ESAProjekt Sp. z o. o.

Katowice

Opinie o ESAProjekt Sp. z o. o.

Misiek 2011-04-04 21:39:09
Konkretna ekipa, moim zdaniem z dużym potencjałem. Mało ściemniania w biznesie, można się realizować, jak ktoś chce. Osobiście - polecam
gość 2013-05-09 21:14:53
podobno comarch kupil 50% akcji ESAProjekt Sp. z o.o. w 2012 r.
Jak to wpłynęło na atmosferę w firmie ?
Jak się zarobki kształtują dla programistów oracle ?

[usunięte przez moderatora]
2xl 2013-07-25 17:00:02
nie 50% tylko 100% - proszę czytać wiadomości giełdowe. I to nie sam comarch tylko jego zależna spółka.
Ingmar 2013-11-02 13:38:40
OK, super
Podpis nieczytelny 2013-12-24 18:45:50
Witam.

Proszę o informacje dotyczącą wysokości wynagrodzenia netto/m-c dla Kierownika Projektu w Esaprojekt. Widzę, że od długiego czasu poszukują pracownika na to stanowisko, więc jestem ciekawy co mogą zaoferować.
pracownik Esy 2014-02-26 11:53:23
Aktualnie jestem tutaj zatrudniony na stanowisku programisty, więc informacje mam z pierwszej ręki. Największą zaletą tej firmy jest zespół, pracowałem w kilku miejscach, ale nigdzie nie spotkałem się z tak sympatyczną, zgraną ekipą. Po wejściu comarchu zmieniło się trochę w organizacji, robocie papierkowej, no i straciliśmy darmową kawę:-) Ale nadal mogę rekomendować Esę jako świetne miejsce pracy.
moro 2014-06-03 19:29:59
A w jakich technologiach pracujecie, bo chodzą słuchy, ale nie chce mi się wierzyć w coś takiego, że 90% w oracle forms? A coś nowocześniejszego niż lata 90 ubiegłego wieku informatyki?
alleroed 2014-11-16 04:02:25
No i zero odpowiedzi ;] Czyli słuchy bywają prawdziwe... Podobno zaczynali coś w nowszych technologiach, ale jak się całe życie robi w starociach to trudno potem się przestawić na będący 50 lat w przodzie świat.
esista 2014-11-30 14:14:09
Niestety to prawda z tymi formsami. Po comarchowym przejęciu tragedia - wszystkie procedury korporacyjne. Wszystko robione byle działało na ostatnią chwilę. Fajni ludzie ale to jedyny plus tego miejsca....
Nowy 2014-12-25 21:09:14
Ostatnio dołączyłem, firma daje radę, chociaż kawy brak :)
kalus 2015-02-04 17:26:27
esa projekt to dział związany z jedną z największych Polskich firm jaką jest Comarch. A więc co za tym idzie firma jest zapewne dość mocno prestiżowym miejscem jesli chodzi o zatrudnienie. Co do rekrutacji to jeżeli masz się na nią zamiar wybrać to przygotowałbym się na Twoim miejscu naprawdę bardzo solidnie
ESAPowy 2015-03-19 20:38:47
Nie tylko Oracle Forms, jest też C#, Python, AngularJS, przez chwile nawet ktoś pisał apke na Androida ;) Ekipa super jedyne minusy to brak kawy i siedzisz w pracy 8,5h z obowiązkową 30 minutową przerwą.
pani ktos 2015-04-26 20:39:12
Nastroje w firmie słabe, korporacja wchłonęła tę firmę, zarząd ubezwłasnowolniony, wszystkie decyzje przez krakow i najmadrzejszego prezesa! nie jest to miejsce dla ambitnych ludzi, zresztą jak cały comarch. Powyższe wpisy widać tworzone przez korpoludków, którym za to płacą, a płacą marnie.
Zygmunt 2015-07-22 09:54:15
@Emilia ...rozbawiła ta wypowiedź moją osobę znacząco :-)
emodi 2016-05-11 17:21:29
Co jakiś czas trafiają się nowe projekty @xum, także o stabilność firmy oraz pracy nie musisz się martwić. Fajnie, że nie biorą do tego byle jakich projektów, zazwyczaj są one bardzo ciekawe. Umowa jest o pracę. Więc to też sprawia, że masz urlopy i nie ucinają Ci dni przez L4
Zostaw swoją opinię o ESAProjekt Sp. z o. o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESAProjekt Sp. z o. o.