Opinie o BM Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BM Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie BM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BM Sp. z o.o. w Warszawa

Malutka_zalamana Nowy wpis

Mirek Mroczek niestety nie wywiązuje się z podstawowych rzeczy, które obiecuje w trakcie rozmowy o pracę. Nie płaci na czas, albo w ogóle - robi to celowo bo wie, że jeśli przepracujesz u niego kilka tygodni i będziesz chciała odejść to ci nie wypłaci pieniędzy. Traktuje ludzi jak ścierwo. Dosłownie, brak szacunku z jego strony do pracownika, wyzywanie, czy ubliżanie jest na porządku dziennym, oczywiście dla klientów jest aniołem i narzeka jak to mu wszyscy dookoła robią problemy. Ma w sobie tyle złości i cwaniactwa, że uważa że znajomościami może zdziałać wszystko. Odradzam pracę w tej restauracji. Odradzam spotkania z tym człowiekiem. Wystarczy spojrzeć w jego oczy, wszystko będzie jasne.

AnnAnn

Restauracja chińska na ulicy pokornej 2 w Warszawie, zarządzana przez Pana (usunięte przez administratora) Niestety muszę przyznać, że Pan (usunięte przez administratora)jest bardzo niedobrym człowiekiem, nie szanuje swoich pracowników. Nie wywiązuje się z obietnic, ale najgorsze jest to, że nie płaci! Jest mi winny pieniądze do dziś. Traktuje ludzi z pogardą - oczywiście tylko pracowników. Do klientów jest miły i sprawia wrażenie dobrego człowieka. Za tą maską kryje się okrutny człowiek, który za plecami klientów się po prostu z nich śmieje i lekceważy (na przyklad gdy celowo nie podaje zamówionego dania, tylko inne bo tak mu się zachciało w tym momencie). Wiem, że jest wielu takich ludzi jak ja, którym nie zapłacił bo z częścią z nich mam kontakt. Nie pozwolimy aby to się tak skończyło. Odradzam pracę u Pana (usunięte przez administratora)a w restauracji chińskiej na pokornej w Warszawie. Uważajcie ludzie na niego.

EB Nowy wpis
@AnnAnn

Zgadzam się ze wszystkim, również pracowałam w tej pseudo restauracji. Pieniędzy dla pracowników jak i dostawcow nigdy nie było na czas- gdy tylko dostawa przyjechała szanowny Pan właściciel uciekał i zostawial kelnerki aby świeciły oczami. Brak szacunku do każdego pracownika, kontrahenta i klienta. Obiecywanie umowy o prace,pakietu ubezpieczenia, a w efekcie nikt jej nigdy nie zobaczył. Pieniądze ostatecznie odzyskane po 8 miesiącach, łatwo nie było, chodz wiem ze dziewczyna która odeszla razem ze mną, wynagrodzenia do dzis nie dostała- sprawe zglosila juz odpowiednim organom, wiec jest nadzieja ze Szanowny Właściciel zostanie surowo ukarany. Nie polecam!

MinaM Nowy wpis

Uwaga na Mirka Mroczka i jego restaurację chińską! Nie płaci pracownikom! Oszukuje ludzi i ich nie szanuje! Podobno nie tylko pracowników oszukuje. Kontrahentów też. Nie płaci na czas za faktury. Odradzam pracę w tej restauracji.

Zostaw merytoryczną opinię o BM Sp. z o.o. - Warszawa

BM Sp. z o.o.