Opinie o Dominium S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dominium S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dominium S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominium S.A. w Warszawa

dostawca

godziny pracy sa takie na jakie się dogadasz, grafik rozpisuje się co tydzień, rozpisujesz swoje propozycje i w miarę możliwości każda osoba układajaca grafik chce Ci wyjść naprzeciw, stawka na rozwożeniu pizzy to +/- 5zł/h...ale realnie dochodzą pieniądze za każdy "wyjazd" + napiwki, nieraz średnia z dnia wyjdzie 10 zł a nieraz 25 zł/h przy tym trzeba pamiętać że samemu utrzymujesz, naprawiasz i tankujesz swój "sprzet" do rozworzenia pizzy.. Praca nie jest lekka, ale opłacalna jeżeli nie boisz się ciężkiej pracy

paula

Pracowałam w DOMINIUM przez pewien czas, i zawsze zastanawiałam się jak ktoś kogo jest to główna i jedyna praca może się utrzymać z pensji. Ja dorabiałam jako kelnerka, studiując i byłam na prawdę zadowolona. Mogłam pracować 2-3 dni w tygodniu, nie kolidowało to z moimi zajęciami na uczelni, więc... dla studenta jak najbardziej. Główne źródło utrzymania - to w ogóle realne? Pracując jako kelnerka lub dostawca w słabym lokalu pod względem napiwków? Ciężko. Jeżeli chodzi o ludzi, to wiadomo jak w życiu. Brakiem inteligencji cec (usunięte przez administratora) e się osoba, która pisze, że wszyscy są beznadziejni i wykorzystują innych. Wątpię, żeby ktoś odwiedził i pracował we wszystkich lokalach. Ja pracowałam zarówno w tych beznadziejnych jak i w tych najlepszych pod względem atmosfery i LUDZI :) których do tej pory ciepło wspominam.

Jagna K

Witaj Mirass,może sprostuję to co tak skrupulatnie napisałeś. Jak widać dla Twojej osoby nieznaczącym jest fakt, iż jest to portal, którego zadaniem jest pisanie opinii o pracodawcach, nie tylko tych pięknych i jakże chwalebnych, ale również tych prawdziwych, które pokazują jak wygląda świat Dominium pod zasłonami dymnymi, które tak pięknie firma roztacza wokół siebie. Być może również niezauważalne jest dla innych to, że prawdopodobnie piszesz te posty z pozycji pracownika Dominium, który siedzi cicho na stołku obok Pani życia i śmierci, która swymi pięknymi niebieskimi oczami spoglądającymi na Ciebie, wmawia Ci co oznacza lojalność pracownika, pokazując przy okazji jakim szczęściarzem jesteś, że pracujesz w tak znakomitej firmie jak ta. Niestety po przebudzeniu ze snu zwanym Dominium okazuje się, że firma Dominium to brud, ale nie w swej prostocie rozumienia. To brud, który wnoszą ludzie w relacje z innymi, to brud zakłamania, nieszczerości, jakże znakomitych układów i układzików. Nie znam żadnej osoby, która po pracy w siedzibie Dominium uważałaby ją za pracę szanującą rozum i zaangażowanie pracownika, rozumiejącą i pozwalającą na tworzenie czegoś więcej niż tylko chorych jaźni i podejmowania nierealnych decyzji, które nie wnoszą niczego prócz brudu, całkowitej dezorientacji i chaosu. Nikt na tym forum nie opisuje decyzji i powodów rozstania, bo jak ci przypomnę ten portal jest po to by dzielić się wszystkimi spostrzeżeniami odnośnie pracodawcy, a nie ukrywać fakty i skrzętnie sprzątać je pod dywan, jak to Dominium ma w zwyczaju. Niestety czasy Dominium minęły, w tym również jego świetność. Być może jak wreszcie zdobędziesz się na otwarcie oczu, zrozumiesz to co napisałam wcześniej. Aha zapomniałam jeszcze jednego, podpisywanie się „Mirass” pod postami, nie jest obowiązkowe, i widząc po Twojej nazwie, Ty chyba również masz z tym problem :). Ciekawe co by się stało gdyby się okazało, że zdesperowany piszesz z domu by wyglądało to naturalnie i nikt nie pomyślał, że rano wstaniesz i ruszysz w stronę Pragi by wejść do siedziby Dominium z promiennym uśmiechem udając, że wszystko jest pod kontrolą i w zupełnym porządku:)

eryk

A kto tu powyżej napisał, że nadal pracuje w Dominium. Oznacza to, że wprost przeciwnie nadal sam(a) pracujesz w firmie i piszesz tak by się bronić.

Pracownik Biurowy

No to ja mam troche inne doświadczenia niż inni. Rozmowa, jak rozmowa. Same konkrety, nie żadne bezsensowne pytania o sens zycia. Zostałam poinformowana, że nie będzie to Asesment center (?) i bardzo mi to odpowiadało. Jeśli komuś brakuje testów i 10 etapów rekrutacji zapraszam do korporacji na "U" - rozmowa po angielsku o 7 ranoo przez tele na zwykłe stanowisko dla asystentki w biurze, 3 etapy rekrutacji i kończy sie ofertą stażu na trzy mies w innym dziale "bo tak" i to za przecietne pieniadze. Panie w recepcji miłe i rozmowne. Czekam na decyzje o przyjeciu.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
mirass...

Dziwię się tylko dlaczego ktoś jest niezadowolony z pracy dalej tam pracuje. Przymusu nie ma i w każdej chwili można odejść. Tak chyba jest lepiej, a nie pracować i obsmarowywać pracodawcę. Bo może tak jest łatwiej obsmarować innego i jeszcze móc robić to anonimowo i bezkarnie. Ludzie którzy nie mają odwagi podpisać się pod swoimi poglądami to osoby \"małe\" Piszę to z pełną odpowiedzialnością. Ja pracowałem w tej firmie i uważam że jeżeli komuś coś nie odpowiada to trzeba odejść i tak tez uczyniłem. Ale nie uważam za konieczne opisywać na forum przyczyn mojej decyzji. Rozstałem się z firmą bez żalów i pretensji, nikt nic nie jest mi winny. Dalej mam kontakt z ludźmi z biura.

Zwierzyniec

Ale jazda...ktoś tu chyba skończył jakąś szkołę aktorską albo co najmniej psychologię by to tak zwinnie i jakże pikantnie opisać. To długi tekst, ale niestety nie wyczerpujący, gdyż tematów jest bardzo wiele i w każdej sferze firma to ogromna porażka. Straszne się dziwię i nie darzę szacunkiem osób, które tak bardzo chcą tam pracować, próbując robić tam karierę wbijając się na przysłowiowy szczyt. Wszystkie zdolne i inteligentne osoby wiedzą, że im się nie uda używając swoich zdolności i wiedzy. Zresztą wiedzą, że nie warto. Liczą się tylko znajomości... Żal to mało powiedziane.

roberto

Dziewczyna mojego najlepszego kumpla pracuje w tej firmie i nie raz opowiadała takie kwiatuszki także w 80% wpisy negatywne mogę jako osoba z boku potwierdzić. Natomiast jak się czyta te POZYTYWNE wpisy te GŁUPOTY to nie dziwie się że "części ludzi jest wspaniale" moim zdaniem są to ludzie o małej inteligencji najprawdopodobniej przyjezdni których jedynym celem jest zakotwiczyć się w mieście. LUDZIE TO JEST WĄTEK O BIURZE a nie restauracjach. Sprzątasz w pizzeri i jest ci dobrze to dobrze to zrób wątek i napisz restauracja tu i tu jest super kierownik czy manager restauracji jest wspaniały zarabiam bosko. Także pizzerooo najbrawdopodobniej już tym pizzerooo zostaniesz, jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem i ten twój tok myślenia Raz go widziałem i był miły (SERIO?! ty z przedszkola jesteś?) Jeszcze brakuje wpisów jaka to świetna pizza jest i jakie super promocje mają ile sera. Reszta wyglada jak wpisy faktycznie tej kadrowej o której niektórzy piszą. Proponuje odszukać więcej stron KTÓRYCH ZADANIEM JEST POINFOROWANIE PRZYSZŁYCH POTENCJALNYCH PRACOWNIKÓW O WARTOŚCI PRACODAWCY na pewno znajdzie się kilka słodkich kawałków i to z kilku lat więc nie trzeba być Einsteinem (pizzerooo dla ciebie Albertem Ajnsztajnem taki nieżyjący uczony bardzo mądry) żeby widzieć że coś jest nie tak. Przepraszam wszystkich którzy odwiedzją tą stronę w celu w jakim została zrobiona, poleciałem troszkę offtopic ale na buractwo nie mam siły wszystkie fora zaśmiecają wpisami nie na temat. Prośba do Admina żeby niedługo skasował mój post i parę innych nie na temat niech ludzie czytają wpisy o jekiejś wartość zgodne z charakterem strony. p.s Prywatnie miałem okazję poznać na kulturalnej imprezie jednego z managerów tej firmy i faktycznie burakowo straszne nie chcę dogadywać nikomu ale prędzej spodziewałbym się ze to chłop od roznoszenia pizzy.

OLA

POPIERAM MOICH POPRZEDNIKOW Z POZYTYWNYMI KOMENTARZAMI. PRACOWALAM W WIELU RESTAURACJACH WCZESNIEJ WIEC TROCHE MAM POJECIE JAK MOGA BYC WYKORZYSTYWANI PRACOWNICY. DOMINIUM NIE MOGE NIC ZARZUCIC. PRACA WPORZADKU. PRZYJMUJCIE SIE

natasza

Witam, polecam pracodawcę! Przyjęto mnie bez doświadczenia i wyszkolono, sympatyczni ludzi i zawsze można zwrócić się o pomoc. Oby więcej takich pracodawców!

pizzerooo

Pracuję w firmie Dominium od 3 miesięcy i tak miłych i pomocnych ludzi nie poznałem w żadnej innej firmie. Nie pracuję w biurze tylko jako pizzer ale to co niektórzy wypisują to chyba zemsta zwolnionych pracowników. Prezesa miałem okazję raz widzieć ale przyszedł, przywitał się i na pewno nie rzucał k... Czytając to wydawało mi się, że albo ktoś pomylił firmy albo ja trafiłem do najlepszego z lokali. Pozdrawiam pracowników Dominium.

dominka

Witam Pracowalam przed urodzeniem dziecka kilka lat w dominium i nie mam nic do zarzucenia. Praca ciezka jak w innych restauracjach, ale osoby pracowite sa doceniane, urlopy do dogadania, wszystko do zalatwienia. polecam

Niestety nie masz racji, pracowałam w Domiunium niecałe 4 m-ce (i tak sie dziwię, że tak długo wytrzymałam) i każdego dnia myslałam, żeby odejść. W końcu podjełam tę decyzję nie mając nic w zanadrzu - stwierdziłam, że najwyżej pobęde z dzieckiem w domu - lepsze to niż praca w chorych warunkach (bo tu warunki pracy były chore,m a nei moje oczekiwania). Nie masz racji mówiąc, że nie znasz firmy w której byłoby super. Oczywiście idealnie nie jest nigdzie, ale tak dziwnych warunków pracy, stresu i niesłowności nigdzie nie znalazłam. A mam 15 lat dośiwadczenia, pracowałam łącznie z Dominium w 8 firmach, w przedostatniej 9 lat. Nawiasem mówiąc w dwa tygodnie po odejsciu z D znalazłam pracę, z której jestem bardzo zadowolona. Normalna praca, normalna umowa, normalni ludzie, ubezpieczenie medyczne od pracodawcy, a nie odpłatne z pensji i wynagorodzenie płacone na czas. Nie jakis zbytek ale normalność, a tego w Dominium brak.

riko

ufok - 2012-02-02 14:40:24 Ja też pracuje w tej firmie jako (usunięte przez administratora)Praca w tej firmie jest moim i tylko moim wyborem i jak przestanie mi sie podobać to z niej odejdę. Moim zdaniem jedyny mądry komentarz. Śmieszą mnie Ci wszyscy, którzy narzekają jak to niby jest źle, a i tak dalej grzeją (usunięte przez administratora) ska w Dominium. Sorry jeśli coś Ci się nie podoba to poszukaj czegoś co będzie spelniało Twoje oczekiwania. Kolejna grupa ludzi, którzy się tu wypowiadają to Ci, którzy albo zostali zwolnieni albo sami odeszli bo firma nie chciała spełnić ich chorych oczekiwań. Żalosna metoda na leczenie urażonej dumy i nie spelnionych ambicji. Nie zawsze jest kolorowo ale nie znam firmy gdzie wszystko byłoby super.

moa

True strory! z tym, co pisze większość..

artekkkor

Jako, że mieszkam nieopodal, zdarza mi się odwiedzać tę sieciową knajpkę. Jest różnie, bo albo wychodzę z niej zadowolony, albo... bardzo zadowolony :). Sieć dominium widać ma się dobrze, bo lokal jest zadbany, obsługa rzeczywiście dba o gości, a potrawy zawsze cieplutkie i smaczne. \

AN

Bo pracowałeś na umowe o pracę, choć i tu zdarzały się poślizgi. Jak się jest na samozatrudnieniu (bardzo dużo osób tak jest tam zatrudnionych), to już tak nie wygląda. Ja pracowałam tam 5 miesiący i raz dostałam pensje w terminie

patrykus

Pracowałem 2 lata i pensję zawsze otrzymywałem, rozwiązałem swoją umowę z Dominium 3 miesiące temu i nie sądzę żeby nagle się tak wszystko zmieniło. Dodam też, że rozstanie z firmą przebiegało w miłej atmosferze i bez żadnych problemów. Wymagania maja duże tu się zgodzę i pracować trzeba długo i ciężko. Nie wszystkich kochałem w tej firmie ale większość osób to spoko ludzie. Kontakt utrzymuję nadal. Pozdrawiam ekipę z Kruczej i Zgody!

Menadżer to...
@patrykus

Mi menadżer z pizzeri na ul.Kruczej dał skuter w uszkodzonym stanie z wiszącą linką od prędkościomieża i innymi wybrakowaniami (usunięte przez administratora)

ufok

AN

A jeszcze zapomniałam dodać, że dużym stresem jest płatnośc wynagrodzenia. Co miesiąc trzeba się bać, czy Ci zapłacą za poprzedni miesiąc. a że płaca 10-go następnego miesiąca, to nie dość, że najpierw czekasz czy w2 ogóle dostaniesz, a potem szkoda odejść, bo jak dostaniesz wreszcie cały przelew np oko 15-go, to jak odejdziesz, to możesz stracić zapłatę za te 15 dni kolejnego miesiąca. A przynajmniej dopóki nie zapłacą, dopóty będziesz się stresował.

PrAn

Dominium tak bardzo wykorzystuje pracowników, ze aż się płakać chce. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dominium S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dominium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dominium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominium S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dominium S.A.?

Kandydaci do pracy w Dominium S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dominium S.A.