Opinie o Dominium S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dominium S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dominium S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominium S.A. w Warszawa

Widzę, że dział HR usilnie dodaje pozytywne komentarze. Pracowalem w tej firmie kawałek czasu. Zdecydowanie nie polecam. Zero szacunku do pracownika, liczą się tylko znajomości i sympatie a nie wiedza i umiejętności. Pracownicy maja wiedzę na średnim poziomie z zakresu który obsluguja.

szukam opinii

obecnie zastanawiam sie nad pojscie do dominium pracowalam w empiku jako doradca klienta tam tez jest sporo rotacji i w dominium pewnie tez tak jest. pracowal ktos w empiku i umie porownac z dominium?

pracowalam

Pracowałam jakiś czas temu jako Kelnerka - no cóż praca jak praca. Wiadomo były ciezkie chwile, ale ogolnie bylo ok. pracowalam wczesniej w innych siecowkach jako kelnerka i bylo gorzej - mialam tragicznego kierownika, tutaj w dominium przynajmniej kierownik byl ok. napiwki tez mialam ok jak na taka prace. fakt najbardziej mi przeszkadzala robota poboczna zmywanie, pomaganie itp ale tez do przezycia

wera

Zgłoszenie to możesz wysłać do nich zawsze @ef oni mają taką zakładkę specjalną do aplikacji. Właśnie chciałam zapytać odnośnie tego czy czasem wrzucają ogłoszenia np. tutaj na goworka i interesuje mnie też to czy częściej są ogłoszenia na kelnerki/kucharzy czy do biura?

Pracownik Biurowy

No to ja mam troche inne doświadczenia niż inni. Rozmowa, jak rozmowa. Same konkrety, nie żadne bezsensowne pytania o sens zycia. Zostałam poinformowana, że nie będzie to Asesment center (?) i bardzo mi to odpowiadało. Jeśli komuś brakuje testów i 10 etapów rekrutacji zapraszam do korporacji na "U" - rozmowa po angielsku o 7 ranoo przez tele na zwykłe stanowisko dla asystentki w biurze, 3 etapy rekrutacji i kończy sie ofertą stażu na trzy mies w innym dziale "bo tak" i to za przecietne pieniadze. Panie w recepcji miłe i rozmowne. Czekam na decyzje o przyjeciu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Kadrowa

Płatnik to program prosty jak budowa cepa nawet jak ktoś nie zna to szybko się nauczy!

Cóż za słownictwo złociutka oblatana etc. ;-)

Chhcddxv

Bardzo dziwne są niektóre komentarze oczywiste oczywistości. Wiadomo Że lepiej znać angielski niż niez znać. Bardzo to wszystko dziwne ????!

Ccbjfds

Tam się do niczego nie przyda. Jej zupełnie nie zrozumiałaś. Jak masz dobrze opanowany to idz do dobrej firmy więcej zapłacą itd.

Madgggfko

Angielski Ci się tutaj do niczego nie przyda

Fresco

Ja już tam od jakiegoś czasu nie pracuje zwolniłam się generalnie tak duże możliwości rozwoju różne umowy dużo pracowników itd tylko księgowości nie polecam ale to całkiem osobny dzisl

Mała Mi

Wydaje mi się ze osoby piszące o księgowości pracowały tam jakiś dłuższy czas temu i nie wiedza ze pewna osoba która siała tam wiele zła już tam nie pracuje. Od paru miesięcy. Zasiała zbyt wiele zła. Teraz jest tam inaczej lepiej. Pracowałam w innym dziale. Ale ludzie czytają te wpisy i przyglądali się księgowości. Pozdrawiam. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. :-)

Cydr

To są bardzo podstawowe czynności żadna zaawansowana wiedza typu księgowanie estrów kasowy terminali płatniczych już nie pamietam dokładnie czym a. Sprawdzaniemdok.

Mnvvhjhc

Umiejetność. Pracy na komputerze jest wypełni wystarczająca umiejetnoscia

Była K.

10 każdego miesiąca:) Chyba, że 10 to weekend to bywała wcześniej.

Vvgxghnnjk

Kto pisze te pozytywne komentarze? Pracowałam tam w biurze na dabrowieckiej nie polecam zgadzam się w pełni z negatywnymi komentarzami!

majomajo

Dominium to jeden wielki przekret. Tylko unowa zlexenie, nie ma szans o unowe o prace choc to ich psi obowiazek po jakims czasie dac. Wpisuja jakies delegacje zeby mniejsze podatki placic. Wyplata w dwoch ratach..

zadowolona_w_80%
@majomajo

Ja mam umowę na czas nieokreślony a pracuję ok 2 lat :) jest mi dobrze, wywodzę się z typowego mordoru i powiem szczerze, że na inną firmę na ten moment bym nie zamieniła :) wiem, że nie jest to firma do końca życia, ale jest fajnie. Oczywiście brakuje benefitów itp no ale cóż firma polska, pewnie nie mają takich budżetów, ale myślę, że rynek na nich to wymusi żeby wprowadzić jakieś fajne benefity.

majomajo

Cydr

Jakie doświadczenie czy ty wiesz czym one się zajmują to praca dobra tylko dla osób bez doświadczenia! Osoba z doświadczeniem to się tam tylko może cofać w rozwoju. Hm do mnie do pracy jedna z nich tez wysyłała CV z księgowości cale szczęście jej nie zatrudnili dziewczyny z rekrutacji dały znak ze jakaś od nich przysłała :):):) cóż nie wyszło. To było jakiś czas temu

A?

A jak oceniacie firmę? Bo widzę raczej negatywne opinie... nie wiem czy wogole warto zawracać sobie głowę tą rekrutacją

Nieee
@A?

Nie idź tą drogą ! :)

A?

Widze teraz ogłoszenie na asystenta do działu kadr? Może ktoś wie czy warto?

Uyre
@A?

Tam tez jest niezła rotacja!

Była K.

W biurze zawsze była terminowa.

Paula

Na jaka pensje przy wyrobieniu etatu mozna teraz liczyc na stanowisku kelnerki? Jaka podstawa, jakie napiwki??

bbhjdb

Warto sie zastanowić czy warto takie osoby jak one naśladować- dla osoby kulturalnej na jakims poziomie- nie warto. Zajmuja si9ę gównie plotkowaniem, ale chyba nawet nie zdaja sobie sprawy co ludzie sobie o nich myślą bo to nie tylko moja opinia.

Księgowa

Jedna z nich wysyła CV do innych firm. hmmmm wysłała do tej w której ja teraz pracuję, "wielka szkoda" że jej nie zatrudnili :))) Lepsza firma lepsze warunki finansowe:)))

Zostaw merytoryczną opinię o Dominium S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dominium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dominium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominium S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dominium S.A.?

Kandydaci do pracy w Dominium S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dominium S.A.