Opinie o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. w Katowice

Oskar

Opal Maksimum to firma, która nie boi się wyzwań. Są gotowi podjąć się nawet najtrudniejszych zadań i pokazać swoje umiejętności na najwyższym poziomie.

NataliaP

To firma, która naprawdę stawia klienta na pierwszym miejscu. Ich podejście jest bezcenne

Karol

Z ogromną przyjemnością polecam tę firmę nieruchomościową! Ich profesjonalizm, wiedza i zaangażowanie przerosły moje oczekiwania.

Katarzyna P

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Są życzliwi, pomocni i dbają o to, abyś czuł się komfortowo na każdym etapie procesu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Paweł Rotch

Firma jest godna zaufania, a ich uczciwość jest nienaganna. Możesz bezpiecznie polegać na nich, wiedząc, że zrobią wszystko, abyś był zadowolony.

Artur

Firma jest godna zaufania, ponieważ zawsze dotrzymują swoich obietnic. Możesz polegać na nich w pełni.

Olga

Ta firma jest prawdziwym liderem w swojej branży. Ich usługi są na najwyższym poziomie i nie ma konkurencji, która by im dorównała.

Kacper
@Olga

Obsługa klienta w tej firmie to prawdziwa przyjemność. Zawsze dbają o to, abyś czuł się ważny i doceniony jako klient.

Kinga

Firma ma niesamowicie dobrą obsługę klienta. Zawsze są przyjaźni, uprzejmi i gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Sandra

Pracowałam w hotelu z tej firmy w Bytomiu i powiem szczerze że było wspaniale dopuki nie przyjęła się kierowniczka. Odkąd przyjęła się kierowniczka to byl mobbing na skalę taka że skończyłam w gabinecie u psychiatry. Oczywiście za mówienie prawdy zwolniono mnie . Ta kobieta zastraszyla innych pracowników przeciwko mnie do takiego stopnia że bali się mówić jej prawdę. Słowem już nie wspomnę o dwóch mężczyznach których ona doprowadziła do zawału serca i problemów z sercem . I Opal takich ludzi trzyma na poważnych i wysokich stanowiskach ? Że kary nie ma dla takich ludzi jak ona ! Mnie zniszczyła i innych psychicznie i dwóch silnych mężczyzn jak dąb prawie nie posłała do grobu . Karygodne i żenada !

Artur
@Sandra

A co konkretnego ta kierowniczka robiła czy to w stosunku do Ciebie, czy do tych dwóch mężczyzn, o których piszesz? I czy firma ma jakieś procedury na wypadek, gdyby przełożeni niewłaściwie traktowali podwładnych?

Pink

Bardzo doceniam wysoką jakość kontaktu z firmą. Zawsze otrzymuje szybką i klarowną odpowiedź na moje zapytania i zgłoszenia.

volbrom

Obsługa klienta w firmie Opal Maksimum jest bardzo elastyczna i dostosowuje się do moich indywidualnych potrzeb. Zawsze starają się znaleźć rozwiązania, które najlepiej odpowiadają moim oczekiwaniom.

dariuszlaabs42@.com.pl

Witam ja pracowalem 11-e lat temu i musze powiedziec ze w chostelu Bytom ul. lesna praca byla taka sobie jeszcze szlo wytrzymac a kier.byla p. h.Mlynska powiem tak dyscypline trzymala ale byla w porzadku nie nazekalem praca podobala mi sie .puzniej zmienili ale mnie juz przeniesli na hute beldon i tam to tragedia wyzysk jak bylo to mozliwe wiec sie zwolnilem .

smith

Pracownicy Opal Maksimum są bardzo kompetentni i zawsze gotowi, aby odpowiedzieć na moje pytania i udzielić mi potrzebnych informacji.

Maciej

Super podejście do klienta, ja polecam! Solidna i godna zaufania firma

Magness

Firma ta jest godna zaufania i wiarygodna. Zawsze dotrzymują swoich obietnic i nie ma żadnych ukrytych kosztów. Transparentność jest dla nich priorytetem.

Jacek

Jako klient Opal Maksimum, czuję się doceniany. Ich podejście jest indywidualne, a obsługa jest zawsze uprzejma i troskliwa.

Karmo

Wynajem biura z Opal Maksimum to pewność, że praca będzie przyjemnością - przestronne wnętrza, ergonomiczne meble i funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że codzienne obowiązki stają się łatwiejsze.

Agnieszka

Opal Maksimum to doskonała firma zajmująca się wynajmem biur. Ich podejście do klienta jest niesamowicie profesjonalne i przyjazne.

Kapyr

Opal Maksimum to miejsce, gdzie biznes i relacje międzyludzkie idą w parze - tutaj można poznać ciekawych ludzi i nawiązać wartościowe kontakty.

Czy ktoś tutaj jeszcze kojarzy taką ofertę pracy, która była kiedyś, na stanowisko telesprzedawcy? Zastanawiam się, czy możliwa jest praca z domu na takim lub podobnym stanowisku. Mam doświadczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. - Katowice

• Jak się pracuje w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 360.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 357, z czego 296 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Kandydaci do pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.
4.1/5 Na podstawie 392 ocen.

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.