Opinie o ArchiDoc SA w Chorzów

ArchiDoc SA – jest liderem na rynku rozwiązań outsourcingowych w dziedzinie zarządzania dokumentami.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArchiDoc SA w Chorzów

Ble

Praca na najniższych stawkach zleceniowych z "perspektywami kariery" dla niewymagających(usunięte przez administratora)

nostalgia

Było mineło a teraz mamy nowy problem.

blah blah

w sumie są trzy sale na których są kierownicy i koordynatorzy, ale o kim mowa to może być tajemnica, trochę się pomyśli i znajdzie sie odpowiedź. ale takie osoby to jeden z niewielu minusów pracy tutaj, poza takimi spawami jest w pracy wporzo.

na na
@blah blah

Ludziska zgłoscie sprawę do przełozonego

o Pani Kierownik (usunięte przez administratora) przecież wszyscy wiedzą...

@pracownik

Tej na dole czy na górze??

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
blah blah

Pracuje się w porządku, tylko najgorsze jest to,że doszła do władzy (połowy władzy, bo to nie kierownik)osoba, która nie ma pojęcia jak się zarządza i zapomniała,że już nie jest koleżanką/kolegą z podwórka swoich ziomków. I fakt układy i układziki są żenujące i nie pozwalają czasami pracować w spokoju. Ale poza tym praca ok, można przychodzić w przysłowiowym dresie i siedzi się przed kompem.

@blah blah

A o kim tutaj mowa - Blah?

@nostalgia

dziwne pytanie...każdy pracownik wie o kim mowa więc kim jest "nostalgia" skoro o to pyta? nasze wypowiedzi tutaj są na nic bo często są usuwane, skargi na powyższą osobę i jej koordynatora do kierowników i dyrektora też na nic się zdały więc szkoda gadać

@pracownik

Jest wiele osób z układami i tak naprawde dotyczyc to może góry i dołu. Ja pracuje na górze.

xxx

żenada

@xxx

Popieram xxx a może czas zgłosić sprawę do odpowiedniej instytucji

xxx

(usunięte przez administratora).Dziwne że firma nie widzi problemu pomimo wielu zgłoszeń

mały3

O jakich układach mówisz inna?

inna.

dla mnie praca w tej firmie to sama udręka. na każdym kroku układy mniejsze lub większe ale da się to wyczuć. jak nie żyjesz dobrze z ludźmi wysoko ustawionymi to nigdy nigdzie nie zajdziesz. zwykły człowiek wcale się tam nie liczy i traktowany jest jak robot.z doświadczenia nie polecam pracy w tej firmie.

maly3

Maja nas za małe tyrające mrówki za minimum

qwera

tragedii nie ma"? naprawdę? według mnie nie szanują pracowników wcale...

praciwniczka

To zależy od projektu. Jak dobrze donosisz na kolegów lub trzymasz z kier...... to sie da

praciwniczka

To zalezy tylko od ciebie ja sie ostatnio zwolnilam, nie chce mi sie juz tak daleko jezdzic. Generalnie tragedii nie ma praca jak praca.

pracowniczka

Zależny na jakim projekcie się pracuje generalnie lepsza taka praca niż żadna. Praca to praca nie idziesz ani dla przyjemności ani znajomych. Jak robisz swoje to nikt się nie czepia

Niewiele niestety.

Gosia

Zależy jak pracujesz bo jest akord

Gosia

Nie polecam pracy za rodzinnie za dużo koleżeńskich i partnerskich układów.

HR

Warszawski oddział ArchiDoc mieści się na ul. Modularnej 3a.

Gosia

Daj sobie spokój nie warto tutaj pracować.

Może ktoś napisać gdzie dokładnie mieści się ich siedziba na Okęciu????

Zostaw merytoryczną opinię o ArchiDoc SA - Chorzów

• Jak się pracuje w ArchiDoc SA?

Zobacz opinie na temat firmy ArchiDoc SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArchiDoc SA?

Kandydaci do pracy w ArchiDoc SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArchiDoc SA