Opinie o KAR-TEL w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KAR-TEL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KAR-TEL o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAR-TEL w Gliwice

Firma tak, call center nie.

Generalnie firma w porządku, warunki ok (no, pomijam ostatnią umowę, którą mi zaproponowano), ale na pewno zależy do jakiego działu się trafi. Call center. Pani kierownik znalazła się chyba na tym stanowisku przypadkiem, ale krążą też plotki, że za sprawą męża - kolegi Prezesa... Otóż Panie Prezesie - koledzy kolegami, ale czy warto w imię znajomości robić krzywdę swojej firmie, a tym samym sobie? Pani kierownik najlepiej ze wszystkiego potrafi strzelać fochy i wyklinać na wszystkich innych w firmie, ma problem z załatwieniem czegokolwiek (zepsuł Ci się komputer? przecież ona się tym nie zajmuje...) i chroni tylko swój tyłek nie dbając o swoich pracowników (coś jest nie tak? oczywiście, że to wina moich pracowników, bo przecież nie tego, że PH nie chcą z nami współpracować... PH są świetni - szczególnie ci z odległych miejscowości). Raporty? No oczywiście, że w nich wszystko wygląda dobrze, bo tak być powinno, a rzeczywistość? To już inna kwestia... Pracownicy super. I w dziale, jak i poza działem CC. Z Prezesem można się dogadać, nie jest ignorantem i potrafi zrozumieć logiczne argumenty nawet w przypadku niepowodzenia pracownika. Generalnie polecam pracę w tej firmie, ale niekoniecznie w CC póki kierownik pozostaje ten sam... Pora na zmianę. Jestem pewna, że poparłoby mnie 95% firmy w tej kwestii. (usunięte przez administratora) Pozdrowienia i powodzenia. :) P.S. Nie martwcie się, dostałam 3 inne propozycje pracy, w poniedziałek zaczynam. :)

rene

ja też pracowałam w firmie cztery lata ale wyprowadziłam się z Gliwic dość daleko pewnie dalej bym pracowała nie narzekałam

xxx

a jak sprawa sie ma z flotą? pracownicy dostają jakies służbowe auta?

Telemarketer

Telefon z zaproszeniem na rozmowę, na rozmowie pytania tylko o doświadczenie - jak pani kierownik widzi nazwę "Arteria", to tak jej się oczy świecą, że od razu wiadomo, że masz tę pracę...

Tylko o doświadczenie.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Porcjowanie i pakowanie mięsa
Thiersee
Allpersona GmbH
zuza82

Jesli chodzi o nadgodziny może ci wypłaca,ale na wolne nie licz..Taka prawda.

zuza82

Jesli chodzi o ta firme,to fakt umowy o prace jak najbardziej zadnych przekretow,ale jesli chodzi o traktowanie pracownika to juz druga sprawa,ktorej z czasem nie da sie wytrzymac..Ale jak to mowia trzeba w tej firmie troszke popracowac by moc sie pozniej wypowiedziec,ja po kilku latach mam swoje zdanie..

Również jestem zainteresowany współpraca, chciałem się dowiedzieć czego można spodziewać się na rozmowie rekrutacyjnej ?

Firma cały czas się rozwija i ma bardzo dobrą renomę na rynku dzięki temu jeżeli szukasz stabilnej pracy i możliwości rozwoju a przy tym chce ci się pracować na pewno będziesz zadowolony. Wynagrodzenie jest uzależnione od działu do którego aplikujesz, natomiast co do umowy to tylko i wyłącznie umowa o pracę.

online

[usunięte przez moderatora] Sam pracuję w firmie Kar-Tel od kilku lat na stanowisku przedstawiciela handlowego i osobiście bardzo sobie chwalę. Polecam.

były pracownik - 2010-10-05 20:51:57 Witam, ja również pracowałam w firmie kar-tel i wbrew powyższym opiniom bardzo miło wspominam czas w niej spędzony.i mogę polecić każdemu chcącemu pracować tą firmę. skoro było tak pięknie to dlaczego jesteś byłym pracownikiem?

gość

a czy ktoś pracuje badz pracował w cc albo w innym dziale?

Czy ktoś wie coś o tej firmie? jakiś czas temu aplikowalem do nich przez www, dziś sie odezwali i zaprosili na jutro na rozmowe. Proszę o opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o KAR-TEL - Gliwice

• Jak się pracuje w KAR-TEL?

Zobacz opinie na temat firmy KAR-TEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAR-TEL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAR-TEL?

Kandydaci do pracy w KAR-TEL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAR-TEL
1.9/5 Na podstawie 100 ocen.

KAR-TEL