Opinie o Intercam w Toruń Gdańska 149

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Intercam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intercam o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam w Toruń Gdańska 149

lisa

jestem zwolenniczką takiej pracy jeśli nie ma się innej opcji no i w sumie też próbowalam swoich sil w Intercem i uważam , że jest ok i można śmiało podjąć tu praacę . :)

amanda

hej , widze duzo zwolenniczek tej firmy to fajnie :) Bo na prawde warto sie tu zzatrudnic jesli chcecie pracowac jako videomodelki tu macie dobre warunki jesli nie chcecie same pisac :)

anonim - 2011-10-22 22:02:56 Oj rzeczywiście komuś sie w główce poplątało pisząc ze moderatorzy sa przygłupi.Kurcze ja osobiście pracuje w tej firmie juz pare miesięcy i jestem mega zadowolona z współpracy moderatorów.To sa bardzo inteligentni ludzie tylko pozazdrościć że znają tyle jezyków.To właśnie dzięki nim jest tak fajnie i mam nadzieję ze poznam kiedyś osobiście tych wszystkich ludzi.Polecam firmę Intercam piszcie dziewczyny i pozdrawiam wszystkich.www.kamerkipraca.pl he musze sie z Toba zgodzic bo tez pracuje w Intercam juz od jakiegos czasu i tez stwierdzam , że dobrze to ktoÅ� wymyÅ�liÅ� , że nie musimy same pisac - w sumie sadzÄ� , że oni sa obcykani w tych kwestiach i nie musza siÄ� aż tak spinac żeby trzymac klientow :)

pamcia

hej , ja pracuje w Intercam i w sumie odpowiada mi ta praca - ubieram sie w [usunięte przez moderatora] ciuszki nauczyłam sie malowac ostrzej i pozanalm swoje najwieksze atuty , które teraz wykorzstuje :P heheh no a tak pozatym to ja np przesiadalam sie od niedawna na łóżko ale mam je złozone i obkładam się poduszkami i w sumie to lepiej wyglada niz siedzienie na zwyklym fotelu przed biurkiem :P

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Businessface Sp. z o.o.
kasiulka

nie wiem kto napisałą ten pierwszy post ale dobrze , że kolejne są prawdziwe na temat Intercam :)

ula

dziewczyny pracuje w intercam i bardzo bym chciała nawiazac kontakt które równiez tam pracuja.Jezeli jest która zainteresowana to podam swoje gg pozdrawiam .kolezanki

no kochane a powiedzcie mi , bo ja tez pracuje w Intrcam , jak siedzicie ubrane i czy siedzicie na łóżku czy na krzesle ? :)

laseczka

hej hej hej , ja tez jestem zwolenniczka Intercam , wiele jest firm , które oszukuja a ta nie :) i to mi sie podoba baaaardzo :) no i to ,że mam wybor czy sie rozbierac czy nie :) no i to ,że widze ile zarabiam codziennie i czy moge sobie wziasc dyzur badz oddac :) ogólnie luz :)

amanda

hej laseczki - no nie spodziewałam się , że aż tyle nas jest zwolenniczek tego typu pracy no i przedewszystkim firmy Intercam - ale to dobrze bo sama mam najlepsze doswiadczenia z ta firmą - i w sumie dzieki temu nabralam dystansu do videomodelek i do tej pracy i nie wstydze sie tego co robie bo nie rozbieram sie przed kamerka ale zakladam seksi ciuszki:)

luiza

hej, z calej mojej przygody z vidomodelingiem tak jak wiekszosc mam najlepsze doswiadczenia i wspomnienia z firmy Intercam :) maja bardzo przychylne warunki dla dziewczyn no i daja wybor rozbierac sie czy nie i uczciwy system zarabiania :)

katerina

popiertam was w tym co piszecie :) ja od jakiegos czasu tu pracuje w Intercam i bardzo odpowiada mi ta praca na moja obecna sytuacje bo studiuje i defakto nie zarobilabym nigdzie takiej kasy w msc ponad 2000zl , pozatym mialam okazje uczestniczyc w profesjnalnej sesji zde=jeciowej za darmo tutaj - fajne doswiadczenie :)

aga

Uważam, że jeśli chcesz zostać videomodelką to tylko z firmą Intercam, Jest to firma z dużym doświadczeniem w tej branży. Nie oszukują , są wypłacalni. Stawka to 10zl /h +15% obrotu bądź 50% obrotu. Grafik jest elastyczny i sama wybierasz kiedy chcesz pracować. Panuje tam bardzo fajna atmosfera i fajnie się pracuje. Zdecydowanie polecam . www.kamerkipraca.pl

Hej wszystkim widze ze temat sie rozkrecił na temat firmy Intercam doprawdy nie rozumiem osoby która napisała ze firma Intercam jest firmą która okrada.Ja nie czuje sie okradana zarobki na czas,robię to na co mam ochote.Miła atmosfera miedzy mną a moderatorem.Zapraszam wszystkie dziewczyny do współpracy z tą firma bo warto.www.kamerkipraca.pl

ula

Firma Intercam to solidna firma.Polecam kazdej kobiecie,jezeli chcesz dowiedziec sie czegos wiecej napisz do nich nie pożałujesz www.kamerkipraca.pl

hej, ja też się nie zgodze z pierwszą opinią . pracowałam w różnych firmach już i sądzę , że Intercam ma najlepsze warunki jak dotąd . To moje zdanie ale nigdy mi sie nie zdażyło żeby mi odebrali premie albo jakiś bonus i wydaje mi się , że mają sprawiedliwe działania w stosunku o do moderatorów jak i do videomodelek .

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam - Toruń

• Jak się pracuje w Intercam?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intercam?

Kandydaci do pracy w Intercam napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intercam