Opinie o Monnari Trade S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Monnari Trade S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monnari Trade S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monnari Trade S.A. w Łódź

Joanna

Czy nie uważacie, że firma zamiast tych (usunięte przez administratora) kart lojalnościowych powinna zrobić jak inne sklepy apke dla klientów? Babki u nas ciągle narzekają, że te karty są nic niewarte - nawet punktów na nich nie ma ani nic, i że powinniśmy mieć aplikacje. A na tej aplikacji - historie zakupów, paragony, indywidualne rabaty za punkty i dłuższe terminy zwrotów. Mam nadzieje, że ktoś w firmie w końcu ma to wpadnie, bo jesteśmy 100 lat za murz…

Baska6544
@Joanna

Racja teraz coraz większość sklepów tak robi np Reserved czy Hm , masz aplikacje i na pierwsze zakupy masz rabaty

Judytax
@Joanna

Na pewno jest łatwiejsze rozwiązanie z taką aplikacja w tych czasach a te karty rzeczywiście się nie spisują

Daria
@Baska6544

Dokładnie i długi to nie zajmuje i po jakimś czasie są też inne rabaty na pewno lepszy pomysł niż te karty

Kaja.M
@Daria

Aplikacje teraz sa prawie w każdym sklepie , jest to po prostu wygodniejsze, u nas też tak powinni zrobić

.k.k.

Cześć Czy są tutaj osoby zatrudnione na umowę o pracę na spółkę CENTRO COMERCE? Proszę dajcie znać to bardzo ważne. Pozdrawiam

Wiki22

A czemu pytasz?

@.k.k.

Pierwszy raz słyszę nazwę tej spółki

Teresa
@Julka

No właśnie co to za spółka?

Fifi
@.k.k.

To jakiś Femestage, bo tam zostały nazwy spółek po poprzednim właścicielu i głownie są podmioty z centro w nazwie.

Angela
@Fifi

A jak jesteś na tej spółce zatrudniony to czyms się to różni?

@Fifi

Któraś z was jest przez tą spółkę zatrudniona?

Paula690
@Angela

Spółka chyba tutaj nie ma znaczenia odnośnie warunków

Sandra9999
@Paula690

Też tak myślę , warunki są takie same tylko nazwa tej spółki inna a czemu tak robią nie mam pojecia

Sara
@Paula690

Nie warunki nie mają nic wspólnego ze spółką chyba że o czymś nie wiemy

Ciekawa x
@Paula690

A ile jest tych spółek ogółem?

Sonia

Jak dziewczyny u Was sytuacja z pandemia? Dziewczyny chorują u Was?

Łucja

U nas niestety są dziewczyny na L4 gorzej jak wszyscy się rozchorujemy

Jagoda90
@Łucja

U nas też dużo choruje niestety

Zośka
@Łucja

Teraz jest taki okres że bardzo dużo osób choruje u nas jest tak mało dziewczyn że nie ma możliwości zastąpienia nawet

Basiulq
@Zośka

Jak wszyscy będą chorzy to my nie mamy na to wpływu niestety

Odpowiem
@Sonia

U nas od nowa się zaczyna na jesień. Coraz więcej osób przeziębionych póki co.

Pola09
@Odpowiem

Teraz panuje jakaś grypa i u nas prawie wszystkie chore jesteśmy

Iga
@Sonia

Jest to samo co było w styczniu , zaczyna się znowu ta pandemia

Zuzia
@Iga

Są u was dziewczyny na l4?

Kasix
@Iga

To akurat było do przewidzenia

Zofia

Niestety sklepy monnari są coraz mniej atrakcyjne ciuchy w sklepach są poprostu nawalone nie wiadomo gdzie co szukać a do tego są Niestety coraz gorszej jakości nie wspominając o tym że przychodzą stare kekcje przeleżałe w magazynach

kli
@Zofia

Nie no bez przesady, to może moda wraca i dlatego się pojawiają takie podobne do starszych kolekcji?

@kli

Kolekcje to żart, festyn i cekiny. Kiedyś byłam stała klientką ale teraz omijam ten lamus szerokim łukiem. Sam poliester i acryl, do tego wykończenia tych rzeczy pozostawiają bardzo wiele do życzenia. Tattum ma podobne ceny ale rzeczy tam są super - materiały, kroje i wykończenia bez porównania z Monnari. No i jeszcze kwestia reklamacji w Państwa sklepach - nie wiem kto się tym zajmuje, ale odpowiedzi to bełkot na poziomie przedszkolaka, nie dziwię się, że ta osoba osobiście się pod tym nie podpisuje. Szkoda tylko, że dowiadujemy się o tym, gdy chcemy zgłosić sprawę dalej i podpis jest kierownika sklepu a wypociny kogoś innego..coś tu chyba jest nie tak. No i towar niby wysłany do ekspertyzy nawet nie opuszcza sklepu, zero potwierdzeń wysyłki towaru. Więc nie dziwcie się drogie Panie, że sprzedaż jest u Was z roku na rok słabsza.

Joanna
@Zofia

Zgadzam się z opinia.W sobote weszlysmy z koleżanką będąc na zakupach w Galerii w Białymstoku Bród ,smród ,ubóstwo!Gorzej, aniżeli w ciucholandzie panie zajęte sobą ,wszystko rozwieszone przypadkowoZero zainteresowania klientem brak nawet chęci pomocy A idź babo daj nam spokój takie odnioslysmy wrażenie.

@Joanna

A dziwi się Pani wykonujemy swoją pracę w minimalnym stopniu bo za najniższa krajowa to nie mamy ochoty latać za klientkami no bo po co mamy się starać jak plany są wzięte z kosmosu żeby tylko premii nie dać a jak nawet uda się wyrobić to i tak znajdą coś żeby nie wypłacić. A wszystkie klientki myślą że mu tu kokosy zarabiamy.

Izabela
@Kiniia

To na każdym stanowisku tutaj osoby pracują za najniższą krajową? A premię zazwyczaj za co zabierają, bo widzę, że chyba to na porządku dziennym. Na co trzeba najbardziej uważać?

@Izabela

Nie wiem jak jest w innych regionach ale w naszym nawet kierownik sklepu zarabia najniższą krajową. A co do premii to tak naprawdę potrafią się do wszystkiego doczepić nawet że plakat krzywo wisi.

G
@Kiniia

Przez 7 lat nie było sytuacji u mnie by sklep wyrobił premie a jej nie dostał, jakieś dziwy.

Olenka22
@Zofia

To prawda nowosci dawno nie było , kolekcje wiecznie się powtarzają co zniechęca klientki...

Polka07
@kli

Klientki coraz częściej się skarżą że dawno nie było nowych kolekcji

@Polka07

U nas podobnie nie wiem czemu nie ma nowych kolekcji

Beatkaxx
@Polka07

Nie można tego gdzieś zgłosić?

Doradca Klienta

Pani kierownik miła rozmowa odbyła się na terenie sklepu lecz miałam wrażenie, że wezmę tam każdego. Oferują pracę za najniższą krajową i prawdopodobną premię. Praca w tygodniu po 12 godzin i dzień wolny nie pytano mnie gdzieś już pracuję.

Czy zgadzam się pracować na takich warunkach?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Ela

Hej wiecie może o co chodzi z tymi franczyzami monnari ? znacie warunki zatrudnienia może warto się tam przenieść

Marcela
@Ela

Dużo większa kasa, polecam.

nick
@Marcela

specyfika praca taka sama w sumie, zespól zalezny od lokalizacji. Mozna trafic na roznych ludzi

ala
@nick

mysle ze jak masz taką opcje to mozesz sprobowac w sklepie franczyzowym. Konicznie daj znac jak wrazenia

@ala

Polecam, mam 2,5 na rękę + premie. Sklepy własne Monnari to (usunięte przez administratora) Kierownik u nas ma prawie 3 na rękę i nie musi się prosić o jakieś śmieszne dodatki, bo wynagrodzenie funkcyjne powinno zawierać się w podstawie. Jak macie okazje to aplikujcie na franczyzy.

Polaola
@Aga

Na jakim stanowisku jesteś ?

pola
@Polaola

jest inne oprocz sprzedawcy?

@pola

Kierownik sklepu bądź zastępca :)

Zuzka
@Ela

Wiem że minęło trochę czasu ale też się zapytam czy znacie te warunki zatrudnienia?

Kierowniczka
@Aga

Zgadza się, jestem kierownikiem we franczyzie i mam ponad 3000, dodatki na swieta, od właścicieli prezenty na urodziny, premia prawie w każdym miesiącu, rzędu np 300zl

Ona
@Kierowniczka

Tylko pozazdrościć tak to można pracować a u nas 30 gr brutto od paragonu ????????????????

Moni
@Ona

Hahahaha…serio? Czy żartujesz? Widzę, że firma nadal śmiało może startować na największego dziada wśród pracodawców. Dobrze, że to już za mną, ale czasem lubię sobie tu zajrzeć i poczytać o kolejnych cudownych zagraniach ze strony Monnari

papupe
@Kierowniczka

A można wiedzieć od kiedy takie są bonusy w tej firmie ? Bo ja pracując 3lata na stanowisku kierownika i zastępcy wyrabiając założone targety nie miałam nigdy ani takich dodatków ani tym bardziej takiej pensji. Więc śmiem wnioskować, że to informacje dość mocno naciągnięte.

Ciekawa78
@papupe

U nas nie ma bonusów w sensie premii i to od dawna, jakie bonusy macie na myśli?

Ona
@Ciekawa78

Chyba dodatkowe zadania do wykonania ,mycie witryn okiennych ,bo nawet na to firmy nie stać

Migotka
@Ona

No chyba, nie myjecie witryn? U nas żadna się nie zgodziła na skakanie ze (usunięte przez administratora) na drabinie i normalnie zamówiłyśmy gościa, który umył

Ciekawaska22
@Ela

Wiem że pytanie było dawno ale czy któraś z was wie coś na ten temat?

Aniela

Ktoś coś wie więcej ?

Hanka
@Migotka

U nas ostatnio prosili właśnie żeby umyć te witryny

Werka66
@Ciekawaska22

Natalii
@Aniela

@Hanka

Odnośnie witryny często ja zmieniacie w sensie wystrój?

Rosa
@Ulka

Trzeba systematycznie u nas przynajmniej tak jest

Andzia
@Rosa

Szybko się kurza i faktycznie u nas to samo często myjemy

Elcia
@Andzia

No czasami nawet co tydzień je myjemy

@Elcia

Teraz tak ciepło to też się kurzy wszystko

Mirka
@Elcia

A macie klimę w takie gorączki? Wytrzymać się nie da

Inga
@Mirka

U nas jest ale bez szału a u was??

Wiola
@Mirka

Mamy ale jakoś rewelacyjnie nie działa

Paula
@Wiola

Jak były te upały to u nas chodziła ale bez szału ale nie narzekajmy , ważne że jest

Tosia
@Inga

U nas ostatnio naprawiali klimatyzację

Kesja
@Ela

Jest w ogóle możliwość takiego zatrudnienia?

Alex
@Mirka

U nas działała rewelacyjnie w tym roku.

Byłam pracownikiem dłuższy czas, było ciężko, zabrali nam nawet dodatki funkcyjne...kierownik za płace minimalną a wymagań coraz więcej. Atak hakerski, nie działające systemy, ręcznie pisane paragony, zamawianie kuriera, drukowanie etykiet w domu, ponieważ na początku nic nie można było włączyć, premii brak, towar, przecenianie, VM, witryny, plakaty, sprzątanie a jeszcze obsługa klienta żeby plan wyrobić o ile jest możliwy do wyrobienia bo obsadzie na salonach braki, jakie zdziwienie klientek, że tylko 2 panie z obsługi na tak dużym salonie. Oczywiście za pranie odzieży też nie otrzymywałyśmy dodatku, ktoś powiedział, że to odzież marketingowa. A chodziłyśmy w prywatnej odzieży, obuwie też musiałyśmy sobie zakupić...Pracowałam w innej sieci, dodatek za pranie odzieży i zużycie obuwia 70zł co miesiąc(rok 2016), Pod telefonem cały czas, dni wolne często na telefonie albo do pracy bo coś się wydarzyło, Trzymał mnie tylko zespół, który stworzyłyśmy. Ogólny brak szacunku dla pracowników, liczył się tylko wykonany plan nie ważne ,że kosztem dziewczyn tam pracujących. Oby tacy pracodawcy szybko popadali. Cieszę się ,że moja przygoda z Monnari się zakończyła

Kiniaa
@były pracownik

Mnie też w sumie tam trzyma jeszcze zespół bo szkoda mi zostawić dziewczyn z którymi dobrze mi się pracuje ale tak jak piszesz brak szacunku do pracowników ciągle tylko wymagania. Koszulki firmowe dawno nam się podarły to chodziliśmy w swoich prywatnych do pracy to co regionalna przyjeżdżała to oburzona bo mamy mieć czarny t-shirt ale żeby dać nam nowe to już nie . Więc dlaczego mam poświęcać swoje prywatne bluzki albo kupić sobie za własne pieniądze czarna skoro wymagają powinni nam zapewnić odzież robocza. Wieczne czepianie się że to nie zrobione to nie posprzątane, przychodzi przecenia o 19 która na już trzeba wykonać a na sklepie dwie dziewczyny i wszystkim trzeba się zająć az rąk brakuje ale Pan prezes tego nie widzi licza się tylko utargi które teraz z takimi planami i stara kolekcja ciężko wykonać. Albo zabraknie 50 zł do miesięcznego planu to o premii można zapomnieć . Nic dobrego już w tej firmie nas raczej nie spotka , czas zawijać żagle.

Danuta
@Kiniaa

A nie można komuś innemu zgłosić ze tych koszulek nie macie?

Kiniaa
@Danuta

Właśnie dziś dotarły po pół roku proszenia ????

Pracownik1555
@Danuta

My zgłaszaliśmy regionalnej i po miesiącu dali nam zapasowe

Nika

Cześć dziewczyny, Wiecie może coś na temat pakietów socjalnych ? Albo dodatków do wczasów ?

@Nika

W tej firmie masz gołą pensję , ewentualnie jakieś drobne premie jak zasuwasz jak wół.Zadnego socjalu nie ma nawet życzeń na święta.

Kluska śląska
@Żenada

Potwierdzam! Byłam na rozmowie o prace i firma nie ma do zaoferowania nic poza najniższą krajową. A jedyny plus tej rozmowy to fakt, że babka była szczera odnośnie premii, których raczej tu nie ma. Jednym słowem: Odradzam. Powinni odrazu przy ogłoszeniu przedstawiać warunki, bo te rozmowy to strata czasu - po co mi to skoro robota za najniższą w ogóle mnie nie interesuje?!

Fiolla
@Nika

Masz na myśli wczasy pod grusza ?

Kama45

U nas nie było od kad tu pracuje czyli 3 lata

Kandydatka99

Wczasy pod grusza macie?

@Fiolla

Tak o wczasy pod grusza mi chodziło

Rizbawiona
@Nika

Hahaha... Nie tutaj kochana.

Mika

Mogliby zapewnić fajna sprawa

Danuta
@Mika

No a mają na to kasę żeby takie coś zapewnic?

Nikol
@Danuta

Niestety raczej nie , teraz wszystko idzie w górę a nasze wypłaty stoją w miejscu

Zgadzam się

Julla
@Nikol

Czy miałyście może jakieś podwyżki??

Judytka
@Nikol

Inflacja rośnie boje się o nasze wypłaty

Nikita

Jak u Was z kartami stałego klienta ? Też Wam nie pokazuje klientki w bazie mimo to,że ma kartę ?

Polcia
@Nikita

U nas dawno nie było tych kart

Izkaxx
@Nikita

Takie sytuacje się często zdarzają ale nie mam pojęcia z czego może to wynikać

Tereskaxx
@Polcia

U nas byly ale może z cztery lata temu

Wandzia12
@Polcia

U nas też nie , czy były jakieś rabaty na tej karcie ?

Wiolla
@Wandzia12

Tez jestem ciekawa , za moich czasów nie widziałam tych kart

Daria
@Nikita

Często Wam się tak dzieje ?

Klientkaxx
@Nikita

Co zrobić żeby uzyskać taką kartę stałego klienta ?

Psycholog rzeczy martwych

Monnari to najlepsza firma w kraju. Pracować tam to czysty zaszczyt i satysfakcja. Wynagrodzenie bardzo przyzwoite, z miejsca jak przychodzisz to dostajesz na umówię o pracę 4k netto, zaś mając już jakiś staż, można liczyć na 5k netto a do tego dochodzą jeszcze premie, które są praktycznie regularne i wynoszą około 500zł netto. Zespół na sklepach fajny, same klawe babeczki, często młode i ładne. Regionalne wspaniałe kobiety, takie trochę matki, zawsze się troszczą o nas i we wszystkim potrafią pomóc. Prezes człowiek z czystym sercem, raz na miesiąc odwiedza sklep przychodząc z bukietem kwiatów oraz dużą bombonierką. Warto również dodać, że funkcjonuje szereg dodatków, tj: grusza na wczasy, bony świąteczne w wysokości 500zł, dodatki na dziecko oraz karta multi sportu za raptem 30zł i mamy na niej nieograniczone wejścia na najlepsze siłownię, kluby fitness, tańce itp. Serdecznie polecam i całuję wszystkie Monnarki :*

Kinia
@Psycholog rzeczy martwych

Potwierdzam

Mysia

Czy ktoś w tym roku dostał umowę na czas nieokreślony? Czy raczej miałyście zmienianą spółkę?

@Mysia

Mam pytanie,czy kierowniczki sklepów zgadały się między sobą,wystosowały jakieś pismo do prezesa na temat zabrania dodatków,podwyżki,czy cokolwiek?Czy tylko te co miały honor i szacunek dla samych siebie z tej pracy odeszły a reszta tylko psioczy na forum?Dalej robiąc to co robiły tylko za minimalną?Jeśli Wy,jako kierowniczki sprawujące pieczę nad sklepem i zespołem nie potraficie i nawet nie próbujecie zawalczyć o was same i wasze dziewczyny,to myślicie,że prezes sam się domyśli,i będzie całował was po rękach za waszą pracę?Jeśli ma stado jeleni co wszystko robią na minuty i za minimalną,to wy jako jedyne jesteście w stanie cokolwiek wywalczyć.Albo faktycznie rzucić wypowiedzeniami.

Zosia

Ale to nie tylko kierowniczki , wszystkie powinnismy wystosować pismo o podwyżkę, pracujemy równo. Przychodzą młode dziewczyny do pracy i odchodzą, nikt nie chce pracować za najniższa krajowa. Śmieją się z nas ze pracujemy za takie pieniądze.Pracownik z długim stażem pracy i doświadczeniem w handlu powinien być doceniony.

Żenada

Tak ,pismo było wystosowane, nikt nie raczył na nie odpowiedzieć.A jeśli ktorakolwiek kierowniczka robi wszystko jak przed zabraniem nam wszyskich dodatków to jest po prostu niemądra. Każda szanująca się robi tyle za ile ma płacone lub szuka pracy.

@Żenada

A dlaczego takie pismo nie było wysłane do sklepów, żeby wszyscy pracownicy mogli się podpisać? Kto takie pismo wystosował?

Żenada

Te co mają jaja i się szanują wysłały personalnie , a te które czekają az ktoś im coś wyśle żeby podpisały i za nie coś robili biadolą. Jak Ty sobie wyobrażasz wysłanie na wszystkie sklepy jak sklepów jest ponad 200? Zależy Ci to rusz wielmożną i zacznij działać. Choć i tak Cię oleją.

Luska
@Mysia

U nas były spółki zmieniane i żadna z dziewczyn nie kojarzę żeby dostała na czas nieokreślony a u was??

Maja

kierowniczki a kierowniczki, które będą siedzieć cicho, te po zawodówkach nie odezwą się, bo kto inny je zatrudni , jak one się nadają do handlu kurczakami albo rybami na targowisku- a z takim wykształceniem i doświadczeniem monnari zatrudniło- region śląski

@Maja

Śmiech… jak można średnim i wyższym wykształceniem pracować w sklepie Monnari za najniższą krajową ? Za te pieniądze to po podstawówce przyjmują do pracy . Żenada !!!!

Monia
@Mysia

Coś mówią o zmianach w umowach od stycznia ale szczegółów nie znam , może cos wiecie dziewczyny????

????
@Monia

Niby jakich zmianach???

Monis
@Monia

Ja słyszałam że będzie umowa od razu na czas określony ale może to tylko plotki a wy coś wiecie??

Kaska
@????

Też nic nie słyszałam

Joland
@Monis

Nie wiem czy wiecie, że jeśli czwarta umowa nie zostaje umowa na czas nieokreślony w spółce córce jednego właściciela to was robią w konia. Jeśli nic nie zmienia się w związku ze zmiana spółki tj. pracujecie w tym samum miejscu, macie te same obowiązki i co najważniejsze przełożonych oraz współpracowników- to firma musi Wam dać umowę na czas nieokreślony. Nawet jak przeniesie Was do innej swojej spółki.

Lusia
@Monis

U nas jest zawsze na okres próbny ale.w sumie dobrze by było jakby dawali na określony od razu no zobaczymy

Hania
@Mysia

Zazwyczaj zaczyna się od okresu próbnego jak obecnie w większości firm

Tosia
@Lusia

Wątpię że dadzą na określony chcą raczej poznać pracownika

Celina
@Mysia

U nas była spółka zmieniana

Waleria
@Mysia

Ciekawe jak od nowego roku będzie z umowami

??????
@Waleria

Ktoś z Was dostał pismo/oświadczenie, ze pracujecie tylko u jednego pracodawcy? Chodzi o Nowy Ład i rozliczanie składek oraz podatków. U mnie znajomi z innych firm dostali coś takiego plus zmiany umów…

@Waleria

U was ma ktoś umowę na czas nieokreślony?

Wiolka

U nas niestety nie

@Wiolka

U nas też nie.

Weronika22
@Mysia

U nas spółka była zmieniana

Studentka
@Mysia

Wiem że pytanie było dawno ale napiszcie proszę jak jest z umowami? Czy od razu się dostaje umowę o pracę czy studenci mogą dostać zlecenie?

Monna
@Studentka

Studenci u nas tylko zlecenie.

Gocha
@Monna

U nas studentki są na umowie na 0,5 lub 0,8 etatu lub jak wolą to zlecenie

Julia
@Monna

U nas też tylko zlecenie potwierdzam

Natalia.J
@Gocha

Korzystniej dla studentów dać umowę zlecenie , mają wtedy stawke netto na rękę

Kama.90
@Gocha

Dokładnie tutaj jest kwestia bardziej dogadania

Marta.G
@Natalia.J

A same weekendy dla studenta wchodzą w grę?

Natalii77
@Natalia.J

No tak wiadomo że zlecenie się opłaca

Fauka
@Mysia

A czy można pracować w wybrane dni?

Milena
@Marta.G

U nas mamy dziewczynę która przychodzi np w dwa weekendy

Majka
@Fauka

Myślę że tutaj nie powinno być problemu, myślę że to kwestia dogadania

Sylwia.J
@Milena

Dokładnie to akurat nie jest problem

Tysia
@Mysia

Tak, ja dostałam umowę na czas nieokreślony.

Gośka
@Tysia

A umowa na okres próbny jest na trzy miesiące?

Patka
@Tysia

Ale od razu czy po jakimś czasie?

Tysia
@Patka

Nie, dopiero 4 umowę dostałam na czas nieokreślony. Zdziwiłam się, bo innym dziewczynom zmieniali spółki..

Ilonka
@Tysia

A te wcześniejsze umowy na jaki okres były?

Arleta
@Ilonka

Kaja
@Tysia

Ciekawe od czego to zależy

Zoska
@Ilonka

Różnie np na rok

AniA

Hejka, jak klientki u was oceniają kolekcje? U nas bardzo kiepsko się sprzedaje a obiecali nam premie za wyniki. Jestem nowym pracownikiem i zastanawiam się kiedy zacznie się sprzedawać, kiedy są te dobre miesiące dla handlu.

Didi
@AniA

Ja niedawno się zwolniłam i nie żałuje. Nie było ruchy, ubrania zdecydowanie za drogie a podpisywanie starych kolekcji jako nowe to już poniżej pasa. Ludzie musza zaciskać pasa a ceny coraz większe za badziewia i sztuczne materiały. U nas była porażka. Jedynie zima wchodziły kurtki i to w dodatku po promocji.

Stara
@AniA

Teraz nie ma dobrych miesięcy. Kolekcja odpustowa, ceny nieadekwatne do towaru, ciagle te same modele i wzory oraz paskudne loga gdzie się tylko da. I oszukiwanie klientów przez przemetkowywanie starej kolekcji na nową - bo wiadomo, że jak coś nie sprzedało się na -50-70% to na bank sprzeda się za 100% albo na -30%. Jak widać firma nie szanuje i uważa za głupków nawet swoich klientów. Tutaj nawet zlecenia nie mogą pracować tyle ile chcą, bo są głupie limity. Sławne dodatki funkcyjne zniknęły najpierw przez covid, a teraz przez wojnę! Wojnę na Ukrainie a nie u nas! śmiech na sali! Takie biedaki a ciagle otwierają kolejne salony i przysyłają multum jednorazowych materiałów marketingowych. Ciekawe co wymyśla jak skończy się wojna..

Kasi
@AniA

Kiedy? Październik i grudzień, wtedy..

Oli
@Kasi

To faktycznie opłaca się tu u Was pracować…

Pełna nadziei22
@AniA

U nas też słabo się sprzedaje ta kolekcja, miejmy nadzieję że to się zmieni

Aneta99
@AniA

Chyba rzeczywiście największy utarg jest przed świętami , szkoda że nie ma tak na codzien

Jolka88
@Aneta99

No niestety a czy będzie lepiej wątpię

Klaudia
@Aneta99

Utargi niestety stanęły w miejscu to nie to samo co kiedyś , czy też tak uważacie?

Lidka22
@Klaudia

Od jakiegoś czasu niestety jest to widoczne i raczej w najbliższym czasie tak będzie

Monia77
@Klaudia

I dalej jest słabo z utargami?

Klara.M
@Monia77

Ostatni weekend był nawet ok ale w tygodniu bardzo słabo

Judyta
@Monia77

U nas słabo i ciągle problem z rozmiarówka

Izunia
@Klara.M

Pewnie jak wszędzie nie ma na to reguły

Gosia

Jadzia55
@Malwa

U nas też standardowo 36 albo 38

@Jadzia55

U nas pytają cały czas o duże rozmiary od 48do 52 ,klientki narzekają na jakoś towaru jest coraz gorzej w tej firmie

Ciekawa xx

Dużo macie reklamacji ?

Wiki
@Ciekawa xx

U nas jest sporo na torebki

Madzia
@Wiki

U nas tak samo , tym bardziej w ostatnim czasie

Angela
@Wiki

Na torebki zawsze były

Natii
@Angela

Ile mniej więcej czeka się u was na rozpatrzenie reklamacji?

@Madzia

Przyznać trzeba że są pustki niestety tym bardziej że wakacje się kończą

@Natii

Zależy ale tak minimum to dwa tygodnie

Wiki
@Ulka

U nas ostatnio na rozpatrzenie czekało się trzy tygodnie więc to zależy

Zwolniona

Witam,to że w tej firmie rzeczy dzieją się dziwne,to już wiadomo,ale to że zwalnia się pracownika,bo jest w trakcie leczenia onkologicznego,to już poziom(usunięte przez administratora), nawet regionalna nie potrafi sama przekazać,nawet przez telefon pogadać,zwykle zapytanie o samopoczucie, dziwię się bo sama jest kobietą i matka,no ale widocznie ta firma odczłowiecza. Póki pracownik jest zdrowy,to jest potrzebny,a jak już coś jest,to sobie sami dodajcie....

Nina
@Zwolniona

Ciężko uwierzyć w to co piszesz :( Współczuję. Jaki region ma taką "wspaniałą" regionalną?

Zwolniona
@Nina

Slupsk (pomorskie)

Ciekawa

Dziewczyny jak obecnie wygląda u Was kwestia zatowarowania sklepów? Też dostajecie 5-7 kartonów dziennie? U nas prawie codziennie jest dostawa - starocia, jakieś pojedyncze sztuki, trochę nowej kolekcji itp. Czy jesteście w stanie wywiesić to wszystko na salonie? Bo u nas nie można nawet igły wsadzić miedzy wieszaki, więc wszystko co przychodzi ląduje w kartonach na zapleczu, przymierzalni, korytarzu i na sklepie pod meblami z rzeczami. I tu rodzi się pytanie, co za głąb to organizuje i za to odpowiada? Ten towar magicznie nie wyparuje, a sprzedać też się nie sprzeda. A sklep wyglada jak połączenie taniego lumpa z magazynem. Mam nadzieję, że ktoś z firmy przeczyta tę opinie. Osoby odpowiadające za planowanie i projektowanie kolekcji powinny zajmować zatowarowaniem biedronek albo innych dyskontów. Na prawdę nie potraficie zrobić mniejszej, lepszej jakościowo i spójnej stylem oraz printami kolekcji??? Ciężko to zaprojektować? Chociaż wątpię, że to jest projektowane..zakładam, że towar wybieracie z katalogów szwalni, bo sporo rzeczy z naszych kolekcji śmiga dużo wcześniej na Shein lub Aliexpress. Klientki coraz częściej narzekają na jakoś rzeczy oraz styl ekspozycji towaru, przywołując na wzór stare monnari, gdzie wchodząc do sklepu czuło się markę z wyższej półki. Po co się tak rozdrabniać i płacić podatki od masy niesprzedanej kolekcji, bo towar w remanencie wchodzi w przychód..a wszystko wskazuje na to, że większość nie sprzeda się do końca roku. Mamy najsłabszy wynik ze spółek odzieżowo - obuwniczych za 3 kwartał 2021. Obudźcie się, to może jeszcze uda się uratować tego kolosa na glinianych nogach.

@Ciekawa

Oczywiście u nas to samo,większość na dodatek z 2 gatunku,porwane,pozaciągane,z roczników 2005-2018,szok.My nawet tego nie wystawiamy bo raz,że nie ma gdzie,a 2 po prostu nam wstyd.Jak takie (usunięte przez administratora) jak ze szmateksu zobaczą nasze klientki,to więcej nie przyjdą.Ciasno,kartonami zawalony sklep i przymierzalnie,nie ma nawet co pokazywać klientkom,bo śmieją nam się w twarz czy są w Monnari czy lumpeksie...Plany za to z kosmosu,odechciewa się chodzić do takiej pracy...

IN
@Ciekawa

U nas to samo stary szrot z roku 2011, 2012...2014 Wstydu nie mają! Myślą że klientki nie pamietają kolekcji...

Lektor
@Ciekawa

Pseudo kierowniczka z Pomorza której się wydaje że jest kimś wyjątkowym a w rzeczywistości jest nieudacznikiem życiowym z kredytem prawie do końca życia,popychadło życiowe które jest oderwane od rzeczywistości,manipuluje kłamie i na każdym kroku sieje próbuje pokazać że tylko "ja".Życzę ci żeby karma do ciebie wróciła,wtedy skończysz sodziaro na śmietniku historii!

@Ciekawa

U Nas to samo stoi z 30 kartonów i ciagle wysyłają, przymierzalnie zawalone, zaplecze jednym słowem porażka

@Lektor

Która to taka mądra bo od niedawna pracuje i jeszcze nie zdążyłam się wdrożyć z góry dziękuję Monika

Hmm
@Lektor

W Monnari Kierowniczki to jest niestety Porażka !

Delfina
@Hmm

Niestety

Asia

Bo to jest prawda !

Wiolcia
@Ciekawa

U nas też dużo kartonów i stary towar...

Sylwia
@Hmm

zadajcie sobie pytanie, jakie osoby tkwią na stanowiskach bez wynagrodzeń?

Werka
@Wiolcia

Jak ma się towar sprzedawac skoro ciągle to samo..

Ala5679
@Werka

U nas też stare kolekcje klientki przecież które odwiedzają ten sklep to widzą

Kasia 467
@Werka

U nas niestety to samo klienta powinno się zachęcać do powrotu do sklepu

Daria89

U nas ostatnio 8 kartonów przyszło i większość stara kolekcja

Gośka
@Ala5679

W styczniu miałyście jakaś nowa kolekcję?

@Gośka

Ta,przyjechało parę poliestrowych t-shirtów i torebek,ale w takich cenach,że szok.Klientki kupowały takie same z innymi nadrukami w poprzednich kolekcjach kilkadziesiąt zł taniej.Plastikowe torby ponad 300 zł to kpina,bo w takich cenach są torby skórzane.

Fefe
@Marta

U Was w Monnari te torebki chociaż się sprzedają, bo my na Femach mamy całe magazyny tych kwestionowanej urody bubli. Klientki, co chwile przynoszą reklamacje a te są odrzucane…wiec Panie mówią, że torebek u nas nie warto kupować, bo lekko dopłacając maja dobra skórzana torbę. To samo z sukienkami, każda babka szpera i szuka składu a jak widzi poliester to od razu dziękuje. Kwestia tego samego towaru co roku to już inna bajka, no i cudowne kwiatowe i panterkowe wzory..zero poszukiwanej klasyki w dobrej jakości. A i osoba od rozmiarówki też chyba upadła na głowę. U nas zawsze sprzedawały/ją się rozmiary 34-38, bo i tak są duże a jakiś geniusz zlikwidował rozmiar 34 a zrobił 44, żadna klientka tego rozmiary jeszcze nie kupiła. No i tych małych rozmiarów też przychodzi ilościowo mniej niż tych dużych..super

Danusia

Dokładnie Dobra torebka skórzana kosztuje 400-500 zl

Kamila
@Marta

U nas też stare kolekcje a ceny są wysokie.

Goja
@Kamila

U nas też i przez to utargi są niskie niestety

Nusia44
@Danusia

Prawda i masz za to torebkę skórzana która na pewno długo posłuży

Paranoja
@Ciekawa

Ludzi nie ma, utargi maja być coraz wyższe. Jakaś paranoja co się dzieje. Szukam czegoś nowego i zjeżdżam bo dramat jakiś

Izka23
@Nusia44

Często macie reklamacje?

Klara889
@Paranoja

Ale plany w tym roku są większe?

Darusia
@Ciekawa

Od nowego roku dalej macie takie duże dostawy?

Bogna
@Klara889

U was też plany są nierealne do zrobienia?

Tenia

U nas niestety nierealne

Teresaxxf
@Bogna

U nas od początku roku są nierealne a u was?

Polka
@Bogna

My od początku roku nie zrealizowałysmy żadnego planu

@Polka

U nas tak samo

Zośka
@Polka

A sprzedaż w tygodniu jaka macie?

@Zośka

U nas słabo w domu w weekend jest zdecydowanie lepiej

@Zośka

U nas w regionie od czwartku wszystkie sklepy poniżej planu, nawet te co zazwyczaj wyrabiały 100% słabo ciągną. 1-2 z planem, ludzi na galerii tez mało..nawet w weekend

BiJ

Takie trudne teraz czasy,ludziom zmieniają się całkiem priorytety.Po co nowa sukienka czy torebka jak jutro takie niepewne :(

Aga

Dokładnie, i z dnia na dzień będzie jeszcze mniej kupujących. Niestety, wojna, duży napływ ludności i sankcje sprawią, że ludzie będą się zastanawiać czy kupić jakaś badziewną sukienkę czy zatankować samochód lub kupić żarcie. W najbliższych miesiącach będzie bardzo ciężko, inflacja nas dosłownie zje. Mój chłopak pracuje w nieruchomościach i już nie maja co robić, bo klienci po wycenie jednak rezygnują z brania kredytów…nawet spożywka zaliczyła spadek sprzedaży..

Patka

U nas też mało osób, widać różnicę nawet w weekend niestety

Wiolka
@BiJ

Wszystko drożeje jedzenie, chemia, paliwo tak jak napisałaś trudne czasy no i kupujących u nas będzie coraz mniej niestety

Sylwia88

A będzie jeszcze gorzej

Lidia
@Patka

Ludzie maja Teraz inne potrzeby niż kupowanie ciuchów czy torebek, oby to się zmieniło

Kacha21
@Wiolka

Utargi są zdecydowanie mniejsze, w weekend tak samo

Lila
@Kacha21

Dalej w tygodniu macie tak mało klientów?

Kaska
@Lila

Tak, nadal nędza…może to też kwestia beznadziejnej nowej kolekcji

Darusia
@Lila

U nas niestety w tygodniu dalej mało klientek

Kaja88
@Kaska

U nas nowa kolekcja cały czas stoi w miejscu, u was też tak słabo się sprzedaje?

Anka
@Kaja88

Bardzo słabo. Bo tak naprawdę to nie ma co sprzedawać. Nasze klientki nie chcą t-shirtów do pępka. Poza tym ceny tej kolekcji są dużo wyższe niż np rok temu. Kolekcja jest po prostu słaba na tle konkurencji. A torebki to już w ogóle porażka.

Laura
@Anka

No ceny poszły w górę i klientek też jest mniej szczególnie w tygodniu

Wiola
@Anka

U nas też ta sama kolekcja się już opatrzyła niestety

Daria99
@Anka

Tym bardziej że idzie wiosna i też klientki zwracają uwagę na nowości

Sylwia89
@Daria99

W innych sklepach jest znacznie więcej wyboru tego asortymentu jak się przejdziesz po sklepach

Dominika
@Daria99

Mam wrażenie że asortyment jest ciągle taki sam ,w końcu się on opatrzy

Fefe
@Dominika

Tu nawet nowa kolekcja wygląda tak samo..jestem z Fema i u nas większość stałych klientek odwróciła się od marki, bo wszystko jest na jedno kopyto i bez polotu. Co roku dostajemy te same modele w leciutko innych kolorach, a czasem nawet tych samych (możesz kupić taką sama rzecz na wyprzedaży lub w pełnej cenie, a klientki ciągle pytają czym to się różni). Zamiast wizytowych, klasycznych sukienek w jednym kolorze dostajemy same długie, zabudowane sukienki w kwiatki, zeberki, kropki - coś ala pensjonariuszka lub Ania z zielonego wzgórza. Zero ładnych klasycznych kompletów, marynarek, spodni itp. O torbach już nawet nie wspomnę, styl rodem z chinola. I prawda jest taka, że jak zarządzał nami Esotiq&Henderson i Pani Ewa czasem coś tam zadziałała było o niebo lepiej. Kolekcje były małe, ale ciekawe i super jakościowe, były po prostu inne niż u konkurencji. I utargi były dużo wyższe - premie miałyśmy co miesiąc, a te premie można było naprawdę nazwać premiami a nie jałmużną. Monnari to śmierdząca ryba, a te jak wiadomo psują się od głowy. I to właśnie na górze jest masa ludzi, którzy ciągną tę markę w dół. Komunikacja miedzy różnymi działami w firmie to farsa.

Kier
@Fefe

I nikt nie słucha tego co przekazują sprzedawcy w imieniu klientek. Przecież oni, P. O, wiedzą lepiej czego klientka potrzebuje

Olcia77
@Dominika

U nas tak samo klientki nawet pytają kiedy będzie coś innego wszystko się opatrzyło

Basia.K
@Olcia77

W takiej sytuacji klientki pójdą po prostu do konkurencji

Zuzanna12
@Basia.K

A torebki jak się u Was sprzedają?

Kora
@Zuzanna12

U nas jak teraz idxie wiosna to troche lepiej ale szału nie ma

Aliciia
@Kora

A torebki jak Wam się sprzedają?

@Aliciia

Zależy jaki dzień ale w tygodniu rzeczywiście utargi słabe

Klientka_09
@Kora

Ceny też uważam tych torebek są wysokie

Karo
@Klientka_09

Torebki jakościowo dramat i ponad dwie/trzy stówy za poliuretan! U nas Panie kupują skórzane torebki na takim małym stoisku z galanteria za 250-340zł, a potem jeszcze przychodzą się tym pochwalić :/

Daria.S
@Karo

Ceny rzeczywiście są nieadekwatne do jakości , często macie reklamacje?

@Karo

Dokładnie torebka skórzana dobra jakościowo kosztuje około 300 zl

@Kama

U nas też ,w weekend jedynie można nadrobić

Sonia967
@Klientka_09

Na torebkach macie większe utargi czy na ciuchach?

Gocha
@Sonia967

Torebki Monnari i Femestage to buble, sprzedają się słabo a jak już to za chwile ludzie je reklamują..a firma twardo odrzuca reklamacje. Na ciuchach są lepsze utargi, i na tym firma powinna się skupić a nie na pierdyliardzie brzydkich toreb!!!

Paulina66
@Ulka

W tygodniu nadal bardzo kiepsko niestety

Pracownikxx
@Sonia967

Zdecydowanie na torebkach a u was ??

AniA

Hejka, jak ruch w sklepach? U nas pustki i boimy się o premie.

@AniA

Bardzo słaby ruch jest ostatnio nawet w weekendy

????
@AniA

Żyjesz w bance, ze nie wiesz co się dzieje naokoło? Koszty życia i niepewność tego co będzie nie sprzyja rozwalaniu hajsu ciuchy i inne bzdety. I szybko to się nie zmieni.

Ala88
@Kara

Teraz trochę więcej klientek ale myślę że to dlatego że wiosną przyszła

Julcia
@Kara

W weekendy trochę się poprawiło jest więcej ludzi ale co z tego jak utargi niestety większe nie są

Kama9899
@AniA

W tygodniu ruch bardzo słaby w weekend lepiej ale i tak bez rewelacji

Hanka.J
@Ala88

Może i więcej ale utargi stoją w miejscu...

Pola.M
@AniA

Tutaj się nie zmieniło nic niestety

Julka08
@Kama9899

Teraz się majówka zbliża więc pewnie też będzie słabo z utargiem

Dorotka
@Hanka.J

No wszystko idzie w górę więc u nas też mniej będą kupować niestety

Izka99
@Julka08

U nas dalej jest słabo a u was?

Olciaxxd
@Izka99

Nic się nie zmienia niestety

Daria88
@AniA

Może jest trochę lepiej ale bez szału

Nikole
@Daria88

Lepiej to znaczy?

Ewka
@AniA

I z premiami u was bez zmian?

Olka
@Ewka

Niestety tak , w sumie nie pamiętam kiedy były

@Ewka

U nas nadal nie ma premii jak było tak jest a gdzieś w ogole są te premie??

?

Pewnie że są. 400 zł brutto do podziału na sklep. :))))) Zawrotna kwota.

@?

Hmm u nas zwykle jest około 2000 brutto do podziału

@Nika

A my nigdy nie wiemy ile jest do podziału, nawet Regionalna na ten temat milczy a Wy wiecie to i tak dobrze

Hanka

Ale macie chociaż

Lola
@Kasia

Dokładnie my tak samo wszystko jest owiane tajemnica niestety

Monia77
@AniA

I coś się ruszyło dziewczyny z premiami?

Aneta
@Monia77

Bardzo bym chciała ale niestety i raczej się nie zmieni

Krk

Pani rks na Śląsk/ małopolske to jakaś porażka. Zero konstruktywnych uwag, tylko darcia do telefonu, że jesteśmy najgorsze, nic nie robimy i przez nas ona nie dostanie premii. Może przyjedz na sklep i pokaz jak mamy sprzedawać, zamiast wpadać na godzinę do sklepu.

Możecie się zdziwi
@Krk

Żaneta, pracowała kiedyś na sklepie :))))) A

@Krk

Trochę ma rację, ciągle są skargi na jakieś dziewczyny z outleta klientki biegają po Gliwicach i się skarżą na obsługę. Brak sprzedaży bo internet nie działa, dziewczynom puszczają nerwy bo to nie ich wina że systemy nawalają jak one mają wyrobić plany. Może gamoń prezes lub KRS niech staną za lada i szczerzą zęby do klientów i przepraszają ze coś nie działa. Za te marne pieniądze niech się sami uzeraja.

Kiniia

Pracują już u Was jakieś Ukrainki ? U nas regionalna szuka tylko powodu do zwolnień czepia się i byle co żeby tylko mieć pretekst do zwolnienia i zatrudnić Ukrainki bo nie dość że poracownik za darmo to jeszcze premia w kieszeni.

Elka
@Kiniia

A w jakim regionie? Serio aż tak firma schodzi na psy? Myślałam, że już gorzej się nie da.

Ola
@Elka

Trochę szacunku dla innych

Ela34
@Kiniia

U nas pracuje jak narazie jedna ale dobrze mówi po polsku i do jej pracy też nie można się przyczepić

Elka
@Ola

Ode mnie wymagasz szacunku?A szacunku od pracodawcy dla siebie już nie?Nie mam nic do Ukrainek.Ale jeżeli swoich dobrych pracowników zwalnia się pod byle pretekstem,żeby taniej zatrudnić Ukrainki to sory,nie będę udawać,że jest miód malina.Może swoje stanowisko pracy oddasz Ukraince?

@Kiniia

Nie wiem z jakiego regionu jesteś, ale u nas nawet nie mają kogo zwalniać, bo dziewczyny odchodzą jedna za drugą. I co lepsze nawet Ukrainki nie chcą tu pracować, przyjdą na dzień, dwa i odchodzą. Ja też złożyłam wypowiedzenie w tym tygodnie i na sklepie zostają dwie dziewczyny a nawet supportu za bardzo nie ma skąd ogarnąć. Ale to już nie moja broszka, dla mnie może sam Prezes stanąć za kasą, choć z jego charakterem to klientki szybko by się zraziły do zakupów w tej marce…

Mariola
@Kiniia

Pracuja i pewnie będzie ich coraz więcej

@Kasia

Jestem z lubuskiego. Ja też niedługo zawinę żagiel bo nic dobrego tu się już nie zadzieje.

Kara44
@Kiniia

A mówią po polsku w stopniu komunikatywnym?

Daria66
@Kiniia

Ukrainki pracuje ale z językiem polskim komunikatywnym, a u was?

TeresA01
@Daria66

Ważne że da się dogadać a do ich pracy nie mam zastrzeżeń póki co

Ela w
@TeresA01

U nas też dwie pracują i mówią po polsku że da się dogadać i są pracowite póki co

Dorota
@Ela w

Bez komunikatywnego języka.raczej by nie przyjęli

Sonia.S
@Dorota

A czy można pracować np parę dni w tygodniu??

@Sonia.S

@Dorota

A weryfikują jakos na rozmowie ten język ?

Bartosz
@Elka

Masz pewność że tak było? Raczej nie zwalnia się dobrych pracowników żeby zatrudnić kogoś z Ukrainy, zresztą narodowość chyba nie ma tutaj nic do rzeczy skoro wynagrodzenie jest i tak takie same?

Asia22

Myślę że ma pewno

Irmina
@Ciekawa

Myślę że tak i że ten stopień komunikatywny chociaż powinien być

Bogusia
@Irmina

Raczej musi być komunikatywny jak jest kontakt z klientami

@Irmina

Żeby się dogadać to na pewno

Róża
@Kama

U nas od miesiąca pracuje Ukrainka ale właśnie mówi bardzo dobrze po polsku , nie ma problemu żeby się dogadać

@Kiniia

W Gliwicach w outlecie ul rybnicka pracuje pani z Ukrainy ale bardzo nie mila z pogardą traktuje klientów czyli standardy rodem ze wschodu

kobieta

Dziewczyny, dlaczego Wy pracujecie bez dodatków funkcyjnych? Czy to jest prawda czy plotka?

W

Tak

fff
@kobieta

jest to prawda, 3 lata temu był dodatek za dekoratora, uwaga- 50 zł BRUTTO, teraz nie ma już nic :) też kiedyś byłam podjarana, bo aplikowalam na to stanowisko,interesowalam sie tym, mialam byc wdrazana w trakcie pracy, jak zobaczylam, ze to latanie z regionalna fisnieta dekoratorka co tydzien i zmienianie kierunku ulozenia wieszakow, torebek raz w jedna za sekunde w druga strone, to samo z ciuchami, a koniec koncow i tak wszystko wyglada ak bur.. to sie zasmialam i zwolnilam po miesiacu probnym

Ola
@fff

Tak, zwlaszcza dek reg Śląsk, przerost formy nad treścią

Kuki
@fff

No nie wiem czy 50 brutto. Ja dostawałam te 3 lata temu 144 brutto - na rękę około 100zł. Sklep niefranczyzowy.

Mona
@Ola

A nam zawsze pomaga. Jedyna osoba do której zadzwonimy i stara się pomóc.

Bieda
@Kuki

To faktycznie (usunięte przez administratora) dodatek aż opłaca się zostać dekoratorem :D Ja bym się tym nie chwaliła

Dorota
@W

Ale nie było odpowiedzi czemu? ;D A też mnie to ciekawi. Możesz odpowiedzieć?

Judytka
@Mona

Racja nie można wrzucać wszystkich do jednego worka

Kuki
@Bieda

Nie chodzi o chwalenie się i czy się opłaca, czytaj ze zrozumieniem.

Baska
@kobieta

Niestety ale prawda premii dawno bardzo nie było

żaneta
@Mona

do nas też była miła i pomocna, a za plecami donosiła Ance na załogę i jedną dziewczynę musiałam zwolnić, bo wielmożnej podpadła, że przez chwilę rozmawiała z koleżanką, a że była super sprzedawcą to dla nich nie istotne

Justynka
@Baska

I dalej bez zmian?

Ela
@Baska

Pytanie czy w ogóle wrócą

@Ela

Wy się nadal łudzicie że dodatki wrócą? Skoro było dobrze i dodatki zabrali, wy i tak robicie wszystko za minimalną to po co mają wam dać? Czy z dodatkami czy bez i tak robicie wszystko. Na logikę pracodawca tylko na tym korzysta. Więc nie róbcie sobie nadziei bo dodatki nie wrócą.

Eliza

Dokładnie tyle czasu już minęło

Danii

Stanowiska kierownicze bez dodatkow funkcyjnych, pracownik zatrudniony na umowe zlecenie zarabia wiecej niz kierownik,wygorowane normy sprzedazowe .

@Danii

Dziwię się, że tyle czasu kierownicy pracują za najniższą krajową.. Rozglądnijcie się dookoła, pracy jest wszędzie wystarczy chcieć. Nie dajcie się tak wykorzystywać. Oni nigdy nie zwiększa wam pensji. Skoro przez tyle czasu było ok, nikt się nie buntował, to będzie tak już zawsze. Zawalczcie o siebie, stać Was na więcej.

Firma oferuje najniższą krajową a pracę za co najmniej 3 ludzi.Przerwa tylko na posiłek ok 15 min i całe 12 godzin na nogach, nie wolno usiąść.

Stała klientka

Niestety z wielkim bólem i żalem,sklep w Copernicus Toruń zostal zamknięty,dobra wiadomość była,że otworzyła firma na nowo wna Bielawach,niestety,ale to już nie to samo,na sklepie bałagan,chaos,obsługa nie doinformowana,do tego nie e kulturalna,klenta w tym sklepie omija się łukiem,Panie siedzące na kanapie,wyciągające rzeczy z kartonów,brak zainteresowania,gdy zapytałam o promocję,otrzymałam odpowiedz może za darmo by Pani chciała,odradzam,zakupów,wolę zamówić przez internet,napewno tan już nie wrócę

lllll
@Stała klientka

jak smiesz babonie pisac ze dziewczyny siedza na kanapie i otwieraja kartony? wiesz co to jest za robota jak CODZIEN przychodzi ci po7-10 wielkich kartonow, ktore musisz przyjac, wszystko ometkowac, oklipsowac,sprawdzic z faktura, posprzatac, a w miedzyczasie babony takie jak ty rzucaja ci na wieszak, na ktorym rozkladasz nowy towar, swoje ciuchory ktory przymierzyly i im nie pasuja, oczywiscie na rduga strone, albo na kanape gdzie PRACUJESZ A NIE ODPOCZYWASZ, za MINIMALNA, choc w miesiacu mozesz miec 172 godziny do przeprocowania jak taki wypadnie

Zostaw merytoryczną opinię o Monnari Trade S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Monnari Trade S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Monnari Trade S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 499.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monnari Trade S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 397, z czego 17 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 233 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Monnari Trade S.A.?

Kandydaci do pracy w Monnari Trade S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Monnari Trade S.A.