Opinie o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. w Katowice

Wiolet

Firma ta jest innowacyjna i ciągle poszukuje nowych rozwiązań, aby poprawić jakość swoich produktów i usług.

Bartłomiej

Pracownicy Maksimum Holding są nie tylko fachowcami w swojej dziedzinie, ale również przyjaznymi i sympatycznymi ludźmi.

Alex

Maksimum Holding dba o swoich pracowników, zapewniając im odpowiednie szkolenia i rozwój kariery zawodowej.

Sabo

Firma Maksimum Holding to wspaniała ekipa ludzi, którzy zawsze są gotowi do pomocy. Ich podejście do klientów jest bardzo przyjazne i pomocne.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zenon

Obsługa klienta w firmie Opal Maksimum jest na najwyższym poziomie - zawsze służą pomocą i szybko reagują na wszelkie problemy.

Piotrek B

Jedną z największych zalet wynajmu biura z Maksimum Holding jest to, że można z łatwością dostosować przestrzeń do potrzeb i wymagań firmy.

benny

Maksimum Holding to firma, która oferuje wysokiej jakości usługi wynajmu przestrzeni biurowych. Ich obiekty są zawsze dobrze utrzymane i czyste.

Ferdek

Pracowalem w Hotelu w Bytomiu,kierownictwo pelne pogardy dla pracownika,zero pochwaly,wszystko zle ,na wyplate czekam i obawiam sie czy bedzie sie zgadzala.NIKOMU NIE POLECAM,OMIJAC Z DALEKA TEN (usunięte przez administratora)

Artur
@Ferdek

Ile tam Ci płacili i w jakich sytuacjach najbardziej odczuwałeś zachowania kierownictwa? Możesz napisać coś więcej i określić co wpłynęło na to, że już tam nie robisz?

Toby

Pełny profesjonalizm. Szybka fachowa i rzetelna wycena, oraz wsparcie

Anna B

Świetne podejście do klienta. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Loszkowski

Wszystko zostalo szczegółowo objaśnione , bezproblemowy kontakt o każdej porze dnia

Kasandra

Rzetelna, godna polecenia firma. Załatwili wszelkie formalności, sprawnie i w milej atmosferze

Karol

W trakcie naszej współpracy byłem pod bardzo dużym wrażeniem zaangażowania, doświadczenia i skuteczności.

Szymon

Bardzo solidna firma. Polecam innym jako fachowców z prawdziwego zdarzenia

Jacek

Profesjonalizm od początku do końca bardzo, jasno i konkretnie przedstawiona oferta.

Joe

Polecam każdemu, firma rzetelna i z doświadczeniem. Faworyci w tej branży porównując konkurencję

Greg

Bardzo dobry kontakt, doradztwo i elastyczność w stosunku do klienta. Zdecydowanie polecam.

Dania

Gorąco polecam firmę. Doskonała relacja z przedstawicielami firmy, świetny kontakt.

Iza

Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, według ustalonego terminu. Polecam uslugi tej firmy.

Izaak

Z takimi ludźmi można pracować. Od początku zaangażowani w zlecenie, pomocni i konkretni.

Zostaw merytoryczną opinię o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. - Katowice

• Jak się pracuje w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 360.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 357, z czego 296 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Kandydaci do pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.
4.1/5 Na podstawie 392 ocen.

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.