Opinie o ArchiDoc SA w Chorzów

ArchiDoc SA – jest liderem na rynku rozwiązań outsourcingowych w dziedzinie zarządzania dokumentami.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArchiDoc SA w Chorzów

ooon

To są opinie pracy w ArchiDoc Warszawa. Pozdrawiam

zuza25

Idę na spotkanie w poniedziałek do Chorzowa ;) Powie mi ktoś jakie są zarobki netto? I czy pracuje się w soboty, niedzielę?

zniesmaczona

ktoś chyba z "góry" powinien się poważnie przyjrzeć swojemu kierownictwu a w szczególności jego stanom psychicznym. jedna z kierowniczek ma chyba z tym poważanym problem, skoro jest w stanie przy wszystkich na sali operacyjnej obrabia (usunięte przez administratora) innym kierownikom ale nie ma odwagi im tego powiedzieć wprost. oczywiście używając słownictwa wprost z jakiejś speluny - no ale to chyba nie powinno nikogo dziwić skoro to jej "normalne" słownictwo. tego nie da się już słuchać post dotyczy Chorzowa

alee
@zniesmaczona

Kto tutaj zechce W rozpaczy tkwić, Załamać ręce, Płakać i pić, Ten święte prawo Ma, bez dwóch zdań... Jest takie miejsce, Taki kraj

qqq

zmiany w Chorzowie: 6-14 14-22 22-06

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
xj0

A mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda ta "praca zmianowa" na stanowisku rejestratora danych? Od której do której są te zmiany?

rogi

Ja znam sporo uczciwych i pracujących dużo więcej (wydajniej, szerszy zakres obowiązków) od tej drugiej części jak to Ty nazwałeś "nierobów" i jakoś tej premii nie dostają. Jakieś wnioski ?

warszawa

Pracowałam w firmie Archidoc ponad rok. Po dłuższym czasie zauważyłam że ta firma to zwykli oszuści, którzy wykorzystują ludzi i przede wszystkim studentów, kierownicy projektów premie przyznaja tylko i wylacznie soboe lub osobom ktore im donoszą wszystko. Kierownicy to słoiki więc co by się nie działo bronią przyjezdnych słoików. Co chodzi o prace w warszawie NIE POLECAM!

Witek

Byłem pracownikiem biura w Chorzowie w dziale NC+. Jako szeregowy pracownik nie masz zbyt dużych szans na awans czy dłuższą współpracę, ale jeśli szukasz roboty do połączenia ze studiami/ wychowywaniem dzieci itp. to mogę polecić. ostatecznie to praca w małoupierdliwej atmosferze, nie ma czegoś co mnie wpieniało w innych korpo czyli codzienny pogadanek, praca w cywilizowanych warunkach, w klimatyzowanym, czystym biurze... Zarobki średnie przeciętne jak na pracę studencką (za moich czasów 10 zł brutto/h), wadą jest brak jakichkolwiek premii. Ale jako coś na początek kariery mogę polecić- nie ma spiny większej, cywilizowane warunki, wypłata zawsze na parę dni przed 10tym więc ok. Dłuższej współpracy bym nie oczekiwał, nie ma też sensu większego dla kariery, chyba że masz wykształcenie z branży IT. Ale studentów zachęcam.

Effa a Ty piszesz o Warszawie czy Chorzowie?

Effa

Wiedząc jak na rynku jest ciężko z pracą ta firma jest lepszym rozwiązaniem niż siedzenie w domu. To wszystko co mogłem napisać o tej firmie w pozytywnym kontekście. Na początku wszyscy są mili ( równie dobrze mogli by postawić przy mnie uśmiechnięte manekiny), lecz nie daj się oszukać. Ktoś już czeka na twoją wpadkę, aby wejść koordynatorowi lub komuś wyżej w cztery litery i dostać nagrode jak posłuszny piesio. Koordynatorzy traktuja prace bardzo poważnie. Traktują swoje obowiązki jak strażnicy w więzieniach. Niestety zapominają, że prócz pilnowania innych mają do wykonania swoją prace, która pokrywa się z obowiązkami szarych pracowników. Szansa na awans to całkowite poświęcenie się firmie ( tzw korporacyjne niewolnictwo) gdzie nagrodą "być może" będzie właśnie upragnione stanowisko koordynatora, na którym ludziom woda sodowa uderza do głowy. To jest tylko wierzchołek góry lodowej...

olek

Marna prowokacja.

jiji

Tez juz tam nie pracuje. Anglojezyczne stnowiska? Smiech na sali, jak tam nikt nie umie po angielsku mowic? Zalosne. Dla studenciakow praca jedna z lepszych, bo czas pracy mozna sobie ustawic jak sie chce jak sie zagada, ale absolutnie nie robota na dluzej.

Niepewny

Witam. Byłem na rozmowie o prace w ArchiDoc w Chorzowie na stanowisko rejestrator danych. Prawdopodobnie zostanę zatrudniony na umowę zlecenie. Proszę o jakieś wasze opinie, jak tam jest teraz, czy warto podpisać tą umowę zlecenie. Stawka jest bardzo niska, ale jako przejściową pracę może warto spróbować.

Wera
@Niepewny

Czesc Jak wygladala rozmowa i jakie warunki sa ?? Dzieki z gory za info. Pozdrawiam

rea
@Niepewny

to nie przedstawili Ci telefonicznie czy też podczas rozmowy warunków zatrudnienia, że piszesz prawdopodobnie ? stawka bardzo niska ? a jaką byś chciał za siedzenie przed kompem i klepanie danych z dokumentów do systemu ?

w

czas pracy jest elastyczny - jak się umówisz na początku tak możesz przychodzić .

Modularna
@w

Spóźnienia na luzie każdy przychodzi jak chce. Są tacy których zmiany nie dotyczą bo są ,,lepsi''. Anglojęzyczne stanowiska szkoda tylko, że władać tym językiem prawie nikt nie potrafi.

kiedyś
@Modularna

ja się cieszę że już tam nie pracuję, dokładnie są "lepsi" i robią co chcą. A Wielka Pani Paulina W. jeszcze tam jest i jej ekipa?

Polak

a od dzisiaj w firmie mamy nowe stanowiska - Legal Administration Manager oraz Legal Contract Manager. cokolwiek to jest i cokolwiek to znaczy. Za niedługo będą zatrudniać osoby na stanowisko Data Logger'ów i Bóg wie co jeszcze wymyślą. Ogarnijcie się tam u góry i nie róbcie z siebie pośmiewiska. Żyjemy w Polsce, płacicie jak w Polsce więc pozostańcie przy polskich nazwach stanowisk.

????

co za debile tutaj piszą.....chyba Ci o których tutaj mowa...bo nic nie upoważnia kierownika do poniżania pracowników, po prostu nieodpowiedni człowiek na danym stanowisku który nie radzi sobie z ludźmi ale chyba bardziej sam z sobą i to jest jego metoda. Więc zanim na drugi raz ktoś "ogarnięty" jak sam twierdzi, napisze że poniżanie to jest normalne traktowanie ludzi to najpierw niech się stuknie porządnie czymś w swój pusty łeb.

a

no to rewelacja, w końcu ktoś tam pomyślał.Brawo! a co z jej paziem M. ?

a

ooo widać że czarna tam jeszcze pracuje i sama pisze te wypowiedzi, porażka. Dziwne że jeszcze nikt się za to nie wziął, widocznie wszyscy na takim samym poziomie na ona. Wstyd

drzeffko

Myślę, że większość osób ma ból (usunięte przez administratora) e koordynatorzy są młodsi od nich samych. Koordynator jest od zarządzania wami, a nie od tańczenia jak chce pracownik. Pracowałem na Modularnej i nie miałem problemu z nadgodzinami jak mnie ktoś poprosił. Zarobki takie jaka praca czego oczekujecie od pracy jak na kasie tylko zamiast kefiru macie dokumenty do skanowania.Najpierw trzeba mieć ambicje i być ogarnietym żeby mieć szansę na coś lepszego.Teraz pracuje w poważnej firmie na dobrym stanowisku i uważam, że archidoc wiele mnie nauczył. Żeby oczekiwać od kogoś trzeba zacząć wymagać od siebie i szukac, a nie tracić życie na żale. Pozdro WTŚ kocić kocić i aby do przodu.

...
@drzeffko

ciekawe kim jesteś i na jakim projekcie byłeś skoro piszesz takie głupoty. Jak koordynator albo kierownik po szkole zawodowej, wyzywający ludzi od najgorszych i poniżający ich może dobrze kierować ludźmi. Szantażowanie ludzi zwolnieniem z pracy to chyba kiepska metoda

xxx
@...

Powiedz co według Ciebie wyksztalcenie ma do kierowania ludzmi ? Wedlug mnie to już jest kwestia odpowiedniego zorganizowania sobie i ludziom pracy , ale jak widać Ty jesteś w trakcie kończenia doktoratu wiesz lepiej :) Kazda metoda jest dobra o ile jest skuteczna :) Widzisz ludzie sa rozni i do jednego trafi zwykle upomnienie a na drugiego trzeba krzyknąć lub zagrozić zwolnieniem . Jak robisz swoje to bardziej niż pewne jest to , ze nikt nie powie na Ciebie nic zlego :) Ja jestem zadowolona z pracy w AD - robisz swoje i do domu , kasa na czas , multisport , ubezpieczenie pzu . I co najważniejsze nikt nie trzyma tu na sile . Nie pasuje Ci to papa :)

...
@xxx

jak trzymasz z tymi chlejusami i włazisz im w dupe to z pewnością masz dobrze. Najlepiej nachlać się na imprezie interacyjnej a później szantażować ludzi że jak komuś powiedzą to ich zwolni. No faktycznie to jest dobra organizacja i kierowanie ludźmi. Powodzenia dupowłazie

Drzeffko
@xxx

Może Ciebie poniżają bo jest za co :) NIE WAŻNE JAKI PROJEKT WAŻNE, ŻE BYŁEM OGARNIĘTY i nie marnowałem czasu na ploty i wieczne żale tylko 100% robotą. Praca jak każda inna to zależy wszystko od podejścia. Jak się jest nikim to się tam pracuje i narzeka, że marny szmal albo godzi się ze swoim losem i szuka czegoś lepszego jak się jest ogarniętym oczywiście. Nawet w najlepszych firmach w Polsce zdarzają się ,,źli'' ludzie trzeba sobie umieć radzić. Załóżcie kółko wzajemnych żali albo zmieńcie prace i dalej marudźcie, że źle. Cebula żal.

x

czyli nic w tej firmie się nie zmieniło, a wielka pani kierownik (usunięte przez administratora)i ten jej pajac (usunięte przez administratora)pracują tam jeszcze i gnoją ludzi?

Zostaw merytoryczną opinię o ArchiDoc SA - Chorzów

• Jak się pracuje w ArchiDoc SA?

Zobacz opinie na temat firmy ArchiDoc SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArchiDoc SA?

Kandydaci do pracy w ArchiDoc SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArchiDoc SA