Opinie o reserved.com - LPP S.A. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LPP S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w LPP S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. w Gdańsk

Jak jest...

Szukam merytorycznej opinii na temat Silcky Coders. Czy warto tam się zatrudniać ? Jaka atmosfera i warunki samej pracy ? Warto aplikować ?

Silky
@Jak jest...

Zależy, do jakiego działu. Firma ogólnie ok, budżet szkoleniowy, dużo fajnych inicjatyw itp. Ale jak trafisz do kiepskiego zespołu, to dramat. Zarządzający są niestety w większości dinozaurami, którzy w teorii chcą robic wszystko zwinnie, 'edzajlowo', ale nie wiedzą, jak się za to zabrać i typowe polskie januszerstwo biznesu szerzy się wszędzie. Wspierane jest staropolskie (usunięte przez administratora) obgadywanie innych (nawet nie za plecami, a otwarcie), przepychanie się łokciami tak, jakby pracodawca robił łaskę, ze pracownik może u niego pracować. Generalnie nie polecam, ale na start w branży ok.

Byly sprzedawca

Swoją karierę w LPP rozpoczęłam w dużym salonie (usunięte przez administratora). W okresie od czerwca do sierpnia grafik nie zmieniał się w ogóle. To co się działo od września do grudnia przechodzi ludzkie pojęcie. Zmiany grafików kilkanaście razy w miesiącu, do tego godziny ponad etat. Byłam zatrudniona na 1/2,(usunięte przez administratora). Albo dziewczyny o 15 dowiadywaly się, że mają na 1 w nocy do pracy. A najlepsze było, gdy połowa załogi miala covid. Przyszłam w swój wolny dzień do pracy i usłyszałam, że zostajemy do 22, bo na salon została nałożona kara przez RKS i mamy siedzieć jeszcze godzinę po zamknięciu. Paranoja. (usunięte przez administratora). Mieliśmy zajmować się pakowaniem defrosta, a sprzątaliśmy magazyn i szykowaliśmy replenishment na poniedziałek. Wszystko oczywiście przy zamkniętym magazynie, żeby przypadkiem kamera z przymierzalni nie nagrała co robimy. W grudniu ciagle nocki albo rozpoczynanie pracy w środku nocy. W Wigilię na 3 w nocy do 13, a 27 grudnia na 1 w nocy też do 13. W styczniu przeniosłam się do mniejszego salonu innego brandu. Tam wytrzymałam 3 tygodnie. Wieczne poganianie, wiecznie za wolno. 1 osoba na salon, a funkcyjna jak zwykle na magazynie. Ciagle słyszałam pretensje, że coś zrobione za wolno. Pewnego dnia zwrócono mi uwagę, że za dlugo robie defrosta. Zrobiłam 20 paczek w dwie godziny. Nikogo nie interesowało, że jestem sama na salonie, że muszę stac na kasie, latać na bramki, doradzać klientom, poprawiać stoły i do tego robić defrosta. Mialam robić to szybciej. Nieważne, że optymalny czas na defrosta to 10 paczek w godzinę. Ja mialam robic dwa razy tyle. Gdy poszłam na zwolnienie, kierowniczka zadzwonila z pytaniem czy to jest w porządku iść na zwolnienie i dlaczego jej nie powiedzialam dzień wcześniej, że ide do lekarza. Sugerowała, że udaję chorobę. Po tym zaniosłam wypowiedzenie. Dzięki Bogu, że mam urlop z zeszłego roku, bo nie wiem czy bym tam dłużej wytrzymała psychicznie.

Mario

Cześć, czy wiadomo coś na temat hucznie ogłaszanych podwyżek dla wszystkich pracowników?

Ulala
@Mario

Tak, kadra kierownicza sklepów ma wypisać argumenty dlaczego zasluguja na podwyzszke...

Ciekawe2
@Ulala

Dlaczego mnie to nawet nie zaskakuje :)? Brzmienie tego hucznego komunikatu sugerowało że podwyżka równa oszałamiające 10% zostanie przyznana KAŻDEMU pracownikowi. O "argumentowania" zasadności nic nie było. Przy okazji - ten podcast "od podszewki" to cringe. PR-owy cyrk. A w obecnej firmie jako "junior" zarabiam więcej niż w LPP po kilku latach bycia "specjalistą". Także ten...

Pracownik12
@Mario

Ta swietna podwyzka to u mnie az 200 zł brutto na stanowisku funkcyjnym + premia która jest jedna wielka niewiadomą. Cyrk

zszokowany
@Ulala

naprawdę? to jest już odgórna decyzja? jak to ma wyglądać?

Majka

Czytam opinie i czuję się podobnie, jak większość komentujących. Stres - nie do opisania, wiecznie jakieś pretensje (stanowiska funkcyjne), smsy z rana dlaczego coś nie zostało zrobione, poszeptywania za plecami, zero wsparcia i zrozumienia ze strony "góry". Dla mnie skończyło się to niejednokrotnymi atakami paniki przed pójściem do pracy. Do takiego stanu udało się mnie doprowadzić. Z plusów - bardzo dużo się tam nauczyłam, przede wszystkim pracy z ludźmi. Nie wiem czy to adekwatny plus w stosunku do minusów.

Rekrutacja 3 etapowa. Telefon z zaproszeniem i wymianą podstawowych informacji. Zadanie rekrutacyjne. Rozmowa z szefem działu i pracownikiem HR w formie online. Sporo uwagi zostało poświęcone przedstawieniu firmy i działu. Zostały omówione zadania i umiejętności oczekiwane od kandydata. Bardzo długi czas oczekiwania na informację zwrotną.

Pojawiały się mutacje standardowych pytań (Gdzie widzisz siebie za 5 lat? / Pytania o teamwork / pytania o doświadczenie w branży (poprzedni pracodawcy)). W panelu otwartym na cześć pytań szef działu nie znał odpowiedzi - nastąpiło przekierowanie z prośbą o wystosowanie wiadomości do pracownika działu. Mail został wysłany -mimo zachęceń ze strony szefa i HR jego los pozostaje nieznany (brak odpowiedzi).

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie na Jabloniowej. To jest jeden wielki (usunięte przez administratora)!!! Rozliczanie z każdej minuty, przerwa nie trwa 30 minut,. Tylko 20-25, bo musisz już o 10:30 być na swoim procesie lub o 18:00 na zbiórce. A zanim się dostaniesz na jadalnie to jest chwila po 10 lub po południu kolo 17:05 - i dodatkowo nie masz nawet gdzie usiąść, osoby siedzą po dwie na jednym krześle lub stoją przy parapetach albo szatniach. Było to zgłaszane i nic z tym nie zrobili. Toalety w opłakanym stanie. Ludzie w zespole którzy nawet nie umieją po polsku ani angielsku się porozumieć, a są na wyższych stanowiskach. Ciągłe pretensje od przełożonych. Straszenie zwolnieniami. Ciągły nacisk, że robisz za słabo i za wolno. Nie za te pieniądze, nie w tym miejscu i w takich warunkach.

Xxx-Galeria Baltycka house

Moja przygoda z firmą LPP za długo nie potrwała bo nie cały miesiąc ale chce wam powiedzieć ze to co tam się dzieje to jest dramat. Zapewniają świetna i przyjazna atmosferę a nijak się to mija z tym jak jest. Gdyby nie kierownictwo możliwe ze atmosfera byłaby lepsza na dzień dzisiejszy jest dramat. Człowiek prosząc o zwolnienie do domu ponieważ źle się czuje i nie jest w stanie wytrzymać 12 godzin w pracy zostaje zaatakowany, że udaje ,że nie może wyjść z pracy, a co to (usunięte przez administratora)żeby w ten sposób podchodzić do pracownika ? Nie mówiąc już o tym ze każda osoba robi za 4 , stanie na kasie , ogarniania przymierzalni, dbanie o czystość na sklepie i wykładanie nowego towaru bądź metkowanie. Moim zdaniem do takich zadań powinna być rozdzielona każda inna osoba. Grafik kpina , elastyczny ? Elastyczny to on nie jest skoro zmienia się 3 razy na miesiąc. Z zewnątrz zawsze wszystko wyglada kolorowo , wewnątrz już niekoniecznie. Myśle ze niektórzy nie powinni być postawieni na takich stanowiskach jakich są, zero kultury i brak szacunku do drugiej osoby.

Niemiec
@Xxx-Galeria Baltycka house

To podchodzi pod (usunięte przez administratora) skoro pracownik zgłasza brak zdolności do pracy a przełożeni nie przestrzegają bhp kwas na max co za patolnia

KxM
@Xxx-Galeria Baltycka house

Zgadza się grafik elastyczny ale tylko dla jednej ze stron ...ale nie dla nas ... nic nie można zaplanować ,A jak prosisz o wolne do dentysty to DOSTAJEsz odpowiedź zawrotną,se calego dnia tam nie spędzisz????

Mashiriko

(usunięte przez administratora) Zostałam zatrudniona do świeżo otwierającego się (usunięte przez administratora). 3 Dni szkolenia z trenerem, aby dowiedzieć się po dwóch miesiącach pracy, że skracają etaty i dostać wypowiedzenie pracy :D

Amanda

Jeśli chodzi o salony sinsay, czy pracuje się normalnie przez okres wypowiedzenia czy pracodawca zwalnia pracownika z obowiązków świadczenia pracy?

Pau
@Amanda

Możesz wykorzystać zaległy urlop, ale na wypowiedzeniu normalnie się pracuje i wykonuje swoje obowiązki.

Jan

Cześć , mam pytanie moja dziewczyna pracuje w sinsay , poprostu w pracy jest (usunięte przez administratora) mam pytanie gdzie to zgłosić firmie wyżej ? Poprostu dziewczyny nie dają rady przez kierowniczkę sklepu i odchodzą , tak być nie może w pracy jak ktoś jest na nieodpowiednim stanowisku ,

Ada
@Jan

Nie wiem jak w LPP, ale zazwyczaj ponad kierownikiem sklepu znajduje się kierownik regionalny. Tam bym się zgłosiła w pierwszej kolejności.

Pau
@Ada

Zależy która regionalna. Nie każda jest kompetentna, rzetelna i obiektywna. Wręcz przeciwnie. Teoretycznie można zgłosić to do działu HR i ,,strażników'' etyki, ale wątpię czy to cokolwiek pomoże. Więcej z tego będzie problemów.

(biuro) Rozmowa przeprowadzona w przyjaznej atmosferze, padały standardowe pytania o doświadczenie, umiejętności, czemu chcesz u nas pracować itd. Podczas spotkania zachwalano pod niebiosa ich etykę pracy, że pracownicy są wielce zadowoleni z pracy tam i nawet wracają po latach bo nigdzie nie było im tak dobrze jak tam. Brałam udział równocześnie w kilku rekrutacjach, dlatego zależało mi na informacji zwrotnej w wyznaczonym terminie. Niestety byłam zmuszona upominać się aż 3 razy mimo zapewnień, że oczywiście sami się skontaktują niezależnie od decyzji. Myślałam, że takie olewanie kandydata już przeszło do historii, a tu niespodzianka...

Xyz

Witam, czy orientuje się ktoś ile zarabia specjalista ds e-commerce?

An-ka

Czy komuś udało się kiedykolwiek dodzwonić na infolinię obsługi klienta. Zaginęła moja paczka i dzwonię do nich już piąty dzień o różnych porach dnia, czasem wiszę na słuchawce godzinę i ciągle nic. Nie ma paczki, nie ma kontaktu, normalne wyłudzenie pieniędzy.

Ju
@An-ka

Mam to samo. Zaginęła moja paczka, czekam na nią 2tygodnie. Na infolinię się dodzwoniłam, ale mięli odpisać mailowo, co się dzieje i niestety kontaktu brak. Na święta chyba mi paczka nie dojdzie, a specjalnie zamówiłam 1.12 żeby doszła :( udało ci się pozytywniej załatwić temat?

Pracownik centrali

Pracuję w LPP w centrali w Gdańsku od ponad 5 lat. Dostałam pół roku temu trzeci awans. Czuję się doceniana i mam bardzo dobrą atmosferę w zespole. Robię ciekawe rzeczy i chociaż pracy jest dużo to nie narzekam. Z zarobków jestem zadowolona. Testowanie sampli też super. :) Polecam tę firmę.

Daria
@Pracownik centrali

Możesz coś więcej powiedzieć o zarobkach? Zastanawiam się nad składaniem papierów na stanowisko administracyjne.

Nowa

Napiszcie coś o pracy na Lini produkcyjnej metkowanie pakowanie itp. Na akord czy na luzie?

JABŁONIOWA
@Nowa

Liczy się tylko wydajność, praca pod presją, błąd wylatujesz z pracy

Wielka kampania w mediach dotycząca powyżej... Z 1300 na 1350? Ha ha polski sknera będzie płacił więcej niż dostaje cieć w budzie na parkingu? Jakoś nigdzie nie ma stawek podanych, najwyraźniej wstyd. Jak Lidl i Biedronka podnosili stawki to wszystko było jawne. Tutaj ewidentnie kiepski PR i naciąganie rzeczywistosci jak gumy od tanich gaci.

Czy ktoś pracujący w biurze dla marki reserved w Gdańsku mógłby się wypowiedzieć na temat warunków pracy? Atmosfery? Szczególnie zależy mi na poznaniu działu ecommerce/marketing!

Ewww

Nie polecam cokolwiek kupować w tej firmie , rzeczy przyszły poplamione ( chyba kawa) plamy przechodzące na lewą stronę, zapakowane na odwal i wysłane cokolwiek.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hej, czy ktoś z Was posiada doświadczenie lub wiedzę jak w Lpp wygląda praca kupca? Czego się można spodziewać na rozmowie o Pracę?

Na IG wrzucają relację i wypowiedzi by przybliżyć dane funkcje

Uciekaj, jezeli nie chcesz skonczyc z zalamaniem psychicznym, nie idz tam.

ciekawy

Jak wygląda praca pakowacza, magazyniera? Jakie są zarobki na tych stanowiskach? Zastanawiam się nad złożeniem cv do nowego zakładu w Brzeskiej Strefie Gospodarczej.

A.

Proces rekrutacji i sam kontakt na bardzo wysokim poziomie. Wszystko jasno i konkretnie przedstawione. Przy tym pozytywna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LPP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 260.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 11 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A.?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A.
2.1/5 Na podstawie 128 ocen.

LPP S.A.