Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

luki

Siemka, szukam chętnej osoby ktora również myśli o pracy za granicą w tej Firmie . W dwójke zawsze raźniej wyjechac ktoś z okolic podkarpacia?

10 razy zastanów się nim wsiądziesz do busa i przyjedziesz do tej agencji

Gm17
@S.

Poczatek moze nie jest obiecujacy ale jak jestes stanowczy i mowosz czego chcesz to masz wszystko git. My mielismy wille a nie domek ale sie o niego staralismy. Nie mozna pokazywac ze jest sie (usunięte przez administratora)i tyle. Trzeba rozmawiac a wszystko sie zalatwi. A co do wyplaty to soe nie dziwcie. Agencja musi tez z czego zyc a jak nie pasuje to do prywaciarza i tyle. Agencja przynajmniej zalatwia wszystko za was. Agro care super, szefowie zajebisci. Lepsza szklarnia sie nie trafi jak w middenmeer :)

Martynowo
@Gm17

Jeśli chodzi o zakwaterowanie to mają tam też hotel?

Konrad

Odezwij się na walli15@wp.pl ja jes5em z podkarpacia

@Martynowo

Tak, pani mówiła ze tygodniowo 97 euro za zakwaterowanie

Martin
@luki

Ja jade do Breezand Molenvaart jedzie ktoś też tam na pomidory?

@luki

Nie polecam wam tej agencji, za 41 godzin na prywatnym mieszkaniu 300e. Jeszcze bezczelnie powiedzą ze wszystko jest dobrze. Nla omijajcie szerokim łukiem bo to jedna wielka spychologia, dzwonisz to Ci powiedzą ze maja dużo pracy i napisz maila, na opowiedz czekasz kilka dni..

xxx
@Martin

hej Martin i jak tam jest na pomidorach warto jechać?

Goska @12

Ja się bd wybierała w maju . Ale nie wiem w 100% . Jestem z Tarnowa

Blondyn1233

Hej , razemz chłopakiem chcemy sie wybrać w czerwcu do pracy sezonowej zbiory itp itd . Czy maxie jakieś firmy godne polecenia ? Mamy po 19 lat , w dobrej formie i zdyscyplinowani , nie chcemy aby nas oszukano dlatego pytamy się WAS :)

Nati
@Blondyn1233

Zależy co umiecie robić. Jeśli nie obca Wam truskawka, pomidor, papryka oraz sortownia z tymi produktami to polecam wittenberg gemusse 280 km od granicy z polska. Na okres wakacji wsam raz. I ważne żeby mieć własny transport bo do sklepu trochę daleko ale busy też jeżdżą. Jeśli chodzi o zarobki to 10 euro ale brutto. Hotel płatny 35 euro na tydz. Wypłaty co tydzień.

Dawidek
@Blondyn1233

W Holandii nieznajomość swoich praw jest najgorsza rzeczą jaką cię może spotkać. Zwykle tacy ludzie łykają co im koordynator powie i idą za jego radami. Na końcu okazuje się ,w koordynator nie chciał najlepiej dla ciebie tylko firmy co jest zrozumiałe. Przede wszystkim czytaj co podpisujesz, nie bój się pytać i sięgaj opini u różnych źródeł. A co do pytania, w agencjach koordynatorzy też "nie są na stałe". Więc jeśli trafisz na zła opinie nie zrażaj się, może akurat tamtego zwolnili i już jest ktoś inny ? Polecam spróbować. Jesteście młodzi, pamiętajcie że w Holandii obowiązuje stawka wiekowa - mniej masz lat mniej zarabiasz - jest to zgodne z tutejszym prawem. Polecam szukać w firmie gdzie ta zasada jest zniesiona a jest ich wiele. P.s. 3 lata tu żyje i przez ten czas nigdy nie słyszałem złej opini o agencji Randstad. W Polsce sam u nich pracowałem i złego słowa powiedzieć nie mogę ;)

Dawid
@Nati

Podasz minę telefonu

Bolo

Miałem mieć wyjazd początkiem marca i mi go przesunęli nie podając przyczyny.. Ktoś się wypowie na ten temat? Czy u kogoś było podobnie?

Maja

Nie polecam, brak pracy, brak godzin

Gm17
@Maja

Jak ja bylam to pracy bylo duzo. Ucz sie kręcić pomidory a nie sie sciemniasz to bedziesz ustawiona jak ta lala. Godzin przez okragly rok minimum 10 a jak na jednej szklarni pracy nie ma to przerzucaja na druga bo tam potrzebuja. Drajer zawsze sie potrafi ustawic. Od pon do pt od 6 do 17 czasem 18. Pracy duzo tylko checi a nie sciema.

Max

Witam serdecznie nie polecam zaczynać pracy zaraz po nowym roku bo jest to miesiąc zaliczek po kilkadziesiąt euro tygodniowo NL jobs twierdzi że nie ogarniają systemu jedna wielka ściema kasa od pracodawcy trafia na ich konta i inwestują przez miesiąc pewnie gdzieś ale to tak na marginesie. Praca ciężki kawałek chleba w lecie około czterdzieści kilka stopni pod szkłem w słoneczny piękny dzień. Płaca jak to kilka osób pisze około 280 euro tygodniowo na rękę po odtrąceniu mieszkania i ubezpieczenia. Mieszkanie na nord holand w hotelu dwie osoby w mieszkaniu z własną łazienką i aneksem kuchennym nie tragedia. Atmosfera w pracy to tylko faworyzowanie Rumunów dlaczego z prostego względu są tańsi od Polaków. Wyścigi na normy o bonusa kilka godzin dodatkowo do tygodnia dorzucą jak się wyrobi kosmiczną normę. Oceniam w skali od 1do 10 na 4 całość pozdrawiam serdecznie i nie polecam!!!!

Anonimowa
@Max

Byłeś na agriport 11?? Na jakiej szklarni pracowałeś? A co do Rumunów to prawda faworyzują itd. A te kosmiczne normy do wyrobienia... Porażka

Kamilos
@Anonimowa

Siemka, jakie miałeś normy? Mnie wyrzucli za bojke, gość z lodem poszedł na recepcję xd porażka

Jazek
@Anonimowa

Faworyzuja? Rumuni są madrzajsi od was polscy rypacze za poklepanie po plecach. Pamiętam jak na agro3 cala rumuńska załoga zastrajkowala i zeszła na kantynie bo było malo godzin a polskie pieski ze opuszczona głową zasowaly wtedy żeby normy utrzymać. Tak siebie szanujecie

Hehe
@Max

Jak Rumuni moga byc tansi skoro obowiązuje najniższa krajowa a właśnie Polacy ja dostają? Prosze Cię...

Jak długo trwa proces awansu w NL Jobs Polska?

S.

jakiego awansu?niewolnik nie awansuje,(usunięte przez administratora)wykonuje polecenia

Zibi

Zastanawiam się czy w obecnej sytuacji kiedy mamy zagrożenie wirusem to aktualne są wyjazdy?

Dziku

Czy opłaca się jechać w listopadzie na szklarnię jakie zarobki są w tym okresie i po ile godzin się robi ?? Proszę o konkretne info.

Ja...

Pracowałem tam ale nie miałem zbyt wysokiej stawki było to 7 lat temu miałem 19 lat więc i też stawka była kiepska. Na pierwszą pracę dla szczypiora który chce zobaczyć Holandię to przejdzie. Dziś mając 26 lat nie wyjechał bym za przysługującą mi aktualną pełną stawkę. Wtedy warunki mieszkalne były dobre tylko denerwował mnie fakt że za dzień wolnego była naliczana duża kwota pieniędzy jak gdybym podpiął spawarkę betoniarkę i 5 starych pralek no i może ze 3 lodówki do prądu teraz też tak jest?. Wszystko co odcinało biuro to też trochę za duzo. No ale generalnie fajnie bylo pomijając pieniądze i pracę ????. Jeden typ dojeżdżał właśnie rowerem hehe jaka by nie była pogoda :D Za zarysowanie auta kierowcy też narzekali że kara jest spora....No i za dowóz ludzi żadnego dodatku nie dostawali... Co jest dla mnie niedorzeczne bo jak można wstawać wcześniej żeby pozbierać 4 osoby dowieźć ich do roboty po robocie odstawić i noc z tego nie miec... hicior... Samochodyy dostawali często ludzie którym nie podobało się że je dostali bo zdali prawko miesiąc temu ???? A napierdzielali nl ale jakoś tam dawali rade... Atmosferę na hotelu czy domku miałem świetna ludzie akurat trafili się przyjaźni i spoko.A co do pracy na szklarni to no upał jak to na szklarni pracować trzeba jak wszędzie ale wynagrodzenie nie jest zbyt satysfakcjonujące dlatego już tam nie pracuje. Co do normy najlepiej nie być pierwszym i ostatnim i będzie spoko :D Tak było 7 lat temu. ????

Dani

Czy ktoś w najbliższym czasie wybiera się do pracy przez ta agencję?

Dawix

Siemka. Ja jadę 08.02.2020 przez NL jobs do Rilland

@Dawix

Jedziesz sam?, dogrywamy się?

Dawix
@Dani

Jadę z żoną z Białegostoku a Ty?

@Dawix

A to odpada, jestem z Małopolski

@Dani

Ale jak już tam będziesz to był bym bardzo wdzięczny jeśli napiszesz tu kilka zdań jak tam jest naprawdę...

Małgoś
@Dani

Tak ja planuje wyjazd na pomidory na magazyn ale po tych komentarzach nie powiem bo się wystraszyłam, napiszcie mi czy opłaca się jechać czy jest jakaś inna firma uczciwa bo jeszcze umowy nie mam a jadę 22sierpnia 2020, pomużcie, plis

Kamis
@Małgoś

Hejka nie polecam pracy na pomidorach na magazynie kręgosłup na starcie boli a jeżeli prosisz o zmianę miejsca maja wymówki i każą szybciej pracować bo inaczej lecisz z pracy trza wyrabiać normę jeżeli jej nie masz to możesz się pożegnać z praca

Wezcie ze soba paszport bo nie akceptują dowodów żeby otworzyć konto w holenderskim banku. Pozdrawiam

Łukasz
@Ania

A po co komu tam konto ? skoro wystarczy walutowe

obozagrocare

Informacja dla wszystkich pracujących w nl jobs. Za rok 2017/18 (wtedy była zmiana układu zbiorowego CAO) nl jobs źle naliczał wakacyjne (czy celowo czy nie mniejsza z tym). Zgłosiłem sprawę do związków razem z moją żoną dostaliśmy po 350 euro na rękę wyrównania. Nie dajmy się frajerzyć. Jakby ktoś był zainteresowany to daję namiar: Związki zawodowe CNV Porady telefoniczne (Wiesława Koreneef - Polka): – 06 557 80 088 – porady telefoniczne od poniedziałku do czwartku w godz. od 13.00 do 17.00.

Tragedianiemagodzin

Zero kontaktu z administracją wszyscy się wypinają. Koordynatorka Kaja (usunięte przez administratora) ma wy.ebane nic nie ogarnia jeszcze cię opier.oli za to, że dzwonisz na numer, który dostałeś do kontaktu. Na hotelu nie ma nikogo kto mówi w polskim języku. Co chwilę cię przenoszą z byle powodu, a kto cię o tym informuje oczywiście jakiś Holender, albo Ukrainka i weź tu się dogadają o której, gdzie, co i jak. Teraz kwestia godzin to jest porażka w piątki nie ma roboty bo za dużo ludu, pracujesz po 22-28h tygodniowo i ile wypłaty? marne 97e po odjęciu kosztów, a jedzenie no właśnie... W Polsce da się spokojni lepiej zarobić przy truskawkach. Odradzam wszystkim jak teraz nie będę miał normalnych godzin to pier.olę zawijam. Zastanówcie się dwa razy czy chcecie się na to pisać.

Nie polecam! Tylko norma norma norma. Ogólnie jeden wielki zapierd*l i tyle. Słaba stawka nawet pracownika nie potrafią docenić i pochwalić lub dać premie. Szefowie to porażka Takie słabe wynagrodzenie że masakra nawet dobrych godzin tygodniowo nie potrafią zapewnić po odjeciu na mieszkanie i ubezpieczenie zostaje tylko na jedzenie nie ma szans żeby coś odłożyć.

Majstro

Masz racje jedna wielka porażka ludzie są manipulowani normami i są wykorzystywani za takie sciepy 270 euro jak nie zobaczylem jak wyglada w nowej pracy w Niemczech bez żadnych norm nie ma presji nie ma telewizorów na kantynach z normami człowiek jak nie rozejrzy sie to nie będzie wiedział i jestem w szoku.(usunięte przez administratora)

Ktos

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) mieszkanie miało być 98 okazało się 101 niby żadna różnica ale jednak jest na ten chleb by starczyło prażyć się cały tydzień po 9 godzin w duchocie że zdechnąć można i jaka zapłata 128 e za 40 godzin łącznie z sobota żenada (usunięte przez administratora) nie firma

PETER

Uważam że to bardzo dobra agencja. Pieniądze zawsze są na czas, godzin też nie brakuje. Polecam

...

80- 130 euro podatku . I wypłaty jak kilka lat temu mimo stawki 9.94 brutto i to z dodatkiem urlopowym !!!. Obniżka wręcz porównując dol lat poprzednich !!!

Pol
@...

Masz całkowitą rację w 2015 r stawka 9.16 za 40 godzin bez doliczania wakacyjnego 244 € na tydzień. Rok 2020 stawka 10.45 za 40 godzin z dodanym wakacyjnym + - 260 euro. Ich co roczne zmiany w systemie powodują większe wały na wypłacie

@Pol

Wałki to jedno. Ale w 2019 roku zmieło się opodatkowanie nadgodzin. Niższy podatek jest tylko do 38 godzin jak ktos pracuje na szklarni .39 i kolejne godziny to juz 36.65 % podatku. Jeszcze w 2016 mogłeś mieć i 52 godziny opodatkowane 11.5 %. W tym mogłeś złapać i z 8 nadgodzin tzw 150%. Teraz 39 i kolejne to tylko 135 % i to "krojone" podatkiem 36.35 %. Nadgodzine 150 % zobaczysz jak będzie pracował w jakis dziwnych godzina np 16 w sobote XD. Także wzrost stawki godzinowej zjada podatek i wypłaty stoją w miejscu. Sztuka jest odłożyc 250 euro na tydzień jak liczyć tylko wypłate za same godziny. 44 godziny trzeba mieć minimum to sie dostanie 280 euro+ 20 wakacyjnego razem 300 euro na konto XD.

Ale podobno to CAO układ zbiorowy tak zdecydował dla dobra pracowników XD.

@Pol

2020 i dalej +- 260 za 40 godzin XD

opowiadają wam (usunięte przez administratora) o podatku, ludzie w innych agencjach za 40 godzin dostają 320 euro netto POWIEM TAK zwolnij sie i zacznij prace w innej agencji ty zyskasz agencja straci dobrego pracownika, odejdzie kilkanascie osob to wyciągną wnioski. POZDRAWIAM :)

podatek od bonusa 50% hahaha w agro care :D zamknijcie oddziały w polsce, nie ma sensu tego ciągnać :D

@Monika

Przy stawce 10.05e brutto ? te 320e za 40 godzin. Na magazynie chyba. Jak doliczaja im dodatki zmianowe czy za prace w chłodzie to może i dostają. Ale na szklarni z pomidorami. Wątpie.

@Monika

Za 40 godzin 320 euro ale przy stawce 12 euro . I praca nie na szklarni to wtedy tak.

Mario

Nl jobs robi waly na nadgodzinach. Przy takiej samej ilości godz i stawce wyplata w innej agencji wyższa o 40 euro na tydz. Ludzie co sie z nimi nie (usunięte przez administratora) do sadu poszli. Niech sie pochwala ile spraw przegrali.

Mario

Dodam że w Nl jobs ciężko bylo odłożyć 200-250 euro na tydz. Po zmianie agencji na typowo Holenderska bez koordynatorów wielkich państwo co im słoma z butów wystaje przy niewiele wyższej stawce i pracy ok 50 czasem wiecej godz tyg na konto przelewy tyg od 520 do 740 euro. W nowym miejscu pracy chodzi mi o agencje uśmiech i życzliwość. Brak payrzenia z góry. Przez prawie 2 lasta żadnego problemu. W Nl jobs znajdzie mi cos z czym problemu nie ma

@Mario

Wały na nadgodzinach ? Zamiast 150 procent, wpisują 135 procent ? A może wyliczenia na solarisach kłamią. W innych biurach liczą inaczej podatek ? Ciekawa sytucaja jak znika te 40 euro

@Mario

Trzeba byłoby porównać solarisy co jak rozspiane na nich jest. Jaki rozpisane są nadgodziny (ile 150, ile 135), jak podaki, jak koszty mieszkania itp. Gdzie gine te 40 euro

....
@Monika

W innych agencjach Jakich ? Za 10.05e brutto ? Na szkalrni z pomidorami ? Fakty a nie ogólniki najlepiej z salarisa .

@Ania

Oni dalej myślą ze ludzie są głupi i nie wiedza ze premie/bonusy są wolne od podatku hahahha żenada!!!!

@....

10,05? Tyle to już chyba nikt nie zarazbia, chyba ze w NLjobsie hahahhah

@Max

Jest pełno ofert z innych agencji ze stawką 10.05e brutto. Inna sprawa ile jest później netto przy takiej samej ilości godzin :) Nic tylko jechać i porównywać. Jedyna 200e w obie trony PL-NL. Plus kwarantanna po pwrocie do PL 2 tygodnie.

Tomasz || wielki

Najbardziej zmarnowany czas jaki miałem w tej firmie.. Wyzysk, dobrze mają ci co liżą wiadomo co.. Albo dają (głównie dziewczyny) wiadomo co a 10 euro brutto drogą nie chodzi... W polszy tego ni ma.... Tragedia nie polecam

Anka

Pracowalam 3 lata temu przez 2 lata i zawsze chwaliłam ta firmę według mnie nie było lepszej ale wróciłam do firmy pół roku temu i to co było kiedyś to już nie istnieje po przyjęli nowych koordynatorów którzy siedzą na (usunięte przez administratora) i nic nie robią. Straszna tragedia nie dość ze (usunięte przez administratora) na godzinach i dodatkach to jeszcze przez pół roku wypłatę miałam może 3 razy na czas! W Boże narodzenie i Wielkanoc tez zamiast wypłacić pieniądze ludzia na czas to dostaliśmy dopiero po świętach! Wypłata która miała być w zeszły piątek nadal nie przelana. A w piątek mówili ze jak zawsze ze pieniądze napewno przelane. Szczerze nie polecam jak chcecie sumiennie pracowac i być szanowani to lepiej skorzystać z innej agencji. Ja pracuje na Nipponie jeżeli tak to można nazwać bo od ponad 3 tyg jestem planowana po 2 dni w tyg. Pani Marta koordynatorka w 95% nie odbiera ani nie oddzwania, nawet nie reaguje na smsy ani meila, odzywa się dopiero jak sama czegoś potrzebuje! W sprawach z wypłata czy administracja zawsze mówi ze administracja (usunięte przez administratora) i ja i nas i to oni kradną a ona jest niewinna! Żenada!!! Kiedyś była Weronika na nipponie i wtedy było wszystko dobrze ale teraz szczerze nie opłacam chyba ze zmienia koordynatorke!!!!!!

Czy w NL Jobs Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

S.

nie ma żadnej reakcji,oni zawsze mają rację,a wszystkie problemy załatwiają skwitowaniem:,, jak się nie podoba to na wasze miejsce jest 10 innych",żałuję że tak długo zwlekałam z decyzją o odejściu z tego biura,teraz pracuję gdzie indziej i wiem że,można iść do pracy z uśmiechem na twarzy,a przede wszystkim wiem za jakie pieniądze pracuję

Bolesław
@S.

Witam, do jakiej agencji polecasz przejść? Szukam właśnie jakiejś dobrej, też mnie (usunięte przez administratora)i mam dosyć firm krzaków

@Bolesław

pracuje teraz przez Holland Contracting i bardzo sobie chwalę

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 44 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska