Opinie o Intercam w Toruń Gdańska 149

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Intercam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intercam o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam w Toruń Gdańska 149

Sylwia

u mnie tez słaby ruch :( (usunięte przez administratora)....przeciez my nie wiemy ile tak na prawde osób ogladało filmik ...to po pierwsze a po drugie nie wiemy ile klienci w danym dniu dali napiwków bo nie wiem czy wiedziałyscie ale takowe tez mogą nam dawać i ile tak na prawde firma zarobiła....a nam dadzą tyle pieniążków żeby oni na tym dobrze wyszli taka prawda.

Mia

Miałam to samo. Odmówiłam czegoś. Najpierw PNW a później logowanie na kilku niszowych czatach. Zaznaczam, że udało mi się namierzyć większość moich nicków i profili. Więc łatwo było mi odczytać ich manipulacje.

Fafka :)

No możliwe, tylko... no może się mylę, ale to jest tak jak zaczełam pracować było ok, jak zaproponowali mi nagranie filmików a ja odmówiłam to nagle zarobki poszły w dół i niby klientów nie było... Jak je nagrałam no to już było ok, teraz było ok, odmówiłam tej śmiesznej reklamy i znowu to samo...

Fafka :)

A Mia co do zarobków z filmików to ja tez troszkę tego nie kumam, no bo skoro klient płaci za filmik ponad 12zl to dla nas 50% powinno być 6zł. Za filmik płaci się z góry nie da się obejrzeć 30 sekund i tylko za ten czas zapłacić, więc jak dla mnie to jest jakieś (usunięte przez administratora), jak np 0,33 grosze jak powinno być o wiele więcej. No denerwuje mnie że tyle na nas zarabiają, z czatów też na pewno (usunięte przez administratora)i ciągle im mało...

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Mia

Ogólnie jest słabo z ruchem, jednak to czy jest klient albo go nie ma, tego nie wiemy. Może mod jest zajęty inną dziewczyną i nie zdąży włączyć wykrzyknika. Klient patrzy, że go ignorujesz i idzie dalej

Fafka :)

A i jeszcze takie pytanko mam do was :) Jak wam ostatnio idzie na kamerce bo ja ostatnio mam taką lipe ze ja nie rozumiem co się dzieje. Klientów prawie wcale, jeszcze nigdy tak nie miałam...

Sylwia

nie wiadomo jak to jest do konca z tą reklamą...Dlatego najlepiej sobie odpuścić dziewczynki :)

Mia

Myślę, że większość z nas dostała propozycję zrobienia filmu reklamowego na Niemcy, tylko zastanawia mnie do czego ma służyć. Przecież nasi klienci, nie mają pojęcia, że rozmawiają ze studiem i modem a nie z nami. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się przyznawał, że oszukuje swoich rozmówców.

Mia

Oby tak było, skoro jednak zniknął taki zapis ze strony internetowej Intercam, to zaczynam się obawiać, że nie będzie to takie proste jak nam się wydaje.

Sylwia

Własnie....ja w ogole żałuje ze te filmiki nagrałam no ale teraz to juz czasu nie cofnę. Lepiej nie ryzykować... a mysle ze i tak byśmy nie zarabiały duzo więcej niż teraz. Niby w protokole było napisane ze po zakończeniu współpracy z nimi dostaniemy pisemne oświadczenie ze wszystkie filmy i zdjęcia zostaly usunięte. Mam nadzieje ze tak będzie

Mia

Co do zarobku na filmikach, raz jest lepiej innym razem gorzej, nie wiem od czego to zależy. W żaden sposób nie przekłada się to z ilości klientów. Jednak rozbiło mnie to, że gdy miałam wolny weekend w zarobkach zobaczyłam za filmy, w sobotę 0,33 zł a w niedzielę 0,66. Nie wiem jak to było policzone.

Fafka :)

Dokładnie Mia masz racje, mogą z nimi zrobić co chcą...

Mia

Z naszymi materiałami mogą zrobić co chcą i kiedy chcą, moje drogie, po zapłaceniu nam, mają prawo wykorzystać w dowolny sposób, sprawdźcie w umowie. Na stronie internetowej właśnie zniknął zapis, że wystawiają oświadczenie, że nie będą tych materiałów wykorzystywać.

Fafka :)

heh, pewnie jak bym się zgodziła na tą reklamę to bała bym się włączyć telewizje po 22 :)

Fafka :)

DZIEWCZYNY NIE DAJCIE SIĘ WKRĘCIĆ W TE REKLAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sylwia

tak Franka tak też dostałam tą propozycje....Ja się nad tym nie zastanawiałam od razu sobie odpuściłam tą reklamę, a Ty co o tym myslisz ?

Sylwia

a jak zarabiacie za te filmiki ? bo ja na początku nawet nie najgorzej a teraz to jakieś smieszne grosze.... chyba z tego zrezygnuje

Sylwia

czesc...o tym ze można sciągac filmiki na swoj komputer tez nie wiedziałam :( ehhh teraz się zaczęłam martwić. I tak na prawde wszytkie zdjęcia co im prześlemy to jest juz ich własnośc....oni mogą zrobić z tymi zdjęciami co chcą....mogą je potem sprzedac jakimś stroną jak by chcieli...niby mówią ze nie ale to co oni z tym zrobią to oni zadecydują. Nie wiem co o tym myśleć..:( co wy na to ?

Fafka :)

Mia a Ty także pracujesz w Intercamie? opowiedz coś jak Ci się pracuje :)

Fafka :)

Oooo to mnie teraz przeraziłaś o ściąganiu na kompa nie miałam pojęcia :/

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam - Toruń

• Jak się pracuje w Intercam?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intercam?

Kandydaci do pracy w Intercam napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intercam