Monnari Trade

Łódź

Opinie o Monnari Trade

zdesperowana 2016-06-09 07:41:51
Ciekawe czy by mu " wąż " zdechł gdybyśmy" wszystkie zamiast plakacików wyprzedaż powiesiły "chcemy godnej płacy".
Była 2016-06-09 08:16:23
No cóż, jak się pracownicy w salonach nie upomną o swoje to każdy prędzej czy później ucieknie, bo nie wytrzyma presji psychicznej i fizycznej za bieda wynagrodzenie. Ja teraz odżyłam, mam świetną pracę za godziwą płacę + % od utargu i nie muszę stać cały dzień, co jest bez sensu. Szefowej jest obojętne czy stoję czy siedzę skoro utargi są OK. a przecież mi też zależy żeby były jak najwyższe, bo dostaje za to pieniądze a nie jakieś chore buźki, czy jeszcze gorsze BRAWO WY.
niestety obecna 2016-06-15 23:55:07
Żenujące są treści tych setki emaili lecz powoli dochodzę do wniosku , że jeszcze bardziej żenujące jest to , że my sobie na to wszystko pozwalamy.Grzecznie i ponad nasze siły w temperaturze 32 stopnie - bo przestała działać klima 2 miesiące temu wykonujemy naszą pracę z pełnym zaangażowaniem.Dla idei??????????????????
Zasada kija i marchewki - to można jakoś przełknąć ale jeżeli obecnie pozostaje sam kij bo marchewki nie dostajemy - i to tak DUŻY , że zaczyna niemiłosiernie boleć to przyszła pora aby powiedzieć - tak dalej być nie może.
pytająca 2016-06-16 22:48:42
Witam, stoję przed wyborem, wysłać cv czy nie. Warszawa. Oferują umowę o pracę w ogłoszeniu. Pracowałam w hebe, yves rocher, pepco, tk maxx. Boję się, że znowu będzie wyzysk i mobing. Nikt nie chce się odezwać z ofert na stanowiska biurowe, bo za mało w tym kierunku mam doświadczenia, jestem za stara, prawie 40 lat i przez pół życia byłam sklepową.
niestety obecna 2016-06-17 01:40:45
Z tą umową o pracę - super jest o.k. a biorąc pod rozważanie Twoje pozostałe wątpliwości - przeczytaj i przeanalizuj moje odczucia.Zaznaczam, że nie wiem jak jest w Warszawie. P O W O D Z E N I A.
ola 2016-06-22 19:28:24
Miałam "przyjemność" pracować w Monnari przez pół roku. Szczerze? Jedna z najgorszych pracy w moim zyciu! Piszecie, że zgadzałyśmy się pracować za najniższą krajową. Owszem. Ale na rozmowie jesteśmy informowane o tym, iż jeszcze dostajemy premię od sprzedaży. Później dopiero zobaczyłam jakie są plany sprzedazy i uwierzcie wykonanie go jest wręcz niemożliwe. Był jednak moment, fajny miesiąc, ze nam się udało. Co się stało z premią? Kierowniczka zabrała na pokrycie braków wynikających z kradzieży. Na sklepie nie ma ani kamer, ochrony, zabezpieczenia też pozostawiają wiele do życzenia ale wina była nasza ponieważ nie pilnujemy odzieży. Sprzedawca robi tam wszystko, kierowniczka jest w pracy na godzinę, dwie, czasem wcale ale jest logowana przez swojego zastępce. Jeśli już się pojawi cały ten czas siedzi przy komputerze układając grafik, który jest dwa razy w tyg zmieniany oczywiście na jej korzyść, bo ona ma syna chorego, imprezę rodzinną albo jest zmęczona psychicznie. My o wolnym weekendzie możemy pomarzyć, a te które nie są przydupasami siedzą bez przerwy do 22 w pracy. Syf w papierach, co chwile zmieniająca się kadra i mobbing. Żałuję, że nie poczytałam opinii na temat tego miejsca zanim podjęłam tam pracę.
ola 2016-06-22 19:30:14
I mam tylko jedno pytanie do was. Jak to wygląda z zaległym urlopem? Wypłacają ekwiwalent pieniężny? Pytałam zastępcy kierownika i nie wie, a z samą kierowniczką nie mam najmniejszej ochoty rozmawiać.
jania 2016-07-07 23:24:11
Pracować w monnari zwłaszcza w Kielcach to straszne. Kierowniczka i niektóre pracownice - po prostu masakra albo za długo tam pracują albo klienta mają " gdzieś ". Może przydałoby się całą załogę wymienić bo dziewczyny są straszne.
Nikt 2016-08-10 12:59:53
Pracowałem w centrali. Umowa na własnej działalności 2k na rękę to to marzenie. Pracę dostaje ten kto chce mniej. Plusem jest to że zdobywa się olbrzymie doświadczenie. Jest 3 prezesów którzy totalnie gardzą ludźmi. Usłyszeć od nich bluzgi rynsztokowe w stosunku do siebie to codzienność. Są osoby które wytrzymują tam kilka dni. Ponadto jest ogromna ilość pracy. 1-2h nadgodzin to standart. Oczywiście nikt za to nie zapłaci. Wyjście w trakcie pracy aby coś załatwić - nie istnieje. Problemy z urlopami, bo nie ma ludzi. Średnio ekipa zmienia się co pół roku, bo nikt nie wytrzymuje dłużej takiego obłożenia pracą i takiego traktowania ze strony najwyższych. Ja np. przez cały okres pracy tam nie zasłużyłem sobie by pan Marek B. odpowiedział mi na moje "dzień dobry". No ale miałem "stulić pysk i zap******ać". Kolejną miłym dodatkiem jest to że nie ma dnia by ktoś tam nie płakał.
MONNAR 2016-08-26 08:02:00
To jest stawka STAŁA, może Ci ją podnieść tylko państwo.
aha 2016-08-26 16:49:54
W tej firmie to mogą wzrosnąć tylko stres i frustracja, bo na pewno nie pensja.
aha 2016-08-29 15:05:28
Grafiki - ciągle się zmieniają, nie sposób sobie nic zaplanować. Praca stojąca - kategoryczny zakaz siadania. Nakaz ciągłego porządkowania towaru na sklepie, mimo, że jest idealny porządek. Plany sprzedażowe - nie do wyrobienia. Premia - jest jak yeti: wszyscy o niej słyszeli, ale nikt do tej pory nie widział, albo mu się wydawało, że widział. Denerwujące maile motywacyjne, które bardziej stresują niż motywują. No i na końcu pensja - najniższa krajowa.
niestety obecna 2016-08-30 14:32:39
Ale Ty Kaśka pi........ głupoty.
Agnik 2016-08-31 16:58:42
@aha - nie mają prawa zmieniać grafiku z dnia na dzień. To jest nie zgodne z prawem. Nie zgadzają się. Ja się nie zgadzam. Przychodzę zgodnie z grafikiem do pracy. Zgadzam sie na zmiane ale tylko i wylacznie wtedy jal poinformuja mnie tydzień przed. Wam wszystkim tez tak radzę. I nagrywajcie wszystkie rozmowy telefoniczne od swoich przełożonych poprzez ACR - program bezpłatny w sklepie Play. Przyda wam się to nie raz ;) pozdrawiam
aha 2016-09-01 12:03:54
Grafik z tygodniowym wyprzedzeniem to fikcja.
aha 2016-09-01 14:33:29
Terminowe wypłaty to jedyny plus tej firmy. A podstawa to najniższa krajowa.
aha 2016-09-01 15:06:40
W centrali to zwykle własna działalność. Kwot nie podam, bo nie znam.
na miejscu 2016-09-02 21:15:41
Akurat to stanowisko charakteryzuje się największą rotacją.
monnara 2016-09-06 09:26:07
Jak będziesz musiała iść na zwolnienie lekarskie lub ci dziecko zachoruje to też informuj tydzień wcześniej.. Każda twoja nieobecność ( niezaplanowana) powoduje zmiany w grafiku innych. Więc nie pisz głupot że grafiki kierowniczka zmienia z nudów..., albo ma taki nakaz odgórnie albo koleżanka " wyleciała"
monnara 2016-09-18 22:47:03
Janek, Piotr wszystko jedno. Za pracę należy się wynagrodzenie, zwłaszcza za ciężka. Mam nadzieję że doczekam czasów kiedy ta firma zacznie szanować i doceniać swoich pracowników. Miało być lepiej a jest, coraz gorzej. Premie, na sklepach odleciały razem z bocianami, takich pomysłów na plany sklepu to niejeden autor fantazy pozazdości Panu Piotrowi. A premia uzależniona jest od wykonania tych planów,
monnara 2016-09-19 08:36:39
Ależ premie są, np, 160 zł brutto na osobę, aż chce się żyć...
mnjj 2016-09-21 19:13:40
Nawiązując do twojej wypowiedzi, lepszy staż niż bezrobocie, zasiłek niż bez zasiłku, itd.. Tylko do czego to prowadzi. Mam się cieszyć że w ogóle dostaję jakieś pieniądze za pracę?
Pracując na pełen etat powinnam mieć za co żyć GODNIE.
MonnaLisa 2016-09-25 05:31:27
Pracuję w Monnari od 4 miesiecy w Warszawie. Trafiam na fajny i zgrany zespól, jestem zadowolona. Nie mam nadgodzin, nie mam nocek. Pracuje po 11-12h dziennie, ale wole taki tryb, bo pracuje tylko 16 dni w miesiacu a reszte mam wolne. Jak któraś zachoruje to po prostu jestesmy we 3, a nie we 4. Nikt nie robi z tego powodu problemów. Zarobki jak to w branży. 1500 zl na reke + ewentualna premia sprzedażowa. Praca lekka moim zdaniem, stoje, ukadam ubrania, odwieszam rzeczy na miejsce, podchodze do Klientek, pytam czy pomoc (zwykle nie chcą), przedstawiam oferte promocyjna, wiec nie ma co wymagać wysokich zarobkow w takiej pracy. Po okresie próbnym dostalam umowę na 3 lata od razu, pomyslalam fajnie, to nastepna bedzie na czas nieokreslony. Niestety kolezanki ktore pracuja tam po 6-9 lat, wyprowadzily mnie z bledu, gdyż Monnari jest spolką, a spolki nie maja wymogu dawania takich umow. Szkoda, bo nie mam pewnosci co bedzie za 3 lata, kredytu dobrego tez nie dostana na mieszkanie etc. Na razie planuje tam zostac a w miedzyczasie na spokojnie rozejrzec sie za inna praca. W ocenie 1 do10, na dzien dzisiejszy moge dac Monnari 7'ke.
koleżanka 2016-09-29 20:55:34
Witam wszystkich i ostrzegam przed podjęciem pracy w Monnari w Ostrowcu Św. chyba że chcecie mieć do czynienia z panującą tam prowadzącą mobbing panią "kierownik". Zobaczyłam właśnie ofertę pracy w tym że sklepie i zapytałam koleżankę która tam kiedyś pracowała o radę, a ta roześmiała mi się w twarz.
Sama nie miała nigdy odwagi nic napisać więc robię to ja. po pierwsze najniższa krajowa, po drugie kierowniczka nie do życia, wymaga tylko od innych a sama robi co chce, przychodzi kiedy chce, wychodzi kiedy chce i traktuje wszystkich jak psa, po trzecie podobno wszystkie dziewczyny już szukają innej pracy bo już nie wytrzymują presji i obelg od pani "kierowniczki" Koleżanka już pracuje w innym sklepie i chwali sobie atmosferę, bo jest ona bardzo ważna, a ja składam do konkurencji, a jak się nie uda to przecież otwierają nową galerię.
koleżanka 2016-09-29 20:57:06
aaa 2016-09-30 15:05:09
Stałe zatrudnienie - zgadza się. Terminowe wynagrodzenie - zgadza się. Premie - zapomnij, za wysokie plany sprzedażowe.
aaa 2016-09-30 16:43:02
Raczej słabo :/ chyba tylko kierownik na coś się załapie. Ale wierz mi, że plany bywają wręcz nie do wyrobienia niestety...
buuu 2016-10-01 23:17:19
To moze ja cos dołoże od siebie . pomijajac najnizsza krajowa to premie akurat u nas były do wyrobienia z tym ze system premiowania sie zmienia jak w kalejdoskopie a obecny jest wrecz nie do przyjecia!!!!! nie ma na celu zwiekszeie sprzedazy bo my akurat jako zgrany zespół zawsze próbowałysmy tylko jej obnizenie. Bo my wyrabajac go nie dostałysmy premii w dni w których nie miałsymy 80% ??????????? czy premia miesiaczna nie składa sie z kazdego dnia!!!!!? oprócz załosnej premii nawetprzy wyrobionym targecie dochodza ciagle zmiany vm i przeceny! Ostatnio miało miejsce najlpesze zdarzenie przekładałysmy cały salon we wtorek(odesłanie przeceny) zeby przyjsc za dwa dni i dowiedziecie sie ze trzeba zrobic to ponownie bo wszedł nowy vm!!!!! bo dwóch takich dniach rece mi odpadały a dizycznie jestem bardzo wytrzymała. słyszałam ze dziewczyny w innych miastach po prostu sie zwolniły. przy przecenach ni jest lepeij metkujemy cały dzien na 40% po czym za dwa dni pisza zeby metkowac na 50(sprzedaz widocznie za mała) i mamy czas na to do 15."oczywiscie sprzedaz jest najwazniejsza"i najwazniejsz kwetsia mysle ze premia nie byłby jak yeti gdyby PAn Olczyk łaskawie zmienił system premiowania tzn premia sprzedazowa nie była dzielona przez kierownika który ta sama premie z tej samej puli dzieli tez sobie a wiadomo im mniej da sprzedawac którzy faktycznie sprzedaja tym wiecej zostanie dla niego. i mysle ze jest to najwiekszy problem tej firmy i powod zwolnien wielu pracowników
buu 2016-10-02 22:17:22
Sprzedawcy najniższa krajowa,dekoratorzy sklepowi 50zł więcej, zastępcy kierownika około 1500zl ,kierownicy około 1800 zł. plus oczywiście premie tylko teraz system się zmienił na gorsze wcześniej do tej najniższej można było liczyć na 200 zł premii przy wyrobionym targecie (około 4 razy w roku udawało się naszemu salonowi osiągnąć target) więc fajny zastrzyk gotówki. teraz będzie około 100zł na głowę jak ten target wyrabimy nie muszę dodawać że targety są mocno wyśrubowane.
pracuję 2016-10-05 15:59:11
OK jak wyrobimy plan, to od następnego miesiąca go podniosą
pracuję 2016-10-05 15:59:56
OK jak wyrobimy plan, to od następnego miesiąca go podniosą
Ania 2016-10-06 08:13:46
W kazdej firmie sie to zdarza podwyższanie planu po jej wykonaniu nazywa się to dynamiką sprzedazy :)
ciekawa 2016-10-07 23:48:17
ile zarabiają kierownicy sklepów? wie ktoś coś?
pr 2016-10-08 17:10:37
2tys na rękę to jest z premią grudniową przy bardzo wysokich obrotach i wyrobionym targecie, tak ze 2 razy w roku. Nie ma dodatkowej premii dla kierownika ani benefitów. Premia jest z tej same puli co dla pozostałych pracowników i te same benefity. Kierownik robi to co wszyscy pracownicy, plus swoją działkę i za wszystko odpowiada. Za to że Pani Anecie " się nie chce" też, za to że swetry nie schodzą wedle założeń jak za oknem jest 26 stopni, przychodzi kiedy Pani Ania ma zwolnienie lekarskie, kiedy trzeba coś wyremontować i zawsze kiedy innym się nie chce, bo ktoś musi...
pr 2016-10-09 09:20:24
Sama się zastanawiam co mnie tu jeszcze trzyma... Chyba przyzwyczajenie i braki innych możliwości o czym pracodawca doskonale wie. Kiedyś było inaczej , szanowało się pracownika, targety były wysokie ale do wypracowania a teraz.. szkoda gadać. Jak tyko coś się pojawi to się stąd zmywam i z tego co wiem nie jestem jedyna. Metoda kija i marchewki działa ale u nas nie dają marchewek.
Kkkpp 2016-10-11 23:28:26
Dobre na początek jeśki ktoś ch w zdobyć obycie z handlem. Na dłuższą metę za najniższą krajową nie da się utrzymać. No chyba, ze mieszka się z rodzicami albo chłopakiem, albo mężem. Pan Piotr - dyrektor pisze maile, łudząc się, że zmotywuje nimi pracowników, a treść ich jest śmieszna. Mnie demotywowały te maile zamiast motywować. U nas w sklepie była ciągła rotacja pracowników. Pracowałam tam trzy miesiące i w tym czasie odeszły 4 osoby. Ja piąta i po mnie w krótkim czasie jeszcze dwie następne.

Kkkpp 2016-10-11 23:29:14
daria 2016-10-12 20:45:50
W niektórych miastach płaca jest nizsza np.w Poznaniu ,pracowałam za 1350 zł na rękę,dlatego odeszłam.
Zespół super,kierowniczka również,ale płaca????Jak firma traktuje pracowników? Jednym proponuje 1350 zł,najnizszą krajową,a innym pracownikom w nowym centrum handlowym na dzień dobry 1500 zł.
Żenada,jedna firma,praca taka sama,a wynagrodzenie w zaleznosci od centrum handlowego i od widzimisie Regionalnej.Ludzie odchodzą bo pracę za najnizszą krajową wszędzie znajdą,szukają,kto da więcej...
ew 2016-10-24 00:29:38
...co do pracy nie polecam, najniższa krajowa, ciągły mobbing typu dziewczyny dacie radę już tylko .... i tak co 15-20min, dziewczyny weźcie się za klientów "gryźcie ich po kostkach" nie stójcie, nie rozmawiajcie " tak nawet były przypadki zwolnień za to że na pustym sklepie dwie dziewczyny rozmawiały ze sobą składając ubrania, pracownicy typu sprzedawca są obwiniani, za to, że są niskie obroty sklepu w dni gdzie nie ma wo gule ludzi w marketach, bo jest np jakieś święto. Po prostu pełen mobbing w każdym możliwym wymiarze, jeśli nie wierzycie zatrudnijcie się... POWODZENIA
co do umowy o prace na czas określony, zazwyczaj na 3 lata, jest to fikcja... mogą cię zwolnić nawet po kilku miesiącach pracy, jednego dnia i nie mówię tu o okresie próbnym, jeszcze bezczelnie próbują przez porzucenie pracy;) kilka dziewczyn przy mnie tak zwolnili bezlitośnie! normalnie w czasie ich pracy, no i jeszcze to co ciągle się tu powtarza - promocje i wprowadzanie nowej kolekcji... dosłownie kocioł... Ja jak tylko nadarzy się okazja, zmieniam prace... mam dość, poza tym nie jestem pewna czy jutro mnie nie zwolnią;)
pr 2016-10-24 07:01:50
Masz racje. Winni zawsze są pracownicy, nie spadek jakości, nie zmanierowanie klientek, które już są zawalone promocjami z monnari tylko pracownik. Nasza wina że nie uzupełniane są rozmiary, klientki szukają czegoś innego lub po prostu nie maja zamiaru kupić chcą tylko pomierzyć lub przyszły dla zabicia czasu. Weszła, to ma wyjść z zakupem masz jej z portfela kasę wyrwać a o premii zapomnij bo nawet jak staniesz na głowie to targetu nie zrobisz a za miesiąc i tak ci plan podniosą bo rok temu było lepiej. Tak, rok temu było lepiej- wszystkim. Kiedy " projektantki" zaczną odpowiadać za to co jest na sklepach.
Ania 2016-11-01 14:42:35
Rotacja pracownikow juz nikogo nie dziwi co sie dzieje w Gemini Tarnów co miesiac nowy pracownik dziewczyny uciekaja jak tylko posmakuja Monnari. Marna kasa plany wysokie .....kazdy ma dosc i szuka innej pracy. Brak pomyslu na ta firme u góry ...upadłość niestety jest juz blisko
MON 2016-11-06 15:44:53
Kierownik tyle się nie narobi co sprzedawca także pensja kierownicza nie jest zła w porównaniu do sprzedawcy.
gh 2016-11-06 17:48:49
a czego twoim zdaniem nie robi kierownik, a robi to pracownik ?
MonnaLisa 2016-11-09 13:07:35
Byś może, ja pracuje w Warszawie. Zastepca kierownika ma tam o 200zl wiecej a kierownik o kolejne 200zl. Plany sprzedażowe sa duże poniewaz (np. w moim sklepie) zwiekszaja sie z roku na rok. Przykladowo nowo otwarty salon w Wolominie mial plan dzienny 3 tys zl, a moj 9 tys...cóz w nastepnym miesiacu nie bedzie premii :D
Dodatkowo bylam podczas rozdzielania premii i moge innym wyjasnic, iż kwota waszego wynagrodzenia zalezy jedynie od tego czy w dniach w ktorych pracowayście zostal wyrobony minimum 80% plan. Przykladowo, mi sie udalo bo bylam w wiekszosci dni z 80% planu i dostalam 281zl (-30% eh :D) za to kolezanka ktora pracuje 6 lat dostala 100zl (-30%) bo miala pecha i w jej dniach nie wyrobiono planu.
Wylicza to jakis program wiec nie ma tak ze kierownik sobie wpisze 600zl, bo nie moze, program mu nie pozwoli, nie zaakceptuje.
Śmiechu warte 2016-11-21 20:48:02
Tak sie składa ze miałam okazje poznać panią "sukienkę z wieszaka" i chciałabym spytać skoro piszesz ze pracowałaś w kilku miejscach po 2-3 lata to ciekawe ile masz naprawdę lat bo chyba nie tyle ile podałaś w cv
hehe 2016-11-22 12:24:33
Pani śmiechu warte pomylila w takim razie CV i do złego spojrzała :)
poirytowana bpm 2016-11-22 14:26:33
Autor/ autorka "sukienka z wieszaka" powinna się wstydzić swojej opinii! Osoba ta chyba nigdy nie pracowała w tym miejscu skoro pisze takie głupoty. Kierowniczka robi wszystko, aby sklep jak najlepiej prosperował, stara się wyrabiać plan co nie jest łatwe. Rotacja pracowników to nie jej wina! Każdy ma prawo mieć gorszy dzień, tym bardziej że humor psują "motywacyjne" maile z góry oraz humorzaste klientki. Nie należę do grona przyjaciółeczek kierowniczki, ale uważam że komentarz mija się z prawdą i osoby decydujące się na pracę w tym miejscu nie powinny się nim sugerować. Gdyby rzeczywiście było tak źle, to opisana osoba już dawno pożegnałaby się ze stanowiskiem. Ludzie trochę szacunku do siebie! Internet to nie jest miejsce do rozwiązywania sporów osobistych.
A tak na marginesie: bardzo miło wspominam współpracę z kierowniczką i pozostałe pracownice :)
Luiz_gallery 2016-11-24 14:19:24
Zupełnie zgadzam się z postem wyżej.! Kierowniczka tego miejsca jest do rany przyłóż! Drugiej takiej osoby w środowisku zawodowym nigdy nie spotkacie!!! Zawsze kiedy trzeba zastąpi Cie, zmieni grafiki aby pracownikom było lepiej, sama pracuje z klientem, robi dostawy, sterte papier ów odpisuje na meile porzadkuje magazyn by każdemu dobrze się pracowało itd mam dalej wymieniać? Uważam, że osoba na odpowiednim miejscu, stanowisku w odpowiednim czasie tylko żeby Firma to doceniała, bo młode zaradne osoby taka jak ta szybko im opuszczą gniazdo trade. Od kiedy przejęła sklep jest on dobrze zarządzany z chwalony! Żona ma zawsze premie, więc plan wyrabiają Panie tam., jest to najlepszy dowód na zgrana i dobrą ekipe w tym miejscu.
Słusznie zwrócono uwagę, że spory osobiste proszę rozwiązywac poza internetem. Za pisanie takich bredni można słono zapłacić... a wtedy już odwrotu nie będzie i przepraszania. Pewnie cała ta konwersacja ruszyła z kuli tego, ze tak dobrym sklepem czy salonem jak tam sobie to nazywacie zarządza młoda osoba (przynajmniej tak wyglada w dowód nie zaglądam) Zawiść, zawiść i jeszcze raz zawiść. Jeśli w życiu nie dojdziesz do czegoś (sukcesu) sam to trzeba kopać dołki pod tymi którym sie udało!! Nie tędy droga sukienko wisząca. Uważaj bo kiedyś Ty zawiśniesz a nie sukienka. Tyle w temacie mam nadzieje, że się zakończy obrażanie innych tylko dlatego, że ktoś zawistny widzi to inaczej. A tak prywatnie to życzę Tobie sukienko by Ciebie potraktowano jeszcze gorzej niż osobe o ktorej wspominasz. Jeszcze wrocisz z podkulonym ogonem. Pozdro bywaj zdrów!
Mini 2016-12-03 22:19:06
Ja uciekam z tej firmy jak najdalej jest coraz gorzej
też pracownik 2016-12-07 19:34:12
Słuchajcie, każda z Was zatrudniała się do tej firmy świadoma ile będzie zarabiała, więc nie rozumiem wylewania żalu na forum i obrażania miejsca pracy, prezesa... Wiecie że będzie to najniższa krajowa (tak jak w większości sklepów) a potem obsmarowujecie firmę że musicie pracować za takie pieniądze. Nikt Was na siłę w tym miejscu nie trzyma. A jeśli już podejmuje się pracę to trzeba robić to co należy do zakresu obowiązków, tak jak w każdej pracy a nie z całą nienawiścią pisać o firmie, tak jakby to czego się od was wymaga było czymś nienaturalnym i przesadzonym. Każda z Was zaakceptowała warunki pracy w momencie dobrowolnego podpisania umowy, więc po co te żale dziecinne....
Zostaw swoją opinię o Monnari Trade - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monnari Trade