Opinie o Dominium S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dominium S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dominium S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominium S.A. w Warszawa

Odpowiadam

W tej firmie nie jest tak jak większość tu pisze. jasne zdarzają się problemy i zgrzyty, ale gdzie tak nie jest? Jako była pracownica nie widziałem tego wyścigu szczurów. Tu przynajmniej każdy każdego zna i może o wszystko zpaytać jesli ma z czymś problem - przynajmniej ja i koleżanki nigdy nie miałyśmy z tym problemu. Odeszłam bo po 2 latach chciałam zmienic coś. kasa w ksiegowosci to chyba ok 2000zł na 3mies okresie probnym a pozniej to zalezy

Bbfxcb
@Odpowiadam

Ja miałam okazje obserwować te dziewczyny z innego działu i nie mam o nich dobrej opinii robią złe wrażenie. Pisze o ksiegowosci

raz jest dobrze raz jest źle

Cześć od jakiegoś czasu obserwuje wpisy tutaj i postanowiłam napisać - otóż branża gastronomiczna jest ciężka, specyficzna i wymagająca. Pracuję na stanowisku Kelnerki (specjalnie z dużej litery bo uważam, że jest to zawód do którego należy odnosić się z szacunkiem) od kilku ładnych lat - w Dominium jestem krótko, ale patrząc na moje wcześniejsze doświadczenia to muszę przyznać, że u konkurencji bywało gorzej. Co kto lubi - niektórzy nie nadają się na gasto i wydaje mi się, że tacy głównie narzekają. Jak się uczciwie pracuje to praca w Dominium jest ok. Nie ma szału, ale też nie ma tragedii. Ja osobiście cenię bardzo zespół z którym współpracuję - świetni ludzie. Co do napiwków też są w miarę ok - akurat mój lokal nie jest typowo studencki więc napiwki też się zdarzają i to dobre ;)

szary

To chyba jakiś żart. Nie tam nie jest spoko! Wystrczy poczytać opinie ilość negatywnych to wystarczający dowód na to ze tam nie jest spoko!

NIE!

Uwaga! Zanim odeszłam (jak chyba połowa centrali od początku roku) usłyszałam, że ta śmieszna firma wynajęła nawet agencję pr by poprawić swój wizerunek. Także jeśli spotkacie tu jakieś dobre komentarze to będą zwykłe fejki, negatywne zaś oddają rzeczywistość. Z całego serca odradzam tam pracę każdemu człowiekowi.

NIE!
@NIE!

Z czystej ciekawości weszłam i niedowierzam. Ciekawe skąd w ciągu niecałego miesiąca więcej pozytywnych komentarzy i lajków niż w przeciągu całego poprzedniego roku? Podpowiem; agencja pr nie próżnuje :p

nie jest tak
@NIE!

Pierwszy raz słyszę, że firma wynajęła agencję PR - pracuję w tej firmie już 1,5 roku i jestem blisko tych tematów i pierwszy raz słyszę ;)

@nie jest tak

Rozumiem ze sami piszecie to pozytywne komentarze i kasujecie negatywne. Tak się składa ze obserwuje to forum i negatywne są kasowane i ciekawe skąd jest tyle pozytywnych przecież w tej firmie jest duża rotacja?!

Pracownik Biurowy

No to ja mam troche inne doświadczenia niż inni. Rozmowa, jak rozmowa. Same konkrety, nie żadne bezsensowne pytania o sens zycia. Zostałam poinformowana, że nie będzie to Asesment center (?) i bardzo mi to odpowiadało. Jeśli komuś brakuje testów i 10 etapów rekrutacji zapraszam do korporacji na "U" - rozmowa po angielsku o 7 ranoo przez tele na zwykłe stanowisko dla asystentki w biurze, 3 etapy rekrutacji i kończy sie ofertą stażu na trzy mies w innym dziale "bo tak" i to za przecietne pieniadze. Panie w recepcji miłe i rozmowne. Czekam na decyzje o przyjeciu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

to żaden dowód!!! raczej nie chodzi o stosunki miedzy nimi tylko wogole o nich! jakie premie? na jkim stanowisku?

wszystko tylko nie to

o matko. Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. nigdy prze nigdy choćby nie wiem co!!!!!!!!! nawet jak by mi grozili to bym sie na to nie zgodziła.

księgowa

wystarczy poczytac wcześniejsze opinie żeby sobie odpowiedziec na to pytanie! To sa prawdziwe opinie sama jestem takiego zdania. Z takim towarzystwem nie chciałbym pracować! Nawet nie chodzi o pensje! Jeżeli chodzi o nauke to tam sie naprawde niewiele nauczycie. Ni polecam, ale to moja opinia, choba że ktos bedzie pasował do tego towarzystwa- a to akurat nie najlepiej świadczy!

mała

Żałować nie masz czego. Takie a nie inne towarzystwo Plus wypasione pensje.

Możesz tam zadzwonić i się zapytać. Przez centrale.

Była k.

Nie wiem Wiktorze co takiego stresującego jest przy przyjmowaniu zamówień na placki pół dnia :) Pracowałam w Dominium wiele lat,odeszłam z przyczyn osobistych. Były wzloty i upadki, lepsze i gorsze chwile, wiadomo:)Dziś, gdy już nie pracuję wspominam firmę z sentymentem, mimo nie raz zaklinałam, że ten dzień jest ostatni. Stworzyliśmy fajny team i potrafiliśmy/potrafimy do dziś trzymać się razem, mimo, że każdy poszedł w swoją stronę. Pracę w Call Center polecam studentom, nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem wolnego gdy potrzebowałam, chociaż czasem o urlop musiałam stoczyć batalię:) Wypłata - dla chcącego nic trudnego, przy lepszej sprzedaży wypłata nie była zła. Baaa - nawet są możliwości awansu.

trudno w to wszystko uwierzy!!!
@Była k.

była K?? BYŁA KADROWA BYŁA KSIEGOWA??? wiele lat pracowałaś??? trudno uwierzyć w to co napisałaś!! atmosfera w wspomnianych wyżej działach beznadziejna, wpływająca także na inne działy, Baaa nawet na lokale! Zero kultury współpracy między ludzmi, jak u króla Salomona- wygrywa najgłośniejszy i najmniej kulturalny ! Osoba ze wspomnianego kilkakrotnie wyżej działu już rozsyła cv po firmach ;) bo chyba nareszcie zauważyła że nie wszyscy akceptują jej zachowanie. Skoro jest tak cudownie w call centre to dlaeczego rotacje jest na poziomie 70% i ludzie pracuje średnio po 3 miesiące?? Potrafisz odpowiedzieć dlaczego tak jest?? Jedyny dział który nie ma tak złej opinii wśród pracowników to marketing!

anouk

Nie polecam. Po pracy tam może zostać jedynie niesmak= chodzi o ludzi tam pracujących. No nie będę już nawet wspominać tej całej księgowości szeroko tu komentowanej. Do tego wszystkiego płacą grosze.

yy

skoro chcą studenta to oczywiste, że umowa zlecenie! bo nie płacą wtedy składek... ogłoszenie o asystentce działu finansowego a takich rzeczy nie wiedzieć...

@yy

takich rzeczy nie wiedziec że przy studencie do 26 r życia za um o prace nie odprowadza sie składek WSTYD. Tym bardziej że ktos odpowiada takim tonem a sam nie wie, czyżby pracownica księgowości???

@anonim..

a nie poprawiam się przy umowie zlecenia za studenta nnie odprowadza sie składek, przy um. o prace odprowadza się niezależnie od wieku. Pomyłka- ale z księgowością i kadrami nie mam nic wspólnego! Co nie zmienia faktu odpowiadania takim tonem na zapytania.

anonim..

hmmm w dziele marketingu.. pewnie płaca grosze ale z tego co słyszałam tam jest akurat fajny szef jego imie rozpoczyna się na A... Ale firmy i tak nie polecam, a pracowałam w centrali. Co do ostaniej opinii to za studenta na umowie o prace nie płaca żadnych składek nie musi byc zlecenie! Oczywiście status studenta do 26r zycia.

Uzytkownik1

Do napiwków się firma z tego co wiem nie wtrąca a ostatnio jest jeszcze możliwość odbierania napiwków z kart płatniczych.

krzych

A ktoś z byłych lub obecnych kucharzy zapoda przepis na Waszą pomodoro?!?! Tylko nie tą z nowej receptury a tą starszą. Błagam. Co było sekretnym składnikiem, że tak fantastycznie smakowała i miała taki intensywny i ciemnawy kolor!

tusp

Nie ma w internecie ogłoszeń na młodszą "księgowa" bo oni rekrutują dziewczyny do tego działu bez żadnego doświadczenia z takich działów jak cc czy recepcja dlatego nie zamieszczają ogłoszeń, bo prowadza nabór wewnętrzny!

Wiktor

Jak pracowałem kilka miesięcy to były takie sytuacje że księgowa się myliła i wypłacała za niskie pensje. W normalnej pracy jak są takie sytuacje to księgowego zwalniają, no chyba że to zabieg celowy. Pracownicy co dłużej pracują sami też mówili że to standardowy ruch. Plusy takie że człowiek sobie nerwy wyrabia w tej robocie i łatwiej iść na sprzedaż np do cyfrowego Polsatu. Lepsza kasa a stres podobny. Na pełen etat jak się wyrobi sprzedaż to wychodzi kolo 1600 . Zależy od sprzedaży ale to wtedy różnica 50 zl w obie strony

kas
@Wiktor

Zawsze będziesz mieć za niską pensje jak nie wyrabiasz norm.Nic się nie dzieje bez przyczyny, albo masz pecha.Pracuje na 1/2 etatu i mam około tysiaca.

qwertyuiop
@kas

brutto czy netto???

mkmkmk

sorry ale podejrzewam że te 1000 na 1/2 etatu to jest brutto więc na reke dostają jaki 750z.

Król
@Wiktor

Jakoś na korzyść się nie myła z wypłata tzn nie wypłacają więcej tylko zawsze myła się na nie korzyść wypłacają mniej. Beznadziejna firma

Wiktor

Praca w call center w godzinach 10-24. Niech nikt nie liczy że dostanie zmianę od 10 rano. Zazwyczaj wpisują 14-23/24. Grafik bardzo kiepsko pokrywa się z propozycjami które się daje. Jest ustalany z cotygodniowym wyprzedzeniem. Często zmienia się w trakcie i dają dni które miały być wolne. Niech każdy liczy się z tym że każde święto to dzień pracujący poza wigilia i 1 dniem świąt. W te dni słuchawka dzwoni z różnica 6 sekund od poprzedniego zamówienia. Nowi pracownicy dostają najgorsze zmiany. Za dzień nieobecności od razu obcinają prowizje. Na sali 2 kierowników i 2 charaktery. Jedna pomoże, wytłumaczy ( bardzo miła) a druga nakrzyczy jak zrobisz coś źle i często się czepia. Co do pensji to księgowy się myli i są pensje obniżane ( dostajesz 100-300 zl mniej niż wypracowałeś. Mówią że kolejny miesiąc uregulują ale tego nie robią, albo za coś innego obcinają wtedy). Za nadgodziny firma nie płaci tak jak obiecuje. Przerw prawie nie ma a jak się z niej spóźnisz ( masz 10 minut co 2,5 godziny to lecą po pensji -3%). Krzesła i cały asortyment na sali jest stary i zniszczony więc przez 8 godzin siedzisz na krzywych krzesłach. Rotacja wśród pracowników to 70 %. Często nowi rezygnują już po 2 tygodniach lub po 3 miesiącach. Plusy pracy takie że siedzisz cały czas na krześle i w koło dużo spoko innych operatorów z którymi możesz pogadać. Pracy nie polecam osobą o słabej psychice bo szybko siada. Praca monotonna i otępia. Na rozmowie o prace obiecują gruszki na wierzbie a potem jak zacznie się pracować to jest zupełnie inaczej. Grafik elastyczny to ściema. Brak pozytywnych komentarzy z powodu oczywistych. Nie komentuje pracy jako kelner czy dostawca bo tam nie pracowałem. Praca na słuchawce ma kiepskie opinie. Jak ktoś nie wierzy to niech pójdzie tam do pracy to sam zobaczy ;)Opinia innych operatorów identyczna.

kas
@Wiktor

Pracowałam w CC i chętnie wrócę po raz kolejny.Potrzebowałam wolnego na staż za granicą i dostałam bez problemu.Dzisiaj pracuje weekendowo, nie narzekam.Polecam. Ps.Tak za nic nic nikomu nie zabierają, wiem z doświadczenia.

IP
@kas

jak dla mnie to INSPEKCJA PRACY powinna sie nimi zająć. Poza tym to nie ksiegowe przelewaja wam kase na konto tylko kadrowe! Zgłoście to do IP, donosik jest anonimowy a Panie będa miały sie z czego tłumaczyc. Pozdrówki

zgadzam się
@IP

dokładnie może ktoś z IP czyta te komentarze i zainteresuje się sprawą! Po prostu przeprowadzi kontrolę.

ruda

Jak dla mnie pierwsza powinna poleciec (usunięte przez administratora)

kierownik661

Byłam tam kierownikiem - pracy ful, kasa jak się wykłócisz to coś tam dostaniesz, ale zadania i obowiązki mega. Jesteś kierownikiem, pizzerem i kucharzem jednocześnie bo koszta - syf, nie dopilnujesz wszystkiego. Masz wolne a i tak dostajesz tel. z pretensjami że utargi spadają. Stres, wykorzystywanie, straszenie karami - system premiowy masakra, zrobiony po to by ucinać kasę a pracujesz nawet 16/17h no i jeszcze jak lokal już stary to remonty Ci karzą robić oczywiście najlepiej bez kosztów:-)Jedyne co im zawdzięczam to to, że mam doświadczenie i po takim syfie dam radę wszędzie bo księgowość, kadry, marketing itd. mam w jednym palcu - no ale musiałam nauczyć się tego sama. Najlepsze stanowisko obecnie to Asystent, pracujesz 3 dni i za nic nie bierzesz odpowiedzialności.Ze szkoleniem takich osób jest gorzej bo nie ma kiedy - jakieś 5 lat temu czułam, że ktoś się Tobą interesuje, że zależy mu na tym abyś potrafił bardzo dużo zanim obejmiesz wyższe stanowisko. A teraz? 2 dni wprowadzenia i masz lokal, abyś placki trochę umiał klepać i tyle. I taka osoba wychodzi do rozmów kwalifikacyjnych do klientów, odpowiada przed urzędami państwowymi - kierownikowi bardziej wadzi a nie pomaga. Szkoda gadać to trzeba przeżyć :-) Zarobki kelner - zależy jaki lokal i jaki kelner. Są lokale gdzie zarobisz a są lokale, że się natyrasz na zmywaku i na sali za grosze albo jeszcze dołożyć musisz.Kiedyś były to dobre pieniądze, atmosfera super teraz tak jak wcześniej pisali każde stanowisko dla desperatów dlatego już mnie tam nie ma - cierpliwość się skończyła. Co do księgowości - studentki na zleceniu. To prawda, że nie mają się od kogo nauczyć ale i samo wykształcenie nie zapewnia wygórowanej pensji bo niby za co? Praca od poniedziałku do piątku dziewczyna 21 lat - pierwsza praca od 9 do 16. 2 tys. i jeszcze źle? Niech przyjdzie na lokal wypracuje w miesiącu 240h zarobi 1600 zł, nie zje - to zobaczy jak to jest. A u mnie pracowały tak dziewczyny - studiowały medycynę, prawo itd. Inteligencją i wiedzą przewyższały nie jedną taką "panią". Ale przecież przyszła księgowa nie po to studiuje żeby na zmywaku pracować bo ona musi rżnąć damę. A kelnerki są na chwilę nikt już nie wiąże przyszłości z gastronomią, grafik jest dla nich przystępny dlatego tu są. Bo należy pamiętać, że czasy się zmieniły i w takiej firmie jak Dominium to Ty ustalasz zasady jako kelner, dostawca czy pizzer bo ludzie na tych stanowiskach są na wagę złota i wątpię aby było lepiej raczej będzie już tylko gorzej. Prezes pozbył się ludzi którzy coś wnosili do firmy i trzymali standard a zostawił przy sobie kombinatorów, którzy tylko żerują na jego pieniądzach - dlatego jest źle. Należałoby tam zrobić czystkę i zacząć od dyrektorów po głowy księgowości i kadr. Wypłacalni są ale lepiej sobie pisać w notesiku ile godzin przepracowano bo nigdy nie wiadomo na jakiego kierownika się trafi a są jeszcze w tej firmie tacy, którzy oszukują bo LB( koszta), więc dobre i 2 godzinki które mniej wpisze bo jak przekroczy LB to jemu utną pieniążki. I pamiętajcie - żadna "lojalka" was nie obowiązuje jeśli firma łamie prawo czy to w stosunku do Państwa Polskiego czy w stosunku do Was samych. I nie dajcie sobą pomiatać. Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania chętnie odpowiem :-)

była pracownica
@kierownik661

żerują na jego pieniądzach? są udziałowcami w firmie to spółka, można sprawdzić w KRS, kto ma udziały z Dyrektorów. Ale faktycznie funkcjonowanie działu księgowości pozostawia wiele do życzenia. W kadrach nie ma takiej tragedii!! Nie wiem czemu ten dział wspomniałeś ja uważam że na tle np. takiej księgowości nie można mieć wobec tych dziewczyn nic do zarzucenia. Mała firma a kadrowe a kadrowe znają sie na swojej pracy dobrze! Nie ma tez problemu ze współpraca z nimi. Pensja na czas itd.

Przemek007
@kierownik661

hej jutro wybieram się na rozmowe asystent działu technicznego. Czy mogłabyś rozwinąć czy warto ?

nigdy więcej!!

JA byłam jakiś czas temu w dziale ksiegowości krótko bo atmosfera pracy była dla mnie uciążliwa. Nie mam nic złego do powiedzenia na temat innych działów. To mała centrala wszyscy sie znają. Stwierdzona rotacja jest w tym dziale i w żadnym innym. Mało tego uważam że tak jak wspomniałam gdyby ten dział wykluczyc z oceniania to fairma dość fajna. Ludzie się tutaj skarżą na niska pensje, to fakt była niska i najniższa jaka w życiu miałam ale o tym jaka będzie dostałam info na rozmowie rekrutacyjnej więc .... świadoma decyzja. Ja nie chciałbym tam wracać i jest to moja subiektywna opinia. Socjal jakiś hmmm jaki?? chyba że sam z pensji sobie za niego zapłacisz tak było za moich czasów, może się coś zmieniło i faktycznie oferują jakiś socjal. Pensje w innych działach być może są inne tzn wyższe ja tego nie wiem. Życze wszystkim powodzenia rynek jest trudny mało pracy trzeba samemu spróbować żeby sie przekonać może się komuś spodoba, mi sie nie podobało.

Zostaw merytoryczną opinię o Dominium S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dominium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dominium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominium S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dominium S.A.?

Kandydaci do pracy w Dominium S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dominium S.A.