Opinie o Immoqee w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Immoqee. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Immoqee o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Immoqee w Warszawa

yt

@Aleks wiesz zalezy od tego na jakie kto zarobki liczyc

Michal_IMMOQEE

Pracuję w IMMOQEE od 17 dni. Powiem tak,pracuję w Warszawskim biurze. Moja koordynatorka Ania jest super kobietą,wyrozumiałą. Ekipa w biurze pomocna,ogarnięta. Szefowa idzie na rękę w wielu sprawach,więc można się dogadać,w pracy nie ma atmosfery mobbingu. Najlepsze miejsce w jakim miałem okazję pracować od 2 lat. Polecam każdemu z ręką na sercu. Pozdrawiam pracownikom IMMOQEE przy Chodkiewicza.

Adaś

Ja bardzo zadowolony. Płacą na czas, warunki ok, nawet więcej za godz. niż miałem u poprzednich pracodawców. Pracuję na słuchawkach w outsorsie sprzedaży.

wanda

rotacja jest jak kij co ma dwa końca, z jednej strony to dobre bo jest świezość kadr i motywacji w firmie i są ciągle nowe miejsca pracy ale jednak z drugiej boję się że można ona w firmie wystepować z jakichś negatywnych przyczyn i w końcu i mnie może dopaść niezależnie od moich chęci do poracy, nie wiem jak to jest w Immoqee

Firma Immoqee w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Digital Data Engineer. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
buru

Jeżeli mają spore rotacje to należałoby się zastanowić, czy człowiek sam nie wpadnie w tą spiralę. Chciałbym mieć pewność, że gdy podejmę pracę to będzie ona uczciwa i opłacalna. Immogee jeżeli tego nie jest w stanie zapewnić to zastanawiam się czy polityka ich firmy jest słuszna. Powiedzcie co mówią na rozmowie rekrutacyjnej.

dr

Witam, Firmę oceniam średnio: bardzo niskie płace, bardzo duża rotacja w firmie - nie można się przyzwyczaić do nikogo. Wszędzie są stażyści, brak specjalistów.

Roco

Normalni ludzie tam pracują po prostu. Ale spin nie było brak :)

Roco

Swietna firma, pracowalam w oddziale w Katowicach, bardzo sobie chwale, przeprowadzilam sie nad morze i teraz okazjonalnie wspolpracujemy, dodatkowo IMMOQEE pomagalo mi tu sie zorganizowac, wiec polecam.

Adas

Wszystko ok. Są problemy, ale w porównaniu z poprzednimi pracodawcami tu jest naprawde w porządku.

stafford

Nie mam uwag. Fajne rzeczy tu robię, trochę wizjonerskie. W korporacji spuszczali mnie z takimi pomysłami na drzewo.

alter ego

Allegro - teraz pracuję jako menedżer u klienta immoqee, ale za obopólną zgodą, choć troche to nawet z mojej strony nie bardzo bylo fair. Smutno było ale wszyscy rozumieli ze tak sie powinna moja kariera rozwijać. Przede wszystkim, po pracy na telefonie powiedzieli, że mam cechy przywódcy i chcą ze mnie zrobić menedżera. Posłali na szkolenia, sami podpowiadali co mam robić, jakies coachingi itd. Nie no ogólnie wielka pomoc dla mnie. Pewnie do dzis byłbym szeregowym pracownikiem.

alter ego

Pomogli mi bardzo zmienić pracę jako menedżer mojej kariery. Nie narzekam i polecam.

Grażyna piotrowska

[usunięte przez moderatora] Ja jestem zadowolona -

jacek krawiec

Polecam. Klienci zadowoleni, Szefostwo ok, Robimy wyższą jakość i bardzo zaawnsowane usługi, więc nie każdy do nich dorósł. Ale nie spotkałem niezadowolonego klienta.

Rabo

Pracuję jako handlowiec jw oddziale katowickim IMMOQEE, bardzo sobie chwalę, a zajmujemy się HR i HRM. polecma robote tu. ja jestem juz prawie rok.

Black
@Rabo

Nie wiem kto pisał wcześniejsze opinie, ale na pewno niebyli to pracownicy Immoqee sp. z o.o. Wpis umieszczony przez Stratfor to fikcja. Firma przede wszystkim nastawiona na wyzysk pracowników. Stawki od 7 pln do 12 pln/h. Bardzo duża rotacja pracowników a to z tego względu że tak naprawdę nie mają żadnego szacunku do pracowników. Odradzam pracę w Immoqee.

Zostaw merytoryczną opinię o Immoqee - Warszawa

• Jak się pracuje w Immoqee?

Zobacz opinie na temat firmy Immoqee tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Immoqee?

Immoqee
4.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Karola Chodkiewicza 3 lok. U10
    02-593 Warszawa