Opinie o Dariusz Mikulski Karczma Cichy Kącik w Krynica-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dariusz Mikulski Karczma Cichy Kącik, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dariusz Mikulski Karczma Cichy Kącik o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Mikulski Karczma Cichy Kącik w Krynica-Zdrój

Karol Nowy wpis

@xxx a co mówią na rozmowie o prace ?

Nick + Wanda Nowy wpis

Witam , chcieliśmy podzielić się naszymi wieloletnimi spostrzeżeniami - jesteśmy w Krynicy co najmniej raz w roku i zawsze odwiedzamy Cichy Kącik. Niestety jakość potraw z roku na rok jest coraz gorsza - a mówimy to z pełną odpowiedzialnością ponieważ zawsze zamawiamy te same rzeczy . Lubimy to miejsce dlatego że wystrój jest bardzo ładny a obsługa miła i sympatyczna . Niestety nie można tego powiedzieć o samej kuchni i pseudo oszczędnościach realizowanych przez właściciela tego lokalu . Chyba już więcej tam nie pojedziemy chyba że podejście do klientów zmieni się . Na razie stanowczo odradzamy to miejsce i nie polecamy nikomu.

XXX Nowy wpis

Właściciel nieslowny, nic nie jest tak jak było mówione na rozmowie o pracę.

aniia Nowy wpis

podobno płaca marnie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

proszę o infomację o pracy na stanowisku kelnerka w cichym kąciku. Czy warto tam wysłać CV.Będę wdzięczna za opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Mikulski Karczma Cichy Kącik - Krynica-Zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dariusz Mikulski Karczma Cichy Kącik
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sądecka 2