Opinie o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. w Katowice

Bogdan

Opal Maksimum to wspaniałe miejsce dla przedsiębiorców, którzy chcą pracować w atmosferze pełnej inspiracji i kreatywności.

Maron

Wynajem biura z Opal Maksimum to idealne rozwiązanie dla firm, które pragną pracować w przestrzeni, która łączy profesjonalizm z nowoczesnością.

Paula

Praca w tym miejscu daje dużo satysfakcji. Jest odpowiednia jeśli ktoś lubi kontakt z ludzmi

Grzesiek

Firma Opal to prawdziwy lider w swojej branży. Ich wysoka jakość usług i doskonała obsługa klienta sprawiają, że wyróżniają się spośród konkurencji. Jestem zawsze zadowolony z ich usług i z pewnością będę do nich wracał.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Melo

Opal to firma, która naprawdę słucha swoich klientów. Zawsze starają się zrozumieć moje potrzeby i zaproponować najlepsze rozwiązania. To sprawia, że czuję się naprawdę doceniany jako klient.

Igor

Opal to firma, której warto zaufać. Ich profesjonalizm jest widoczny we wszystkich aspektach ich działalności. Niezależnie od potrzeb klienta, Opal zawsze dostarczy najwyższą jakość usług.

Darek Bosrelski

Wynajem biura z Opal Maksimum to doskonały wybór dla każdej firmy, która ceni sobie profesjonalizm i komfort.

Lech

Opal Maksimum to znakomita firma, która oferuje przystępne ceny i wysoką jakość usług.

Kerry

Współpraca z Opal Maksimum to gwarancja bezproblemowego i skutecznego wynajmu biura.

Ninio

Opal Maksimum to firma z doskonałym podejściem do klienta - zawsze starają się znaleźć dla nas najlepsze rozwiązanie.

Aleksa

Zawsze byłam doceniana za swoją pracę i wysiłek, co bardzo motywuje mnie do dalszego rozwoju w firmie Maksimum.

Norbi

Pełny profesjonalizm, doskonały kontakt oraz przepływ informacji. Polecam w 100%

Kamil Pol

Bardzo wysoki poziom kultury osobistej i obsługi klienta. Profesjonalne podejście,stały kontakt, dbałość o szczegóły

Butmarz

Wszystko w jak najlepszym porządku. Dobre ceny i dobre warunki współpracy

Allan

Dobre warunki, dobry dojazd, super skomunikowana nieruchomość

Zażycki

Opal Maksimum to firma, która zawsze dba o swoich klientów.

Olek

Opal Maksimum to profesjonalna firma, która zawsze ma na uwadze potrzeby swoich klientów. Dzięki temu, że wynajmuje biura w doskonałych lokalizacjach, zawsze czuję się komfortowo i bezpiecznie.

Tomasz Rudnik

Bardzo zadowolony jestem z mojego wynajmowanego biura w Opal Maksimum. Wszystkie udogodnienia, które oferują, są fantastyczne, a personel jest bardzo pomocny i uprzejmy.

Loska

Opal Maksimum to wspaniała firma, która oferuje świetnie wyposażone i nowoczesne biura w doskonałej lokalizacji. Polecam z czystym sumieniem!

Kotto

Opal Maksimum to firma, która wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług oraz doskonałą obsługą klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. - Katowice

• Jak się pracuje w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 360.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 357, z czego 296 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Kandydaci do pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.
4.1/5 Na podstawie 392 ocen.

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.