Opinie o Gpk Financial Group Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gpk Financial Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Gpk Financial Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gpk Financial Group Sp. z o.o. w Gdynia

system

Pani mówi: Jasiu wymień zdanie z ptakiem. Jasiu: Tata przyszedł do domu nawalony jak szpak. Pani: Teraz z dwoma ptakami. Jasiu: Tata przyszedł nawalony jak szpak i wywinął orła. Pani: A jak wymienisz z pięcioma dostaniesz szóstkę. Jasiu: Tata przyszedł do domu nawalony jak szpak, wywinął orła po czym wyleciały mu dwa gile, puścił pawia i poszedł dalej nawalać na sępa.

system

Jasiu jedzie na rowerze do kościoła a ksiądz do Jasia: -dlaczego nie wchodzisz do kościoła? Jasiu na to: -bo nie ma kto mi popilnować roweru. ksiądz odpowiada: -duch święty ci popilnuje. Jasiu wchodzi do kościoła i żegna się przed krzyżem "w imię ojca i syna amen". Ksiądz się go pyta: -a gdzie duch święty? Jasiu odpowiada: -pilnuje mi roweru.

system

Nauczycielka daje klasie zadanie: -ułóżcie zdanie zawierające słowo ANANAS. Pierwsza zgłasza się Małgosia: -Ananas jest zdrowym owocem. Później zgłasza się Paweł: -Ananas rośnie na palmach. Teraz ty Jasiu mówi nauczycielka. A Jasiu na to: -Basia puściła bąka A NA NAS leci smród.

system

Pani w szkole mówi do Jasia, żeby przyniósł na jutro wierszyk o sobie na przedstawienie. Na drugi dzień przedstawienie się odbywa. Dzieci mówią swoje wierszyki. I w końcu Jasiu wyszedł na środek i mówi: - Mam trzy latka trzy i pół, jak się (usunięte przez administratora) jebnę w stół!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Gpk Financial Group Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
system

Jasiu wchodzi do pokoju gdy rodzice są w łóżku. Jasiu się pyta: - Co Wy robicie? Rodzice udawali, że nie słyszą. Po czym znowu się pyta: - Co Wy robicie? Na to tata: - Jedziemy rowerkiem. Po 10 minutach tata wchodzi do pokoju i widzi Jasia i Małgosie w łóżku i pyta: - Co Wy robicie? Na to oboje: - Doganiamy Was!

system

Pani mówi do Jasia: - Jasiu wytrzyj tablicę - dobrze ale gdzie jest szmata? - gdzieś w szafie Podczas gdy Jasio szuka szmaty pani pyta dzieci: - co napiszecie na tabliczce gdybym umarła? A Jasio: - tu leży szmata.

system

Rodzice Jasia uprawiali sex w pozycji na pieska. Nagle w drzwiach stanął Jasio: Kurde, muszę wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji - pomyślał tatko. - A Ty, niedobra! Ty...! - ryknął tatko i zaczął walić mamci klapsy w pupę. Nie będziesz już Jasia więcej biła... A masz...! A Jasio krzyczy: - Super tatko, super! Wyruchaj jeszcze kota, żeby mnie nie drapał!

Jasio mówi do taty: -Twój stary jest głupi A tata na to: -Ta chyba twój

system

Janek chrześcijanin jest bliski śmierci. Rodzina wezwała księdza. Ksiądz stanął przy łóżku chorego, który nie mówił. Ksiądz rozpoznał, że Jasiek gestykuluje, aby dano mu coś do pisania. Dał mu więc kartkę papieru i długopis. Jasiek coś napisał na kartce, którą ksiądz schował do kieszeni. Po kilku dniach odbył się pogrzeb, po którym ksiądz przypomniał sobie o kartce od Jaśka. Podszedł więc do rodziny i powiedział: - Przed śmiercią Jasiek dał mi kartkę, na której coś napisał. Jeszcze jej nie czytałem ale znając go dał nam na pewno jakieś słowa natchnienia. - Proszę przeczytać - prosi rodzina. - Oto i one: "Dupku stoisz na mojej rurce od tlenu".

system

W przedziale jedzie ksiądz oraz małżeństwo z sześcioletnim Jasiem. Nagle synek krzyczy: - Tato, ale ten pociąg zapierdala! Ojciec spojrzał na księdza poczerwieniał i karci syna: - Kto Cię nauczył tak się (usunięte przez administratora) wyrażać? Na to matka: - Przepraszam księdza, ale te skurwysyny nie mają za (usunięte przez administratora) kultury! Ksiądz wstał i wychodząc z przedziału powiedział: - A ja (usunięte przez administratora) takie towarzystwo!

Jasiu przychodzi do taty i mówi: - tato, jak ja się znalazłem na świcie? - bocian Cię przyniósł. - tato byś się wstydził, my mamy taką piękną mamę a Ty bociany pierdolisz.

zadowolona

Ja osobiście jestem zadawolona z produktów gpk lubimy z mężem chodzić na ich spotkania i czasem coś kupimy.

kiker

Dziadostwo jak wszystko co sprzedaje GPK FINANCIAL GROUP SP Z.O.O - firma która praktycznie nie istnieje. Sprzedają tandetę po zawyżonych o kilka tysięcy procent cenie. Wszystko co wciskają pochodzi niby z Niemiec, niestety jest najgorszej jakości.

klient firmy

Czy ktoś wie coś na temat urządzenia pod nazwą: "OXYGEN CONCENTRATOR (HOUSEHOLD use)", czyli koncentrator tlenu, jaki rozprowadza na promocjach firma z Gdyni GPK FINANCIAL GROUP Sp. z o.o.? Na metce jedynie znak: "Eifa, Quakenbruck", co ma niby wskazywać na firmę niemiecką. Czy to naprawdę wytwarza tlen? W jakim natężeniu? I jakie są wskazania i przeciwwskazania do używania w/w aparatu? Trudno uzyskać te dane od firmy. Telefon milczy. Zmienię ocenę, jeśli uzyskam satysfakcjonujące mnie opinie na powyższy temat od kompetentnej osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o Gpk Financial Group Sp. z o.o. - Gdynia

Gpk Financial Group Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Wrocławska 38
    81-553 Gdynia
  • NIP: 5862212062 KRS: 0000300365

Gpk Financial Group Sp. z o.o.