Opinie o HYGIEIA Chojnaccy Sp.J. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy HYGIEIA Chojnaccy Sp.J.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie HYGIEIA Chojnaccy Sp.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HYGIEIA Chojnaccy Sp.J. w Kraków

bredzisz

Bzdura. Znam takich którzy pracowali kilka miesięcy na umowy zlecenia zanim dostali a w zasadzie wyprosili umowę o pracę

@bredzisz

Pracownik w tej firmie jest traktowany przedmiotowo na wzór niewolnika( karty magnetyczne odmierzają każdą minutę pracy):żadnego głosu ,żadnych praw -tylko obowiązki( w pośpiechu za półką coś przekąsić ,wysiusiać się w biegu ,bo kamery są wszędzie(oprócz WC) a dla samodzielnie myślących(których tu szukać ze świecą ,produkcja starych bezdzietnych panien(właścicielki urodą nie grzeszą) , broń Panie Boże zajść w ciążę ,można wylecieć z pracy i być wyrzuconym niczym śmieć w formie: a teraz proszę wyjść z apteki i kary dyscyplinarne, wysyłane straszaki codziennie drogą meilową można rzec w hygiei atmosfera pracy i obchodzenie się z pracownikami do złudzenia przypomina oglądane w TV zakłady karne i skazanych ( tylko tu za dobrą acz niewolnicza pracę).jednak życzę wyzyskiwaczom aby żyli wiecznie..

master

od początku zatrudnienia zawierana jest umowa o pracę

master

Umowę o prace firma Hygieia daje od początku zatrudnienia i płaci składki ZUS zgodnie z kwota na umowie nie można tu kłamać ,to duża firma i postepuje zgodnie z zasadami o zatrudnieniu,umów tzw.śmieciowych tu nie ma.

Cała prawda w wypowiedzi przedmówcy , to firma -absurd , sama sobie wystawia świadectwo :ocenianie i oczernianie poza plecami pracownika na porządku dziennym ,hymny samochwalne właścicieli.. o tempora ! o mores !

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w HYGIEIA Chojnaccy Sp.J. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

zarobki techników ok.2 tys.na rękę,magistrów niewiele większe ok 2,5 tys.na rękę ale tu pracownik ma dużo nadpracowanych godzin ,które może odebrać (jednorazowo tylko dwie godziny nie więcej) wiadomo kosztem innych pracowników czyli jedni pracują za drugich a zyski czerpie pracodawca ustalając taki harmonogram pracy(usunięte przez administratora)odradzam pracę można stracić wiarę w człowieka.

Nieliczne pozytywne opinie pisane są przez pracowników firmy tudzież samych właścicieli. Zgadzam się z opiniami przedmówców. Hygieia to najgorsze miejsce w jakim można pracować

Od 20lat hygieia ma dobrą opinię i nie ma problemów z zatrudnieniem fachowców na wysokim poziomie. Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy i dopiero od momentu zwolnienia naszej niekompetentnej Pani MAGISTER kierownik zaczęły się pokazywać nieprawdziwe opinie. Ciekawe?? Najwidoczniej ma problemy ze znalezieniem pracy, bo nikt nie może o niej wydać dobrej opinii.

magister

Nie ma żadnej pozytywnej opinii firma Hygieja ,bestie w ludzkiej skórze ,stać ich na wszystko: zwolnili z dnia na dzień mgr-a na wieśc o ciąży ,,kierownika uczciwego i kompetentnego bo cytuję:"stara baba" w okresie ochronnym przed emeryturą ,tylko mamona nimi kieruję. Ludzie mogą zapomnieć o tym, co mówiliśmy, ludzie mogą zapomnieć o tym, co robiliśmy, ale nigdy nie zapomną tego, jak się dzięki nam poczuli memento dla właścicieli.

master

Kompletna bzdura! Nie wiesz człowieku co to Kodeks Pracy i co to znaczy uczciwość. Pracowałem, nie polecam, w pełni potwierdzam opinie przedmówców. (usunięte przez administratora)Srodowisko farmaceutyczne dobrze o tym wie - wystarczy popytać.

bandy

A ja tam zadowolony nie jestem z apteki internetowej. 1. Kontakt telefoniczny praktycznie żaden, albo nie odbierają, albo zajęte - na każdym z nr podanych na stronie. 2. Kontakt mailowy tylko w jedną stronę - maile pewnie odbierają i kasują. Naprawdę nie polecam. Jedynie ceny jako takie, ale nerwy i zmarnowany czas sprawiły, że skorzystam z innej apteki, w której klient coś znaczy. Nie polecam.

LIŚCIE SPADAJĄ -CENY SPADAJĄ I ZAROBKI SPADAJĄ

luna

dobre ceny

anonim - 2011-01-26 23:13:29 Apteki hygieia to najlepsza sieć aptek w Krakowie, w których często robię zakupy. Dobre ceny, program z nagrodami i konkursy. Miła, fachowa obsługa. POLECAM te apteki !! Ha, ha, a tu chyba kogos z marketingu z Hygiei mamy... dziekujemy za sliczny tekst reklamowy!

Od dłuzszego czasu robie zakupy w sieci aptek Hygieia, jest bardzo zadowolona - zarówno z obsługi, jaki i z cen.

UWAGA - 2011-02-21 22:08:55 koszmar-szefowa się drze. [usunięte przez admina] jak pracujesz tak się zachowujesz, bo porządny człowiek i pracownik do swojego gniazda nie pluje. Nikt Ciebie w Hygieii nie trzyma, "tak dobrego pracownika wszyscy zatrudnią".

UWAGA

koszmar-szefowa się drze. [usunięte przez admina]

MNIE SIĘ U NICH DOBRZE PRACUJE. WYPŁATA NA CZAS. A JAK KOMUŚ NIE PASUJE ,TO NIE WIĘZIENIE. ZWOLNIĆ SIĘ

anonim - 2010-02-24 10:02:56 Masakraaa![usunięte przez admina] Pracę 1,5-2 etatową należy zmieścić w 1 etacie. Ciągle pod pręgierzem, ciągle wszystko nie tak. [usunięte przez admina]OMIJAĆ Z DALEKA! Apteka Higieia .... "maja rewelacyjny system zniżkowy" ceny po udzielonym rabacie są wyższe niż w innych aptekach, mają ludzi za baranów !!!

pracująca

To bzdura.Szefowa wymaga ale też dobrze płaci.Jakie pod stołem,przecież nikt nie będzie dokładał ze swoich pieniędzy.Jedna z lepiej zarządzanych firm farmaceutycznych w których pracowałam.

Zostaw merytoryczną opinię o HYGIEIA Chojnaccy Sp.J. - Kraków

• Jak się pracuje w HYGIEIA Chojnaccy Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy HYGIEIA Chojnaccy Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HYGIEIA Chojnaccy Sp.J.?

HYGIEIA Chojnaccy Sp.J.
2.7/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Dobrego Pasterza 67
    31-416 Kraków