Opinie o ArchiDoc SA w Chorzów

ArchiDoc SA – jest liderem na rynku rozwiązań outsourcingowych w dziedzinie zarządzania dokumentami.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArchiDoc SA w Chorzów

gosia

Znalazłam lepszą pracę i z przyjemnością zwolniłam się, tak jak większość osób z ambicjami które miały umowę o pracę :)

gosia

Jak tam Chorzów, 1300 zł na rękę na umowie o pracę, codzienne narzekanie i uprzejme donoszenie to max co z Was może być :D ? Wyrazy współczucia :)

Przeniosłaś się do Lublina, że tak się cieszysz? :P

Michu

Kandor, wygląda na to, że nie tylko ja mam takie podejrzenie.... ich strata.

Michu

Rozmawiałem przez telefon z Anglikiem ale nie dostałem się do drugiego etapu. Rozmowy miały być 14-15 kwietnia, pewnie już po "zawodach". Teraz czekam na opinie od tych, którzy się dostali. Zobaczymy, może nie będzie czego żałować...

VDC
@Michu

A czy możesz z grubsza powiedzieć o czym była rozmowa? Nie pytam o szczegóły, ale specyfikę - standardowe pytania o kandydata, dlaczego aplikuje itp?

@VDC

Pytania nie były podchwytliwe - pytał dlaczego aplikuję, o doświadczenie zawodowe i po rozmowie.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kret

Do mnie jeszcze nie. Ciągle czekam.

blabla

czy odzywali sie juz do kogos w zwiazku z praca w lublinie?

@blabla

też jestem ciekawa...

kret

Niestety 3000 brutto, ale po pół roku ma pensja wzrosnąc do 3500 PLN brutto.

pituŚ

Uuu to paskuda, o której piszesz jeszcze pracuje? haha, porażka. A Kierownik-pani A.G. w okularach? Ona była zawsze super extra babką

Zabawna

W Chorzowie robi się coraz gorzej. Ludzi na zleceniach pozwalniali, a ostatnio kilka osób z umowami o pracę zwolnili. Tej firmie nie wróżę za dobrze...

pawel

to oczywiscie warszawa

Lolo

W oczy przełożonemu można było mówić, maile pisać i... nic. Tylko patrzyli jak na oszołoma, gdy człowiek chciał usprawnić pewne rzeczy. >>a tak poważnie to w necie każdy jest anonimowy i może pisać co mu się chce bo czuje się bezkarny i bezpieczny - oczywiście powyższe to mój wymysł pomazujący, że każdy może napisać wszystko

buuu

A miałam nadzieję że jeszcze do nich wrócę po zakończonym projekcie :(

gosia

Tu należy "pogratulować" Panu szefowi oddziału w Chorzowie, skutecznie z roku na rok firma poupada coraz bardziej, a wystarczyło czasem porozmawiać zwyczajnie z pracownikami zamiast słuchać kierowników i ich pionków-koordynatorów, przykre to co tam się dzieje, oddział Warszawa się bogaci, a na Śląsku sami "murzyni"

gosia

na całe szczęście coraz mniej firm z nimi współpracuje, a w Chorzowie bida i brak szacunku do człowieka, maks co można tam osiągnąć i to przy znajomości to umowa o prace i najniższa z możliwych płac, "outsourcing experts" hahaha

@gosia

Nabrali ludzi z UP - oszczędność w domu i zagrodzie, a roboty brak. Płacić nie muszą, bo to Bruksela z funduszy opłaca. Ale trzymać pół roku muszą. Ciekaw jestem, kiedy zamkną Chorzów /zotawią tylko magazyn - magazynierów zresztą też pogonili/ i tylko Warszawa zostanie.

10 zł za godzinę brutto. Za wszelakie zadania.

paweł
@Andrzej

no niekoniecznie 10 zł brutto za wszelakie zadania,pracowałem tam kilka miesięcy jeśli masz układy z koordynatorami lub kierownictwem do tego dorzucają premie,normy też są w zależności od tego ile papierosków wypali się z koordynatorami i czy jesteś ich ziomkiem.Twój kolega może mieć normę 200 na dzień,bo ma plecy ty 200 na godzinę,bo tych pleców nie masz

piotr
@paweł

nigdy nie wchodziłem w żadne układy w firmach,w archidocu jest jest jeden wielki syf.Jeśli jesteś dobrym pracownikiem,ale nie masz znajomych wśród kierownictwa nie popracujesz tam długo.Nie liczy się praca,ale układ i donosicielstwo.Zatrudniają nawet swoje na oko siedemdziesięcioletnie babcie.Przerażający brak szacunku dla klientów ze strony kierownictwa a przecież z nich żyją.Na sali jeden gwar panią kierownik M nie interesuje,że ludzie pracują zabawia wszystkich rozmowami z życia osobistego w przerwach na papieroska i szuka następnej ofiary do wywalenia,bo jej koleżanka potrzebuje pracy.Brak określonych norm.Jeśli potrzebują miejsc biorą cię na nowy projekt.Cała grupa robi ok 640 dokumentów.Jesteś happy,bo akurat pierwszego dnia ci się udało.Na drugi dzień biorą cię na stronę i mówią kategorycznie,że ty masz zrobić 900 bo cię wywalą.Podczas,gdy cała grupa lizusów nadal robi 640.Ty robisz 800,ale to nadal za mało bo trzeba znaleźć miejsce.Dokumenty nie są sprawiedliwie rozdzielane są osoby,które siedzą po 12,13 godzin i przychodzą w soboty innym po 4 godzinach każą iść do domu a następnego dnia ta sama osoba pyta się,kto im na to pozwolił.Pełno znajomków przychodzi na 2, 3 godziny w tygodniu się poopieprzać,samemu ustala sobie grafik bo rzekomo się uczy.Na temat pracy nie rozmawiaj tam z nikim.Jeśli nie masz znajomości jesteś dla nich śmieciem.Zresztą teraz podobno z ulicy nikogo tam nie biorą pilnują miejsc dla swoich.Przestrzegam przed superwajzorką M ona potrafi zadbać o swoich znajomych i wymiatać stałych pracowników.Jeśli jesteś dobrym pracownikiem,ale masz swoje zasady omijaj tą firmę z daleka,bo dla ok. 1300 zł nie warto donosić na ludzi i lizać tyłki

Lolo
@piotr

Stawka bazowa to 10 zł brutto. Nie na każdym projekcie były premie, a pojawiały się tylko wtedy, gdy superinteligentne kierownictwo zorientowało się, że dział handlowy przeszarżował i wynegocjował termin, którego dotrzymać się nie da. Zdecydowana większość projektów kończyła się grubo po terminie - z 3 miesięcy robiło się pół roku lub dłużej.

ciekaw
@Lolo

Które projekty kończyły się po terminie? Proszę wymień wszystkie.

enigma

Dowiedz się, kto liczy czasy :)

zaradna

Nie wiem co ma handlowiec z liczeniem czasu. Handlowiec chyba negocjuje ceny, a normy ustalają koordynatorzy i kierownicy. Akurat pracowałam tam prawie rok i jedyne co zauważyłam to to że jest garstka przydupasów którzy mogą się opieprzać i nikt im nie zwraca uwagi a jak ktoś chciał sobie przyrobić i się wykazywał i wyrabiał normy albo i więcej to i tak z tego nic nie miał. A na koniec wychodziło tak, że przydupasy dostawali premię. Nie wiem jak na innych projektach ale tam gdzie byłam to na nocce można było spokojnie się wyspać przez pół zmiany a potem koordynatorowi się wypłakać, że były trudne dokumenty. A to że koordynator albo kierownik wydawał się z przypadku. Cieszę się, że już się z tamtąd wyrwałam i znalazłam inną pracę i trochę bardziej ambitnym też tak radzę. A jak czytam i przeglądam te wasze opinie to chyba nie bardzo się coś zmieniło od tego czasu.

gosia

to może napisz kiedy zostaną wysłane pity do byłych pracowników ?

chętnie odpowiem

W odpowiednim czasie

gość
@gosia

jako były pracownik już otrzymałam

chętnie odpowiem

Zadawaj pytania. Pracuję tam od dawna i wiem w zasadzie wszystko co może Cię zainteresować.

Andzia

prawda

niedoszłyarchiwista

Dzień dobry, chciałam się zapytać, czy macie może maila na którego można wysłać swoje CV? Ponieważ próbowałam dziś parokrotnie wysłać je na adres hr@oex.pl i przez cały czas miałam mail delivery system... Dziękuję za pomoc :)

HR
@niedoszłyarchiwista

hr@archidoc.pl

żałosne

@niezainteresowana ktoś szuka pracy i się o nią pyta a ty z takimi tekstami wylatujesz... Twój komentarz świadczy o twojej wysokiej inteligencji i poziomie kultury. Nie masz nic ciekawego do napisania to nie komentuj-proste.

niezaintersowana

podobno potrzebują kogoś go odśnieżani dachu, także "zainteresowana" aplikuj :D

Zostaw merytoryczną opinię o ArchiDoc SA - Chorzów

• Jak się pracuje w ArchiDoc SA?

Zobacz opinie na temat firmy ArchiDoc SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArchiDoc SA?

Kandydaci do pracy w ArchiDoc SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArchiDoc SA