Opinie o Dominium S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dominium S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dominium S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominium S.A. w Warszawa

najgorsza pizza w mieście

nie wróżę przyszłości tej firmie, mysle że teraz będą jechać w dół, okres świetności juz dawno maja za sobą. I tak samo jak wszyscy mega niskie pensje!!!!!! A pizza jest niedobra!! Polska zapiekanka a nie pizza!!

Cormac

Nie wiem jak tam teraz jest, ale wtedy jak ja pracowałem to trzeba było się pogimnastykować w czasie zmian, ale tak to nie miałem jakiś tam problemów. Jak chciałem mieć wolne to nie było problemów.

Tomaszek

Jeśli chodzii o kasę to jakoś mi (usunięte przez administratora) nie urywało, ale ludzie chociaż są ogarnięci. Spokokoko robota dla tych co chcą dorobić.

rozczarowana

rekordowo niskie pęsje!!!!bezwzględu na to czy pracuję sie w lokalu czy w centrali firmy na dąbrowieckiej. Prawie jak wolontariat!

Pracownik Biurowy

No to ja mam troche inne doświadczenia niż inni. Rozmowa, jak rozmowa. Same konkrety, nie żadne bezsensowne pytania o sens zycia. Zostałam poinformowana, że nie będzie to Asesment center (?) i bardzo mi to odpowiadało. Jeśli komuś brakuje testów i 10 etapów rekrutacji zapraszam do korporacji na "U" - rozmowa po angielsku o 7 ranoo przez tele na zwykłe stanowisko dla asystentki w biurze, 3 etapy rekrutacji i kończy sie ofertą stażu na trzy mies w innym dziale "bo tak" i to za przecietne pieniadze. Panie w recepcji miłe i rozmowne. Czekam na decyzje o przyjeciu.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
marketing

(usunięte przez administratora) zapraszam na najlepszą pizzę w mieście pozdrowienia dla szefa marketingu areczka

"_)
@marketing

tak samo:)

ciekawy

Prowadzą teraz rekrutację do księgowości i zastanawiam się czy praca w biurze jest tak samo negatywnie oceniana jak w lokalach ? jak wyglądają zarobki oraz atmosfera w pracy ?

nie warto
@ciekawy

nie warto: 2000zł brutto

ciekawy

A pracowalaś w ksiegowości ?

ksiegowa

Nie polecam pracs na zlecenie i sprawdzanie dokumentów nijak sie mających z ksiegowoscia stracisz czas i nic sie nie nauczysz bo nie ms od kogo. Duza rotacja ludzi.pracowałam więc wiem . http://www.praca.pl/mlodsza-ksiegowa-mlodszy-ksiegowy_661203.html

opiniusz

Kierownik w Dominium to osoba która zapiernicza po 14 godzin. Fizycznie robi pizze i kucharzy a w nazwie ma kierownik. Obcinają mu premie za obroty których nie da się wyrobić.Firma ledwie przędzie i duża jest rotacja ludzi niskie zarobki. Brak organizacji w zarządzaniu. Nie polecam. Byłem na rozmowie to praca dla desperatów. Brak umowy tylko praca na zasadzie współpracy jak zapłacisz podatki to mało kasy zostaje. Lepiej róbcie karierę w MC, Dominos, Amrest. http://www.praca.pl/kierownik-restauracji_660058.html?rf=sub

dp

Wyciągnąć to się możesz ja po 14 tu godxinach wrócisz z roboty w tym bałaganie PD zapirdułka za 5-6 zł na godzinę zero zapiwków bo jak widzisz w lokalach pustki.Idz lepiej do dobrej knajpy gdzie zarobisz 500 napiwków natyrasz się ale wiesz za co np w PH a no i w dominium śmieciowa umowa na grosze a reszta pod st...em

Z tego co pamiętam, pytania głównie dotyczyły mojego doświadczenia, oczekiwań, planów,dyspozycyjności. Nie przygotowywałem się jakoś szczególnie do rozmowy. Co do napiwków - pewnie zależy do jakiego lokalu trafisz. W niektórych można nieźle wyciągnąć.

itrud

Polecam lekture o firmie/ jak widać kolesie "szefa"marketingu zaczeli posac pozytywy mamy nadzieje ze w koncu ktos skonczy kolesiostwo w tej firmie i nastapi koniec tego nikoko (usunięte przez administratora )

smakubaku

Pracowałem w tej firmie ok.5 miesięcy w jednym z lokali. Rozmowę rekrutacyjną miałem przeprowadzoną w porządku - pytania, opowiadanie o firmie i stanowisku. Jeśli chodzi o warunki pracy to faktycznie, stawki dla dostawców powinny być wyższe, chociaż z tego co wiem w innych firmach potrafią być niższe. Ekipa w miarę zgrana.

lola

faktycznie, proponuja 6zł/h na rękę (umowa zlecenie) stanowisko kelnerki multizadaniowe - kelnerka,baristka,sprzataczka,zmywaczka. Sama na zmianie i zdziwienie że sobie nie radzi. strach przed wizyta 'regionalnych' i ogólnie spina. współpracownicy niby sympatyczni ale fałszywi. zdecydowanie nie polecam.

bbbbb

W sumie to nie polecam. Uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej nijak się maja do pracy. Chcesz pracować na pół albo 3/4 etatu, bo np. studiujesz - słyszysz ok, a potem się okazuje, że dostajesz umowę i masz pracować na cały etat, bo jak mówi kierownictwo - mowa dla kazego jest taka sama. A i za nadgodziny wypłacają jak im się chce. Więc możesz pracować po 60 godzin w tygodniu - miesięcznie 240, a i tak ci zapłacą za 168.

Maja

Witam. Pracowałam w Dominium kiedyś (z jakieś 3 lata temu). Przepracowałam tam ponad rok, pracowałam na stałe. Jeżeli chodzi co do wynagrodzenia to pensję wypłacano każdego 10-ego dnia miesiąca, nigdy mniej niż powinnam nie dostałam. Wynagrodzenie było na godzinę, więc sumowali cały miesiąc pracy i tyle ile się przepracowało taką wypłatę się dostawało. Napiwki - każdy zbierał dla siebie i ile zarobił tyle mu zostawało po rozliczeniu z kierownikiem. Bywało i tak że trzeba było położyć od siebie i zapłacić jeśli wyszedł jakiś brak w rozliczeniu. Napiwki nie były za wysokie... Czasem uzbierało się 5 zł, czasem 20 zł. Zależy. Minus to umowy. Cały ten czas przepracowałam na umowie zlecenie, ciągle przedłużając je. Obiecywano mi, że dostanę umowę o pracę, lecz nie zobaczyłam jej. Odeszłam z tej firmy sama. Dostałam dużo lepszą pracę w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia pracy, gdy się przyjęłam i sprawdziłam. Jeżeli chodzi o samą pracę jako pracę w Dominium cóż mogę powiedzieć.. Ruch, dużo pracy, duży bałagan panował w tej firmie. Kierownicy nie powinni zajmować tego stanowiska, ponieważ nie nadają się do tego, zarówno jak i menadżerowie z którymi współpraca była ciężka. Nie wiem jak jest dokładnie teraz, ale kiedy pracowałam tam jedno co było OK to wypłaty w terminie adekwatne do przerobionych godzin. Nikt mnie nigdy nie oszukał...Jeden jedyny plus. Niestety dużo więcej minusów ma ta firma i pozostawia wiele do życzenia... Jak ktoś chce niech idzie i zobaczy, może komuś się spodoba... Może w innym mieście jest dużo lepiej tego nie wiem...Wiele zależy od kierownictwa...u mnie się nie sprawdzało i tyle. Praca tylko na chwile, (przewraca się w niej mnóstwo nowych pracowników, co nie świadczy dobrze o firmie...większość odchodzi do lepszych firm) ciężko wiązać z nią jakąś przyszłość. Dziękuję za uwagę, to tyle z mojej strony... Powodzenia i pozdrowiam. :)

Jakiś_pracownik

Będę konkretny (plusy i minusy): + elastyczny grafik + dobra atmosfera, dobrzy kierownicy + zniżki na dania dla pracowników + dostęp do chłodni i kuchni dzięki czemu można przygotowywać sobie czy przechowywać posiłki dla siebie + różnorodna praca (pracuję jako kierowca i do tego pomagam na kuchni) - niskie pensje (przy ilości godzin jak na etacie, płaca na poziomie minimum) - trzeba jeździć własnym samochodem - na umowie co innego, w rzeczywistości co innego - głupie wymagania narzucane przez "górę" z zarządu. Podsumowując, raczej na nie... chyba, że jako praca dodatkowa.

Pracowałem w Dominium parę lat i powiem ze jestem bardzo zadowolony ze z niej zrezygnowałem Po prostu stracony czas firma często obniża wynagrodzenie przy większych wymaganiach co powoduje ze pracownicy przenoszą stres na siebie jest zła atmosfera Najlepiej jak by pracownik był na każde zawołanie bez własnego życia prywatnego Teraz znalazłem nowa prace z której jestem zadowolony i dziwie się czemu nie zrobiłem tego wcześniej ogólnie ciężko nazwać to normalną pracą

anonim89

Zrezygnowałam z dobrze płatnej pracy po to by pracować w Dominium. Przekonało mnie to ze jak będę studentką to nadal będę miała umowę o pracę. Rozmowa polegała na zadawaniu pytań z kartki a ja odpowiadałam...nie było źle. Niedługo potem zaczęłam prace na stanowisku asystenta kierownika w CH .Pierwsze dni były żeby się zapoznać itd. dowiedziałam się paru rzeczy których oczywiście nie powiedzieli mi na rozmowie np. ze pierwsze 3 msc są na zlecenie i zarabiam po 100 zł(na umowie) to jeszcze mogłam przeboleć nast. sprawa że jak pójdę na inny "stały" lokal to muszę pracować razem z pizzerem jeżeli nie będzie się wyrabiał nast. sprawa(tego dowiedziałam się przed wypłatą)że 10 dostaję 300zł a po 15 resztę no to już dostałam piany ...wracając do pracy.Wydawało się że ludzie będą spoko. Kelnerki bardzo okey sympatyczne główna kierowniczka(młoda) pracujaca tam od paru dobrych lat tłumaczyła mi wszystko wg manuali ..wszystko odmierzać żeby nie było braków..no okey normalna sprawa ale z czasem ciągle się czepiała i mega mega oszczędna. Nawet jak dawałam czegoś wg manuali to ciągle mówiła że mniej bo tego brakowało w inwentaryzacji i ciągle z niezadowoleniem!!No to w końcu jak miałam do cholery robić ! Dawałam mniej to czasem marudziła że za mało!!! jak miałam z nią pracować to mnie nerwica brała ,jak o coś się pytałam to z krzywą miną odpowiadała zero uśmiechu itd. tylko do mnie taka była(usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam firmy .Niech się awanasują po ludziach w firmie a nie zatrudniają ludzi z ulicy.Pozdrawiam

aneta

Ciężko to nawet nazwać pracą

Zostaw merytoryczną opinię o Dominium S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dominium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dominium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominium S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dominium S.A.?

Kandydaci do pracy w Dominium S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dominium S.A.