Opinie o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

portier

Przypomniało mi się, że kierownik zgrywał ostatnio nagranie z monitoringu jak dwóch pracowników kradło z magazynu drewniane podkłady pod bębny. Wywozili je na dachu samochodu terenowego, chyba niebieskiego.

sp

Zajmijcie się swoim życiem a nie siedzeniem przed kompem i wypisywaniem glupot i za robotę bo bez robienia to tylko pozostaje narzekanie cioty ;) pozdro

obiektywny

Czytając te wszystkie komentarze, widze ktoś sie w końcu zainteresował na poważnie tą firmą i zgłosił ją już do kontroli dla WIP, bardzo dobrze , pora sie z niej pozbyć narkomanów i tego żenującego kierownika. W ogóle to powinien być wysłany na maila link tej strony do właściciela firmy ale myśle że i to wkrótce nastąpi i szybko polecą odpowiednie osoby zajmujące stanowista odpowiedzialne za atmosfere i bezpieczeństwo pracy w tej firmie.

portier

Są nagrania z kamer , kto i kiedy odwiedzał namiot ,papierosów tam na pewno nie palili, a więc inspekcja pracy sie na pewno tym zainteresuje.

Czy rekrutacja na stanowisko Doradca techniczno-handlowy w firmie NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.

Rape

Zabawne, same obelgi kierują ludzie, którzy nic nie wnoszą dobrego dla firmy. Spójrzcie na swoje nędzne statystki. Nawet małpa by lepsze miała. Małpa by nie ciągła sama bęben. Nic ze sobą nie reprezentujecie. Umiecie się tylko nażreć i zesrać. Nie mogę już patrzeć na wasze zapijaczone ( 8 osób), zaćpane (5 osób) i pozbawione jaj mordy ( Ty ). Obiecanki cacanki, premia będzie, ale nie dla idiotów. Już zgłosiłem donos do Powiatowego Urzędu Pracy, że (usunięte przez administratora) z was będzie.

ojciec

Jeżeli ludzie wracają to dobrze świadczy o firmie.

A reszcie kasa odpowiada.

zainteresowany

Dwóm się udało? A co z pozostałymi?

prwcownik

Ja nie wiem kto tu takie bzdury pisze. Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i nie jest źle. Kasa jest na czas, może i mało ale każdy przy podpisywaniu umowy wiedział za ile będzie pracował. Jeśli komuś jest mało to mogę opisać prosty sposób na podwyżkę w naszej firmie. Otóż należy iść do kierownika, popłakać trochę, a następnie się zwolnić, zaznaczając że może jeszcze tutaj wrócę. Rozwiązujemy umowe za porozumieniem steon, bierzemy urlop i czekamy aż się skończy. Poczym wracamy do firmy, opowiadamy że się myliliśmy, zrobiliśmy błąd zwalniając się i bardzo chętne wrócimy, ale za nieco wyższa stawkę. Uwierzcie mi, to sprawdzona metoda. Dwie osoby tak zrobiły z sukcesem. Polecam tą metodę. Popytajcie ludzi na magazynie , napewno wam pomogą. Pozdrawiam.

pupa maka

nie wiem czemu tomka nikt nie lubi i narzekacie jak zle i wogole,przeciez to fajny chłopak ze wsi co pił wazówką wode,wybil się na kierownika,mieszka teraz w miescie łodzi jak pan,a tu taka zazdrość chyba o to się szerzy.zamiast mu flache kupic żeby miał kolejna do kolekcji w szafce przy biurku to tylko nerwy pokazujecie.Ja tam Tomeczka babola lubie i szanuje,w tajemnicy powiem ze nawet na trójkąta się zgadujemy czasem,z nim i jego kolezka od kompów.Chłopok zasuwa żeby było nam lepiej tutaj,czasu nie ma żeby wyskoczyć na rynek do piątku koszule nowa kupic albo sweterek gustowny na lato,wiec popieram go w 100 (usunięte przez administratora) magazynierow jeszcze raz (usunięte przez administratora) a ulubiencow kitrac do biura.SPEDYCJA GÓRĄ!! POLSKA!!

Tutejszy
@pupa maka

Pozdrowienia dla PR NF

zezowaty

I kolejna osoba zwolniona.Może pora wysłać maila z linkiem do tej strony do właściciela firmy NOVA FRANCE i niech zobaczy co ludzie wypisują o tym PSEUDO kierowniczku, który zwalnia normalnie pracujących ludzi a zatrudnia alkoholików którzy przychodzą na kacu lub pod wpływem i są zagrożeniem dla innych na magazynie. Jestem ciekawy jak przebiega rekrutacja do pracy w tej firmie bo mam wrażenie że kierownik MC NOVA FRANCE Zgierz zatrudnia już tylko samych żuli spod sklepu.Zresztą co sie spodziewać po kierowniku MC Zgierz panu TM , w sumie sam z tym swoim zarostem wygląda jak żul , chyba już nawet na maszynki do golenia go nie stać przez to picie.

on

zwolnienia zawsze byly i zawsze beda. ale trzeba rozroznic tych co pracuja od tych co udaja prace.a jest ich bardzo duzo

eks

Pracowałem przez jakiś czas w nowej. Praca jako tako nie najgorsza, dobra na okres przejściowy w poszukiwaniu czegoś lepszego. Co do atmosfery, wszystko zależy na jaką zmianę sie trafi. Nie stety albo stety trafiłem na tą "lepszą" ludzie zamiast pracować szukali tematu do plotek a jak go nie było to co za problem jakiś wyimaginować. I w ten sposób nie wiadomo jak i kiedy zostałem gumowym uchem kierownika. Co najlepsze nie pracuję już w tej firmie, a jak były donosy tak są i teraz. Nawet krążą pogłoski wg. jednego Pana, że nadal donosze. Polecam zakład, dla ludzi którzy lubią programy typu rozmowy w tłoku i ukryta prawda.

portier

czyżby wiosenne wietrzenie magazynu z Centrali ?? kolejne zwolnienie i pewnie nie ostatnie.... zbyt pewni siebie "najlepsi" pracownicy pewnie mają pełne gacie ciekawe kto następny..

tata

Najpierw niechaj wszyscy popatrzą na swoje czyny zanim zaczną oskarżać innych,wytykać ich błędy itp. Nie neguję iż zarobki są słabe, praca nieraz ciężka ale zrób swoje i wyjdź, skoro tutaj ktoś coś pisze to ma czas poszukać lepszej pracy, dobrego pracownika wszędzie przygarną. Tutaj ( w Nowa France Zgierz) uszanowania dobrego pracownika nie ma, za to można posłuchać opowieści dziwnej treści głównego kierownika magazynu. Chciałby manipulować ludźmi aby osiągali dobre wyniki pracy przy słabej motywacji, nie ukrywajmy nikt do magazynu nie przychodzi spełniać się zawodowo. Jednak troszkę lekcje psychologii przespał i nie zauważył,że niektórzy takie rzeczy widzą. Troszkę to śmieszy, ale to śmiech przez łzy. Jeżeli ktoś to czyta i zastanawia się nad pracą tutaj to śmiało, trochę można popracować, jeżeli godzisz się na podstawową wypłatę to ok, premie są raczej "marchewką na kiju" czasem są, czasem nie. Ciężko na coś takiego liczyć. Miłego dnia wszystkim.

pistolet

A karabin co robi rano często? Chodzi za panem brygadzistą zamiast pracować?

GeForce
@pistolet

Kogo masz na myśli pisząc karabin? Nie znam żadnego karabina. Obiło mi się o uszy, że ktoś kogoś tak nazywa i ktoś pisząc pod tym nickiem próbuje go wrobić. Jestem pewien, że osoba przezywana od "karabina" nie podjęła by się takich idiotycznych komentarzy. Ogólnie żenada i błazenada z Twojej strony. Idiotów nie brakuje ^^

GeForce

Skoro wyciągasz jakieś wnioski to złóż skargę do kierownika i przedstaw dowody rzeczowe zamiast płakać na forum i fantazjować. Przy okazji widać kto co robi, bo z tego co można wyczytać to niektórzy nic nie robią tylko patrzą innym na ręce i robią z siebie błaznów :D Nierobów nie brakuje w MC. Po za tym - nie pasuje praca to won do pośredniaka.

podpowiadacz

Powinni zwolnić tych co mają gumowe ucho, bo znalazło by się paru. Innym obrabiają tyłek, a sami udają świętych. Aż pracować się nie chce.

zwalniacz

Widzę że ruszyły zwolnienia.

pracownik dwulicowy

Tak jest. Zarobki stoją. Ekipa nadal sobie sama podkład kłody pod nogi. Twój wielki kolega, a za plecami ładnie cię obsamruje żeby się przypodobać. Niestety, tacy ludzie tutaj pracują, falszywi. Liczę się z tym, ale nie mam wyjścia, muszę tu pracować albo Kuroń.

Zostaw merytoryczną opinię o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.