Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

lelek

Ciekawe co to za nowa kombinacja?Wcześniej dawali na 3 miesiące umowę zlecenie,a teraz na 2.????

tt

1) 100% wynagrodzenia – za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających: w nocy, w niedziele i święta niebędące dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi w zamian za pracę w niedzielę lub w święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, 2) 50% wynagrodzenia – za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających w każdym innym dniu niż określony w pkt 1. Dodatek w wysokości 100% wynagrodzenia przysługuje także za każdą godzinę pracy nadliczbowej z tytułu przekroczenia przeciętnej tygodniowej normy czasu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym, chyba że przekroczenie tej normy nastąpiło w wyniku pracy w godzinach nadliczbowych, za które pracownikowi przysługuje prawo do dodatku w wysokości określonej powyżej.

hsaj

To już niby weszło od tego miesiąca ?

nick

A przepraszam . Nie zauważyłem znaku "?" Zgadzam się z twoją wypowiedzią tez mnie to wkur.... , będzie trzeba poinformować PIP

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nick

Co masz na myśli "ciemniakow" co takiego robią

lelek

Szanowna dyrekcjo.Zapoznajcie się dokładnie z przepisami dotyczącymi pracy na umowę zlecenie(grożą za to poważne sankcje finansowe) .Zaczyna mnie wku... Wasze postępowanie z pracownikami. Troszeczkę szacunku dla ludzi.Chyba trzeba wam zafundować kontrolę z Państwowej Inspekcji Pracy.Co wy myślicie że zatrudniacie samych ciemniaków?

Arbuz

Gratulacje Panie Kamilu zamiast motywować ludzi podwyżkami to Pan ich oskrobał z godzin ustawowych.... Ciekawe czy Pan szybko biega....

tok

Że ty Panie Henryku tego nie widzisz.....

gorge

Prawda to, że biuro mają rozbudowywać, bo tyle ich przybyło w ostatnim czasie, że się już nie mieszczą na dwóch piętrach ?

kelweserar
@gorge

Taaaa, obok powstanie biurowiec, na 10 pięter. W przyszłości będzie sieć biurowców Amplus.

Bączek

Jakie podwyżki szybciej cię karetka zabierze niż podwyżkę dostaniesz

Serce

Słyszał ktoś o podwyżkach ?

aaa

Słyszałem , że to nie koniec zwolnień

yhym
@aaa

No, bo nowy kierownik z Miechowa przyszedł i trzeba zwolnić kilka etatów, żeby było na jego wypłatę.

aaa

Wystarczy podejśc do kierownika i powiedziec , o planowej nieobecności lub zadzwonic i tyle a nie sms jak gówniarze

hark
@aaa

Kto wysyła smsy o nieobecności ten ma urlop na żądanie a taki przysługuje i nie widzę w tym nic dziwnego a zwolnienie pracownika przez smsy to żenada ze strony tak wielkiej firmy.

poziom

Taki sam poziom zwalniania, jak informowania o nieobecności w pracy, przez sms.

aaa

Nad budą ochrony jest taki wielki napis "AMPLUS" ale bardziej pasuje "ARBEIT MACHT FREI" , wyzysk jak (usunięte przez administratora) i zero szacunku

heski

Uwaga ! Firma dochodzi do najwyższego pułapu na skale światową ! Zwalnia ludzi przez smsy :D :D :D Mistrzostwo, pozdrowienia dla dyrektorów.

katia 21

Dwa miesiące temu przyszła taka jedna i zmanipulowała wszystkich na jej dyktando zwolnili najbardziej praowitą osobę w grupie A

Serce

Są zwolnienia przez sms śmiech zero szacunku dla ludzi

ABC

napisałem wielki wykład na temat wyzysku w tej firmie i go usuneli, wiec napisze jescze raz, nowi nie dostaną umowy o pracę tylko zlecenie i będzie tak przedłużane nawet na kilka lat no chyba ze cie zwolnią po miesiącu lub dwóch , etatowcy zawsze ale to zawsze ci (usunięte przez administratora) owszem kierownik cie obserwuje ale to brygadziści a zwłaszcza brygadzistki i ich koleżanki cie podkablują i idziesz do domu , zleceniobiorca dostanie 7,50 zł na reke, a etatowiec 10 zł, mało tego bo im etatowiec więcej przerobi to dostanie premię a ty nic, a jak będziesz robił za wolno (według ich ) to podkabluja i idziesz do domu bo kierownicy zmiany też mają premie z tego tytułu , następnie uważajcie na ludzi tam bo takiego fałszu i obłudy to nigdzie indziej nie zobaczycie , nadejdzie moment a w biją wam nóż w plecy , tam zleceniobiorców po prostu wywalają zwykli pracownicy i "brygadzistki " , a co wy zrobicie to decyzja nalezy do was

qwerty

Praca nie jest Cieżka tylko fałszywi ludzie w tej firmie

bomb
@qwerty

I przełożeni na górze, bo faworyzują Swoich ludzi (wiadomo o kim mówię) zwykły pracownik który zapier... nie może na nic liczyć oprócz gróźb o zwolnienie za byle gó.wno, tak tu zawsze było i będzie, dla nich ważne, że hajs się zgadza.

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów