Opinie o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz

My

Czyli jakie działy idą na dwa tyg urlopu a kto zostaje ?

@My

Głównie produkcja i to też te projekty które produkują na wszystkie kraje oprócz Chin. Z biur też idą na urlopy specjaliści projektów które stoją.

W tym zakładzie kierownictwo jest kompletnie nieudolne i nie potrafiące poszanować pracownika. Robią wszystko dla swoich wygód i o przekrętach to już lepiej nie wspominać. Jedynie co potrafią to krytykować pracowników i zabierać premie za swoją nieudolność , myślą że pozjadali wszystkie rozumy a tak naprawdę nie wiedzą niczego. Popracowali by na danym dziale tak z tydzień to by zrozumieli jak naprawdę to wygląda i z jakimi problemami zmaga się pracownik. A co do zaistniałej sytuacji z pandemią to nawet z tym nie potrafią sobie poradzić, wysyłają na urlopy niż zrobić postój jak to robią inne zakłady. Produkcja idzie ,chcą ludzi do pracy dojazdu brak tylko na własną rękę i czy będzie do tego jakiś dodatek , że pracownik musi dojechać na własny koszt zero info w tym temacie.

Malwina

Wirus jest także w kale i moczu zarażonych, korzystamy ze wspólnych toalet... Niedługo i w Polsce będą drugie Włochy jak tak lekceważąco do tego podchodzimy... Zamknąć zakłady i siedzieć w domach.

zenobius

Ja ogólnie pracowałem w tym zakładzie 5 lat na złych ludzi akurat nie trafiłem ale i tak uważam ten czas za stracony jakiś wyróżzniających pieniędzy tam nie ma jak macie inne opcje to zrezygnujcie z tego zakładu

Magazynier

Bardzo przyjemna i konkretna rozmowa. Kierownik Magazynów bardzo szczegółowo opisał wymagania i zadania. Pozdrawiam Pana.

Same konkrety i świetna prezentacja magazynu.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Gugu

Dokładnie powinni zamknąć i to już a nie narażać ludzi w takim skupisku

Zapraszam pracowników Dr Schneider do założenia związków zawodowych NSZZ "Solidarność" zapraszamy do kontaktu Region Jeleniogórski NSZZ "Solidarność" ul 1 Maja 25 58-500 Jelenia Góra, soljg@solidarnosc.org.pl tel 75 64 15 912

KAMIL

HEJ, PODOBNO ZAMYKAJĄ OD PONIEDZIAŁKU CAŁY ZAKŁAD, TO PRAWDA ??? BĘDZIE POSTOJOWE PŁATNE 60 PROCENT ? CZY BĘDĄ WYSYŁAĆ NA URLOP ZALEGŁY??

@KAMIL

Nic nie wiadomo. Pewnie czekają na decyzję z głównej siedziby. A płatne 60%to jest z podstawy,ale czy będzie jako postojowe. Chyba mało kto ma zaległy urlop.

Feta

Stary odradzam bo jeżeli nie chce na to stanowisko iść nikt z rekrutacji wewnętrznej to musi to coś oznaczać. Jeżeli naprawdę jesteś pod ścianą i jesteś skłonny na ogromne poświęcenie by utrzymać rodzinę z ciążącymi wierzytelnościami to jedynie wtedy mógłbym być w stanie polecić ci to stanowisko w tym wątpliwym "Zakładzie Pracy".

@Feta

O jakim stanowisku piszesz?

Aneta Z

Wszystko fajnie zaklad dba o nas i nasze dzieci, dajac możliwość wolnego. Ale spotkanie o 13 55 z 80 osobami gdzie połowa nic nie słyszy jest nie fer. Sama osoba co do nas mowi kicha i smarka, taki przyklad ktos daje z gury. Przecież musimy zdążyć na autobus, nikt o tym nie myśli. Inni kierownicy potrafia zebranie zrobic o normalnych godzinach.

Widzę ogłoszenie na serwisanta urządzeń montażowych. Może ktoś napisać jaka jest tam atmosfera i jacy ludzie?

Justyna
@Nowy

Tyrają jak wszedzie

@Justyna

A możesz coś więcej napisać?

Rokoko

Powinno być po równo a nie jednym zabiorą kasę a drugi chodzi i się śmieje z tej osoby i jeszcze komentuje powinni zamontowac kamery kto ile razy wychodzi przez 8 godzin pracy na papierosa też palę ale wytrzymuje pale przed pracą i po pracy jest ok

Krystyna
@Rokoko

Napisałeś, że pracownikom Dr. Schneider odbierane są pieniądze. A dlaczego? Możesz wyjaśnić, jaki jest powód?

Olaola

Ja nic nie mam do palących choć osobiście nie palę. Skoro chcą zapalić to muszą nadrobić normę. I uważam że pracodawca nie powinien z tym nic robić a tym bardziej zabierać kasy. Tyle ich że wyjdą na fajkę. Ile pracuje w tym zakładzie ludzi tyle jest opinii. I nigdy nie dogodzisz ludziom.

Zibi

Jak to jest z paleniem papierosów oprocz przerwy jednak mozna mi zabrali pieniądze a inni chodzą co godzinę a kierownik nic na to można można jeden zakład

Przyszły niedoszły pracownik

Chciałem do was przyjść ale widzę że... nie warto. Jakieś pozwy, do nikogo odezwać się nie można. Konspiracje. Szok

Olaola

Praca na produkcji do najgorszych nie należy, głównie ludzie wypowiadają się o traktowaniu ludzi i braku szacunku. Człowiek przychodzi do pracy w strachu. Jeśli chodzi o pracę to wszędzie trzeba robić.

Cała prawda
@Olaola

To ludzie z długim stażem w linii napędzają taką atmosferę w linii montażowej, to Oni biegają cały czas na skargę do kierowników z pretensjami że ktoś sobie nie radzi .Jak mamy sobie radzić pracując w linii dopiero 2 lub 3 dzień? Zapomniał wół jak cielęciem był .Człowiek się męczy, nie pomaga nikt i tylko patrzą bokiem na człowieka.

@Olaola

Oczywiście że praca w Dr Schneider jest fantastyczna, zwłaszcza jak się lata co chwilę do biurka kierowniczki i się uprzejmie donosi.... wtedy jesteś nie do ruszenia. A takich osób na montażu C nie brakuje.....

Kamil

Po dłuższych negocjacjach z prawnikami otrzymaliśmy wsparcie od jednej z najlepszych kancelarii prawnych w Polsce. Kancelaria zgodziła się poprowadzić BEZPŁATNIE sprawę przeciwko dr Schneider w sprawie dopuszczania się mobbingu oraz naruszenia zasad równego traktowania. Zgłosiło się już kilka osób z wystarczającymi dowodami z różnych działów m.in. logistyki księgowość kontroli jakości oraz produkcji. Jeśli posiadacie dowody tj. nagrania głosowe, e-maile, światków zaistniałych sytuacji będą mogli Państwo anonimowo skorzystać z porady i uczestniczenia w sprawie jako poszkodowany jeśli dowody będą wystarczające albo dotyczą tych samych mobberów. Dotyczy to też osób które zwolniły się przez taki sytuację. Kierujemy pierwsze wnioski do stowarzyszenia antymobbingowego. Niedługim czasie podamy kontakt jak można anonimowo uzyskać więcej informacji. Jesteś nękany, zastraszany, poniżany, ośmieszany, izolowany zarówno przez przełożonego bądź współpracownika oraz czujesz zaniżona ocenę przydatności zawodowej to przeżywasz to samo co ja. Nie możesz spać w nocy rano boisz iść do pracy, ale musisz bo masz zobowiązania rodzinę itp. Bądź zwolniłeś/aś się z pracy bo miałeś/-aś np. myśli samobójcze lub interwencje o takich zachowaniach w pracy nie przynosiły oczekiwanych zmian. Przyzwolenie na zastraszanie, ośmieszanie nadal miało miejsce to teraz czas to zmienić i przestać się dłużej bać. Informacja powinna pojawić się też na hf tylko zastanawiam się nad anonimowością tej aplikacji, a nie chcemy się ujawniać przed rozpoczęciem sprawy.

Jumper
@Kamil

Kamilu czy możesz dać namiar gdzie można zgłaszać takie przypadki? Z góry dziękuję

Ti
@Kamil

Tylko zanim coś nagrasz to uprzedź bo w przeciwnym wypadku możesz mieć problemy z prawem. I miej odwagę posługiwać się swoim prawdziwym imieniem, a nie podszywasz się pod rzetelnego byłego pracownika.

Jakobsen
@Kamil

Mobing byl rowniez na centrali materialowej, ja juz psychicznie nie wytrzymywalem... Pomineli mi podwyzke ktora sie nalezala, mam pewne dowody oraz swiadkow mobbingu. Czemu dobrej ekipy nie ma na centrali? Byla zgrana alw panu markowi i michalowi to nie pasowalo... Gdzie Kamil mam sie zglosic? Chce by to sie skonczylo w tym burde** ja swoje przecierpialem tam.... Dobrze ze dwa lata juz tam nie pracuje...

Julka
@Jakobsen

Tez sie cieszymy. W koncu nie daje ziolem na rozruchach.

Szi
@Kamil

Proszem pana dzie to morzna zgłaszać? Take sytułacje co się tak dzieje. Skont morzna wsiąść kamerę wideo rzeby to nakręcić take sytułacje. Ostatnio jak szłem to ktoś szet za mnom i nie wiem teras czy to morzna gdzieś zgłosić? Proszem o poradę. Pozdrowionka

Radeon
@Kamil

Uwaga bo to jakiś fake jest! Nie dajcie się zmanipulować i nabijać w butelkę. !

Rifi

Skoczek z BMW porażka ogarnij się

Edek

Jakość też.

Czterej Pancerni

Powiem tylko tyle: Kto ma ochotę pracować to pracuje i nie jest tu źle traktowany. Kto przychodzi żeby pracować w przerwie pomiędzy papierosem i kawą zawsze będzie marudził. Mobbingi! Nie wiecie co piszecie! Nie macie pojęcia co to znaczy!!! Patrzcie na siebie, a nie na innych Pozdrawiam

Sewi

A ja uważam że w tym zakładzie najgorsi są ludzie! Na wszystko narzekają nic się nikomu nic nie dzieje wszystko pod nos 10 wypłata i jeszcze im źle!Jak się komuś nie podoba to niech idzie do prywaciaża i będzie szczęśliwy!Wypłata zawsze w terminie????

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. - Radomierz

• Jak się pracuje w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.