Toyota Carter

Gdańsk

Opinie o Toyota Carter

anonim 2010-04-20 21:13:14
Pracowałam rok jako recepcjonistka.Praca na 2 zmiany, do godz 22giej. Robiłam za sekretarkę serwisu i działu handlowego, hostessę, asystentkę zarządu, sekretarkę zarządu i księgowości, handlowca, kasjerkę, sprzątaczkę kibli dla wszystkich, mini magazyniera, koordynatora przesyłek, telemarkietera, listonosza itp. Firma ma bardzo wysokie wymagania co do pracownika a w szczególności prezencje - a nie zapewnia na to ani złotówki.Przez rok nigdy premii nie widziałyśmy, ani kasy za nadgodziny, prace w soboty czy w weekendy na dniach otwartych, problemy z urlopami, brak obiecanej podwyżki(jakiejkolwiek) a zdobyłam najwyższe kwalifikacje potwierdzone certyfikatem. Najgorsze było to że trzeba było być odstawionym na glanc-żakiecik, obcasik - przychodziła szefowa i kazała nam sprzątać kible (z telefonem w ręku! i jeszcze patrzeć w tym czasie czy ktoś do zarządu nie przyszedł), zmywać naczynia po wszystkich gościach (były 2 kuchnie do obrobienia), a nawet podłogę w całym salonie. To co się tam dzieje to cyrk na kółkach - w warsztacie, w serwisie.Zarabiałam 1100 na rękę. Nic dziwnego że mnie zwolnić nie chcieli - gdybym miała za półdarmo niewolnika to też bym go nie puściła - a podwyżki nawet nie zaproponowali. Odradzam pracę w takiej firmie.
Zostaw swoją opinię o Toyota Carter - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota Carter