Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Kondzio

Jadłem w Impelu pierogi z serem i naleśniki z truskawkami hehe

Zbycho

Jak kiedyś płacili 5 zł na godzinę powinniśmy się cieszyć z tego co jest .Nie narzekajcie tylko do roboty !

Wanda

Pracuje w Impel parę lat i nie narzekam pobory na czas, przy sympatyczny, ludzki kierownik. W biurze bywałam nie raz i kultura, ekspresowo załatwia się sprawy. Co rok dostaje bon na święta. Pracowałam w wielu miejscach i najlepsza firmą której się trzymam jest Impel.

Jacoo

Ludzie co wy piszecie to jakaś dziecinada Impel Lublin to najgorsza firma jaką znam . Dla nich liczy się kasa z orzeczenia psychiatrycznego za które mają 3 tysiące i ruchowego 2500 zł haha nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin .

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Witam może ktoś wie jak płacą w firmie Impel ?? Umowa zlecenie ?? Czy o pracę ?? Pozdro !!!

Ochroniarz

Pana Piotra Nieckarza podaję się do inspekcji pracy i szybko przywozi kasę (usunięte przez administratora) już to przerabialem. (usunięte przez administratora) !!! Nie polecam Impela !!!

Patrząc na te wszystkie negatywne komentarze pod adresem kierownika Piotra - dziwi mnie, że sprawy nie zgłosił jeszcze do organów ścigania. Poza tym jak się komuś chce wciąż pisać jedno i to samo... podziwiam.

Magda

Hej może ktoś wie jaka jest stawka na umowę zlecenie bo mnie (usunięte przez administratora) na kasę 180 godzin za 2 tysiące . Brak ubrania , leków , okularów , zwrotu za badania !!! Zgłosiłam do inspekcji pracy . Nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin !!!

Inwalida

(usunięte przez administratora) żerują i wykorzystują upośledzonych ludzi. Już bardziej upodlić się nie da.

Rysiek

Dzień Dobry mimo wszystkich tych waszych negatywnych opini co przeczytałem postanowiłem spróbować pracy w Impelu . Wstałem o 4 rano i jadę autem do Lublina . Wchodzę do budynku siedzi ochroniarz mówię Dzień Dobry szukam kierownika ochroniarz wyjechał do mnie z morda idź szukaj nie wiem czy jest !!! Dzwonię dzwonkiem do biura wychodzi Pan Piotr Nieckarz pyta w jakiej sprawie Pan przyszedł do mnie ?? Mówię szukam pracy w ochronie . Ma Pan orzeczenie psychiatryczne ??? Tak mam byłem leczony w szpitalu psychiatrycznym kilka miesięcy ale biorę leki i jest spoko . Piotr mówi dobra dobra jak z zachowaniem u Pana mówię no że ogólnie jestem bardzo spokojny i miły człowiek. Pan żonaty ?? Ile dzieci ?? Chcesz pracować ??? Mówię że tak szukam pracy na stałe . Piotr Neckarz do mnie w naszej firmie zarabia się około 4 tys na miesiąc dostaniesz ciepły obiad , leki , okulary , kasa na paliwo żebyś miał za co śmigać do pracy . No ok spoko kierownik krzyczy Andzela szykuj papiery dla tego Pana od poniedziałku zaczyna pracę w Lublinie !!! Musi tylko podjechać zrobić badania na swój koszt 150 zł i zaczyna pracę . Sekretarka przynosi plik dokumentów do podpisania wszystko idzie elegancko podpisuje na stoliku . Jadę do zakładu zaczynam pracę 180 godzin na koncie 2400 zł jakaś pomyłka dzwonię do Piotra gdzie moja kasa no jak to gdzie dostałeś sare !!! Pracuję drugi miesiąc 190 godzin na koncie 2500 zł dzwonię do Piotra gdzie moja kasa ??? Chłopie widzę że ty masz problem z sobą byłeś leczony w szpitalu chyba wyślemy Ciebie do szpitala na badanie mówi Piotr . Pracuję trzeci miesiąc 170 godzin na koncie 2000 zł dzwonię do Piotra gdzie moja kasa ?? Kolego nie oglądasz TV ??? (usunięte przez administratora) . Jak masz problem to się zwolnij bo jesteś chory !!! Pracuję dalej 160 godzin jadę po sare na koncie 1800 zł dzwonię do Piotra gdzie moja kasa chłopie firmy nie chcą płacić bo jest (usunięte przez administratora) !!! Zwolnilem się z pracy !!! Potraktował mnie jak szmatę !!! Nic nie dostałem od Impela nie jadłem obiadu za badania mi nie zwrócił kasy !!! Brak ubrania !!! Nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin !!! (usunięte przez administratora) !!!

Michasia

Dzień Dobry wszystkim pracuję w firmie Impel Lublin jako sprzątaczka jestem bardzo szczęśliwa dostałam fajne ciuchy do pracy umowa o pracę na stałe elegancko darmowe obiady z restauracji , kolacja , leki , kasa za paliwo zarabiam 6700 zł za 200 godzin . Polecam wszystkim firmę Impel Lublin .

Hej jaka jest stawka w Impelu ?? Za 190 godzin zarobiłem 1700 zł średnio jestem zadowolony . Brak ubrania , zwrotu za badania , leków , okularów , kasy za paliwo . Nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin !!!

Ochroniarz

Witam serdecznie pracowałem w Prokuraturze rejonowej Chełm jako ochroniarz nie byłem zadowolony brak ubrania , grafiku , karty pracy , długopisu , umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie brak urlopu praca po 180 godzin za 2 tyś netto . Kierownik Piotr Neckarz wysyła pracowników bez zgłoszenia do firmy (usunięte przez administratora) bez szkoły skończył ledwo gimnazjum za jajka . Zapomniał że w zakładzie są kamery i szef wszystko widzi prostaczek . Ogólnie brak zainteresowania obiektem dla tego Pana liczą się tylko pieniądze z orzeczenia . Pan Piotr Neckarz nie powinien być kierownikiem nie ma pojęcia o robocie to nie jest człowiek do rozmowy . (usunięte przez administratora)

Hej pracowałem w firmie Impel Lublin jako pracownik gospodarczy brak zwrotu za badania za które zapłaciłem 150 zł , kupiłem sobie ubranie , buty , sprzęt do sprzątania umowa zlecenie godzin 180 za 1580 zł coś mi się nie zgadza z tą kasą heh . Pan Kierownik Piotr Neckarz używa słów obraźliwych jego zachowanie jest bardzo słabe . Nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin !!!!

Maciek

Dzień Dobry Pracuję w firmie Impel Lublin jestem ochroniarzem zarabiam 5 tyś na miesiąc kupiłem sobie mercedesa jestem bardzo ale to bardzo mocno zadowolony . Pan Piotr Neckarz przywozi mi obiad do pracy i płaci kasę . Polecam wszystkim firmę Impel Lublin !!!

Magda

Witam byłam w Lublinie w sprawie pracy ten Pan Piotr Neckarz to jakiś Czesław nos jak Pinokio z gęby wali zdechlym szczorem fuuu chyba nie myje zębów zaproponował mi pracę sprzątanie w cementowni Chełm nie zgodziłam się na pracę. Kazał mi zapłacić za badania kupić ubranie i buty robocze hehe . Nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin !!!

Jacek

Witam byłem na rozmowie o pracę w Lublinie wchodzę do budynku siedzi ochroniarz zapytałem jest kierownik Piotr Nieckarz ??? Nie wiem idź sobie szukaj !!! Dzwonię dzwonkiem do biura wychodzi Piotr włosy na żel w garniturze co chcesz !!! Pytam szukam pracy w ochronie lub na pracownika gospodarczego . Piotr do mnie Pan Żonaty ?? Ile dzieci ?? Żona w ciąży ?? Słabo się starasz . Piotr pyta ma Pan orzeczenie psychiatryczne ?? Lub ruchowe ?? Mówię że mam psychiatryczne dobra dobra w naszej firmie będziesz jeździł mercedesem mówi Kierownik . Pytam ile zarobie w ochronie ?? 4 tyś masz na łapę netoo zależy ile godzin złapiesz obiady darmowe , kasa na paliwo , leki , okulary to wszystko dostaniesz zgodziłem się na wszystko . Piotr dzwoni do sekretarki Diany szykuj papiery dla tego Pana od poniedziałku zaczyna pracę tylko musi jeszcze podjechać zrobić badania za które musi zaplacic 150 zł ale niech się nie martwi oddam kasę . Dostałem pracę umowa zlecenie ubranie używane trzeba tylko wyprać ale ok w porządku . Pracuję cały miesiąc 180 godzin jadę do banku na koncie przelew 1600 zł coś mało dzwonię do Piotra gdzie moja kasa ?? Dostaniesz w następnym miesiącu bo mieliśmy inne wydatki w firmie no ok . Pracuję kolejny miesiąc 160 godzin jadę po kasę na koncie przelew 1800 zł dzwonię do Piotra nie ma kasy on do mnie kryzys jest wojna strzelają , pandemia firmy nie chcą płacić rozumiesz . Pracuję trzeci miesiąc 190 godzin jadę po sare na koncie 2 tyś dzwonię do Piotra gdzie moja kasa ?? Słuchaj gościu widzę że ty masz problem z sobą musisz się leczyć bo jesteś chory psychiatrycznie ile byś chciał zarabiać ?? Tak mnie potraktował jak (usunięte przez administratora)zwolnilem się z pracy . Ogólnie nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin Pan Piotr Neckarz to klamca nie powinien być kierownikiem krowy paść na łące !!!

Pracowałem w prokuraturze Chełm zostałem (usunięte przez administratora) na kasę umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie brak urlopu , ubrania , grafiku , zeszytu , długopisu , karty pracy . Pan Piotr Neckarz wysyła pracowników bez zgłoszenia do firmy prostaczek . Brak zainteresowania obiektem dla tego Pana Piotra Neckarza liczy się tylko kasa z orzeczenia mało tego nie odbiera telefonu nawija wszystkim makaron na uszy fuuu nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin !!!! Ludzie uważajcie na siebie !!!

Sławek

Dzień Dobry mimo wszystkich tych negatywnych komentarzy pojechałem do Lublina w sprawie pracy . Wchodzę do budynku siedzi ochroniarz mówię witam szukam kierownika wyskoczył do mnie z morda ale do jakiego kierownika idź sobie szukaj odpowiada. Dzwonię dzwonkiem do kierownika wychodzi Piotr Nieckarz i pyta co Pan chce ?? Mówię szukam pracy w ochronie dobra dobra ma Pan orzeczenie psychiatryczne ?? Mówię że tak Mam ok jest praca w Lublinie po 10 godzin dziennie musi Pan zrobić badania na swój koszt cena 160 zł . Kierownik dzwoni do sekretarki szykuj papiery dla tego Pana od poniedziałku zaczyna pracę . Wychodzi atrakcyjna dziewczyna Andżelika z dokumentami do podpisania . Jest wszystko załatwione. Pracuję pierwszy miesiąc 200 godzin jadę po pierwsze pieniądze na koncie 2500 zł dzwonię do Piotra gdzie moja sałata ?? Dostałeś kasę ile byś chciał . Pracuję kolejny miesiąc 220 godzin na koncie 2400 zł dzwonię do kierownika gdzie są moje pieniądze A on do mnie słuchaj stary jak masz problem to się zwolnij to i tak dużo jak na Ciebie . Wojna jest nie ma dużo kasy rozumiesz mówi Piotr . Pracuję trzeci miesiąc 190 godzin 2200 zł na koncie Piotr mówi że firma nie chcę płacić pieniędzy bo jesteś złym pracownikiem . Nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin .

Asia

Pracowałam w firmie Impel galeria Chełm byłam bardzo zadowolona z pracy tylko ta umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie brak urlopu musiałam wykupić ubezpieczenie , ubranie , buty , pracowałam po 165 godzin za 1300 zł trochę mało tej kasy nawet nie wiem jaka jest teraz stawka . Pani Agnieszka i Monika nic nie robią tylko siedzą w kuchni i piją kawkę z ekspresu . Nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin .

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security