Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Amplus

Pracowałeś w firmie Amplus i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
zmeczony - 2014-11-30 08:09:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Alem popił ;/
zdjecie uzytkownika
Zenek - 2014-11-30 21:58:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Łapki do góry !!!!!
Mocniej Mocniej !!!
zdjecie uzytkownika
Zenek 2 - 2014-12-01 12:56:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
WYSOKO !!
zdjecie uzytkownika
zak - 2014-12-01 19:21:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kiedy jest planowane otwarcie nowego magazyny w Prandocinie ??
zdjecie uzytkownika
muzg - 2014-12-02 19:57:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
będzie chochla
zdjecie uzytkownika
pinki - 2014-12-03 21:43:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A kiedy będzie chochla bo jestem zainteresowany????
zdjecie uzytkownika
hh - 2014-12-04 19:37:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na okrągło jest chochla, gdy tylko mamy wolne. Z tego żyjemy i jesteśmy z tego dumni ! :D
zdjecie uzytkownika
Pijaczek - 2014-12-04 21:54:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ale bym się wódki napił
zdjecie uzytkownika
szkło - 2014-12-04 21:56:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ja bym się napił wina owocowego najlepiej z jabłek za 3,50Zł
zdjecie uzytkownika
Snajper - 2014-12-05 18:32:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Po komentarzach jakie pojawiają się tutaj ostatnio, można wysnuć wniosek, że 7,50 na godzinę to i tak dużo dla niektórych z Was pracujących w tej firmie... na więcej po prostu nie zasługujecie!!!
zdjecie uzytkownika
eju - 2014-12-05 23:03:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dokładnie Snajper, przynajmniej by ktoś napisał (jeśli wie) kiedy mają otwierać nowy magazyn w Prandocinie,a nie głupoty wypisują
zdjecie uzytkownika
lek - 2014-12-06 15:30:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [eju - 2014-12-05 23:03:51]:
Za 7,50 zł mam dwa wina hura :)
Będzie chochla będzie impreza
zdjecie uzytkownika
21 - 2014-12-08 17:16:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mocny byK
zdjecie uzytkownika
z kacowany - 2014-12-13 15:01:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
alem dochloł
zdjecie uzytkownika
pw - 2014-12-22 19:54:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co to za firma w której w Święto Bożego Narodzenia trzeba iść do pracy, jeszcze uwaga za : 7,5 zł. Kpina z ludzi, może ktoś wreszcie przejrzy na oczy i zrobi coś z tym.
zdjecie uzytkownika
operator - 2014-12-24 17:42:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
To jest firma amplus, dzięki niej mamy na chleb!
zdjecie uzytkownika
świątecznyrobol - 2014-12-26 07:43:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to musial napisac tylko emilek tylko jego stac na takie myslenie.wielki kierownik stanow hehe zobaczymy co wyjdzie po rem...jak zastepowal kier to dawal jak lajlepszy i najswiezszy towar zeby nie dac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przed gora a teraz?a teraz zaklamany matol strasznie bedzie stanow i kolejnosci pobrania pilnowal jk nie ma bladego pojecia jak sie za to zabrac!!!!!
zdjecie uzytkownika
Mikołaj - 2014-12-26 14:46:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie Zapominajcie wkładać kartek za palety bo wam obetnę premię!!!!!
A szczególnie w całą dostawę....
zdjecie uzytkownika
kimo - 2015-01-16 15:00:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Prandocin już ruszył?? pracuje ktoś na nowym magazynie ??
zdjecie uzytkownika
Snajper - 2015-01-16 17:35:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kimo - 2015-01-16 15:00:25]:
Tak
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-01-20 15:09:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
za 7,50zł
zdjecie uzytkownika
eee - 2015-01-20 21:18:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
7,50 na przyjęciu towaru (wózek) czy na jakimś sortowaniu ??
zdjecie uzytkownika
sop - 2015-01-21 21:22:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie ważne czy na wózku czy na sortowaniu, nie ważne czy zapierniczasz czy leżysz, normalnych pracowników w ogóle nie odróżniają od siebie. Najważniejsze jest czy masz układy czy nie, wtedy otrzymujesz umowę o pracę i większą stawkę. Możesz nic nie robić a i tak Cię nie zwolnią jeszcze poklepią po plecach, najwięcej tych nieróbów po układach w kontroli jakości pracuje, dziesięć godzin z dwunastu przesiedzą w biurze, zarobią dwa razy więcej niż Ty a jeszcze narzekać będą

Etatów dla pracowników którzy nie mają układów w ostatnim czasie równe - 0
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: szybka
Pytania: badania sanepid są?kurs na wózki widłoe jest?ŻENADA!
zdjecie uzytkownika
AMPLUS - 2015-01-22 19:24:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To będzie tak, z czasem najwartosciowszy pracownik odejdzie i nie będzie tego żałował. Za takie same pieniądze można łatwo znaleźć inna prace. Ktoś naprawdę odpowiedzialny za to w tej firmie musi szybko zwrócić uwagę na to właścicielowi jeśli to wszystko ma się trzymać kupy. Czy ktoś zdaje sobie sprawę z tego co by się stało gdyby tak pracownicy niekoniecznie doceniani cała zmiana A B C D zrobili sobie wolne w ramach sprzeciwu wobec swych wynagrodzeń.
zdjecie uzytkownika
Snajper - 2015-01-23 23:16:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podobno nowy prezes (celowo z małej litery) zabiera premię za samo porozmawianie z nim i próbę wynegocjowania lepszych warunków? Przecież to mobbing w czystej postaci, jeżeli tak jest, to nie można mu wróżyć długiej kariery...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amplus

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Amplus?
Zadaj pytanie
x