Opinie o Aryton Sp. z o.o. w Chmielno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aryton Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aryton Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aryton Sp. z o.o. w Chmielno

Berta

Nie polecam się zatrudniać w tej firmie ani w siedzibie ani w saloniesiedzibie. Wyzysk i tylko ciągle pretensje. Bo sprzedaż nie idzie. Ale jak ma iść jak w nicdomu nie inwestują, reklamy za drogie, najlepiej to by chcieli by ludziom na siłę towar badziewny wpychać i kasę im wyrywać. Firma najgorsza jaką znam.

Agnieszka

@Anka Jak długo już pracujesz w firmie PATRIZIA ARYTON? Może warto dać sobie i firmie trochę więcej czasu i podjąć ostateczną ocenę później. Napisałaś o premii, czy możesz dokładniej opisać warunki jej uzyskania. Może jest w tej firmie coś, co Ci się mimo wszystko spodobało?

Anka

Masakra, wyzsk, płaca 1600 netto niby premia ale plany z kosmosu i tyrasz za gowniane pieniądze a oni co miesiąc mówią ze następny na pewno będzie super. Odradzam

Martyna

Jeśli okres próbny był tak uzgodniony to nic dziwnego. Trzeba czytać dokumenty a nie będzie niedomówień!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Aryton Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Berta

Jaki jest powód takiej ciszy na forum? Tak dobrze jest w firmie i nie chce sie pisać!

Agnieszka

Wiedzieliście, że aryton ma również swojego bloga? http://blog.patrizia.aryton.pl/ A co powiecie o pracy w tym miejscu?

pawełek

hej! a jak można u nich zarobić jako Sprzedawca w salonie odzieżowym? Bo jest oferta do Warszawy, ale wydaje mi się, że u nich można się tez dogadac jeśli chodzi o godziny na pewno, wiec to na plus jest.

margaret

no jeżeli piszecie że 1200 na rękę to jednak trzeba przyznać, że szału nie ma. natomiast kluczowa spraw,czy te 1220 zł to jest na początek i już na amen czy zaledwie na jakiś testowy próbny okres po którym zarabia się więcej. po prostu może akutar straszycie niskimi zarobkami w firmie trochę na wyrost

miś

Powinno być tak, że jeżeli ktoś wyróżnia się ponadprzeciętnymi umiejętnościami i zdolnościami to firma powinna SAMA mu zaproponować lepsze warunki, bo dla pracownika taka forma doceniania jest zawsze miła i chętnie takie rzeczy się słyszy. Ale jeżeli naprawdę każdemu dają tylko po 1200 to nie wiem czy jest tam aż tylu chętnych?

anonimka

Staram się do pracy w firmie Aryton,i swoim zwyczajem zapoznaję się z opiniami o firmie. Ale po tym co tu przeczytałam, stwierdzam że chyba zrezygnuję. Większość wypowiedzi świadczy tylko o tym jak niewykwalifikowaną i prostą kadrę zatrudnia firma. Oczywiście są tu również pozytywne opinie, ale niestety te złe przesłaniają te dobre. Pisanie o kierownikach,że są tacy lub tacy o koleżankach z pracy, wzajemne przepychanki słowne i używanie imion jest to bardzo nieprofesjonalne. Nie odpowiada Ci kierownik, koleżanka z pracy to się zwolnij. Będzie miejsce dla osób, które bardziej potrzebują pracy:)

ania

Aniu, to już nie pisz takich głupot tylko zajmij się pracą ,dobrze ?

aaaa

Tak na prawdę to aż tylu nadgodzin by miec trzy dni wolnego nie ma. To jest kwestia 1 godz do 2 godz. Pracujesz systemem ,,dzien na dzień" i nie ma kiedy zrobić nadgodzin ;)

lala

Odbiór nadgodzin...to zależy od kierownika sklepu. Jeżeli jest w porządku, to Ty możesz wybrać sobie dzień odbioru. Jeżeli nie jest to narzuca sam kiedy.

lala

Jeżeli masz jeszcze inne oferty pracy, to lepiej skorzystaj z tamtych. Nie pakuj się do Arytonu. Ja na początku byłam zachwycona pracą tutaj do momentu gdy nie zobaczyłam, jak traktuje się tu pracowników. (usunięte przez administratora)Wolą zatrudnić kogoś z zewnątrz, kto nie ma w ogóle doświadczenia w byciu kierownikiem i jeszcze go do tego sowicie wynagrodzić. Dla mnie firma totalna porażka i kupa straconego czasu. Nigdy o tej firmie nie powiem nic dobrego, bo nic dobrego tu mnie nie spotkało i cieszę się, że już tu nie pracuje.

Z Trójmiasta

Witam. ODRADZAM pracę w ARYTON !!! Ja bylam na rozmowie i szok.. placą tylko 1200 NETTO..!!! Niepoważni !!! Sami niech za tyle robią i niech spróbują za taka sume żyć.!!!

GOŚĆ

Co za komentarz szok takie bzdury pisze albo [usunięte przez moderatora] pod dziwnymi pseudonimami albo ktoś z głównej kadry, żal

daisy45

AGA - 2012-11-20 12:09:19 daisy45 - 2012-11-05 19:28:49 Szkoda tylko, że nie dodałaś do swojej historii wiadomości, ze na rozmowie kwalifikacyjnej słowem sie nie odezwalas ze masz wykupione wakacje i nie mozesz zaczac od razu. byloaby inna rozmowa... a przychodzac do kierowniczki i dopiero wtedy ja o tym informujac zachowalas sie nie fair. szukana byla osoba na \"mus\", bo kierowniczka zostala sama podczas kiedy ja akurat nie moglam wrocic do pracy bo mialam wlasne wesele.... tym samym ta\"zla pani kierownik\" pracowala kilka dni z rzedu po 12godzin bo wlasnie dla ciebie wazniejsze byly wakacje... wiec oszczedz sobie tego jadu... dzieki bogu ze nie musze z toba pracowac...No właśnie wkopałaś zakład pracy i powiadomiłaś PIP o naruszeniu kodeksu pracy kilka dni z rzędu po 12 godzin, dziękuje za informacje. Dziewczyno wez sie nie osmieszaj i skoncz. Jestes sama sobie winna tej sytuacji a straszenie kogokolwiek jakimis skargami jest po prostu smieszne. Gdyby nie ty, to nikt nie musialby pracowac kilka dni po 12h. Wiec po prostu dobrze ci radzę, ZAMILKNIJ! I ciesz sie w takim razie, ze nie musisz z nami pracowac. Bo cieszysz sie, prawda???

menager

Witam, miałam podobną sytuację, jestem menagerm firmy która stoi mocno na nogach. Jednak nie zawsze tak było w modzie często jest konkurencja taka a nie inna:(. Ja osobiście śledzę kroki konkurencji sprawdzam kierowników salonów czy są na bieżąco a już nacisk kładę na regionalnych. Potrzebne były lata aż dopracujemy wszystko tak jak powinno działać. Prezesowie czasami za bardzo ufają i pokładają nadzieję w kierownikach a oni psują wszystko, od klienta do personelu.Nie sprawdzają nie oczekują tylko pokładają nadzieję. To błąd i ja się przekonałam. Wchodzę również na takie portale codziennie aby spojrzeć w czym ulepszyć firmę. Czy ktoś z kierowników tak robił nie bo po co?, błąd bo konkurencja wyprzedza o krok i dlaczego?. Teraz technologia rządzi światem każdy klient może sobie wejść zobaczyć u kogo robi zakupy a kontrahenci :), również. Kierownicy mają to w nosie. Pensja i do domu. Zmieniłam to i jest dobrze. Podpowiadam może ale jestem w tej branży 20 lat i płakać się chcę kiedy Polska Firma z ogromnym potencjałem ma takie historie i przez kogo własnego pracownika. Np. Pani która rozżalona miała opłacone wczasy czy też inna coś tam. Fakt kobiety rozżalone na Firmę ale nie słusznie, bo żal powinien być do pracowników którzy stwarzają te problemy. Kupiłam w tej Firmie chociaż konkurencja sukienkę dla siostry wykonana pierwsza klasa materiał rewelacyjny, obsługa taka sobie. Efekt końcowy bardzo dobry. Więc pozwolę sobie na radę:, nie szukajcie winy w tych osobach rozżalonych a we własnym środowisku. Przyszłam kupiłam u konkurencji to jest sygnał że u was warto. Czasami warto zmienić coś lub też kogoś by było lepiej. Powodzenia.

Sylwia Kruczkowska-Chwarścianek

Mam wrażenie iż ktoś nieodpowiedzialny wpisał tutaj sytuację która mnie spotkała i podpisuję się moim imieniem. Otóż oświadczam że Firma Aryton była jest i mam nadzieję będzie dla mnie autorytetem w świecie mody. Szanuję Firmę Aryton za to co robi w świecie mody. Sytuacja która spotkała moją osobę była spowodowana pracownikiem Arytonu, która została wyjaśniona. Spekulacje jak i intrygi są niestosowne jak i uwłaczające. Jeżeli ktoś z konkurencji robi takie rzeczy jestem zdziwiona ponieważ jest to niegodne i nieestetyczne. Z wyrazami szacunku do Firmy Aryton.

Magda

ja myślę że wszyscy którzy reklamują tą firmę powinni usłyszeć prawdę, ciekawe co byłoby czy nadal tak by reklamowali tą markę. Projekty są super ale dlaczego firma tak źle traktuje uczciwych ludzi:( Szok.

Zostaw merytoryczną opinię o Aryton Sp. z o.o. - Chmielno

• Jak się pracuje w Aryton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aryton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aryton Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aryton Sp. z o.o.