Opinie o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Iwona

Firma Hasco-Lek to jest firma beznadziejna pod względem zatrudnienia i wynagrodzenia. 150 leków do promocji za 2,480 zł netto, samochód służbowy tylko na terenie kraju, za który odliczają z wypłaty i za kartę Multisport. Więc pozostaje jakiś 2000 na rękę. A prezes jeździ sobie Panamera zbiera sobie zabytkowe samochody i Harley'e, a córeczka prezesa, którą teraz zrobił wiceprezesem (czytaj na stronie firmy), skończyła sobie studia na uniwersytecie w Bolonii we Włoszech i jest tak samo jak mówią pracownicy skompa jak on. Poza tym wszędzie GPS praca od rana nie wcześniej niż do 15.

już nie świeżak

Witam wszystkich :) Moja opinia na temat produkcji jest jednoznaczna i dotyczy wszystkich działów produkcyjnych. Otóż sprawa wygląda następująco - nie docenia się tutaj ludzi z doświadczeniem nie wspominając już o zarobkach. Pracuję już ponad 10 lat i jestem na etapie rozmów kwalifikacyjnych do innych firm. W tej firmie nie można liczyć na jakikolwiek awans ! Maksymalnie można dostać operatora procesu, który zarabia nieco więcej niż operator urządzeń( kwota rzędu 200zł. Brutto a odpowiedzialność wzrasta). Nowy pracownik ,który się tam zatrudni już po 2 latach może zarabiać tyle samo co pracownik doświadczony pracujący tam nawet ponad 15 lat !!! Operatorzy zmianowi , którzy jak sama nazwa wskazuje powinni zmieniać i pomagać na produkcji , włażą kierownikom w d**ę bez wazeliny. Wieczne kłamstwo i ciągły wyzysk na ludziach. Jedno wielkie nieporozumienie. Nie polecam nikomu ze względów zdrowotnych przede wszystkim ! ( pomiar badania cząsteczek na zapylenie przeprowadza się w pomieszczeniach w których nie ma produkcji !). Reasumując , bo dużo mógłbym pisać , składajcie papiery do innych firm a nie do HL ! Firma odkąd pamiętam nie inwestuje w produkcję ani w pracowników, wieczne braki środków czystości ( ręczniki , rękawiczki etc. , stare maszyny, które nie przechodzą wymaganych w terminie przeglądów i dużo więcej).

opearator
@już nie świeżak

Cześć, O którym dziale piszesz te brednie ?

Kulawy kulek

Najlepsze sa w hasco te romanse firmowe... jak w telenoweli a KB udaje ze o niczym nie wie. Podobno wlaściciel jak się dowiedział to malo mu nerwy nie poscily.

Zafira

Witam, pytanie jakie są warunki pracy Hasco-Lek Siechnice, ile można zarobić, czy warto aplikować??.

3 osoby, około godzinki. Firma zarzekała się że da odpowiedz w ciągu tygodnia niezależnie od rezultatu. Oczywiście nie dała a minęły 4. Nie dziwne że ma takie oceny jak niepoważnie traktuje ludzi. Kłamią na rozmowie to strach pomyśleć jak by bo gdybym tam pracował. Ocena 1.8 mówi sama za siebie .

Standardowe historię z poprzednich prac itd

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Rozczarowana

Byłam na rozmowie w Warszawie w sprawie pracy na stanowisko Asystentki Zarządu. Rozmowa była z Dyrektorem da Zasobów ludzkich (?). Zero konkretów, Pan nie wiedział co dokładnie miałabym robić na tym stanowisku, gdyż zarząd z Wrocławia raz na tydzień przyjeżdża do Warszawy wiec wtedy miałabym co robić a tak to pewnie bym się nudziła. Co do kwestii zarobków - pan mijał się z udzieleniem odpowiedzi na pytanie jaka kwota brutto byłaby wpisana na umowie , czy ta która ustalimy czy jakaś inna pomniejszona. Twierdził że kwota jest do ustalenia , ale i tak netto wychodzi zawsze mniej niż się ustala bo to zależy jaki podatek odprowadza firma, czy ktoś korzysta z karty Multisport itp.. Mnie jedynie chodziło o zarobek bez benefitow ale ten Pan zwany dyrektorem ściemniał i gadał o premiach, które stanowią 20% wynagrodzenia i kwota wynagrodzenia zawsze wychodzi niższa niż się ustala !! Ostrzegam nie aplikujcie ! Chyba że chcecie zarabiać dużo mniej niż walczycie.

Dyrektor
@Rozczarowana

Bardzo serdecznie Panią pozdrawiam i życzę samych sukcesów !

@Rozczarowana

Zarząd już się postara o to by się nikomu nie nudziło i to za te same pieniądze co na umowie bez znaczenia czy na tym czy innym stanowisku, takie czy inne obowiązki zgodne (albo częściej nie) z kwalifikacjami :D "Bajka o mrówce" toczy się dalej i zastanawiam się, kiedy ostatnia mrówka przestanie być ich pracownikiem a jest ich coraz mniej :)

wojciech
@Rozczarowana

to co to za "dyrekttor", co on tam robi? Absolutna porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ak
@Dyrektor

nauczcie się przedstawiać, jak rozmawiacie z kandydatami

mb
@Rozczarowana

Dzień dobry, Czy ten dyrektor Zasobów Ludzkich nadal pracuje i prowadzi rekrutacje? Jak to wygląda? I jak długo trwa proces rekrutacyjny?

Technik

Dodam jeszcze, że moja drabina awansu zatrzymała się na najwyższym szczeblu ok 10 lat temu nie dla tego, że nie "zasługiwałem" ale dla tego, że nie ma szczebla wyżej a stołki kierowników czy dyrektorów trzymają dla swoich, zresztą raczej bym nie przyjął, bo nigdy nie będę taki jak oni z "twardym" sercem".

Technik

Pracowałem w tej firmie prawie 20 lat. Żałuję, że tak długo zwlekałem z tą decyzją - miałem nadzieję ale ona niestety umiera ostatnia, w tym przypadku ona umarła a firma nadal żyje. Od dłuższego czasu obserwuję ten portal i nie rozumiem, skąd tyle sarkazmu i żółci wylewanej jest przez kilkoro autorów na Cichym i paru innych osobach zamiast im dziękować za słowa prawdy. A jest ona taka, jak właśnie wielu tu pisze o tej firmie. Fachowców w tej firmie to mają ... tłumy za bramą? (he he, kolejki jakoś nie widać) a pracownika nie docenią. W Dziale Utrzymania Ruchu, który jest kręgosłupem nie tylko dla produkcji, doświadczony i najlepszy technik (celowo nie podaję stanowiska) zarabia mniej niż kasjerka z "biedry"! To jest OK? Technicy pracują jak to się mówi "świątek, piątek i niedziela" za jałmużnę, gdy biura i wiele innych działów odpoczywają. Nie mówcie tu o braku ich fachowości czy doświadczenia, jeżeli nie znacie firmy tak jak oni i tak jak oni muszą znać się na "wszystkim i niczym", bez rzetelnego planu remontów maszyn, urządzeń i instalacji utrzymywać je przy życiu, mimo permanentnej rotacji personalnej operatorów, przez co w zastraszającym tempie postępuje degradacja parku maszynowego i instalacji. Oczywiście nie wszyscy posiadają jednakowy stopień doświadczenia i te same pensje – to zrozumiałe. Bezustanne wbijanie do głowy formułki niczym mantra, że "wszędzie będzie gorzej niż w Hasco", zaowocowało zasianym strachem i niepewnością, czy zmienić pracę a jak zmienić to jak? by nowy pracodawca zechciał poczekać 3 miesiące? Rzucić wypowiedzenie a potem się martwić o pracę też można ale jak się ma rodzinę na utrzymaniu albo kilka lat do emerytury to już nie jest to rozsądne lub możliwe. Dla tego nie dziwię się Cichemu jego rozgoryczenia. Są w Hasco lepsze czy gorsze działy jeśli chodzi o atmosferę pracy czy wynagrodzenie ale z zasady wszędzie nie ma poprawnej polityki kadrowej. Kumoterstwo, nepotyzm, cwaniactwo to dewiza w tej firmie – masz miękkie serce to masz twardą d>pę i na stołek kierowniczy w Hasco się nie nadasz. „Tematy zastępcze” i zwiększona buchalteria ma wybić z głów podwyżki i poprawę warunków pracy. Już od dłuższego czasu są w dziale DUR wakaty (i nie tylko), które jakimś dziwnym trafem nie da się zapełnić – brak fachowców? Nie! Fachowiec oczekuje rynkowego wynagrodzenia a to co oferuje Hasco nie wiem, czy zadowoli „świerzaka” po szkole. Nawet „pracownicy zza wschodniej” granicy przychodzą i zaraz uciekają. Tak dzieje się firmie wielokrotnie nagradzanej nagrodą Fair Play.

Magadata

Do dzialu HR grupy HASCO: Korzystacie z systemu rekrutacyjnego firmy TRAFFIT Sp. z o.o. w 81-451 Gdyni. ktora oferuje m. in. nastepujace uslugi: "TRAFFIT sam przeczyta CVki kandydatów, oceni ich oraz zaproponuje Ci kandydatów, o których mogłeś zapomnieć" Pytanie: czy korzystacie z tej wlasnie uslugi firmy TRAFFIT ?

Dział HR, PPF HASCO-LEK S.A.
@Magadata

Dzień dobry, tak, korzystamy z systemu Traffit, bo dzięki niemu możemy znacznie usprawnić nasze procesy rekrutacyjne. Proszę jednak nie dać się zwieść tekstom reklamowym na stronie firmy. Wbrew temu barwnemu opisowi Traffit nie oferuje usług na poziomie sztucznej inteligencji, która jest w stanie podejmować jakiekolwiek integralne decyzje. Jedyne co robi, to agreguje dane o kandydatach i na podstawie słów kluczy pokazuje ich aplikacje również w innych procesach rekrutacyjnych niż ten, na który wysłali swoje CV (o ile wyrazili na to zgodę). Funkcja ta pozwala zatem zwielokrotniać szansę kandydata na zatrudnienie. Nadal każde przesłane do nas CV czytają żywi ludzie - profesjonalni rekruterzy – którzy opiekują się rekrutacjami na określone stanowiska. Nikt nam nie podpowiada, który kandydat nadaje się bardziej na dane stanowisko. Takie decyzje podejmowane są indywidualnie na bazie wcześniejszego doświadczenia kandydata i wymaganych umiejętności przez doświadczonych pracowników Działu HR. Pozdrawiamy serdecznie Dział HR, PPF HASCO-LEK S.A.

marco
@Dział HR, PPF HASCO-LEK S.A.

ale nie czytacie każdego CV + system niekoniecznie pokaże Wam wszystkich ok kandydatów

PZ

Firmie poważnie przydałyby się nowe osoby OPTYMISTYCZNE, Z POZYTYWNĄ ENERGIĄ KOCHAJĄCE ŻYCIE i innych ludzi. Piszecie że marne pieniądze ludzie dajcie konkretne cyfry ile chcecie zarabiać a ile proponują ile się zarabia.Przecież nikt głowy nie straci jak ujawnicie zarobki na forum. A HR może dla sprawiedliwości albo zaprzeczyć albo potwierdzić.Kurcze ludzie skąd w Was tyle złości? Miłego dnia

xdx
@PZ

Jawność zarobków? Jeszcze jakiś pracownik zorientuje się, że mało zarabiaja. Na rynku pracy pracuje panuje asymetria informacji - pracodawcy wiedzą dokładnie jakie są stawki na rynku a pracownikowi takie informacje jest bardzo ciężko pozyskać. Polskie "Januszexy" tak mają. Myślą, że utajniając zarobki w magiczny sposób wygrają z konkurencją.

Pz
@xdx

Co to jest lub są Januszexy??? Przecież pracownik może ujawnić ile zarabia a nie pracodawca, czy może jest tak też że pracownicy się boją powiedzieć ile mają na rękę bo jeśli ujawnią prawdziwe zarobki to inni zaczną się zgłaszać na ich miejsce? Każdy tylko narzeka ale jakoś firma pełna pracowników Ludzie ujawnijcie zarobki tu wszyscy są anonimowi nie ma się czego bać!!

xdx
@Pz

Mogę Ci zagwarantować, że każdy post zawierający zarobki zostanie usunięty w mniej niż 24 h (przynajmniej tutaj). Jak nie wierzysz to sobie przetestuj (nawet nazmyślaj). Jedyna droga to wymiana informacji bezpośrednio z ludzmi z firmy a jak w niej nie pracujesz to co wtedy?

@Pz

Bać się nie ma czego ale jak bardzo irytuje traktowanie postów, bo rzekomo naruszają jakiś punkt regulaminu o czym oczywiście się nie dowiesz tylko zauważysz jego brak. Moich postów zniknęło wiele bo ... prawda boli i "nie podoba się" pracodawcy. Skąd masz info, że firma pełna pracowników? Ja mam zupełnie inne informacje i to nie z plotek, a wakatów w firmie jest b.dużo. "Januszex" to chyba autorowi postu chodziło o januszebiznesu.

@cichy

Jeśli nie wiesz że firma "pełna pracowników" i taka informacja jest dla Ciebie zaskoczeniem to chyba rzeczywiście jesteś oderwany od rzeczywistości i nie pracujesz w Hasco-Lek. Firma jest pełna pracowników i wciąż zatrudnia nowych bo się rozwija. Ty też możesz się rozwinąć, ale musisz najpierw ograniczyć czas poświęcany na przesiadywanie na forum gowork i opisywanie żywota bidulka, którego siłą trzymają w firmie.

@s1

Ot wszechwiedzący "S1"- 1. gdyby była pełna, nie miałaby tak ogromnych potrzeb zatrudnieniowych - wakatów - ucieczka pracowników jest galopująca 2. firma nie rozwija się obecnie a przynajmniej żaden dział związany z produkcją farmaceutyczną - nowe produkty nie uważam za rozwój - nie pociąga to za sobą rozbudowy parku maszynowego czy stanu osobowego pracowników produkcji 3. za mój prywatny czas firma mi nie płaci i to moja sprawa w jaki sposób go spędzam a tym bardzie nic Tobie do tego 4. zatrudnij się w Hasco - pisałem tu już nie raz - potem podyskutujemy.

@cichy

Czy ty cichy / cicha pracujesz w biurze statystycznym Hasco-Lek, ze takie "pewniaki" sadzisz na forum? "galopująca ucieczka pracowników" - podaj w liczbach i procentach, wtedy pogadamy. Firma sie rozwija i rozbudowuje, wdraża nowe rozwiązania i produkty. Nie wiem gdzie ty pracujesz, ale raczej nie w Hasco-Lek, albo nie masz dostepu do żadnych informacji, a świat obserwujesz zza szybki akwarium. Stąd zgorzkniały ton i obsmarowywanie swojego pracodawcy, a na innego cię nie stać, nie zapominaj o tym.....

@s1

Za to Ty wiesz co i gdzie się dla Hasco buduje, co właściciel (celowo nie podaję danych osobowych) ostatnio zakupił lub zamierza zakupić, w jakim kierunku produkcja się rozwija. Gdybym podał takie konkrety jak i na przykład wielkości wynagrodzeń na co niektórych działach, to nie wiem czy mój post wisiałby na stronie 5 minut, a następnego dnia dostałbym "wilczy bilet". Możesz mieć swoje zdanie, nikt Ci tego nie zabroni ale rzeczywistość niestety jest inna. Nie istotne jest, ile wakatów na chyba każdym już dziale jest, ale że jest ich coraz więcej i to nie z powodu rozwoju firmy ale .. nazwę to atmosferą panującą chociaż nie od nich samych to zależy. Inni tu już użyli dostatecznie trafnych określeń. Amen.

@cichy

Wypada Ci zatem życzyć szcześcia w lepszym "świecie" bidulku przyspawany "na stałe" do krzesła.....

marco
@PZ

pytanie: dlaczego HR i Zarząd nie dba, aby były zatrudniane osoby fachowe i sensownei nastawione do ludzi, życia? Czy i co robi w takim razie dyrektor HR? O ile to naprawdę dyrektor, a nie tylko z nazwy, bo z wpisów tutaj wynika, że to nieporozumienie. Tylko co robi ponad 3 lata w tej firmie; nikt nie zauważył tych opinii, niezadowolenia pracowników? Trudno to wszystko zrozumieć

Britney

Hasco lek to pełen profesjonalizm w tym co robią. Wiedzą jak skutecznie nie dać ludziom zarobić, jak wyczerpać z nich nadzieję na lepsze pieniądze. Falę krytyki po prostu zlać zamiast szanować ludzi wtedy dostali by to samo co dają. Szukają malolkow co będą się cieszyć z wolnych weekendow ale zapominają że nikogo nie cieszy wypłata na koncie 1600zl . Bo na warunki Wrocławia to nawet na mieszkanie nie starczy. Wyszkolili tak swoje ślepe i głuche pieski w HR żeby broniły swojej budy. Za trochę większa miskę jedzenia. Żałosne ! Firmy nie polecam

andrew
@Britney

to świadczy o niskiej jakości HR a szczególnie dyrektora tego obszaru. Przykre :(

Witam. Otrzymałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Zasępca kierownika magazynu. Okazuje się, że oferta jest z przed 5 miesięcy, a mimo to odpowiedzieli. Chyba nie świadczy to zbyt dobrze. Jakie macie doświadczenia ? A możne jest tutaj jakiś nie zbyt mocno sfrustrowany byłym zakładem pracy Hasco kierownik ? :)

KAsia

Jak to jest, że niektóre ogłoszenia są tylko na stronie firmy, a niektóre na pracuj.pl? Czy te, które są na stronie są to jakieś ogłoszenia "na niby"? Bo wiadomo, że prędzej pracownika można znaleźć przez portal pracuj...hmmm?

Dział HR, PPF Hasco-Lek S.A.
@KAsia

Szanowna Pani, traktujemy poważnie naszych kandydatów i nie marnujemy czasu osób, które do nas aplikują. W związku z tym wszystkie ogłoszenia figurujące na naszej stronie są aktualne, co więcej to właśnie w naszej zakładce kariera w pierwszej kolejności umieszczamy wszelkie oferty pracy. Portal, o którym Pani wspomina, jest portalem zewnętrznym, za pomocą którego wspieramy część naszych działań. Funkcjonujemy jak każda inna firma i pozyskujemy kandydatów z rynku pracy na podstawie przesłanych do nas aplikacji. Serdecznie zachęcamy do wysłania swojego CV, a jeśli pojawią się pytania, zapraszamy również do kontaktu telefonicznego (dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie).

andrew
@Dział HR, PPF Hasco-Lek S.A.

Aktualnie rekrutujecie do marketingu; wysłałem CV i cisza. Mam dobre kwalifikacje i liczyłem na sprawność działań. Nie będę czekał w nieskończoność na odzew Państwa. Z powżaniem kandydat

Dżordż W.

Witam, jakie są warunki na PH aptecznego? Jakie wynagrodzenie podstawa plus premia, jakie auto, czy do użytku prywatnego?

@Dżordż W.

Większość odpowiedzi na te pytania otrzymasz w procesie rekrutacji ale jedynie mogę Ci podpowiedzieć, że starą Toyotą Yaris lub Corollą (bo na początek chyba taką dostaniesz) z GPS'em nawet w ... :) to sobie prywatnie dużo pojeździsz. :D

HR Hasco- nie kłamcie!

do HR Hasco lek- na tym forum zamieściliście odpowiedź na pytanie od osoby aplikującej do pracy w tej firmie która pisała , że ma wykształcenie oraz spelnia wszystkie wymogi formalne niezbędne do tego aby zaprosić ją chociażby na rozmowę kwalifikacyjną Mimo to zaproszenia nie otrzymała. HR odpowiedział jej w stylu sugerującym, że widocznie się ie nadaje i jest " za cienka" do tej pracy. Nie ładnie HR, nie ładnie. Prawda jest taka, że w tej firmie króluje przede wszystkim NEPOTYZM< KUMOTERSTWO I ZNAJOMOŚCI. Na wolnych etatach obsadzacie znajomych królika, swoje rodzinki , matki, żony i kochanki. Bardzo przy tym pilnujecie, aby nikt zbyt wykształcony i zdolny nie dostał się do firmy i nie robił wam konkurencji. Im kandydat do pracy ma lepsze wyksztacenie i umiejętności, tym ma mniejsze szanse na pracę w Hasco. Ciekawe czy Pan Han wie co kombinuje HR w jego firmie.

@HR Hasco- nie kłamcie!

No tak niestety po rozmowie kwalifikacyjnej też odniosłam wrażenie że jestem zbyt wykształcona wiek idealny stabilna i że będę zagrożeniem dla już pracujących pracodawca powinien się przyjrzeć HR nie dbają o interes firmy. Pani Rekruterka usilnie i sarkastycznie pytała mnie dlaczego chce pracować ale dlaczego i po co ale nie może Pani gdzie indziej nie rozumiem dlaczego tutaj. W Hasco lek nie zagwarantuje Pani rozwoju. Do tej pory w szoku jestem!

biedna_i_głupia
@Karolina

Dokładnie takie samo odniosłam wrażenie, że szukają osób "bezwonnych", bez oczekiwań wobec Pracodawcy, bez większych własnych aspiracji ponad te, które zagwarantują Pracodawcy służalczego, wiernego pracownika na stanowisku które zostanie mu przydzielone przez Pracodawcę_Dobrodzieja ... Szkoda czasu.

@biedna_i_głupia

To jak aplikujesz np. na jakiegoś Specjalistę to dają Ci stanowisko sprzątaczki? W jaki sposób przydzielają stanowiska? Jestem ciekaw, bo nie rozumiem... Ludzie chyba wiecie na co aplikujecie. Teraz obowiązuje ich RODO więc nawet bez wcześniejszej waszej zgody nie mogą zadzwonić w sprawie innej oferty pracy.

liro
@HR Hasco- nie kłamcie!

Prace dostalem bez znajomosci- a dzieki doswiadczeniu. Jedyny plus-"marka pracodawcy i na 2 etap nie ytrzeba drałować do wrocka. Natomiast co dzieje sie w srodku-Niektorzy kier spoko, ale i tak tlamszeni przez ambitnych i ich leniwych donosiecieli. z szacunku napisze delikatnie: kolhozik, kumoterstwo, lizusostwo, korpo gierki pracownicze, szalona pani "na górze" i szalony pan ojciec tego aptecznego, ktory nie dostal sie na studia....to co wynegocjujesz to jedno, to co masz oficjalnie na papierze- to juz niestety drugie. Jak ktos twierdzi, że ja klamie i pisze z zawisci-dowody ze sie myle. Podziekowalem i ucirklem do konkurecji P.

nick cnik
@liro

potwierdzam komibnatorstwo na umowach- to co wynegocjuesz, dostajesz ale zenada roku jest, ze nie masz tego w umowie, tylko kominuja, przez zrownanie z duzej podstawy premie + proweizje. Nie masz podkladki w razie czego. Oszukiwanie na podatkach na calego.Kazdy o tym wie, kto pracuje w hasco

BACA
@biedna_i_głupia

a ja Wam powiem z perspektywy osoby, która kiedyś w hasco musiała sobie kompletować zespół. problemem jest kasa. ludzie z dobrym wykształceniem i doświadczeniem nie przyjdą za pieniądze jakie manager może im zaoferować więc się z nich rezygnuje... kasa może jest dla znajomych a nie dla ludzi z rynku. wynagrodzenia jakie rzucali na rozmowach moich teoretycznie przyszli podwładni, dużo wyższe niż moje własne, zmotywowały mnie choć do zmiany pracy

sandra
@Karolina

Byłam na rozmowie i też odniosłam takie wrażenie. Pani Rekruterka z tłustymi włosami klepiąca regułkę o firmie hasco jako najlepszej na świecie.Przeszłam rozmowę i otrzymałam wiadomość email od Pani Rekruterki: "szanowny panie, dziękujemy panu,zapraszamy pana"! Żal, że wciskają kit, że szukają ludzi chcących się rozwijać i lubiących pracę z ludźmi skoro kandydatów traktują na zasadzie kopiuj-wklej!!!

Eliza
@Karolina

Dokładnie miałam to samo! Pan Dyrektor też pytał czemu nie chcę gdzies indziej pracować bo przecież mam wykształcenie wyższe, humanistyczne... I generalnie nie udzielił odpowiedzi na temat wynagrodzenia na umowie .. Ale czytając posty nie tylko ja tak miałam. Podobno kwestia "dogadania" ile się wpisze w umowie o prace.

Groch

Napisze ktoś jak wyglada kasa, premie, teren, przełożony czy flota na stanowisku młodszy kierownik ds sieci ? Będę wdzięczny za każde info.

Bystry

Można zupełnie legalnie odebrać panuhanu i jego rodzince tę firmę oraz cały jego majątek - ponad pół miliarda PLN, który został wypracowany przez Was, robotników. Jak? Dekretem o USPOŁECZNIENIU ŚRODKÓW PRODUKCJI. Żeby tak się stało musicie wspierać i popierać ruch komunistyczny. To komunistów boja się burżuje - właściciele środków produkcji i dlatego robią Wam - robotnikom wodę z mUzgÓ na temat PRLu jak to niby było źle i strasznie i ponuro i niby ludzie byli mordowani. Naprawdę legalna konfiskata majątku panahana wraz z całą fabryką Hasco jest realna a panahana i jego rodzinkę po prostu zatrudnimy przy maszynach - będą z robotnikami blistrować, ekstrahować syropy z cebuli, przezbrajać maszyny etc.

PA i MPA

Odradzam wszystkim którzy chcieliby tu pracować. Pensje marne, samochody szroty, mega rotacja ludzi. Jest wiele przyzwoitych firm na rynku które potrafią szanować pracowników w lepszy sposób niż wręczać mu zafoliowaną kiełbasę przed Bożym Narodzeniem. DNO !

Hello

Sorka nadal rekrutuje ? I zachęca za najniższą krajową plus marne premie do pracy ? Po usłyszeniu stawki, obudziła się we mnie chęć ucieczki z tej "rozmowy rekrutacyjnej" z resztą żałosnej. Współpraca musi się opłacać . Opinia moja negatywna

Iks
@Hello

No przecież tam jest stały ruch w interesie i niekończące się rekrutację...to wiadomo, że rekrutuje i rekrutować będzie bez końca. W tej firmie nikt nigdy do końca nie odpowiada królewskiej rodzinie. Zawsze znajdzie się powód, żeby się przypieprzyc. To sens - (usunięte przez administratora) i zatrudniać na nowo. Nikt nawet nie pomysłu, ile pieniędzy w błoto (usunięte przez administratora) sięw ten sposób, zamiast dać ludziom, którzy kwitną za ciulowe stawki podwyżkę. Najważniejsze, że grono najbliższych przydupasow prezesa jest zabezpieczone. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem, szkoda życia na pracę w takim kolchozie.

Zbulwersowana

Firmie powinno być po prostu wstyd za to co wyrabiają. Zamiast normalnej podwyżki wynagrodzenia - większa premia frekwencyjna. Bądź chory ale idź do pracy bo stracisz „podwyżkę”. Druga sprawa jakże na czasie teraz- brak jakiegokolwiek dodatku świątecznego. Cywilizowane firmy potrafią zapewnić pracownikom chociaż minimum godnego dodatku np w postaci kart podarunkowych czy dodatku do wypłaty. Ale nie w Hasco ! W Hasco dostaniesz paczkę ! Pomijając fakt, ze z roku na rok biedniejszą. Drogi pracodawco ! Na cholerę mi żurawina czy wyselekcjonowana konfitura z malin ?! Chce mieć wybór. Dramat . Jeden wielki dramat.

Zdziwiona
@Zbulwersowana

Czyli jednak coś jest! Nie każdemu dogodzisz....

Rozśmieszona
@Zdziwiona

Coś to dobre określenie ! W porównaniu z innymi firmami o podobnym zatrudnieniu wyglada to bardzo słabo. No ale przecież góra musi sobie napchać do kieszeni czyimś kosztem .

Buk-lowski
@Zbulwersowana

Niema bonow na swieta???!!

BACA
@Zbulwersowana

za to mięso i wędliny od Tarczyńskiego z max miesięcznym terminem ważności, ktoś musi w końcu poczyścić magazyn ;)

HL
@BACA

Jak widzialas kiedys mieso z dluzszym terminem przydatnosci do spozycia to.....gratuluje i.....cofnij sie do szkoly sredniej, tam tego ucza

Prawda ostateczna

Kierowniczka (usunięte przez administratora) robi tatuaże, plebs ma (usunięte przez administratora) , zastępca włazi w (usunięte przez administratora) każdemu przyjmuje każde zlecenie. Zrób i (usunięte przez administratora)się , dla mnie możecie widelcem zrobić taka firma

Monument prawdy
@Prawda ostateczna

Ogólnie jest tak że w piramidzie odpowiedzialnych stanowisk wszystko spada na kierownictwo jest to ostatni , ostatnie ogniwo a wszystko idzie z góry , a przy okazji cierpią robole ale kierownictwo ostatnie najniższe odpowiedzialne stanowisko i tak jest wszędzie

Zostaw merytoryczną opinię o PPF Hasco-Lek S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w PPF Hasco-Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PPF Hasco-Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPF Hasco-Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPF Hasco-Lek S.A.?

Kandydaci do pracy w PPF Hasco-Lek S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPF Hasco-Lek S.A.