Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

kamery. wyjątkowo potrzebne buro produkcja tam kawiarnia,kilka godzin na telefonie tak ,tak kilka godzin ,brak zainteresowania pracą przy stole wyczekiwanie na 10 kazdego miesiąca wypłata za nic fotele nowe, mozna spać, bujać się, robić co tylko mozna wymyslec KAMERA NIEZBĘDNA

Darek

Jak to komu, może przełożonemu tego całego towarzystwa? Ktoś płaci za wypłaty tych osób. A skoro piszecie, że robota nie jest wykonywana, to może by właściciel zaoszczędził i przeznaczył tę kasę na co innego? Pytanie tylko, czy nie ma problemu, by szeregowy pracownik umówił się na wizytę i przedstawił sytuację?

Bachleda Farell

Pracowałem w tej firmie mam same pozytywne wrażenia z pracy tutaj. Płaca za wykonaną pracę bardzo dobra kierownictwo docenia pracowników oraz daje za to bardzo wysokie premie. Po przepracowaniu 4 lach byłem w stanie kupić 2 mieszkania w Krakowie. Można zdobyć duże doświadczenie oraz dodatkowe kursy. Pracownicy są zadowoleni z pracy oraz chętni zostawać po godzinach. Najwiekszym zaskoczeniem dla mnie wysokośc premii światecznej dzięki niej mogłem spedzić wesołe święta z rodziną w Zakopanym.

curuś
@Bachleda Farell

Oczywiście to wszystko się działo we śnie a był to pękny sen a tak na poważnie to zamontowali alkomaty na scianach ,patogeny fruwają do okoła pan bhp bardzo zadowolony tylko że powinien być w trybie natychmiastowym zwolniony działa na szkodę zdrowia ludzi lekarze są zbulwersowani ze zakład naraza ludzi na masowe infekcje szczególnie teraz gdzie wirusy są bardzo aktywne ukraińcy przychodzą z infekcjami B Bezpieczeństwo H Higiena P Pracy to w tym zakładzie nie działa odwiedziny sanepidu KONIECZNE inspekcja pracy KONIECZNIE

Psychologia i socjologia pracy

A tymczasem na Magazynie (usunięte przez administratora)...Szanowne, drogie Panie pracujące na magazynie produkcji ten wasz codzienny ,regularny Hejt wasze dogryzanie, dogadywanie i wystawianie środkowych palców nic konkretnego nie wnosi .Generalnie reprezentujecie tym wyłącznie samych siebie i wasze zachowanie, a biorąc pod uwagę wasze zachowanie i brak kultury, można wywnioskować że jesteście po prostu zwyczajnie WREDNE. Nawet mi Was nie żal.

Wolność słowa Nowy wpis

Żeby mieć dobrze w pracy na magazynie na zmianie to po pierwsze trzeba chodzić ,skarżyć i donosić na pracownika magazynowego, kopać pod nim dołki, po drugie trzeba być dwulicowo fałszywym a po trzecie i co najważniejsze mieć układy.

kandydat Nowy wpis

Miałem krótka rozmowę z panią z HR na stanowisko handlowe, po krótkiej rozmowie pani zaprosiła mnie na kolejną rozmowę online. Był to piątek, pani zaprosiła na rozmowę w poniedziałek i że zaraz po rozmowie wyśle e-mail z danymi do logowania itp.. Do dnia dzisiejszego żadnego e-maila od pani nie dostałem i dodatkowo pani nie odbiera ani nie odpisuje na smsy. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać....

Zuza Nowy wpis
@kandydat

Chodzi o to stanowisko asystenta w dziale handlowym z j. angielskim lub niemieckim? Bo też mnie ono interesuje. W pierwszym etapie sprawdzali znajomość języka albo wspomnieli jak dalszy etap ma wyglądać dokładnie?

Hejt Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Ktoś z Państwa wie jak wynagradzani są pracownicy magazynowi za Hejt??? w ostatnim czasie jest go multum, widocznie nieźle można na tym zarobić, prawda to???

Psychologia i socjologia pracy

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
hoho

Jak myślicie firma znowu sobie zakpi kwotą 150 zł na święta? co za to można kupić ? firmy przylegającxe dqają po 1000 a ci zawsze kpią

Helena
@hoho

Mówisz tu o świętach wielkanocnych. bo te w sumie najbliżej? Chyba, że o tych grudniowych, choć do nich jeszcze prawie rok czasu... 150zł na rękę dostaje każdy, niezależnie od wysokości zarobków i stanowiska?

Bachleda Farell

Antoni
@Bachleda Farell

Na stanowisku Operatora linii pakującej też są premie? O kursach językowych i nie tylko są w ofercie słowa, iż są dofinansowywane. W jakim więc stopniu firma pokrywa koszta szkoleń, a w jakim pracownik? I czy nie masz nic przeciwko podaniu realnych kwot premii oraz podstawy?

curuś
@Bachleda Farell

A uwagi koledze czy koleżance nie można zwrócić? Bezpośrednio pogadać, a jak to nic nie da to zwrócić uwagę przełożonym? Ludzie mają tu jeszcze ten odruch, by że sobą dyskutować, zwłaszcza jak coś komuś nie pasuje?

Darek

ludzie dla zarządców nie znaczą nic, 10 procent premi kpina przy tak cięzkiej pracy najmniej 20 procet powinno przy tak wysokich cenach wszystkiego co kupisz za tak małe pieniądze kolejka do jakiegoś badziewia co ma być alkomatem upokorzenie ludzi ciężko pracujących co to my to jakies alkoholiki a kierownicy,brygadziści myslicie ze oni nie wiedzą kto jest a kto nie sciema na całego ale trzeba upokorzyć ludzi uczciwie pracujących ludzie szukajcie innej pracy tu człowiek nie znaczy nic

anonimus

Firma w ogóle nie dba o pracownika. Polaka uważa za nic wartego. Wynagrodzenie nie dostosowane do warunków pracy. Brud dokoła firmy i wewnątrz firmy. Przychodząc z uwagą słyszy się tekst,, jak ci nie pasuje to (usunięte przez administratora)'' Firma do jak najszybszego zgłoszenia do sądu pracy. Nie właściwe umowy. Zbyt długo bazują na umowie zlecenie. Wszystko co piszą w ogłoszeniach o pracę to Jeden pic na wodę i kłamstwo. Nie warto tu przyjść i pracować. Masz studia i to nawet nie wezmą pod uwagę. Masz marzenia. Nie idź tutaj.

@anonimus

Ja myślę nad zmianą pracy, co oznacza wynagrodzenie niedostosowane do warunków pracy? To jakie stawki teraz obowiązują? I zbyt długa umowa zlecenie tzn. po jakim czasie umowa o pracę jest w ogóle możliwa do uzyskania? Co jeszcze się różni między ogłoszeniem, a rzeczywistością?

Czy Amplus zatrudnia studentów?

Co prawda to nie jest Wschód lecz raczej Zachód ale jako specjalista na dziale handlowym z j. greckim ktoś robił i ma zdanie? Jaka jest pula klientów obecnie? jest już nawet spora baza czy jednak trzeba jeszcze ich pozyskiwać? Średnie zarobki znacie?

Dominik

Kierowcą pracującym na stanowisku kierowca pod biedronką - nie wypłacają całości wynagrodzeń, wystarczy iść na urlop lub zwolnienie i brakuje po kilkaset złotych i to zawsze każdemu brakuje, z firma nie idzie się dogadać, pani spedytor i pani kierownik umywają zawsze rączki i przekierowują zawsze do kogoś innego, gdy się ubiegasz o zwrot zaległych pieniędzy, są to niekompetentne osoby dla zajmowanych stanowisk.

@Dominik

A jakie są tłumaczenia firmy, odnośnie tych pieniędzy? Wszystko jedno już kogo, bo to przecież firma jest stroną, z którą podpisuje się umowę o pracę, a nie prywatne osoby.

Dominik

Spedytorzy kierują do kadr, kadry twierdzą, że czekają na odpowiedź dyrektora - a z nim nie można się już osobiście skontaktować, i tak wszystko tkwi w miejscu

Timoti

Czy nikt z pracujących może napisać jakie zarobki są na magazynie czy też na plantacji truskawek?

Znalazłam ofertę na analityka danych, wiecie może jaką umowę dostanę na start? Interesuję mnie też stawka, jaka jest podstawa? Są jakieś dodatki?

Konsument

Wczoraj pojawiły się w Biedronkach (Kraków) brokuły po promocyjnej cenie ok 4Zł. Kupiłam 2szt Jeden, uprzednio umyty, zaraz ugotowałam i okropny fetor czuć było w całym domu. Tego smrodu nie skojarzyłam od razu z brokułem. Warzywo okazało się nie do zjedzenia a do wyrzucenia. Smak nie przypominający brokuła, po zjedzeniu małej porcji do dziś mam gorycz w ustach i niczym nie mogę go zgubić. Nadmieniam, że brokuły jadam od zawsze, wszak to nasz superfood. Dziś przyjrzałam się drugiej sztuce. Czuć obrzydliwy zapach, nadaje się tylko do wyrzucenia. Nie podejrzewam ze firma nie wie co sprzedaje, To (usunięte przez administratora) handel trucizną jakąś ?Diabli wiedzą jaką substancją zostały potraktowane nieszczęsne warzywa. Firma nie jest uczciwa, odpowiednie służby powinny się zając jakością sprzedawanych produktów. Wstyd !

Felek

To jakiś niepoważny wpis. Dlaczego miałaby to robić? Ile się zarabia w biurze?

Iza

Rozważam, czy nie dołączyć do zespołu tutaj. Mam kilka lat doświadczenia jako brygadzistka, chociaż w innej branży, a tu akurat dali taką ofertę. Powie ktoś coś o tym, jak duży jest zespół i czy często się zmieniają osoby? Zawsze był to dla mnie minus, bo lubię pracować w stałej grupie.

Tyranozaur

Witam, jak wygląda praca w Amplusie? jakie na chwile obecna zarobki w podwojnej obsadzie? Czy auta przypisane do załogi? Jakie systemy?

Hania

Na stronie wciąż jest ta oferta na kontrolera jakości, znaczy aktualna tak? Mam dużo doświadczenia na takich stanowiskach, chociaż przyznam, że nigdzie nie wymagali ode mnie prawa jazdy. Dlaczego tutaj tak jest? I czy auto swoje też trzeba mieć?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Amplus?

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów