Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Byłem na rozmowie o pracę w firmie Impel Lublin hehe Pan Piotr Neckarz wychodzi z pokoju i pyta Pan żonaty ?? Ile dzieci ?? Żona pracuję ?? Wynajmujecie mieszkanie ?? W naszej firmie zarabia się 4 koła na miesiąc mówi Nieckarz trzeba tylko mieć orzeczenie psychiatryczne . Dogadaliśmy się prawie bez słów sekretarka przynosi plik dokumentów do podpisania wszystko idzie jak należy . Piotr Neckarz mówi trzeba zrobić badania za 150 zł i od poniedziałku Pan zaczyna pracę . Ubranie dostałem używane po Bartku z Lublina trzeba tylko wyprać . Pracuję cały miesiąc 188 godzin jadę po wypłatę na koncie jest przelew 1600 zł jakaś nie prawda dzwonię do Piotra i pytam gdzie moja kasa za cały miesiąc A on do mnie mówi no wiesz stary kryzys jest wojna i pandemia nie ma kasy ale nie martw się będzie za miesiąc heh pracuję kolejny miesiąc 176 godzin jadę po kasę na koncie 1500 zł heh dzwonię do Piotra gdzie moja Sara ?? No przecież dostałeś przelew na konto . Tak mnie potraktował jak śmiecia zwolnilem się następnego dnia . Nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin !!!!

Nie polecam nikomu firmy Impel Lublin Pan Piotr Nieckarz to (usunięte przez administratora) bez szkoły skończył ledwo gimnazjum (usunięte przez administratora)jeden hehe brak zainteresowania obiektem wysyła pracowników bez zgłoszenia do firmy Bolek. Umowa śmieciowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie brak urlopu wielka porażka . Brak ubrania , grafiku , zeszytu , karty pracy , długopisu. Praca po 180 godzin za 2 tyś netto totalny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) okradanie schorowanych ludzi z orzeczeniem dla tego Pana liczy się tylko kasa z orzeczenia !!!! (usunięte przez administratora)potrafi tylko ponizac ludzi nic więcej!!!(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) !!! Uważajcie na firmę Impel !!!

Andrzej Biela

Pan Piotr Nieckarz to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie wypłaca pieniędzy za nadgodziny , brak ubrania , grafiku ,zeszytu . Zostałem pobity przez Kierownika Piotra Neckarza ludzie uważajcie na niego to (usunięte przez administratora)w czerwonych adidasach i garniturze . Nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin . Fuuu

@Andrzej Biela

Andrzej Pan Piotr Nieckarz również mnie ponizal i groził pobiciem . Nie zapłacił mi pieniędzy za nadgodziny (usunięte przez administratora).

Grazynka
@Andrzej Biela

Andrzejku wierzę w to co piszesz mnie też ponizal i nabijal się ze mnie powiedział że nie umiem sprzątać heh . Nie zapłacił mi pieniędzy za nadgodziny (usunięte przez administratora) !!!!!!!

@Grazynka

A jaką stawkę miałaś umówioną za nadgodziny? Dużo wyższą niż normalnie? Widziałem wpisy że inni też mieli problemy z kasą. Możesz chociaż odebrać wolne za te nadgodziny?

Weronika
@Andrzej Biela

Tak to wszystko prawda Pan Piotr Nieckarz również mnie ponizal i robił ze mnie (usunięte przez administratora) . Kierownik to (usunięte przez administratora) . Nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin !!!!!

Rysiek

Byłem na rozmowie o pracę w Lublinie pierwsze pytanie Kierownika Piotra Neckarza chcesz pracować ?? Pan żonaty ?? Ile dzieci ?? Żona pracuję ?? Ile chcesz zarobić ?? Masz orzeczenie ?? Przynosi sekretarka dokumenty do podpisania umowa zlecenie . Pan Piotr Neckarz mówi od jutra zaczynasz pracę zarobisz około 4 tyś netto . Wracam do domu ucieszony żona zadowolona . Pracuję pierwszy miesiąc 180 godzin jadę do banku po kasę na koncie 1500 zł wypłaty heh . Dzwonię do kierownika że mało mi zapłacił A on do mnie że to i tak dużo w następnym miesiącu będzie podwyżka . Pracuję następny miesiąc 220 godzin jadę po kasę na koncie 2000 zł wychodzę (usunięte przez administratora) dzwonię do Piotra gdzie moja kasa A on że firma im nie zapłaciła i jest kryzys . Zwolnilem się z pracy . Nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin !!!

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Leszek

Pracowałem w firmie Impel nie byłem zadowolony brak ubrania umowa zlecenie . Pan Piotr Neckarz nie płaci pieniędzy za nadgodziny . Kierownik obiecywał że mi zapłaci kasę do ręki ale nic z jego gadania . Mojemu koledze wykręcil taki numer że dał pustą kopertę bez pieniędzy . Nie polecam nikomu tej firmy Impel .

Maciek

Pracowałem w firmie Impel po 12 godzin zostałem (usunięte przez administratora) na kasę przez Kierownika Piotra Neckarza ponieważ nie zapłacił mi pieniędzy za nadgodziny . Ubranie dostałem używane buty i spodnie musiałem sobie kupić .Rozmowa z kierownikiem wygląda jak bym rozmawiał z pijakiem po wypiciu 1 l wódki . Za badania nic mi nie zwrócił heh zapłaciłem 150 zł . Kierownik powiedział że teraz nie ma kasy bo jest kryzys w firmach .

krzycho765

Kiedyś normą w tej firmie była praca po 8h dla studentów. Teraz mi zaproponowali, żebym stał na obiekcie Carrefour 14h. Śmiech prezesi się bogacą a Ty tyrasz jak (usunięte przez administratora)

@krzycho765

Jeśli to była propozycja to zawsze możesz z niej nie skorzystać. Dziwi mnie, że w dzisiejszych czasach studenci nie chcą pracować jak najwięcej tym bardziej, że mają bardzo ekskluzywne stawki. Pasował by cofnąć się w czasie i płacić takim po 3,50 za godzinę.

Dzień Dobry pracowałam w firmie Impel galeria Chełm jako sprzątaczka średnio byłam zadowolona umowa zlecenie godzin dużo kasy nie wiele tylko 1000 zł . Brak odpowiedniej chemii do mycia heh ubranie dostałam używane po kimś .Pani Agnieszka i Monika są bardzo nie miłe . Nie polecam nikomu tej firmy Impel .

Agnieszka

Praca nie była taka zła nawet mi się podobało tylko ta umowa zlecenie godzin 147 za 1100 zł trochę mało tej kasy . Kupiłam sobie ubranie robocze i buty . Nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin . Pan Piotr Neckarz powiedział że nie ma pieniędzy .

Pracowałem w ochronie i zostałem (usunięte przez administratora) przez Pana Piotra Neckarza nie zaplacil mi pieniędzy za nadgodziny . Obiecał mi że przywiezie kasę do domu bo inaczej się nie da tego załatwić . Nie odbiera telefonu heh zgłosiłem wszystko do inspekcji pracy mam na wszystko dowody .

Firma (usunięte przez administratora) za nic nie płaci umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie brak urlopu. Brak ubrania , grafiku , karty pracy , zeszytu . Pan Piotr Neckarz to (usunięte przez administratora) zgłosiłem wszystko do inspekcji pracy . Nie polecam nikomu tej firmy Impel .

Jacek

Praca nie jest zła tylko kasy mało za 180 godzin zarobiłem 2 tyś umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie . Ubranie dostałem używane eh buty musiałem kupić za swoje pieniądze ehh Pan Kierownik Piotr Neckarz powiedział że jestem nieudacznikiem życiowym że i tak dużo mi zapłacił ehh nie polecam nikomu tej firmy Impel .

Basia

Firma Impel za nic nie płaci umowa zlecenie przepracowalam 140 godzin za 1000 zł eh musiałam kupić ubranie robocze i buty ehh brak środków do mycia tylko plyn do naczyń i woda . Pan Kierownik Piotr Neckarz to bajkopisarz obiecał że zaprosi mnie na kolację heh dobra ściema .

Firma Impel za nic nie płaci musisz się modlić żeby dostać wypłatę . Umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie brak urlopu . Pan Kierownik Piotr Neckarz obiecuję złote góry że będziesz milionerem . Dostałem ubranie po jakimś dziadku ehh . Za 170 godzin zarobiłem 1500 zł Kierownik powiedział że teraz mają kryzys z kasą ponieważ mają inne wydatki ehh nie polecam nikomu tej firmy Impel .

Ewelina

Sprzątałam w tej firmie Impel za cały miesiąc zarobilam 1000 zł umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie ehhhh godzin 160 ehhh nie polecam nikomu firmy Impel . Pan Piotr Neckarz powiedział że nadaję się tylko do mycia kibli ehh .

Beata

Pracuję w galerii Chełm nie jestem zadowolona śmigam rowerem do pracy jestem operatorem mopa płaskiego brak środków do mycia ehh dali mi wiaderko i płyn do naczyń . Pani Agnieszka nie płaci kasy za nadgodziny heh nie wiem czy dalej pracować w tym (usunięte przez administratora) .

Sprzątam w firmie Impel galeria Chełm brak środków do mycia pracuję od rana do nocy za 1000 zł umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie brak urlopu .Pani Agnieszka i Monika robią wszystkich w bambuko śmieją się przy kawce w kuchni . Nie polecam nikomu tej firmy Impel .

Praca ciężka godzin dużo kasy nie wiele 1000 zł za cały miesiąc heh umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie brak urlopu padaczka straszna Pan Piotr Neckarz zachowuję się strasznie wyzwiska ,poniżanie ehh nie polecam nikomu tej firmy Impel . Zgłoszę wszystko do inspekcji pracy zobaczymy czy Piotr będzie taki kozak .

Paulina
@Ewa

1000 zł za cały miesiąc, serio? Mówimy o kwocie netto, tak? To ile tych godzin w miesiącu jest, skoro tylko tyle kasy wychodzi na koniec? Ten Pan to jakiś koordynator, kierownik? Słabe zachowanie, może warto zgłosić to wyżej? :/

J

W urzędzie celnym w Białej Podlaskiej Impel z ochrony zrobił spółdzielnie inwalidów. 100% pracowników ma jakieś upośledzenie albo umysłowe albo ruchowe a są tacy że mają jedno i drugie. A co najśmieszniejsze są to kwalifikowani którzy uprawnienia mają chyba za jajka albo znaleźli w czipsach :-) ledwo co przebierają nogami i nie są w stanie zrobić jednej pompki czy przysiadu kondycyjnie tragedia. Śmiech i parodia ochrony

Ochroniarz
@J

A może należałoby się przyjrzeć wszystkim tym firmom, które wynajmują firmy takie jak Impel i pozwalają działać za takie stawki? Bierzecie to w ogóle pod uwagę? Realia są takie, że wszystkie firmy tak działają, i branża ochrony się na tym trzyma. Nie pasuje to trzeba zmienić branżę :-)

Czak noris
@Ochroniarz

Jak wskazuje sama nazwa OCHRONIARZ ma OCHRANIAĆ. A co to za pracownik jak on sam potrzebuje opieki bo nie potrafi samodzielnie myśleć i podejmować decyzji. Kogo on ochroni?! Taki ochroni pracownika instytucji przed agresywnym petentem?! Dla takich ludzi są specjalne wcześniej już wspomniane spółdzielnie inwalidów

Ochroniarz
@Czak noris

Widzę, że Ty nadal swoje i w dalszym ciągu brniesz w to co widzisz przed swoimi oczami, nie wykraczając poza granice myślenia. Taki jest rynek i sytuacja taka pokazuje, że w ochronie nie będzie już inaczej.

Poldek
@Ochroniarz

Notoryczne opóźnienia w wypłatach to tutaj standard. Kiedy i czy w ogóle dostaniesz kasę to loteria.

Andrzej Biela

Firma (usunięte przez administratora) nie płacą pieniędzy za nadgodziny Pan Piotr Neckarz ukradł mi 600 zł z plecaka .

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 13 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security