Opinie o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz

S

Na montażu C jest najlepsza skoczkowie sylwia ☺☺☺☺ oby wszystkie takie byly

Pati
@S

Zgadza się sylwia najlepsza

@S

Ale piszesz na pewno o skoczkowej z montażu C ....najlepsza ....a to ciekawe.

Beta

Zgadza się skoczek na tym projekcie to nieporozumienie pluje Jadem

Past

Źle się dzieje w zakładzie wolne do odpracowania

Zoja

Jak będzie ocena kierownika to i ocena skoczka powinna być

Magazynier

Bardzo przyjemna i konkretna rozmowa. Kierownik Magazynów bardzo szczegółowo opisał wymagania i zadania. Pozdrawiam Pana.

Same konkrety i świetna prezentacja magazynu.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Waldemar

Po zmobilizowaniu się by przetrwać psychicznie i fizycznie po pierwszym dniu pracy to wytrzymałem w nim jedynie dwa tygodnie. Ludzie żeby tam pracować to trzeba mieć wysoce uzewnętrznioną otwartość seksualną. A ludzie tam pracujący którzy polecili pracaę swojej rodzinie muszą ich szczerze nie kochać lub celowo ograniczać ich umysłowo pokazując w ten sposób jak wygląda zarabianie pieniędzy na swoje utrzymanie.

M.
@Waldemar

Moim zdaniem tak mówią leserzy :) praca jest ok. Nie straszcie nowych lub przyszłych pracowników

Realistka :)

Skoro kogoś tak bardzo boli praca skoczków to zawsze można zgłosić swoją kandydaturę :) drzwi do biura kierownika cały czas są otwarte zachęcam:) temat pracy skoczków jest tak nudny :| osoba która ciągle wszędzie udziela się na ten temat musi mieć mega smutne i nudne życie ehh kimkolwiek jesteś współczuję Ci naprawdę :| poza tym skoro ktoś jest na takim stanowisku to na pewno nie po to żeby stać 8 h na lini to chyba logiczne :| tak więc proponuję więcej wiary i ambicji do czegokolwiek heh :) Pozdrawiam uśmiałam sie :)

Ateny

Jedna skoczkowa z tego zakładu powinna być zniesiona albo zwolniona. Nadpobudliwa mobberka. Nawet kierowniczek nie daje sobie z nią rady.

Ciągle to samo
@Ateny

Wszystkie zachowują się jak matrony jak kierowników nie ma w pobliżu.

Podobno największa fucha w zakładzie to stanowisko asystenki /asystenta.Mozna spędzać czas na palarni i beztrosko spacerować po zakładzie.

Nick2

Nieprawda. Asystentki mają co robić. Są inne fuchy do nicnierobienia w tym zakładzie.

Ti

Ciekawe. Bo jak był nabór na stanowisko asystentki to chętnych do "nic nie robienia" nie było. Mocne w pisaniu bzdur, a jak jest możliwość awansu to siedzą cicho jak mysz pod miotła bojąc się odpowiedzialności.

M.

Mam wrażenie, że mówicie o jakimś innym zakładzie, niż o tym, który znam. Jestem naprawdę cichą i spokojną osobą, a nigdy nie czułam się pomiatana, czy żeby ktoś z tego powodu się nade mną wywyzszał, albo gnębił. Wręcz przeciwnie...byłam doceniana. Nie wiem, o których kierownikach, czy skoczkach macie negatywne opinie, może po prostu nie miałam z nimi do czynienia, ale ja trafiłam w dobre ręce i złego słowa nie powiem

Bug

Nikogo tam nie szanują. Wszyscy na wszystkich krzyczą i załatwiają wszystko krzykiem.Ciezko pracować w takim klimacie.nigdy nikomu nic nie pasuje. Wszyscy mają do wszystkich pretensje. Zero pomocy, zero wsparcia w każdym dziale.

Nentena
@Bug

Guzik prawda. Pomówienia.

Olaola

Dwóch skoczków na pewno jest na montażu B. Na montażu A nadwyżkę skoczków zlikwidowali, mam na myśli zmienili umowy zabierając angaż.

Venom

Praca nie jest zła, nie ma co narzekać. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ale w czasie gdzie wszędzie szuka się oszczędności, utrzymywanie dwóch skoczków na jednej zmianie nie jest rzeczą normalna i nic dziwnego że irytuje to ludzi, tym bardziej że osoba o której mowa nie ma ani chęci ani kompetencji do wykonywania tej pracy. Wypowiadanie się o przełożonym przy innych podległych pracownikach słowami " pali w piecu u mnie w domu" jest nie smaczne... Trzeba się troszkę zastanowić co się mówi i do kogo.

Drenaż
@Venom

Mozna wiedziec o jaki montaz chodzi?

Sylwia
@Venom

U kogo na zmianie jest dwóch skoczków?

Dziewczyny jaki styl panuje w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zuzia

Styl czego?

@Minge

Szare myszki, z pod buta zero tolerancji dla gwiazd no chyba ze z qs tej na górze co z ref się bzdzi

asdf

firma jak firma trzeba pracować i za to dostaje się wynagrodzenie na jakie wyraziłem zgodę przy rekrutacji.Ale wyrażenie przez dyrekcję zgody na nachalne kwestowanie na wośp uważam za co najmniej nieeleganckie.Jeżeli ktoś ma wolę dać datek to to zrobi ,a obstawianie wszystkich wyjść z zakładu i podkładanie pod nos puszek wychodzącym zmęczonym pracownikom jest co najmniej nie na miejscu.Jest to jak żebractwo i w mojej ocenie jako pracownika dr Schneider było załosne.Tak sam Pan S. Który w towarzystwie pracownika dr schneider łaził z puszką po firmie zrobił na mnie bardzo złe i naganne wrażenie

Zuzia
@asdf

Kto nie chce, ten nie wrzuca do puszki. Nikt za to nikogo nie rozlicza. Niektórzy do wszystkiego się przyczepią jak będą chcieli.

Roki

Co niektórzy to snuja się po zakładzie bo nie mają pracy skoczek weź się za pracę to już się robi nudne

Zorro

Mam nadzieje że jak wrócimy do pracy po nowym roku będzie lepiej oby tak było bo inaczej trzeba będzie się zwolnić ze względu na ludzi bo co niektórzy to już powinni odejść starzy wyrzeracze bo już za długo pracują i cwaniaków a kierownictwo nic z tym nie robi a widzi to wszystko

KERZE43

Praca dobra,jednak wymagająca dobrych nóg i oczu.Współpracownicy mili,bardzo pomocni,bynajmniej ja trafiłam na tak "trzymającą się" brygadę.Zarobki dobre,socjal dopracowany.Jedyny minus to ten śmieszny grafik,gdzie w tygodniu wypada Ci wolne,ale za to pracujesz w sobotę.Ranna i popołudniowa zmiana-jestem w stanie zrozumieć,ale wolne w środku nocek???Rozwalenie organizmu na maxa.POZDRAWIAM WSZYSTKIE BRYGADY Z WTRYSKARNI.

Do pracownik

Prawda wszyscy to widzą tyko nikt nic nie mówi

Układy i ukladziki. Na jednych z montażu są dwie skoczkowej z czego tylko jedna wszystko robi a druga ciągle spaceruje po całym zakładzie. Przerwa 15 minuyowa jej nie obowiązuje ponieważ robi sobie 3 przerwy po 40 minut. Kierowniczka uwagi jej nie zwróci bo się poprostu jej boi,poniewaz chodzi i rozpowiada że łączą ja bliższe stosunki z kierownikiem montażu.

Roco

Parę osób przydało by się zwolnić bo z zegarkiem w ręku co godzine wychodzą na papierosa a kierownicza razem z nią

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. - Radomierz

• Jak się pracuje w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.