Opinie o MM Szynaka Interline sp. z o.o. w Nowe Miasto Lubawskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MM Szynaka Interline sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MM Szynaka Interline sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Szynaka Interline sp. z o.o. w Nowe Miasto Lubawskie

Dalej pracownik Nowy wpis

Niestety to prawda ,że w Szynace Interline nie dostaniesz najniższej krajowej od razu . W tamtym roku dali aneksy w październiku i toteż potrafili dać 2550 zł gdzie było 2600... w tym roku ani widu ani słychu o wyrównaniu. To Ukraina zarobi więcej beż nadgodzin po 8 godzin...

Neker Nowy wpis

Odradzam pracy u szynaki interline w Nowym Mieście Lubawskim prezes burak oszukuję na każdym kroku czym więcej nad godzin zrobisz to tym mniej zarabiasz tragedia

Bożena Nowy wpis

Jaka jest oferta Szynaka na początek? Powiedzcie, jeśli macie jakieś doświadczenia z tym pracodawcą.

Karol Nowy wpis

Firma posiada już duże doswiadczenie w produkcji, wypracowała sobie opinię dobrego pracodawcy ale niestety nie wszystkich uda się zadowolić.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MM Szynaka Interline sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
khvg

@mid prawda jest taka, że wszędzie trzeba pracować - wiecej czy mniej. Wiec w ogóle moim zdaniem trzeba sie ciszyć ze jest robota i doceniać to !!!!

pico duro
@khvg

pracuje się tyle ile przewiduje prawo pracy i sposób w sposób przewidziany tymi przepisami, wszystko poza powinno być karane z całą surowości w kwocie 100 krotności uzyskanej korzyści na rzecz osoby wykorzystywanej- po tygodniu takich przepisów nie byłoby 200 godzin na miesiąć za 9 zł na godzinę.

Baltazar
@khvg

I właśnie przez takie podejście, Szynaka robi z ludźmi co chce. (usunięte przez administratora) płaci i traktuje jak (usunięte przez administratora)

Don Matteo
@Baltazar

(usunięte przez administratora)szczególnie w Szynaka Interline Nowe Miasto Lubawskie ul. Makuszyńskiego 5. Tragiedia, od stycznia 2019 najniższa krajowa wynosi 2250 zł, otuż że jest już Listopad 2019, ja dyymam za 2100, a prezes niczym burrak sie ze mnie wyśmiewa, ze skąd ja mam takie info ze powinno być 2250 zł. (usunięte przez administratora)

Julia

@Baltazar, jesteś pracownikiem firmy MM Szynaka Interline, możesz napisać coś więcej o warunkach pracy w tej firmie? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Jakie masz z nią doświadczenia? Jak według Ciebie wygląda atmosfera, relacje z przełożonymi, przygotowanie do pracy?

Chuck Noriss

Szynaka Meble to Super Zakład Polecam praca od poniedziałku do piątku wszystkie soboty wolne szeregowy pracownik na produkcji swiezo przyjety dostaje na rekię 4 tyś zl a pracownicy z dłuzszym stazem pracy zarabiają i do 9 tyś na rączkie więc myśle ze to OK jak na nasze warunki krajowe

Baltazar
@Chuck Noriss

Ty weź, bo ktoś jeszcze pomyśli, że serio piszesz...

Remik

Czy firma potrzebuje ludzi? Jaką umowę dostaje się na poczatku?

Tymoteusz

Jeśli czasami potrzeba zostać dłużej to żadne przestępstwo. Ciągle nie siedzicie!!!!!

wolfmen99

W zakładzie Nowomiejskim kasę zarabiają wazeliniarze,ludzie którzy wchodzą w (usunięte przez administratora) bez mydła ,są to głównie pracownicy transportu i operatorzy ,tfu z (usunięte przez administratora) zrobi się porządek.

Nowomieszczan

Praca jak praca, wszędzie płacą tyle samo. Jak ktoś tam idzie to chyba godzin się na warunki wynagrodzenia ? Chyba jeden z nielicznych zakładów w którym przejrzyście opisane jest co za co jest odprowadzane na kwitku od wypłaty. Szału nie ma ale taki mamy zarobki w regionie. Jedynie problem z ciśnienie na soboty, jak już nie odmówisz kilka razy to w okresie do odstrzału , pierwszy w kolejności. Jak porobisz 200/210h to i zarobisz z 1500 zł :)

Skorpion

Stanowczo odradzam tam iść bo to jest (usunięte przez administratora) za psie grosze ale mam nadzieję że PIS to zmieni i tacy cwaniaczki jak Szynaka nie będą mieli ludzi do pracy za darmo.

kucyk

to banda złodziei i tyle pracowałem tam i jak już ktoś chce iść na produkcje to na pewno niech nie idzie do szynaki... a mistrzowie tam to maszynki do robienia ludziom z mózgu kisiel... pozdro dla bandy z szynaki...

Łukasz24

ja tam racuje i jest ok spoko ludzie to jest produkcja to wiadomo ze jest tempo ale bez przesady zedo lazienki sie nie da isc jak ktos jest leniwy i nie daje rady to pozniej pisze takie bzdury

Michal

Praca u szynaki to porazka ludzie z marginezu maja przywileje u msjstrow ! To jest (usunięte przez administratora) dla patologi ktora tam pracuje maszyny tasmowe ktore daja duze tempo czlowiek nie moze pujsc do lazienki nawet . Ludzie nie pracujcie tam obiecuja duze zarobki a nic nie ma z obitnic!!!!

malwa

Ludzie nie idzcie do szynaki bo to nie praca a rzeznia ktora ludzi wykancza w dodatku ludzi maja tam za (usunięte przez administratora) a zarobki to smiech na sali czlowieka maja tam murzyna od roboty za zlamame grosze !!!!!

Jan

U szynki pracojesz jak koń zarabiasz jak kucyk.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Szynaka Interline sp. z o.o. - Nowe Miasto Lubawskie

• Jak się pracuje w MM Szynaka Interline sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MM Szynaka Interline sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Szynaka Interline sp. z o.o.?

MM Szynaka Interline sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Makuszyńskiego 5
    13-300 Nowe Miasto Lubawskie

MM Szynaka Interline sp. z o.o.