Opinie o Intercam w Toruń Gdańska 149

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Intercam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intercam o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam w Toruń Gdańska 149

kwiatuszek

rozwiaże sie umowe a zdjecia nadal po necie sie placzą...nie za fajne

Lola :)

No mi też nigdy nikt żadnego dyżuru nie wcisnął na siłę. Chodziło o te 7 dni wypowiedzenia, że wtedy jej jakieś dyżury kazali robić, ale może być tak jak mówisz że specjalnie tak powiedziała. Premii też nigdy nikt mi nie odebrał, a PNW ze 2 razy dostałam, ale myślę że mi się należało :P A jak raz dostałam PNW z nie mojej winy to sprawa została wyjaśniona i anulowali mi je. Więc też uważam że wiele słów które tu padły to nieprawda, choć z niektórymi się zgadzam, są rzeczy które mi też nie pasują, ale była już tu o tym mowa więc nie będę powtarzć, ale najbardziej nurtuje mnie to że my nie mamy wgladu do naszych prawdziwych zarobków, bo w tabelkę to można wpisać ile im się tam podoba, może i wpisują prawdę ale dla świętego spokoju mogli by tak zrobić :)

jeszczeja

Nie wierzę w to "wciskanie" dyżurów. Wolałabym się kiedyś nie rozczarować niemiło, ale myślę że to nieprawda. Pracuję już tu jakiś czas i nikt żadnego dyżuru mi nie wcisnął. Myślę, że ta koleżanka po prostu sobie te dyżury zaplanowała a potem zwyczajnie olała, a umowa jest umową. Wiele rzeczy się tu wypisuje, które nie są prawdą. Nikt nie zabiera pieniędzy, nie odbiera premii, nie wystawia na siłę PNW. Na pewno od czasu do czasu zdarzają się jakieś przykre nieporozumienia, ale przecież to jest normalne podczas każdej współpracy.

Bea

Cześć dziewczyny. Nie pracuje dla tego studia już od pól roku. A moje zdjęcia nadal widnieją na kilku portalach. Mało tego, na jednym z nich my wszystkie miałyśmy robione screeny z naszej pracy. To też jest ogólnie dostępne. Próbowałam wymusić na studiu ich usunięcie. Dostałam odpowiedź, że to nie oni zakładali te profile.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Lola :)

Jeśli chodzi o rozwiązanie umowy, to ja sama nie rozwiązywałam i narazie zamiaru nie mam, ale moja koleżanka rozwiązywała i z tego co pamiętam to mówiła coś że jej na siłę wpychali jakieś dyżury bo tam jest okres wypowiedzenia chyba 7 dni o ile dobrze pamiętam, no i ona ich nie zrobiła bo uznała że sama sobie ich nie wybrała i uznała współpracę za zakończona. I potem jej tam jakieś pismo przyszło że ma jakieś zobowiązania wobec intercamu. nie wiem ile w tym prawdy no ale tak mówiła. A jeśli chodzi o zdjęcia i filmiki ze stron to nie wiem jak jest, ale sama jestem ciekawa :)

problem

hej czy ktoś miał jakieś nieprzyjemności po rozwiązaniu umowy z intercam ? Naczytałam się róznych rzeczy i nie wiem czy ma sens podpisywac umowę z nimi...

kwiatuszek

czesc dziewczynki, mam do was pewne pytanko, czy któraś z Was rozwiązała moze umówę z Intercam ? patrzyłyscie potem na strony czy wszystkie wasze zdjecia i filmy zostały wykasowane ? Proszę Was bardzo o odpowiedz pozdrawiam

jeszczeja

Miałam napisać "ania" - nie Katrin. to była odpowiedź do wypowiedzi ani, którą pozdrawiam:)

jeszczeja

Nie masz racji Katrin...nie sądzę, żeby ta dziewczyna zarobilą 5zł za tą opinię:). Nie wszyscy piszą dobre opinie dla paru złotych, są tacy co nie zwalają wszystkich swoich niepowodzeń na barki innych i czasem potrafią dostrzec pozytywne strony, tam gdzie inni widzą tylko braki:)

ania

Katrin- ale widzisz faktycznie to ile zarabiasz na poszczególnych portalach? czy to, ile Ci [usunięte przez moderatora] wpisze do twoich tabelek??:) No i zarobiłaś 5zł za pochlebna opinie o IC:) Aż tak słabo teraz wam płacą?

Kathrin

Pracuje w Intercam juz od 2 lat i nie uwazam, ze to najgorsze studio. wrecz przeciwnie, a mialam juz z niejednym studiem do czynienia i sadze, ze swietnie trafilam! Jest wiele zmian, mozna takze pracowac w nocy, co mi odpowiada, bo wtedy moje dziecko spi :) Zarabiam 3 tys. miesiecznie za siedzenie przed kamerka! W Intercam tez mam wglad do statystyk, widze, ile godzin bylam online, ile pracowalam i mam porownanie, gdyz moge obejrzec rowniez statystyki innych videomodelek.A i wcale sie nie upadlam, by tyle zarobic, rozbieram sie max do bielizny, i co w tym zlego? Na plazy tez lezycie w kostiumie kapielowym :) Nie pracuje malo dziewczyn, w statystykach widze 100 videomodelek. To malo? Ja tam jestem mega zadowolona z tej pracy :)

saraen

prosze niech napisze ktos kto na prawde pracuje lub pracował w intercam własnie przeszlam rekrutacje i potrzebuje porad i informacji saraen@wp.pl

Monikkkkka

same reklamy intercam widze:) pracowalam tam i nie polecam, najgorsze studio jakie istnieje, niemili i nieprofesjonalni operatorzy, kary za byle co:) od niedawna pracuje w studio w szczecinie, sam szef nalega zeby nie pracowac z operatorem i nie oddawac mu swojej kasy, wystarczy translator, dzieki temu mozna podszkolic sie w jezykach. Nikt nie klamie ze zarabia sie tam nie wiadomo ile tysiecy, wszystko zalezy od zaangazowania dziewczyn, mozna przychodzic kiedy sie chce, objetnie na ile godzin, w dzien i w nocy. Atmosfera w studio jest mila, dziewczyny sobie pomagaja;)Mozna rowniez pracowac w domu. Takze naprawde zachecam do probowania wlasnych sil i samodzielnego pisania z klientami, dzieki temu ze same sie logujemy mamy wglad do wszystkich statystyk, w intercam nie bylo takiej mozliwosci. Odradzam prace w tym studio, jesli nie chcecie sie rozczarowac.

Anko

Hej dziewczyny. Naprawdę zaczynając pracę w branzy wiadomej, nie liczyłyście się z tym, że ktos moze kiedys Was zobaczyć? Przerażona ma rację - demaskujecie się. Nie tak łatwo trafić na stronie na kogos znajomego, chyba że specjalnie sie go szuka. Im wiecej o tym piszecie - tym gorzej dla Was (a właściwie dla nas). To tak jakbyście się same obgadywały. A ja lubię pracę w Intercamie:) I tyle na ten temat:)

przerażona

Dziewczyny nie wierzę ..co wy tutaj wypisujecie ? Po cholerę piszecie, że można się znaleźć na różnych stronkach??? Tylko w ten sposób zdradzacie to co robicie i same chcecie , żeby ktoś was odnalazł. Prędzej znajomy znajdzie Cie przez te rzeczy które tu wypisujecie na forum niż na stronce z porno :P Ja też odchodzę za niedługo z intercam.

justa

hej agnieszka własnie bede zaczynać prace w intercam czy mogłabys mi dac pare wskazówek co tam trzeba robic zeby lepiej zarabiac dopiero zaczynam,jak mozesz napisz justyna_borysewicz@tlen.pl

Ewka

Wiemy Otoja - nie jesteśmy ślepe:)

dastin

czy ktoś może napisać jak zaczal prace na wlasna reke ? shopgirl@vp.pl

Mała poprawaka :) 3000 sama a ponad 3 tys z moderatorem , w skali miesiąca daje to 10 tyś za 100 h ...

otoja

czesc dziewczyny wiecie na jakich stronach jesteśmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam - Toruń

• Jak się pracuje w Intercam?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intercam?

Kandydaci do pracy w Intercam napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intercam