jak tak ma wygladac praca to ja dziekuje ;(

Raz dwa
@Angie

W każdym klubie

Agata
@Angie

w każdym są takie zebrania. we wszystkich klubach sa regularne wizytacje. dziewczyno jesli po przeczytaniu wszystkich opinii na temat tej firmy nadal chcesz tam aplikowac, to szczere kondolencje juz dzis skladam

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Formy S.A. - Sierosław

• Jak się pracuje w Fabryka Formy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Formy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Formy S.A.?

Kandydaci do pracy w Fabryka Formy S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Formy S.A.
1.8/5 Na podstawie 165 ocen.

Fabryka Formy S.A.