Opinie o Monnari Trade S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Monnari Trade S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monnari Trade S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monnari Trade S.A. w Łódź

Dziewczyny czy dostaliście od firmy PIT-2 do wypełnienia? Wiecie czy dadzą czy trzeba na własna rękę to złożyć? Jest to kwestia istotna, bo to 425 zł miesięcznie do wypłaty..inaczej dopiero przy rozliczeniu rocznym to wypłaca..ale wtedy może już stracić na wartości.. Ktoś coś wie?

M

Przy zatrudnieniu w kwestionariuszu osobowym był pit-2 do wypełnienia.

@M

Tak wiem, ale teraz przy zmianie „ładu” większość firm wymaga ponownego złożenia, w celu aktualizacji danych..np. czy nadal pracujesz u jednego pracodawcy. Jak nie złożysz go przed pierwsza otrzymana wypłata w nowym roku, to podatek zwrócą Ci dopiero przy rozliczeniu. Znam nasz zarząd i wiem, ze lubi przesypiać istotne dla pracownika sprawy…stad to pytanie.

Mon

Powinno pójść z automatu, bo PIT 2 składa się tylko raz przy zatrudnianiu. Tez słyszałam, ze niektórzy proszą o ponowne złożenie, ale w sumie jak nie pracujesz na kilku etatach to nie ma sensu.

Nicknick
@Mon

No właśnie chyba ma sens, bo coraz więcej osób dostaje niższe niż dotychczas wynagrodzenie, bo firma nie wzięła pod uwagę PIT-2 złożonego przy zatrudnianiu się.

Mimi
@Nicknick

Chyba widzisz w paskach jaką masz wypłatę za grudzień. Moja przy 2800 brutto jest wyższa niż była, a nie było żadnej premii w listopadzie (bo teraz byłaby wypłacana).

Ula

Tu chodzi chyba o ten nowy ład ale na tyle jest to skomplikowane że koleżanka która pracuje w kadrach nie potrafiła mi tego wytłumaczyć..

Kamusia

Lepiej właśnie złożyć ponownie

Mag
@Mimi

Dziwne, bo to w sumie powinno być realizowane dopiero z wynagrodzeniem za styczeń a nie grudzień. Widać, każdy interpretuje ten bubel inaczej. Ja bym wolała dostać dopiero przy rozliczeniu rocznym wyrównanie, bo jak naliczą za małe składki to będzie trzeba dopłacić. Tylko ja jestem na franczyzie i mam wyższa postawę niż Wy…

Musk
@Mag

Nie, nie powinno, bo zmienia się sposób rozliczania, a nie samo wynagrodzenie.

Basiulka
@Kamusia

Dokładnie lepiej teraz tego dopilnować

Natka11
@M

W większości dokumentów jest on dołączany

Ula

Ten dokument jest chyba dołączany przy dokumentach przy zatrudnieniu ale jak ktoś nie ma to można w każdej chwili go uzupełnić

Lucja
@Natka11

To prawda ja miałam przy zatrudnieniu

Paula

U nas był dawany pit 2 przy dokumentach a jeśli nie to w każdej chwili można go uzupełnić

Michasia
@Ula

Ja poprosiłam i nie było problemu

Nusia678
@Michasia

Ja tak samo nawet wczoraj uzupełniłam

Ciekawi mnie na jakich zasadach rekrutują w nowo otwieranych salonach??? Kierwnik za najniższą...? Czy wszystkie nowo otwierane to franczyza???.... Dziewczyny trzeba coś zrobić...tak byc nie może. Piszmy pisma do P. O. Konstruktywne, wymagające

Lucynka

No właśnie kto był ostatnio na rozmowie o pracę??

Miska

Czy ktoś był ostatnio na rozmowie?

Xyzzz
@Miska

Chyba coś słabo rekrutują. W regionie centrum nowe i stare sklepy nie maja obstawy, a dziury łatają personelem z innych salonów. Jakoś w innych sieciówkach, nie maja takich problemów - widać po 7-10 osób na zmianie i jest ok. Aaa No tak…zapomniałam, ze tam są lepsze warunki pracy - normalny intuicyjny system i odpowiednie narzędzia. Płaca tez lepsza, za wszelkie dodatkowe godziny extra płatne, nocki i dostawy to samo itp. Ale u nas nadal wola otwierać parędziesiąt sklepów bez personelu zamiast skupić się na tych co maja. Pierwszy raz spotkałam się z tak niskim poziomem technologicznym i sposobem zarządzania w firmie. Dobrze, ze z końcem grudnia moja „kariera” tu dobiega końca..

Taniaa

Od nowego roku pensje idą w górę więc i oni powinni się zastanowić

Monia93
@Miska

Czy rozmowy w Monarri są w pandemii online czy osobiście?

Xyzzzz
@Taniaa

To dostaniesz, niwa wyższa najniższa krajowa. To musza Ci dać, na nic więcej bym nie liczyła..

Xyz
@Monia93

Rozmowa online ????????????pracować też będziesz online ????????

Monia
@Monia93

Wystarczy, ze masz dwie ręce i nogi abyś mogła przyjść i przewalać dostawy, firma nie ma żadnych wymagań. Biorą każdego kto się nawinie, bo nie ma chętnych do pracy tutaj.

Kasiula
@Xyz

Teras w czasie pandemii większość rozmów jest w sumie zdalnie prowadzona..

Kama22
@Monia

Czy studentce opłaca pracować się w same weekendy?

Nikki
@Kama22

Studentce opłaca się znaleźć lepszą robotę niż sronnari

Monia766
@Nikki

Moja koleżanka pracuje w weekendy ale ma umowę zlecenie i nie narzeka

Wandzia 87

Od nowego roku powinni podwyższyć nam pensję ale pytanie czy to zrobią

Xyszz
@Wandzia 87

Od nowego roku musza Wam podnieść pensje, bo wzrasta najniższa krajowa, tego nie unikną. Na inne podwyżki bym na Waszym miejscu nie liczyła

Lena97
@Xyszz

Powinni jak chcą zatrzymać pracowników, u nas narazie nic nie słychać o podwyżkach

Mag
@Lena97

Ci Janusze biznesu nic poza tym, co ustawowo musza dać Wam nie dadzą. Teraz stwierdza, ze najniższa urosła i wszedł polski ład, i dostaniecie wystarczająco. Czy ktoś zgłaszał sprawę braku wynagrodzeń za pełnione funkcje kierownicze i dekoratorskie do PIP? Bo Pani z ich infolinii powiedziała, ze mogę złożyć skargę, bo musi być jakaś gradacja stanowiskowa w firmie. I teraz jestem ciekawa ile trwa rozpatrzenie skargi..

Sylwia
@Monia

:) Lepiej bym tego nie ujęła :)

Paula
@Lena97

Od nowego roku ma iść na w górę średnia krajowa pytanie czy u nas się przełoży na większe wypłaty

Ktoś
@Paula

Raczej sie nie przełoży na wieksza wypłate wrecz przeciwnie dostaniesz takie plany ze nawet tych 10 dni po 100% nie wyrobisz

Jolcia
@Ktoś

Plany niestety są ciągle duże i ciężkie do zrealizowania

Jasta
@Jolcia

Faktycznie ciezko jest wykonać plany ciekawe jakie będą po nowym roku

Zojka
@Jasta

Na lepsze raczej nie ma co liczyć

Kiero

Pisma to były pisane ale niestety niewiele z was się do nich przyłączyło. Nie potraficie się zbuntowac i ramię w ramię iść i działać razem. Miały być akcje działania i co? Jak przyszło. Co do czego to wszystko się rozmyło i wszystkie wycofały. Jak robicie wszystko to samo co kiedyś za 0 dodatków i premii to same sobie gotujecie ten los. Najpierw trzeba zacząć samą siebie szanować, dopiero później zaczną szanować Was. Szkoda życia na pracę tutaj.

Sylwiaa
@Jasta

I duże są teraz plany?

Saszini

Hej dziewczyny, orientujecie sie moze jaką pensje dostają kierownicy?

Kier
@Saszini

Taką samą jak wszyscy, najniższą krajową. Nie, to nie jest żart, nie mam dodatku funkcyjnego, dodatkowej premi, itp.

Jolcia22
@Saszini

Podbijam pytanie też jestem ciekawa

@Jolcia22

Nie potraficie czytać??? Cały czas jest najniższa krajowa, w tej firmie opłaca się tylko zlecenie i to też tylko jak się uczysz…

Wiola22

Umowa zlecenie tez już się nie opłaca po wprowadzeniu polskie wału nawet najnizszej nie ma na rękę masakra .????

Sundy
@Wiola22

Koszmar jakiś !!! Nowe zasady a stawka stara ! ! !

Puszek

Ale kierownicy mają premie do podziału i wiadomo,jak jest

Kaska
@Puszek

Właśnie co to za numer, ze zlecenie wyszło tak słabo? Mój chłopak dostał normalna wypłatę, a ja stawkę w granicach 12,40 groszy..To jakiś żart…tu już w ogóle nie opłaca się pracować, na umowie tez słabe warunki..chyba pracownicy biurowi będą musieli ruszyć się za swoich biurek i stanąć na sklepach. U nas już dwie osoby powiedziały, że przy takiej stawce nie zostaną na luty…

Były pracownik-kierownik
@Saszini

Najniższą krajową. Tak jak sprzedawca!!!!!

Kaja36
@Kaska

Ale jakieś zmiany są w zleceniu?

Wiola22
@Kaska

Witam w klubie tak zgadza się nie opłaca się już pracować na umowę zlecenie wyplata za styczeń będzie jeszcze gorsza ????????

Dorcia

Podbijam pytanie

@Puszek

Jakie premie? Hahahaha 100 zl netto to jest premia.

Weronika91
@Wiola22

No ze zleceniem niestety tak jest...

Niki

Nie mam już słów. Zostałam zatrudniona niemalże z pocałowaniem w rękę. Nie dało mi to jednak do myślenia i nie wyciągnęłam początkowo wniosków. Byłam jednak pod ścianą na tamten moment, więc brałam co dawali. Jak czytam poniższe komentarze to czuje jakby ktoś wypowiadał się za mnie. To jest jeden wielki cyrk. Traktują cię jak niedoroba któremu można wcisnąć wszystko. Ciagle żądania nie mają końca. Klienci myślą że to outlet tyle jest towaru, który nie schodzi nawet w połowie przez co na wyprzedaży znajdujemy 6letnie perełki i stanie gorszym niż mój mop. Jest nas po 2, czasami jedna ale regionalna i tak ma ciebie w (usunięte przez administratora) jak każdy inny, ale żeby zgłosić się po utarg to wiedzą gdzie się odezwać razem z Panem O. Kto wie ten wie. Gdyby nie świetna ekipa dziewczyn z którymi pracuje, myśle że nie pociągnęłabym nawet miesiąca. Nigdy nie usłyszałyśmy dziękuje, o pewno to nawet nie marzymy bo ciągle wzrosty celów na każdy dzień są nierealne. Ciagle jakieś braki. Ciagle coś nie działa. Ręczne paragony, CHOW i raporty to jest jakiś żart. Rozdwoić się to mało. Najgorsze jest bezsensowna praca na 2 razy. Jako przykład podam promocje. Przemetkowujemy cały sklep na -50% i zajmuje nam to kilka dni, po czym tydzień później musimy już go przemeblować na -60% bo wchodzi ostateczna wyprzedaż. Tak samo akcje promocyjne. Przypinanie jakiś bezsensownych ulotek do metki na jeden tydzień. W międzyczasie rób przesunięcia, EMON. Zero szacunku do pracy. Przy takim nakładzie pracy, który często przypada na jedna osobę, trzeba wykręcać po kilka tysięcy utargu. Jeśli ktoś z góry to odetnijcie Pana O. Bo jest już jak zdarta płyta. PS miło byłoby usłyszeć czasami dziękuje i przepraszam, koedy ktoś od was dał (usunięte przez administratora) a my lecimy i wszytsko ratujemy :) OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

W
@Niki

To prawda. Najgorsza praca, płaca najniższa krajowa. Brak słów.

A
@W

Również nie polecam pracy w tej firmie..pracowałam już w kilku innych sklepach i tu poczujecie się jakbyście cofnęły się o 10 lat pod względem technologicznym i zarządzania. Akurat ja pracuje w Femestage, które od początku traktowane jest jak gorsze dziecko Monnari…Zamawiają towar bez ładu i składu, (usunięte przez administratora) toreb i sukienek na jedno kopyto, które wcale się nie sprzedają..Sklep pełny wyprzedaży a Ci już przysyłają nowa kolekcje…która notabene jest tym samym towarem - czasem nawet w tym samych kolorze, co w poprzednim sezonie. Nie ma gdzie tego nawet upchnąć..magazyn zawalony, przymierzalnie tez. Osoba od zatowarowania powinna wziąć pod uwagę fakt, że niektóre sklepy sprzedają bardzo mało i ciagle odsyłanie towaru nie sprawi, że to się zmieni. Jedynie sklep wyglada jak tani lump połączony z magazynem. System jest najgorszym systemem z jakim miałam kiedykolwiek kontakt, wszystko trwa strasznie długo, zwroty, wymiany - klienci często są źli, bo uważają, że my specjalnie tak długo to robimy. Wszystko trzeba wpisywać ręcznie, nawet dostawa jest robiona z kartka, przeceny z kartka (czasem 600 pozycji i latasz i szukasz, a oczy bolą już po 2 stronie…) I sławetny EMON, firma sprzedaje towar online, a nawet nie wie czy faktycznie jest on dostępny na którymś sklepie…potem pretensje..A po grzebaniu informatyków, towar raz jest na stanie a raz go nie ma… często wyświetlają się w systemie rzeczy, których nigdy u nas nie było…syzyfowa praca. A wynagrodzenia to ewenement na skale branży, najniższa krajowa a w wielu sklepach nawet nie słyszano o premii..bo towar nie schodzi. Dziewczyny przychodzą i odchodzą, stały zespół to coś bardzo rzadkiego w tej firmie. Nawet osoby funkcyjne nie maja żadnych dodatkowych pieniędzy…niebawem pewnie będzie tu przysłowiowa miska ryżu. Ale mam nadzieje, że wtedy Prezes i Pan Dyrektor zostaną sami i ostatni zgaszą światło w tej firmie…

Doradca Klienta

Pani kierownik miła rozmowa odbyła się na terenie sklepu lecz miałam wrażenie, że wezmę tam każdego. Oferują pracę za najniższą krajową i prawdopodobną premię. Praca w tygodniu po 12 godzin i dzień wolny nie pytano mnie gdzieś już pracuję.

Czy zgadzam się pracować na takich warunkach?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
MTS

Dziewczyna czy dostałyście coś do wypłaty na święta? Macie jakieś info?

Ktoś
@MTS

Niestety w tej firmie nic na świeta nie dostaniesz nawet życzeń

Kuki
@MTS

Kiedyś Mikołaj był w lutym jako karta podarunkowa, a pare lat wstecz superekstra zniżka -70% na jedną rzecz od Pierwszej ceny...

@MTS

U nas nie ma informacji nadal a rok temu coś było?

Co??

Jedno wielkie NIC

Pati67
@Co??

Rzeczywiście nic, wielka szkoda

Monia667
@MTS

My nic nie dostaliśmy tylko ten konkurs o którym ktoś wspomniał..

Klara77
@MTS

W tym miesiącu jak dostaliście wypłatę???

Sonia
@Monia667

Ktoras z was brała udział w tym konkursie?

Marietka
@Monia667

Pewnie mało kto wziął w tym udział

Iiii
@Marietka

65% zniżki to niby jest atrakcyjna nagroda i jeszcze z wykluczeniem kolekcji naczelnej mordy Monnari-Sochy? Chyba ktoś tam ma poważny problem z głową. W poprzedniej pracy dostawaliśmy bony pieniężne na święta, i to nie 50 czy 100zl. A nagrodą za dobry wynik sprzedażowy był np. wyjazd do spa lub zakupy z profesjonalnym stylista. Nie wspominając o wyjazdach integracyjnych, imprezach, wigiliach organizowanych przez firmę..

Msrta
@MTS

Ja jeszcze wypłaty nawet nie dostałam

Monnarówna

Hej dziewczyny słuchajcie mam pytankoo, czy są u was limity godzin do wykorzystania na dany salon w zależności od miesiąca ? I czy wliczamy w to umowe zlecenia, umowe o prace czy oba ? Pozdrawiam buziaczki ;*

Pravujaca

Strasza 4 fala coraz mocniej. Myslicie, ze znow zamkną galerie handlowe???

Zuch
@Pravujaca

Jak zwykle strasza. Robia z igly widły

Kaza
@Pravujaca

Straszenie wychodzi im najlepiej...

andzka
@Kaza

pewnie tak bedzie, poniewaz ludzie chodza bez masek i do tego nie utrzymuja odstepu

Angela
@Pravujaca

cos slyszalam w telewizji ze mówili o polowie wrzesnia oby to sie nie sprawdzilo

Doris
@Angela

Ja slyszalam cos o pazdzierniku, pozyjemy zobaczymy..

Majka
@Doris

Mówią właśnie albo o wrześniu albo o październiku oby tylko to się nie sprawdziło...

@Kaza

niestety to juz nie zalezy od nas...

Lilka
@Pravujaca

Gdybyście mialy jakaś informacje dajcie znać

Weraa
@Pravujaca

U nas narazie nic nie mówią o zamknięciu mam nadzieję że nie zamkną chociaż zaraz październik będzie no zobaczymy..

MTS
@Weraa

Myślę, że nie mamy się czym martwić obostrzenia mają być robione regionami i nie mają być odczuwalne dla osób zaszczepionych więc pewnie zrobią jak za granicą i zostawia zaszczepionych pracowników i klientów. Chory klimat ale niestety...

@MTS

Dobrze, ze nie jestem zaszczepiona…będę miała świetne wytłumaczenie dlaczego nie chce mi się nigdzie chodzić..i pracować w tym bajzlu ;D

XD
@Kinia

Nie ma czym się chwalić ;)

Kamis
@Pravujaca

U nas strasza już zamknięciem w połowie października oby to się nie sprawdziło..

Natalia
@andzka

Nic się nie zmieniło od tego momentu teraz to w sumie nikt niczego nie przestrzega

Kaja
@Natalia

U nas to samo maski mało kto nosi nie wspomnę o dezynfekcji

Bacha
@Kamis

U nas powoli dziewczyny zaczynają chorować nie wiem jak będzie jak się wszystkie rozchorujemy..

Danka
@Pravujaca

Narazie nic nie słychać o zamknięciu zobaczymy jak dalej będzie

Wandzia
@Bacha

Teraz taki okres że dużo osób choruje i będzie jeszcze gorzej

Marlena
@Danka

Coś mówią o przełomie listopada a grudnia że znowu wszystko pozamykaja...

Aga
@Marlena

Jak słyszałam ze między styczniem a grudniem

Ala
@Wandzia

Dużo osób u was choruje? U nas już, druga dziewczyna ma (usunięte przez administratora)

@Marlena

Rośnie liczba zakażeń więc może tak być niestety

Maja
@Aga

Każdy mówi inaczej ja słyszałam że listopad grudzień zobaczymy jak będzie

Blanka
@Maja

To kiedy zamkną niestety nie zależy już od nas będzie co będzie

Misia
@Baska

Póki co nie słychać o zamknięciu ale czas pokaże oby tak nie bylo

Kacha123
@Maja

Póki co nic nie słychać o zamknięciu i oby tak zostało

Martusia
@Kacha123

Jak do tej pory nie zamknęli to raczej już nie zamkną wprowadzili tylko ograniczenia co do osób w sklepie

Jurek

Dziewczyna idzie na zaoczne studia i chciałaby sobie rozpocząć pracę w sklepie. Myślicie, ze da radę się dogadać z co którymś weekendem?

Baśka
@Jurek

ja zaczynałam tam i serio jak na pierwsza pracę to nie narzekam. Niech próbuje- my się dogadywalyśmy z dziewczynami, żeby łączyć ze studiami

miki
@Jurek

a czy mozna pracowac tylko przez okres wakacji????

Monia
@miki

Podbijam pytanie czy Monnaei zatrudnia ludzi na wakacje???

Muti
@Monia

Tez sie zastanawiam bo studiuje więc pytanie czy mozma łaczyc pracę że studiami albo pracować w weekendy.

!:)
@Muti

super pomysl, polecam. pracowalam z taka dziewczyna, ktora studiowala ekonomie i sobie chwalila i to brutto bylo dla niej netto.

@!:)

naprawde chetnie bym popracowala na okres wakacji az do rozpoczecia roku akademickiego, a moze i dluzej bo pozniej pewnie nauka zdalan

zainetersowana
@Kinia

wiecie moze czy poszukujaa kogos na sierpien i wrzesien????

Natka
@zainetersowana

Podbijam pytanie czy szukają kogoś chodzi mi o wrzesien- Warszawa

@Jurek

Czy pracuje ktos w same weekendy? Pytam bo nie wiem czy się opłaca

Ola
@Natka

Idź do sklepu i zobacz to nie jest forum o tym czy jest wyprzedaż

Moni
@Baska

Jeśli same weekendy to zlecenie. Weekendy są zazwyczaj 4 w miesiącu i tylko soboty są pracujące, zmiany po 12, wiec sobie policz. Stawkę zależnie od rodzaju oskładkowania znajdziesz na internecie. Jak dla mnie szkoda czasu na taka prace, lepiej zatrudnić się do pomocy w gastro, tam są całe weekendy pracujące:) Albo na słuchawce, sama kiedyś tam pracowałam i przychodziłam tylko 2-3 razy w tygodniu, a miałam pensje jak tutaj za cały miesiąc :D

Jagódka
@Baska

Czy teraz aktualnie macie kogoś kto pracuje tylko w weekendy?

Julia
@Jurek

Dziewczyny czy wszystkie weekendy trzeba pracować czy można na przykład dwa w miesiącu??

Halka
@Jagódka

Tez chętnie się dowiem koleżanka chce się zatrudnić na dwa weekendy czy tak moż

weraaxd
@Jagódka

Podbijam pytanie, opłaca się w ogóle w same weekendy przychodzić?

Jola444
@Halka

Moja koleżanka pracuje dwa weekendy w miesiącu więc raczej mozna

Kamusia
@Jola444

Można myślę nawet jeden weekend pracować

Karolaa
@weraaxd

Zależy dla jednej osoby się będzie opłacało a dla drugiej nie.

Vikki

Mogli by nas zmotywować i na święta pod choinkę dać coś symbolicznego. Chodź by shopperke . W ten sposób zawsze człowiek poczuł by się doceniony. Ale po co jak traktują nas jak zwykłych roboli.

@Vikki

Serio byś się poczuła doceniona i zmotywowana do pracy za shoperkę? Gratuluję. Możesz ją sobie kupić na necie za 10 zł. Wystarczy poszukać. Dziwić się, że mają nas za tanią siłę roboczą...

Wiolka
@Vikki

Rzeczywiście chociażby skromny upominek..

Tośka
@Wiolka

Też liczyłysmy na skromny i niestety...

Lenka

Wiecie może czy szukają kogoś w Warszawie?

@Lenka

Na olx masz oferty do galerii północnej i blue city

Lenka

@Aneta Rzeczywiście wcześniej nie widziałam tych ogłoszeń dziękuję Ci

Zuzka
@Aneta

Wiecie czy kogoś tam znaleźli??

Mariaa
@Zuzka

Podbijam pytanie , choć minęło troche czasu to mogli kogos znaleźć

Mona
@Mariaa

W Warszawie jest sporo wolnych wakatów, zarówno na Monnari jak i Femestage, poroznoście CV po sklepach albo poszukajcie ogłoszeń online. Ta pierwsza metoda jest pewniejsza, takie CV zawsze szybciej trafia di odpowiednich rak ;)

Zainteresowanaxx

Podbijam pytanie?

Andzka
@Lenka

Pytałam ostatnio to nikogo nie szukali

Gosiak
@Mona

Ja tak zrobiłam właśnie że zostawiłam CV i się udało.

Mona
@Gosiak

Gdzie byłaś? W Femestage czy Monnari? W każdym warszawskim sklepie są braki personalne, dziewczyny musza robić pojedynczo na dużych sklepach. CV najlepiej dać od razu do rak kierownika, bo może ktoś go nie podał dalej…

Zoska
@Mona

To prawda lepiej dać osobiście niż wysyłać na e-maila

Fałka
@Gosiak

Racja lepiej zostawić wysyłane CV na e-maila moga nie odczytać lub ominąć

Vikki

Mogli by nas zmotywować i dać symbolicznie coś pod choinkę człowiek poczuł by się doceniony. A tak nic nigdy o nas nie myślą

Jadzia
@Vikki

Dokładnie liczą się chęci ale widocznie tutaj ich brak

Ggggg
@Vikki

Zapomnij tu nawet życzeń nie dostaniesz a co dopiero drobny upominek

Sandrusia
@Ggggg

Słabo trochę mogli dać coś symbolicznego

Darusia
@Sandrusia

No szkoda ale lepiej na nic nie liczyć niż potem się zawieść jak tutaj

@Darusia

Dokładnie tak jak napisałaś

Leopolda martyniuk

Dziewczyny, znajoma mi mówiła, że praca w Monnari to najlepsze co można człowieka spotkać, to prawda? Podobno 3.5k na rękę po 2 latach dochodzi stażowe 200zl a dodatkowo co miesiąc premia od sprzedaży, która zawsze jest wysoka i premia frekwencyjna. Ponadto dodatki na święta i wczasy? A kierownik sklepu podobno wychodzi 5k netto miesięcznie, to prawda wszystko? Jeśli tak to pewnie ciężko się dostać do pracy na jakiś sklep? Ehh marzenie pracować tam!

brawo za poczucie humoru

Yyyyjjjj
@Leopolda martyniuk

Brawo, Twoja znajoma ma bardzo dobre poczucie humoru aż brzuch mnie rozbolał ze śmiechu.

@Leopolda martyniuk

Oo Jezu ale się uśmiałam ????

Leopolda martyniuk

Jak to?? Więc to wszystko fałsz? To jak wygląda praca tam?

@Leopolda martyniuk

Najniższa krajowa plus premia od sprzedaży, która ciężko wyrobić. Brak innych dodatków

Iza
@Leopolda martyniuk

Ukraińcy mają lepiej sprzątając kible w marketach a Polaków mają gdzieś taka Polska

Patka
@Weronika

A czy macie jakąś opiekę medyczną lub kartę sportowa chociaż?

@Patka

No masz podstawowe ubezpieczenie, a dodatkowe ubezpieczenie czy kartę multisport musisz wykupić jak chcesz mieć

@Weronika

Dodam, iż ceny pakietów są tak „atrakcyjne”, że i bez firmy możesz sobie ogarnąć coś w tej cenie :D

Blania
@Kasia

Teraz większość firm oferuje karte sportowa

Moniaxx
@Blania

Sportowa tak opiekę zdrowotną raczej też

Ityle
@Leopolda martyniuk

:)))))))) dobre. To chyba alternatywna rzeczywistość. W monnari najniższasz krajowa, niezaleznie od stażu pracy i stanowiska. Podwyzka jak panstwo każe podnieść. Za. Pakiet sportowy placisz sama. Bonow, dodatków, sażowego nikt w tej firmir nie widzial, nie słyszał i nie zobaczy. Ta firma to (usunięte przez administratora) i 2 metry mułu.

Pracownica monnari
@Leopolda martyniuk

Hahahahahhahahaha ale bujda xD kierownik w monnari dostaje najniższa krajowa, nie różni się od zwykłego pracownika, tylko kierownik Jeszcze co dwie godziny wysłuchuje na telefonie od ż regionalnej, ze jesteśmy beznadziejne

@Pracownica monnari

Taaak,wszystkie jesteśmy beznadziejne...Za mało zer w utargach...Tylko,że gdybyśmy tak wszystkie "beznadziejne" rzuciły te g...robotę,to by wszystko padło,a te regionalne siedziałyby na zasiłkach.

Robol

Ni chu chu

Niezadowolona

Firma w ogóle nie dba o pracowników. Oprócz tego co było już tutaj pisane to wynajmują lokale które mają uszkodzą klimatyzację która już ledwo zipie wiedząc bardzo dobrze że w końcu padnie. Więc ostatecznie pracujemy bez klimatyzacji. W lecie było bardzo duszno a teraz jest zimno, dłonie całe zmarznięte a za niedługo będzie trzeba chyba nosić kurtki.

Elżbieta
@Niezadowolona

My klimatyzacji nie mamy w ogóle...

Gocha
@Elżbieta

Oczywiście w innych sklepach pewnie jest a tutaj nie

Kinia

Jak u Was sytuacja dziewczyny bo u nas sklep zawalony kartonami jak w magazynie. Na sklepie bałagan nie ma gdzie tego upychać a codzninnie po 8 kartonów same kurtki. Do nas już ludzie nie przychodzą bo mówią że nie chce im się nic w tym ścisku szukać. Ta firma to porazka.

Gracja
@Kinia

U nas podobnie powinni inaczej zorganizować te dostawy, na pewno nie wszystko naraz, potem stoi to na magazynie i ciężko cokolwiek znaleźć w tym bałaganie ..

@Kinia

U nas to samo przejść się nie da i płyniemy dosłownie w tych kartonach

Angela
@Gracja

To się chyba nie zmieni się.. wstyd nawet przed klientami że taki bałagan na sklepie..

Karo
@Kinia

U nas jest bardzo małe zaplecze, wiec te kartony stoja pod sufit i jeszcze przed zapleczem i w przymierzalniach. Niestety nikt nie ma siły tego przerzucać, wiec jak klient pyta o coś, co akurat jest gdzieś w kartonie to mówimy, ze nie ma. Już jedna dziewczyna ma problem z kręgosłupem od tego, a reszta z nas nie zamierza..

Nusia
@Karo

Te dostawy jakieś duże ostatnio przychodzą powinni w mniejszych ilościach wysyłać to by się na bieżąco rozpakowywało

@Nusia

U nas ostatnio mąż klientki pomagał mi wrzucać kartony w przymierzalni jeden na drugim, bo byłam sama:D Hit, super to świadczy o firmie i ten komentarz, ze „firma z myślą o kobietach a nie dba i szanuje swoich pracownic”.

Kamaxx
@Ania

Te dostawy są strasznie wielkie ostatnio powinni wysyłać może częściej a mniej masakra

Dariaa
@Nusia

U nas dalej przychodzą większe dostawy i pudła stoją na sklepie niestety

Grala
@Kamaxx

U nas niestety bez zmian z dostawami

Ela788
@Kamaxx

Z dostawami raczej się nic nie zmieni ja nie widzę poprawy przychodzi na sklep coraz więcej kartonów ciężko jest to ogarnąć w jeden dzień

Grala
@Ela788

U nas to samo kartony zajmują połowę sklepu co utrudnia pracę i też źle wygląda dla klienta

Co możecie powiedzieć o pracy w Centrali? Na stronie jest ogłoszenie na stanowisko Kupca. Warto aplikować? Jak atmosfera/ zarobki?

Blanka
@Adam

Również jestem ciekawa , w centrali nie mam nikogo znajoeho

Incognito
@Adam

W centrali jeszcze gorszy (usunięte przez administratora) niż na sklepach, wymagania i ciagle pretensje o wszystko. Pieniądze gorsze niż u konkurencji, nie warto. Jeśli szanujesz siebie i swoje zdrowie psychiczne poszukaj gdzie indziej…

Krysia99
@Blanka

Podbijam pytanie ktoś coś wie?

Fiona

I jak tam dziewczyny, bierzecie udział w konkursie "Na pierwszą gwiazdkę"? ????

Sprzedawca_
@Fiona

Żałosny jest ten konkurs. Bon rabatowy i to jeszcze do wykorzystania w cztery dni. Nawet nie bon na jakąś kwotę. Tylko próba jeszcze większego zarobienia na pracownikach.

Aneta

Cześć czym możecie napisać jakiś średnia sprzedaż musicie zrobić żeby otrzymać premie.

Mania
@Aneta

U nas dawno premii nie było...

@Mania

Ale jak sprzedaż musi być ?

Mania
@Mania

My też niestety dawno premii na oczy nie widziałyśmy...

Karola
@Aneta

W każdym miesiącu musi być inna zależy jaki jest pan plan do zrealizowania

Majka58
@Karola

Dokladnie a te plany kto ustala?

Franka22
@Mania

U nas też niestety te plany są nie do wyrobienia

@Franka22

U nas też plany nie do zrobienia tymbardziej że grudzień jak widać na wszystkich sklepach jest słaby i podobno regionalna chcę z nami rozmawiać dlaczego nie handlujemy.

Ola
@Niezadowolona

To ile sprzedaży mieliście średnio w ciągu dnia w grudniu ?

@Ola

Koło tysiąca czyli jedne z mniejszych na przestrzeni kilku miesięcy od kiedy tutaj niestety pracuje. Tylko problem jest taki że jest mały ruch jak na grudzień, wysyłają wiecznie same ściepy a jak się coś spodoba klientce to często rozmiaru nie mamy bo po jednym wysyłają starocie i nie ma, tego nawet na innych sklepach. Lub z nowej kolekcji nawet pełnej rozmiarówki nie dostajemy i jeszcze każą odsyłać do sklepu internetowego coś co się u nas sprzedaje. Więc jak i czym handlować?

@Niezadowolona

One jakieś niepełnosprawne umysłowo są, że nie wiedzą czemu nie handlujecie? Sklepy upchane chińskim badziewiem jak tani lump po 5zl za kg, a ceny nawet na wyprzedaży z kosmosu. Materiały to najtańszy sort - poliester, akryl i poliamid, szycie tez pozostawia wiele do życzenia. Torebki ciagle na reklamacji, które ze startu odrzucają..mimo, że wady ewidentnie są w towarze, bo powstają 1-3 miesiące użytkowania. Ciagle te same modele, wzory i kolorystyka oraz wszechobecne logotypy Monnari na ciuchach..No i najważniejsze szacunek do pracowników, którego tu nie ma. Często pracuje się pojedynczo na zmianach, a obowiązków i pracy jest przynajmniej dla trzech osób - robisz za: sprzątaczkę, magazyniera, dekoratora, kasjera, sprzedawcę i ochroniarza w jednym. Ciagle braki personelu i nowe osoby do szkolenia, które za 2 tygodnie odchodzą, bo takiego bajzlu jak tu jeszcze nie widziały. Ostatnio nawet jedna regionalna zwątpiła i po miesiącu stąd uciekła..Brak motywacji do pracy, bo system premiowy i wynagrodzenia w tej firmie to żart. A Pan Dyrektor jeszcze Ci powie, że powinnaś się cieszyć, że w ogóle dostałaś te 30zł. O zasady premiowania nie można się doprosić, bo Pan O. po prostu wróży z fusów w tej kwestii. Niemożność doproszenia się o podstawowe narzędzia do pracy, nawet gdy coś się popsuje czeka się tygodniami. Maseczki idą do nas już 3 miesiąc…Firma daje minimum, które musi dać a wymaga cudów. A plany tez są z kosmosu, widać zarząd nadal żyje w bance sprzed pandemii, bo nawet nie wie, że świat i zwyczaje klientów uległy ogromnej zmianie.

Niezadowolona

Widać że kierowniczki regionalne nie są zbyt inteligentne. Nie potrafią napisać wiadomości bez błędów lub zjadają słowa a później jeszcze cię (usunięte przez administratora)że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. I jedyne co robią to właśnie wysyłanie miliona wiadomości że mamy handlować bo ma być 100% żeby one mogły dostać premie, ale przepraszam bardzo za co ta premia. Bo jak potrzebujesz czegoś od nich to nie odbierają, olewają wiadomości albo ostatecznie będą ci wmawiać że wcale takiej rozmowy nie było i coś wymyślasz. Czyli żadnej pomocy nie dostaniesz. Nawet inwentaryzacji nie potrafią zrobić dokładnie a to tylko podczytywanie kodów ean. Później przychodzi ci klient do kasy a ty tego nie masz na stanie i dostajesz (usunięte przez administratora) od klienta. A firma taka jest udana że zapomnieli o przedłużeniu umowy najmu. Dziewczyny w jednym sklepie dowiedziały się od jakiegoś faceta chyba z zarządu galerii że mają niecały tydzień na wyniesienie się bo już podpisali umowę z kimś innym. Jeszcze nie słyszałam żeby w jakiejś firmie działo się coś takiego. Cyrk na kółkach.

Lola

W Biedronce pracownicy dostali bony na 1000 zł i paczki dla dzieci .Wstyd !!!!!

Yaga

W monnari obsługa reklamacji nie prezentuje żadnego poziomu, widocznie oprócz tego, że są kiepskim pracodawcom to i pozostałe dziedziny działalności biznesowej są na niskim poziomie

Sonka764

Dziewczyny czy teraz w weekend miałyście jakieś promocje z okazji czarnego piątku??

Zostaw merytoryczną opinię o Monnari Trade S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Monnari Trade S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Monnari Trade S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 499.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monnari Trade S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 397, z czego 17 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 233 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Monnari Trade S.A.?

Kandydaci do pracy w Monnari Trade S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Monnari Trade S.A.