Opinie o ArchiDoc SA w Chorzów

ArchiDoc SA – jest liderem na rynku rozwiązań outsourcingowych w dziedzinie zarządzania dokumentami.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArchiDoc SA w Chorzów

Róża

Lubię atmosferę w ArchiDoc SA za: W ArchiDoc na Równoległej panuje dobra atmosfera i wszyscy są bardzo pomocni.

Óqon

Jest ktoś, kto może się podzielić doświadczeniem pracy na stanowisku innym niż rejestrator danych np. pracownik kancelarii, biurowy (...) ?

PytaczII

Czy ktoś wie, czy np. jeśli chodzi o banki, to czy rejestratorzy rejestrują tylko w głównych siedzibach tychże banków, czy w poszczególnych oddziałach i w zw. z tym można sobie dopasować miejsce pracy terenowo? (bank podaję jako przykład, chodzi mi ogólnie o sieci firm niekoniecznie banków).

Cię kawa

W sumie to też mnie ciekawią odpowiedzi na pytania Nick-a i mAt-a

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
NICK

Czy z urlopami w firmie nie ma problemu, czy jak ktoś weźmie wolne to nie ma już po co wracać, albo kręcą nosem?

Konewka

Myśle że wszystko o Pani Ewie S. zostało już napisane. To osoba toksyczna, pozbawiona empatii, która nie lubi ludzi. Bardzo często i szybko zmienia zdanie, w sekundę przechodzi od miłości do nienawiści. Traktuje pracowników olewczo, gdy pojawia się jakiś problem lub pytanie nierzadko nie jest łaskawa podnieść głowy zza monitora lub zasłania się argumentem ze w tym momencie słucha Madonny i by jej nie przeszkadzać. Rozchwianie psychiczne szefowej odbija się na całym zespole, w projekcie zarządzanym przez E.S. dochodzi do ciągłych rotacji i zmian kadrowych - ciężko z nią wytrzymać. Jeśli kiedykolwiek zaproponują wam prace w projekcie Ewy S. Uciekajcie jak najdalej. Z pozytywów - pomocny i serdeczny zespół i możliwość dodatkowego zarobku poprzez nadgodziny. Totalny brak szkoleń czy wsparcia kierownictwa.

mAt
@Konewka

Czy owa Pani zarządza projektem realizowanym w siedzibie, czy też gdzieś u któregoś zewnętrznego podmiotu na back-officie?

Aneta

@anonymous, dziękuję za Twoją odpowiedź. Pracujesz w firmie, napisałeś, że nie wiesz nic na temat świadczeń, możesz bardziej sprecyzować co masz na myśli? Dobra atmosfera i stabilne zatrudnienie to na pewno dobra wiadomość. A jak wygląda możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń?

Aneta

@Piot, dziękuję za Twoją wypowiedź, możesz jeszcze napisać czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, czy zlecenie? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych oraz pakiet świadczeń socjalnych i co się na niego składa? Jaka jest atmosfera w pracy? Co najbardziej podoba się Tobie w firmie? Możesz się tym podzielić na forum?

@Aneta

To, że są chętni wszyscy do pomocy, przedłużają umowę, . Świadczeń nie wiem nic na ten temat.

Aneta

Czy w ostatnim czasie coś się w firmie zmieniło? Możecie powiedzieć, czy pracownicy mają zapewnione szkolenia? A może pracodawca oferuje dostęp do benefitów pozapłacowych? Czy firma zatrudnia także osoby niepełnosprawne? @Hanka, wiesz coś o aktualnych ofertach pracy? Na jakie stanowiska trwają rekrutacje?

Piot
@Aneta

Zatrudnia osoby niepełnosprawne,ale w ogłoszeniach nie ma podanego wymaganego orzeczenia niepełnosprawności, natomiast ja posiadałem i przyjmują. I to jest dobra praca również dla takich osób, gdzie jest mało wiedzy i podchodzą elastycznie, ale są dyżury w sobotę. No niestety pensja jest mała,ale dzieki orzeczeniom mogliby by podnieść ;0

Aneta

@anonymous, dlaczego według Ciebie warto zatrudnić się w firmie? Jakie dobre strony pracy w tym miejscu zauważasz? Co mógłbyś doradzić osobom, które chciałyby rozpocząć karierę zawodową w ArchiDoc? Zapraszam Was do dyskusji o tym pracodawcy.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

xxxxxxxxx
@Bartek

Wejdź na stronę archidoc..pl i w zakładce kariera masz aktualne oferty pracy. Też czasami ogłaszają się na olx.

Ola
@Bartek

Warto napisać do nich, dział rekrutacji zawsze proponuje jakąś ofertę.

@Bartek

Jeśli chcesz się rozwijać w tym kierunku, to warto, wyślij do nich maila, Pan kierownik Tobie odpiszę, ja ze względu na dojazd musiałem zrezygnować i aktualnie w domu pracuje.

Jasiek

Czy tak dobrze się pracuje i nie zaglądacie na forum?

Hanka
@Jasiek

Jest tyle pracy, że nie bardzo jest czas zaglądać na forum :) możesz zasilić ekipę. Najlepiej w centrum ;)

Zastanawiam się jaka jest przyczyna , że przestaliście pisać?

xxxxxxx

Pracowałem w ArchiDoc, ale w MŁOCHOWIE. Czy polecam? Jeżeli chodzi o atmosferę, ludzi , to jest w porządku, wszyscy mili, pomocni. Więc jest ok. Jeżeli chodzi o pracę, to też nie ma się czego doczepić. Praca na Stanowisku Rejestrator Danych do skomplikowanych nie należy, jest przyjemna, ale jest strasznie monotonna. Polega na skanowaniu dokumentów... W ciągu dnia jedna osoba skanuje kilka tysięcy dokumentów, ale to nie jest praca na akord. Po prostu tyle każdy pracownik jest w stanie, sam z siebie dokumentów zeskanować. I nie ma nacisku na wyrabianą ilość. Każdy pracuje w takim tempie w jakim chce - ale to nie znaczy, że można się op*ier*****ć ;) Pracują w 99% dziewczyny. Faceci są bardziej do zadań siłowych, typowo magazynowych - przygotowywanie palet, podstawianie palet z dokumentami dla osób skanujących, układanie palet na regałach (jeżeli ktoś ma uprawnienia na wózek), itp. Praca w systemie 6-14 lub 8-16. Ale większość przychodzi na 6.00 :) Praca na PEŁNY ETAT z UMOWĄ o PRACĘ :) Jedynym dużym MINUSEM jest WYNAGRODZENIE! Wynosi Ok. 1800zł (Rejestrator danych) Więc jest to bardzo mało. Jeżeli jest ktoś studentem , chce sobie dorobić albo jest na garnuszku rodziców xD myślę, że jest to praca dla niego ;) Ogólnie to POLECAM :) Pozdrawiam...

Aneta

@Arek czyli byłeś kiedyś pracownikiem firmy Grupa ArchiDoc S.A.? Jak wspominasz pracę tam? Chyba byłeś zadowolony skoro rozważasz powrót do niej? Myślisz, że pracownik, który wcześniej pracował ma szansę na powrót?

Wszystko ok, polecam.

Arek

Jakie są obecnie stawki na umowie o pracę? Nadal takie jak przed pary laty, czy coś wzrosły?

HHHHH
@Arek

nic sie nie zmieniło! PORAŻKA, DNO I WODOROSTY!!!! ODRADZAM KAŻDEMU

A.
@Arek

UoP 2400 brutto. Można brać nadgodziny. Problem z wzięciem urlopu, można ewentualnie nieobecność odrobić.

Atmosfera w ArchiDoc bardzo swobodna, ludzie nawzajem sobie pomagają, zawsze służą pomocą. Obowiązki też nie należą do tych skomplikowanych. Każdy jest w stanie wszystkiego się nauczyć. Jednak nie polecam współpracy z Panią Ewą S. Wprowadza negatywną atmosferę wśród pracowników. Wszyscy są pod jej obecnością nerwowi, nie można się swobodnie wypowiedzieć, ponieważ tej Pani wszystko przeszkadza. Potrafi wytykać w perfidny sposób błędy, na forum, gdzie moim zdaniem powinna wyjść z tą osobą i porozmawiać na osobności. Wytłumaczyć. Nie pomijając już o oskarżanie o coś czego się nie zrobiło. Chcę przestrzec nowe osoby, które wpadną pod jej skrzydła.

ktoto

Ewa S. z Warszawy?

Aneta

@Aaa a możesz podać więcej szczegółów na temat rozmowy w Grupa ArchiDoc S.A? Stwierdzenie "taka sobie" byt wiele nie mówi. Skąd wiesz, że tak łatwo dostać tam pracę i pracuje się do momentu aż ona będzie? Chcesz powiedzieć, że są okresy kiedy jest więcej pracy i jest potrzeba większej ilości personelu, a gdy pracy jest mniej to są zwalniani?

Aaa
@Aneta

Odpwiedz jest taka. Rozmowa jest taka ,że pyta Ciebie o doświadczenie, to co masz zawarte CV,o hobby o ile dobrze pamiętam. Pani podaje również maila do którego możesz wysłać jeśli chcesz zacząć pracę od zaraz. Wydzwania kierownik do Ciebie,potem przychodzisz od razu na dzień następny i najpierw zostajesz przeszkolony przez pracownika. A co do ilość pracy, to nie wiem. Ogólnie to zależy od projektu, bo można wykonywać jedną czynność :). A i są elastyczne godziny pracy..

Aneta

Dobrze wiedzieć, że jest więcej niż jedna pozytywna opinia o pracy w tej firmie. Dla zainteresowanych firma Grupa ArchiDoc S.A. poszukuje Rejestratora danych http://www.archidoc.pl/kariera.html Ktoś był na rozmowie w sprawie tego stanowiska? Jak wygląda rozmowa?

Aaa
@Aneta

rozmowa taka sobie, przyjmą Ciebie na pewno. Ale pracujesz do momentu az jest praca..

stroke

Jak ktoś poniżej napisał, praca pozwalająca odpocząć psychicznie (z racji tego, że nie masz kontaktu z klientem czy jakiejś nerwowej atmosfery). Osoby pracujące w firmie dłużej są miłe, pomocne. Obowiązki pracy proste, czasem monotonne jak musisz robić ciągle to samo. Wynagrodzenie mogłoby być wyższe, ale dobrze, że są też projekty akordowe i różne wyjazdy, dzięki którym można więcej zarobić. No i elastyczność czasu pracy, możliwość dogadania się co do godzin - to jest tutaj coś normalnego. Polecam dla osób, którym niekoniecznie zależy na wysokiej wypłacie, bardziej na spokojnej pracy w miłej atmosferze.

Zostaw merytoryczną opinię o ArchiDoc SA - Chorzów

• Jak się pracuje w ArchiDoc SA?

Zobacz opinie na temat firmy ArchiDoc SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArchiDoc SA?

Kandydaci do pracy w ArchiDoc SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArchiDoc SA