Opinie o Bank BPH w Gdańsk Rajska 4E

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bank BPH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bank BPH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank BPH w Gdańsk Rajska 4E

Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy moglby ktos powiedziec ile zarabia sie na stanowisku: specjalista ds windykacji i postepowan sadowych w Gdansku? Bede wdzieczny za szybka i szczera odp

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Bank BPH? Oddzwaniają zawsze?

kandydatka Nowy wpis

Czy ktoś pracował/pracuje na stanowisku Stażysta ds. obsługi danych, dokumentacji i zarządzania outsourcingiem w Gdańsku (siedziba chyba)? Jak współpracownicy? Czy jest stres i czy ktoś Was 'poganiał'? Zarobki netto jakie są?

Przemo Nowy wpis
@kandydatka

Zarobki dla stażystów są poniżej godności, to są pieniądze za które nie można się utrzymać. Chyba, że masz stałą pomoc od rodziców, ale to nie świadczy dobrze o tej firmie

Chetny

Czy dla pracowników banku(oddziału korporacyjnego) oferowany jest kredyt hipoteczy na preferencyjnych warunkach? Jeśli tak to jakie to warunki

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bank BPH? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Martyna

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i na jakie stanowisko?

zainteresowany pracą

Na jakie zarobki może liczyć Doradca Klienta Biznesowego w Centrum Biznesowym BPH?

Julita

@Ola, ja uważam , że takie wynagrodzenie jak dla początkującego pracownika jest bardzo w porządku,pakiety szkoleń również są darmowe więc to też odciąża pracownika. Wiele ofert firma posiada dla Doradców, jednak czy wynagrodzenie o jakim mówisz jest ustalone dla wszystkich niezależnie od stanowiska? W ofercie nie podali stawki.

Hańba

Szczerze przestrzegam przed pracą dla nich. Wobec swoich klientów: 1. Stosują nieuczciwe praktyki 2. Świadomie udzielają nieprawdziwych informacji 3. Nie uznają obowiązującego prawa Skoro dymają klientów z których żyją, to pomyślcie tylko, jak traktują pracowników. Oj, szarpniemy się wkrótce w sądzie z tym bankowym (usunięte przez administratora)

tapir

@marek ale to jest bank, tutaj tapicerow nie chcą;)

Kamil

Witam, wszystkim, którzy lubią sprzedawać produkty bankowe zwłaszcza kredyt gotówkowy. Wszystkim którzy chcą generować samodzielnie wysokość zarobków serdecznie zapraszam do kontaktu. kamil.kalbarczyk@db.com

oszukana123

Przede wszystkim nie powinni zwodzić ze względu na to, że przede wszystkim może to niektóre osoby kosztować niewykorzystane szanse, które byłyby o wiele cenniejsze niż praca w banku, który nie traktuje ludzi poważnie. Bank BPH Po prostu fair, będzie dla mnie nauczką na całe życie.

oszukana123

Bank BPH w Legnicy nie traktuje swoich potencjalnych pracowników poważnie. Zostałam zaproszona na rozmowę, zadeklarowałam możliwość wzięcia udziału w szkoleniu, które miało odbyć się 3.10.2016. w Gdańsku. Potwierdzeniem miał być email zwrotny oraz telefon. Oczywiście nikt do mnie nie zadzwonił, ani nie otrzymałam maila zwrotnego, musiałam zadzwonić sama i uzyskałam informacje, że szkolenie odbędzie się w tym terminie. W pon otrzymałam telefon, ze jednak moja kandydatura jest nieaktualna. Uważam, że to bardzo nieetyczne zachowanie ze strony osoby przeprowadzającej rekrutację. Przyszli pracodawcy! Jeżeli wymagacie od swoich pracowników lojalności, to sami na początek zacznijcie od siebie. Skoro tak samo postępujecie ze swoimi klientami to wcale nie dziwię się, że na rynku bankowym są lepsi od Was, którzy są bardziej społecznie odpowiedzialni. Nie można traktować człowieka jako koszt alternatywny!

Ola

Pracuje w BPH 12 lat, wspaniałe benefity, godziwa płaca na czas. Trzeba pracować to fakt ale nie spodziewałam się niczego innego (to nie Grecja). Warunki w Gdańsku w centrali świetne. Możliwość rozwoju , jestem bardzo zadowolona.

Ola

na cały etat dostaniesz 2700 brutto + premia, kompleksowe szkolenia. Polecam, sama tam pracuje.

Magdalena

Mnie się tam bardzo dobrze pracuje! Jestem w gdańskim BPH już od 7 m-cy, i uważam ten bank za świetnego pracodawcę- pewnie, że trzeba dawać z siebie dużo i ciężko pracować, ale to jak w każdej pracy chyba? ;) dbają o pracowników, niezłe wynagrodzenie, a co jakiś czas organizują takie projekty od care solutions z zewnątrz i wtedy mamy jakieś masaże, ćwiczenia i szkolenia z ergonomii pracy, także super ;) Póki co wszystko na duży + ;)

ecia85jj

Witam , Chciałam zapytac jak wyglada drugio etap rekruracji na stanowisko doradca w oddziale Banku. Ide na taka rozmowe. Czego mogę się spodziewac. ?

Ewa89

Wlasnie dostalam informacje we w poniedzialek mam zglosic sie na druga czesc rekrutacji,po niej bede wiedzieć czy mnie przyjmą czy nie. Troche obawiam sie bo naczytalam sie różnych opinii... Jakie sa realne zarobki i czy rzeczywiście jest tam mobing??? Aplikuje do chorzowa.

Lona

Pracuję w tej firmie 4 lata, nie dam sobie złego słowa o niej powiedzieć, chociaż wiadomo każdy projekt ma inne zasady działania i oczywiście kierownika. U mnie zasady są jasne, wypłata godziwa, mam połączenia tylko przychodzące wiec faktycznie prócz mnóstwa rozmaitych i często zmiennych procedur zero filozofii.

arek

Nie wiem jakie zarobki i praca w BPH ale mogę polecić Stefczyka. Pracuję w oddziale w Gdyni i jest OK. Wiem że dużo ludzi szukają także polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank BPH - Gdańsk

• Jak się pracuje w Bank BPH?

Zobacz opinie na temat firmy Bank BPH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Bank BPH